Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 Baza Lotnicza | |||||||||
1 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
2 | Jaruga Michał | Koźliny | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
4 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
5 | Zimna Agnieszka | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
6 | Serafin Dorota | Rokitki | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
7 | Dywelski Mirosław | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
BiegamMorsujeBoLubie | |||||||||
8 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | BiegamMorsujeBoLubie | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
9 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
10 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
11 | Piotrowski Marek | Gdynia | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
12 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | CrossElite | opłacono on-line | ||||
13 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | CrossElite | opłacono on-line | ||||
14 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskie | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | CrossElite | opłacono on-line | ||||
15 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | CrossElite | opłacono on-line | ||||
Czarne Biega | |||||||||
16 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Czarne Biega | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
17 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Elbląskie Morsy | |||||||||
18 | Ślęzak Konrad | Gdańsk | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Elbląskie Morsy | opłacono on-line | ||||
19 | Ślęzak-Lewandowska Kinga | Juszkowo | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Elbląskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Forrest Gump Kościerzyna | |||||||||
20 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Forrest Gump Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | |||||||||
21 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | |||||
GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |||||||||
22 | Płóciennik Dorota | Gdańsk | Morsowanie (pakiet upominkowy) | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
23 | Łukasik Maciej | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | GK Gryf Tczew | opłacono on-line | ||||
Gdański klub morsów | |||||||||
24 | Bobkowska Gabriela | Przejazdowo | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Gdański klub morsów | opłacono on-line | ||||
25 | Bobkowski Krzysztof | Przejazdowo | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Gdański klub morsów | opłacono on-line | ||||
JW 1300 | |||||||||
26 | Gałczyński Piotr | Pruszcz Gdańki | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | JW 1300 | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo/Morsy Zblewo | |||||||||
27 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | KS Sokół Zblewo/Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
28 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | KS Sokół Zblewo/Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Kociewski Klub Biegacza | |||||||||
29 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Kociewski Klub Biegacza | opłacono on-line | ||||
30 | Beling Patryk | Studzienice | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Kociewski Klub Biegacza | opłacono on-line | ||||
Kociewski klub biegacza | |||||||||
31 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Kociewski klub biegacza | opłacono on-line | ||||
Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | |||||||||
32 | Gawin Miroslaw | Koscierzyna | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line | ||||
33 | Gawin Hania | Koscierzyna | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line | ||||
34 | Piechowska Slawomira | Koscierzyna | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line | ||||
Kościerski Klub Morsów | |||||||||
35 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Kościerski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
36 | Piankowski Maciej | Niedamowo | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Kościerski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
37 | Krawiec Andrzej | Sztum | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
MORSY SKARSZEWY | |||||||||
38 | Wiecka Malgorzata | Skarszewy | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line | ||||
39 | Miąskowski Zbigniew | Skarszewy | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line | ||||
40 | Pałubicka Monika | Skarszewy | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line | ||||
41 | Korda Dawid | Skarszewy | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line | ||||
42 | Pałubicka Maria | Skarszewy | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line | ||||
MORSY SKARSZEWY (bo jak nie my to kto;) | |||||||||
43 | Tolla Krzysztof | Koteże | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | MORSY SKARSZEWY (bo jak nie my to kto;) | opłacono on-line | ||||
MORSY Śliwice | |||||||||
44 | Szymczak-pastwa Magdalena | Osieczna | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | MORSY Śliwice | opłacono on-line | ||||
45 | Bester Sławomir | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | MORSY Śliwice | opłacono | ||||
46 | Trzaskowska Julia | Śliwice99 | Morsowanie (pakiet upominkowy) | MORSY Śliwice | opłacono | ||||
47 | Witting Jan | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | MORSY Śliwice | opłacono | ||||
48 | Witting Jadwiga | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | MORSY Śliwice | opłacono | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
49 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Morsy Gdyńskie | |||||||||
50 | Wojewska Natalia | Gdynia | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | ||||
Morsy Skarszewy | |||||||||
51 | niemczyk krzysztof | Skarszewy | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
52 | Miąskowska Katarzyna | Skarszewy | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
53 | Wolska Patrycja | Skarszewy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
54 | Lerke Arek | Skarszewy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
Morsy Skarszewy | |||||||||
55 | Lerke Kuba | Skarszewy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
56 | Lerke Przemek | Skarszewy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
57 | Spychalska Monika | Szatarpy | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
58 | Barca Emilia | Zblewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
59 | Miler Monika | Starogard Gdański | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
60 | Skrzypczak Rafał | Zblewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
61 | Trygalski Krzysztof | Pinczyn | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
62 | Kozub Magda | Zblewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
63 | Loose Anna | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
64 | Trygalska Beata | Pinczyn | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
65 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
66 | Jutrosińska Joanna | Starogard gd | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
67 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
68 | Wicek Patrycjusz | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
69 | Ossowska Ewa | Zblewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
70 | Rozek Mariola | Frank | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
71 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
72 | Langmesser Bogumił | Pinczyn | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
73 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
74 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
75 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
76 | Szweda Grażyna | ZBLEWO | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
77 | Sroka Marietta | Borzechowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
78 | Loose Oliwia | Starogard Gdański | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
79 | Loose Dariusz | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
80 | Ossowska Marzena | Pinczyn | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
81 | Ossowski Andrzej | Pinczyn | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
82 | wicek aneta | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
Morsy Śliwice | |||||||||
83 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Śliwice | opłacono on-line | ||||
84 | Wojciechowska Ewa | Szlachta | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Śliwice | opłacono on-line | ||||
85 | Wojciechowska Aniela | Szlachta | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Śliwice | opłacono on-line | ||||
Morsy Śliwice | |||||||||
86 | Zander Anna | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
87 | Zander Dariusz | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
88 | Łącki Marcin | Osieczna | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Śliwice | opłacono on-line | ||||
89 | Łącka Weronika | Osieczna | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Morsy Śliwice | opłacono on-line | ||||
90 | Szamocki Tomasz | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
91 | Cyron Bogumił | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
92 | Andrearczyk Dawid | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
93 | Zwiefka Ireneusz | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
94 | Marzena Dobbek | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
95 | Dobbek Zbigniew | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
96 | Talaśka Jan | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
97 | Kęsik Krzysztof | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
98 | Wilkowski Bogdan | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
99 | Januszewski Jacek | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
100 | Megger Mirela | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Morsy Śliwice | opłacono | ||||
New Village Team/#Świry | |||||||||
101 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | New Village Team/#Świry | opłacono on-line | ||||
PRZEREMBEL TEAM | |||||||||
102 | Debski Radoslaw | Starogard Gdanski | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | PRZEREMBEL TEAM | opłacono on-line | ||||
PRZEREMBEL TEAM / KŻR LOK STAROGARD GD | |||||||||
103 | Mechliński Maciej | Starogard Gd. | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | PRZEREMBEL TEAM / KŻR LOK STAROGARD GD | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
104 | Goździelewski Przemek | Krąg | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
105 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega, Show Must Go On, Żarta Wataha | |||||||||
106 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Pruszcz Biega, Show Must Go On, Żarta Wataha | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | |||||||||
107 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega Show Must Go On | |||||||||
108 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Pruszcz Biega Show Must Go On | opłacono on-line | ||||
Przerebel Team | |||||||||
109 | Mechliłska BEATA | Starogard GD | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerebel Team | opłacono on-line | ||||
110 | Neufeld Sylwia | Starogard Gdanski | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerebel Team | opłacono on-line | ||||
111 | Mokwa Lucyna | Jabłowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerebel Team | opłacono on-line | ||||
112 | Szwoch Joanna | Rokocin | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerebel Team | opłacono on-line | ||||
113 | Kamiński Patryk | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerebel Team | opłacono on-line | ||||
114 | Wojtasik Mateusz | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerebel Team | opłacono on-line | ||||
Przerembel Team | |||||||||
115 | Czerwiak Bartosz | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
116 | Reszke Wojtek | Nowa Cerkiew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
117 | Szymański Mateusz | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
118 | Felska Angelika | Bobowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
119 | Skorupka Adela | Jabłowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
120 | Szuta Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
121 | Chabowska Magdalena | Zduny | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
122 | Wilczynska-Sztandur Alicja | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
Przerembel Team | |||||||||
123 | Piłat Patryk | STAROGARD GDAŃSKI | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team | opłacono on-line | ||||
Przerembel Team/TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
124 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel Team/TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line | ||||
Przerembel team | |||||||||
125 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
126 | Soliwocka Ewelina | Bobowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
127 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
128 | Weidebach Natalia | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
129 | Felski Maciej | TCZEW | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
130 | Pior Karolina | Skórcz | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
131 | Lindenau Kinga | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
132 | Olszewski Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
133 | Szymański Wojciech | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
134 | Mystkowski Grzegorz | Lubichowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
135 | Mystkowska Anna | Lubichowo | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
136 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
137 | Raszeja Joanna | Starogard Gdański, pomorskie | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
138 | Raszeja Marcin | Starogard Gdański, pomorskie | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
139 | Szefer Karolina | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
140 | Nelka Magdalena | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
141 | Oleszek Anna | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
142 | Paszek Anita | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
143 | Chyła Ewelina | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
144 | Sztandur Mikołaj | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
145 | Soliwocki Michał | Bobowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team | opłacono on-line | ||||
Przerembel team / RING Kociewie | |||||||||
146 | Mechliński Mateusz | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Przerembel team / RING Kociewie | opłacono on-line | ||||
SP 4 TCZEW | |||||||||
147 | Zimny Dawid | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | SP 4 TCZEW | opłacono on-line | ||||
SP 8 TCZEW | |||||||||
148 | ZIMNY IGOR | TCZEWSKIE ŁĄKI | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | SP 8 TCZEW | opłacono on-line | ||||
149 | ZIMNY FILIP | Tczewskię Łąki | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | SP 8 TCZEW | opłacono on-line | ||||
SP Subkowy | |||||||||
150 | Nadolny Maksymilian | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | SP Subkowy | opłacono on-line | ||||
151 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | SP Subkowy | |||||
Sp. 48 Gdańsk | |||||||||
152 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Sp. 48 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Star Mors | |||||||||
153 | Filipowcz Łukasz | Kokoszkowy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
154 | Wieczorek Wiktor | Starogard Gdański | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Star Mors | opłacono | ||||
155 | Frost Ewa | Krąg | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Star Mors | opłacono | ||||
156 | Frost Weronika | Krąg | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Star Mors | opłacono | ||||
157 | Zimorska Aleksandra | Starogard Gdański | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
158 | RADKOWSKA NATALIA | STAROGARD GDAŃSKI | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
159 | Klamann Sławomir | Kaliska | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
160 | CHEREK TOMASZ | KALISKA | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
161 | Grygiel Robert | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
162 | Włodarczyk Paweł | Pruszcz Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
163 | Stawikowska Alicja | Starogard Gdański | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
164 | Stawikowski Jarosław | Starogard Gdański | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
165 | Stawikowski Paweł | Pinczyn | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
166 | Ruszczyńska Hanna | Starogard Gdanski | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
167 | Paździerska Patrycja | Siwiałka | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Star Mors | opłacono | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega Straszyn Biega i Morsuje | |||||||||
168 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Straszyn biega Pruszcz biega Straszyn Biega i Morsuje | opłacono on-line | ||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
169 | Czaja Mateusz | Trzcińsk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
170 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
171 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
172 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Tczewski Klub Morsów "Przerębel" | |||||||||
173 | Kiraga Jan | Tczew | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Tczewski Klub Morsów "Przerębel" | opłacono on-line | ||||
Tczewski Klub Morsów Przerębel | |||||||||
174 | Bartoszewski Jarosław | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Tczewski Klub Morsów Przerębel | opłacono on-line | ||||
175 | Baza Dominik | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Tczewski Klub Morsów Przerębel | opłacono on-line | ||||
176 | Citkowska Anna | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Tczewski Klub Morsów Przerębel | opłacono on-line | ||||
Tri Starogard | |||||||||
177 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Tri Starogard | opłacono on-line | ||||
Trunsformacja Gniewu | |||||||||
178 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Trunsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
179 | Simon Julia | Gniew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Trunsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
180 | Burczyk Sandra | Czarna Woda | Morsowanie (pakiet upominkowy) | opłacono on-line | |||||
181 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | ||||||
182 | Burczyk Żaneta | Czarna Woda | Morsowanie (pakiet upominkowy) | ||||||
183 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
184 | Bartusz Arnold | Tczew | Morsowanie (pakiet upominkowy) | opłacono on-line | |||||
185 | Peplinski jerzy | czersk | Morsowanie (pakiet upominkowy) | opłacono on-line | |||||
186 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | ||||||
187 | Wiecki Piotr | Godziszewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
188 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
189 | Stosik Artur | Pączewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
190 | Kossecka Maja | Knybawa | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
191 | Rekowski Dariusz | Starogard Gd. | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
192 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
193 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
194 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
195 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | ||||||
196 | Małek Marcin | Gdansk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
197 | Kossecka Michalina | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
198 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
199 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
200 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
201 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
202 | Ziębakowska Elżbieta | Tczew | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
203 | Rezmer Brygida | Duże Krówno | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
204 | Baczewski Robert | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
205 | Lewandowski Krystian | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
206 | Płóciennik Przemek | Gdańsk | Morsowanie (pakiet upominkowy) | ||||||
207 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
208 | Jaszczerska Ewelina | Siwiałka | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
209 | Wiecka Paulina | Godziszewo | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
210 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
211 | Golenia Ewa | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
212 | Woods Michael | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
213 | Paszek Katarzyna | Subkowy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
214 | Paszek Robert | Subkowy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
215 | Mazur Magda | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
216 | Kossecki Michał | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
217 | Zieliński Radosław Zieliński | Tczew | Morsowanie (pakiet upominkowy) | opłacono on-line | |||||
218 | Boroński Mateusz Boroński | Tczew | Morsowanie (pakiet upominkowy) | opłacono on-line | |||||
219 | Dering Marcin | Demlin | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
220 | Patelczyk Agata | Demlin | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
221 | Patelczyk Karol | Demlin | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
222 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
223 | Paszek Wlodek | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
224 | Paszek Iwona | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
225 | Kowalewski Mateusz | Szlachta | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
226 | Kottlewski Marcin | Starogard Gdański | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
227 | MORGLIN-ŻURALSKA BEATA | RYWAŁD | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
228 | CHABOWSKA-PLUTA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
229 | Nierzwicka Patrycja | Starogard Gdański | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
230 | Rezmer Paulina | Duże Krówno | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
231 | Bester Agnieszka | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | opłacono | |||||
232 | Trzaskowska Barbara | Śliwice | Morsowanie (pakiet upominkowy) | opłacono | |||||
233 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
234 | Fergon Maciej | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
235 | Gołąbek Agnieszka | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
236 | Chrząszcz Paulina | Kleszczewo | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
237 | Skrzypczak Julieta | Zblewo | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
238 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
239 | Pruszyńska Marlena | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
240 | Beling Agnieszka | Kokoszkowy | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
241 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
242 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
243 | ossowski kazimierz | BORZECHOWO | Nordic Walking ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | opłacono on-line | |||||
Świromorsy Tczew | |||||||||
244 | Suchecki Łukasz | Tczew | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Świromorsy Tczew | opłacono on-line | ||||
245 | Suchecki Igor | Tczew | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Świromorsy Tczew | opłacono on-line | ||||
246 | Opczynski Tomasz | Tczew | Morsowanie (pakiet upominkowy) | Świromorsy Tczew | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
247 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Żarta Wataha | opłacono on-line | ||||
248 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Żarta Wataha | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha SP47 | |||||||||
249 | Beginski Sławomir | Kowale | Bieg Morsa ok 4km (+morsowanie - dla chętnych) | Żarta Wataha SP47 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14084