Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ambitious Runners Team | |||||||||
1 | Wąsicki Sebastian | REDA | Start - pierwsza tura zapisanych | Ambitious Runners Team | opłacono on-line | ||||
BBL BAŁTYK GDYNIA | |||||||||
2 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Start - pierwsza tura zapisanych | BBL BAŁTYK GDYNIA | opłacono on-line | ||||
Biegacz Portowy Hel | |||||||||
3 | Elmiś Grzegorz | Hel | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacz Portowy Hel | opłacono on-line | ||||
Biegacze Świnoujście | |||||||||
4 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacze Świnoujście | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
5 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
6 | Ostojska Ewa | Reda | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
7 | Ciskowska Elżbieta | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
8 | Konkel Edyta | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
9 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
10 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
11 | Nowak Krzysztof | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
12 | Hincka Jacek | Gnieżdżewo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
13 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
14 | Lesner Dariusz | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
15 | Necel Marek | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
16 | Gojke Dawid | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
17 | Buczkowski Roman | Błądzikowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
18 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo / ART | |||||||||
19 | Kollek Anna | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono on-line | ||||
Biegamy razem Władysławowo | |||||||||
20 | Skarżyńska Alina | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
EPRO Wave | |||||||||
21 | Ceynowa Robert | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | EPRO Wave | opłacono on-line | ||||
22 | Ceynowa Jozefina | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | EPRO Wave | opłacono on-line | ||||
Iskra Połczyno | |||||||||
23 | GROENWALD Mikołaj | Połczyno | Start - pierwsza tura zapisanych | Iskra Połczyno | opłacono on-line | ||||
24 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Start - pierwsza tura zapisanych | Iskra Połczyno | opłacono on-line | ||||
JBB | |||||||||
25 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Start - pierwsza tura zapisanych | JBB | opłacono on-line | ||||
KLIF Team Chłapowo | |||||||||
26 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Start - pierwsza tura zapisanych | KLIF Team Chłapowo | opłacono on-line | ||||
27 | Włodarczyk Monika | Rozewie | Start - pierwsza tura zapisanych | KLIF Team Chłapowo | opłacono on-line | ||||
Kaszebe Łebcz | |||||||||
28 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Start - pierwsza tura zapisanych | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line | ||||
Kicaj Domatowko | |||||||||
29 | Willner-Bradtke Sandra | Domatowko | Start - pierwsza tura zapisanych | Kicaj Domatowko | opłacono on-line | ||||
30 | Willner Waldemar | Domatowko | Start - pierwsza tura zapisanych | Kicaj Domatowko | opłacono on-line | ||||
LIVESTRONG | |||||||||
31 | Lunk Krzysztof | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | LIVESTRONG | opłacono on-line | ||||
LKS PUCK | |||||||||
32 | Labudda Wojciech | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | LKS PUCK | opłacono on-line | ||||
LZS/OSP GNIEŻDŻEWO | |||||||||
33 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS/OSP GNIEŻDŻEWO | opłacono on-line | ||||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
34 | Kowalski Tomasz | Wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
35 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
Marco | |||||||||
36 | Kwidziński Marek | Wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Marco | opłacono on-line | ||||
Małe Lwy | |||||||||
37 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Start - pierwsza tura zapisanych | Małe Lwy | opłacono on-line | ||||
NORDA ACTIVE TEAM | |||||||||
38 | Lebiedziński Radek | Reda | Start - pierwsza tura zapisanych | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono on-line | ||||
ParkRun Rumia | |||||||||
39 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Start - pierwsza tura zapisanych | ParkRun Rumia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
40 | Domżalska Wioletta | Rumia | Start - pierwsza tura zapisanych | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
Pucka Grupa Rowerowa | |||||||||
41 | Kamiński Bartłomiej | Darzlubie | Start - pierwsza tura zapisanych | Pucka Grupa Rowerowa | opłacono on-line | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
42 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | ||||
43 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | ||||
Runeda/ Team Kreft | |||||||||
44 | Kańtoch Weronika | Reda | Start - pierwsza tura zapisanych | Runeda/ Team Kreft | opłacono on-line | ||||
SUT | |||||||||
45 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Start - pierwsza tura zapisanych | SUT | opłacono on-line | ||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
46 | Grube Bartosz | Gdynia | Start - pierwsza tura zapisanych | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo | |||||||||
47 | Szweda Mieczysław | Swarzewo | Start - pierwsza tura zapisanych | Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo | opłacono on-line | ||||
TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
48 | Giolda Stefan | Bydoszcz | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
49 | Kwasigroch Krzysztof | Bydoszcz | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
50 | Cierżnicki Zbiniew | Bydoszcz | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
51 | Fułat Karol | Cekcyn | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
TRI NEGU | |||||||||
52 | Zalewski Daniel | Susz | Start - pierwsza tura zapisanych | TRI NEGU | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
53 | Kreft Marta | Rumia | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
54 | Roraf Marek | Celbowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
55 | Kreft Krzysztof | Reda | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
56 | Kreft Sylwester | Rumia | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
57 | Kreft Bogumił | Rumia | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
58 | Kreft Justyna | Rumia | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
59 | Roraf Magdalena | Celbowo | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
60 | Okrój Arkadiusz | Reda | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Tri Sea Mewa Władysławowo | |||||||||
61 | Bystram Aleksandra | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Tri Sea Władysławowo/7 PBOT | |||||||||
62 | Kreft Maciej | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | Tri Sea Władysławowo/7 PBOT | opłacono on-line | ||||
UM Władysławowo | |||||||||
63 | Bajda Piotr | Połczyno | Start - pierwsza tura zapisanych | UM Władysławowo | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
64 | Simon Łukasz | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
65 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
66 | Lukomski Tadeusz | REDA | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
67 | Heberlein Karolina | Wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
68 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
69 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
70 | Piontek Barbara | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
71 | Budzisz Daniel | Kuźnica | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
72 | Wierzbicki Mikołaj | Gdynia | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
73 | Szewka Zbigniew | Darzlubie | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
74 | Lademann Maciej | Darzlubie | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
75 | Grubba Igor | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
76 | Lademann Alicja | Darzlubie | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
77 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
78 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
79 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
80 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
81 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
82 | Dydymska Monika | Rumia | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
83 | milkowski mariusz | gdynia | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
84 | Pytel Przemysław | HEL | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
85 | Młodziejewski Piotr | Gdańsk | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
86 | Mislisz Piotr | Osłonino | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
87 | Lider-Radłowska Małgorzata | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
88 | Radłowski Mariusz | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
89 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
90 | Skurtys Dagmara | Reda | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
91 | Buczkowski Mieczysław | Puck | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
92 | Dettlaff wlodek | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
93 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
94 | Derc Iwona | Swarzewo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
95 | Skurtys Cezary | REDA | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
96 | Feszler Adam | Gdynia | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
97 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
98 | pawłoska karolina | Elbląg | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
99 | Litzau Michał | Władysławowo | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |||||
helski zefirek | |||||||||
100 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Start - pierwsza tura zapisanych | helski zefirek | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38633