Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
2 | Dettlaff wlodek | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
3 | Budzisz Daniel | Kuźnica | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
4 | Wierzbicki Mikołaj | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
5 | Buczkowski Mieczysław | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
6 | Szewka Zbigniew | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
7 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
8 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
9 | Radłowski Mariusz | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
10 | Grubba Igor | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
11 | Lider-Radłowska Małgorzata | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
12 | Skurtys Dagmara | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
13 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
14 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
15 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
16 | Młodziejewski Piotr | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
17 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
18 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
19 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
20 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
21 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
22 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
23 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
24 | Simon Łukasz | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
25 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
26 | Litzau Michał | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
27 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
28 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
29 | Lukomski Tadeusz | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
30 | Heberlein Karolina | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
31 | Feszler Adam | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
32 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
33 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
34 | Piontek Barbara | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
35 | Derc Iwona | Swarzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
36 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
37 | Szweda Mieczysław | Swarzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo | opłacono on-line |
38 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
39 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BBL BAŁTYK GDYNIA | opłacono on-line |
40 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacz Portowy Hel | opłacono on-line |
41 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacze Świnoujście | opłacono on-line |
42 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
43 | Buczkowski Roman | Błądzikowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
44 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
45 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
46 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
47 | Nowak Krzysztof | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
48 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
49 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
50 | Konkel Edyta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
51 | Skarżyńska Alina | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy razem Władysławowo | opłacono on-line |
52 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
53 | Ciskowska Elżbieta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
54 | Hincka Jacek | Gnieżdżewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
55 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
56 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
57 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono on-line |
58 | Ceynowa Robert | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | EPRO Wave | opłacono on-line |
59 | Ceynowa Jozefina | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | EPRO Wave | opłacono on-line |
60 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | helski zefirek | opłacono on-line |
61 | GROENWALD Mikołaj | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Iskra Połczyno | opłacono on-line |
62 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Iskra Połczyno | opłacono on-line |
63 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | JBB | opłacono on-line |
64 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line |
65 | Willner-Bradtke Sandra | Domatowko | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Kicaj Domatowko | opłacono on-line |
66 | Willner Waldemar | Domatowko | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Kicaj Domatowko | opłacono on-line |
67 | Włodarczyk Monika | Rozewie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | KLIF Team Chłapowo | opłacono on-line |
68 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | KLIF Team Chłapowo | opłacono on-line |
69 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LIVESTRONG | opłacono on-line |
70 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LKS PUCK | opłacono on-line |
71 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS/OSP GNIEŻDŻEWO | opłacono on-line |
72 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Małe Lwy | opłacono on-line |
73 | Kwidziński Marek | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Marco | opłacono on-line |
74 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
75 | Kowalski Tomasz | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
76 | Lebiedziński Radek | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono on-line |
77 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | ParkRun Rumia | opłacono on-line |
78 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
79 | Kamiński Bartłomiej | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Pucka Grupa Rowerowa | opłacono on-line |
80 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
81 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
82 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Runeda/ Team Kreft | opłacono on-line |
83 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | SUT | opłacono on-line |
84 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
85 | Kreft Justyna | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
86 | Kreft Bogumił | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
87 | Kreft Sylwester | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
88 | Roraf Marek | Celbowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
89 | Kreft Marta | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
90 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
91 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
92 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
93 | Cierżnicki Zbiniew | Bydoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
94 | Fułat Karol | Cekcyn | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
95 | Kwasigroch Krzysztof | Bydoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
96 | Giolda Stefan | Bydoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
97 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TRI NEGU | opłacono on-line |
98 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono on-line |
99 | Kreft Maciej | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Tri Sea Władysławowo/7 PBOT | opłacono on-line |
100 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | UM Władysławowo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38711