VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaniuk Maja Rumia Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
2 Różycki Rafał Zielona Góra Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Hochschulz Paweł Hochschulz Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
4 Hochschulz Anna Hochschulz Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
5 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych Biegam dla Marysi opłacono on-line
6 Świątek Marcin gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
7 Haupa Wojciech Ustka Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
8 Miszewski Romuald Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
9 Kozak Krzysztof Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
10 Majchrzak Piotr wagrowiec Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
11 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
12 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych wkurw_team opłacono on-line
13 Chylińska Dagmara Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew 30.00 PLN
14 Chyliński Dariusz Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew 30.00 PLN
15 Jaskot Piotr Gościszewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
16 Bieliński Dominik Nowe Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
17 Derc Arek PUCK Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
18 Chyczewska Katarzyna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy opłacono on-line
19 Dywelski Mirosław Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
20 LANG Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
21 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański opłacono on-line
22 Ławrów Sylwia Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych IHS Markit opłacono on-line
23 Lasota Renata Puck Start - trzecia tura zapisanych Janusz i dwie łanie opłacono on-line
24 Schmidt Dorota Połczyno Start - trzecia tura zapisanych Biegam z mężem :) opłacono on-line
25 Schmidt Janusz Połczyno Start - trzecia tura zapisanych Biegam z żoną :) opłacono on-line
26 Cendrowski Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
27 Łęgowski Janusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Bębenek Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
29 Brodowski Adam Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
30 Biegański Bogumił Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot AdventureTeam 30.00 PLN
31 Herzberg Przemysław Toruń Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
32 Tomaszewski Radomir Września Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
33 SITKO-BAJORSKI Antoni GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
34 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
35 Syldatk KATARZYNA TCZEW Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
36 Wysiecki Arkadiusz Lubań Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
37 Sarnowska Aleksandra Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
38 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
39 Junko Łukasz Giżycko Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
40 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
41 Hałun Łukasz Giżycko Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
42 Lanc Łukasz Leśniewo Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
43 Labudda Mirosław Rumia Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
44 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
46 Strąk Natalia SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
47 Strąk Kinga SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
48 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo opłacono on-line
49 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
50 Formella Sławomir Kościerzyna Start - trzecia tura zapisanych Formex opłacono on-line
51 Rosińska Patrycja Rumia Start - trzecia tura zapisanych Mama Leona opłacono on-line
52 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 DUBACKI Janusz HEl Start - trzecia tura zapisanych 30.00 PLN
54 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
55 Motofa Marcin Wąbrzeźno Start - trzecia tura zapisanych Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
56 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT opłacono on-line
57 Wysocki Dariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
58 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
59 WRZOSEK Alicja Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia opłacono on-line
60 Borawski Kajetan Reda Start - trzecia tura zapisanych Samochodówka wejcherowo opłacono on-line
61 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Start - trzecia tura zapisanych Elitte Team opłacono on-line
62 Szczypior Artur Wyszecino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO 30.00 PLN
63 Klahs Artur Połczyno Bis Start - trzecia tura zapisanych POŁCZYNO BIEGA opłacono on-line
64 Żygowski Filip Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
65 Kowalczuk Leszek Pogórze Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
66 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
67 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych Olucha Run opłacono on-line
68 Heyka Jarosław Lębork Start - trzecia tura zapisanych MJR opłacono on-line
69 Stańco Mariola Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Start - trzecia tura zapisanych Norda Active Team opłacono on-line
71 gałuszka piotr gdynia Start - trzecia tura zapisanych wot opłacono on-line
72 Tobolska Anna Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
73 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Start - trzecia tura zapisanych Florian Grudziądz opłacono on-line
75 Tobolska Grażyna Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
76 Budnik Maciej Puck Start - trzecia tura zapisanych Pandzitsu opłacono on-line
77 Kotlewska Alicja Domatówko Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
78 Ciok Katarzyna Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
79 Grzeszczak Adam Gdynia Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
80 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
81 Palach Beata Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Kobierzynski Wojciech Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 Kurnik Jakub WŁADYSŁAWOWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
84 Erdmann Agnieszka Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 Pieczynski Pawel Wierzchucino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
86 Pieczynska Malgorzata Wierzchucino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
88 Szymański Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
89 Ciba Michał Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
90 Lademan Damian Orle Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
91 Roniarski Adam Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych AG Tri Team Rumia opłacono on-line
92 Nawrocka Bogumiła chojnice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
93 Koryzma Arkadiusz Reda Start - trzecia tura zapisanych Morska Jednostka Rakietowa opłacono on-line
94 Michalak Magdalena Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Żarta Wataha opłacono on-line
95 Szajerski Krzysztof Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
96 Kaleta Tomasz Goszczyno Start - trzecia tura zapisanych KROKOWA BIEGA opłacono on-line
97 Smykla Piotr Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Zabłotny Piotr Brodnica Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 Schmidt Agnieszka Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
100 Schmidt Agnieszka Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 11232

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ