VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Furtak Leszek Wejherowo Start - druga tura zapisanych niezrzeszony opłacono on-line
2 Grzankowski Darek PUCK Start - druga tura zapisanych 33 drOP opłacono on-line
3 Halmann Mirek Wejherowo Start - druga tura zapisanych PGB sportowa paczka opłacono on-line
4 Wielgos Joanna Gdynia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
5 Niemczyk Urszula Chojnice Start - druga tura zapisanych Totalnie Biegnięci opłacono on-line
6 Majewski Krystian Gdynia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
7 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
8 Zelewska Krystyna Połczyno Start - druga tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
9 Kaliczyńska Wioletta Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
10 Rumiński Rafał Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
11 mielcarek Izabela mielcarek Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
12 Sekuła Jacek Kąpino Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
13 Bambrowicz Martyn Rumia Start - druga tura zapisanych parkrun Rumia opłacono on-line
14 Komorkiewicz Karol Reda Start - druga tura zapisanych Runeda/Finastra opłacono on-line
15 Laszczyk Nadia Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
16 Szumlas Marcin Połchowo Start - druga tura zapisanych #szumiteam opłacono on-line
17 Miziarski Paweł Reda Start - druga tura zapisanych miziarski.com limit osiągnięty
18 Szumlas Anna Połchowo Start - druga tura zapisanych #TriLoszki opłacono on-line
19 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO Start - druga tura zapisanych KIS TRANSPORT opłacono on-line
20 Pochopień Mira Gdańsk Start - druga tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
21 Laskiewicz Dariusz Oliwa Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
22 Markiewicz Paweł Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
23 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Start - druga tura zapisanych #BKKSE opłacono on-line
24 Okrój Gabriela Domatowko Start - druga tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
25 MISIEC Przemysław Wejherowo Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
26 Oszywa Marcin Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
27 Kempczyński Piotr Reda Start - druga tura zapisanych Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk opłacono on-line
28 Muszyńska Małgorzata Reda Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
29 MELZER Zofia RUMIA Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
30 Mroziński Leszek Reda Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
31 Sikora Szymon Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
32 Pazik Dariusz Rumia Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
33 Gwardjak Szymon Gdynia Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
34 Zając Piotr Rumia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
35 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
36 Kur Daniel Gdynia Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
37 Kolman Małgorzata Gdańsk Start - druga tura zapisanych Grupa Biegowa 65 limit osiągnięty
38 Chojnacki Mariusz połchowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
39 Pusdrowski Michał Reda Start - druga tura zapisanych Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
40 Skurtys Karolina Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
41 Szopa Małgorzata Gdynia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
42 Pietrzycka Renata Reda Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
43 Budzisz Przemysław Władysławowo Start - druga tura zapisanych Szotland opłacono on-line
44 Boryna Jarek Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
45 Jankowski Grzegorz BYTÓW Start - druga tura zapisanych Biegnijmy razem. opłacono on-line
46 Cieszyński Piotr Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
47 Grochecki Tomasz Gdańsk Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
48 Orzoł Marta Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
49 Grochecka Dorota Gdańsk Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
50 Orzoł Kamil Gdynia Start - druga tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
51 Jednachowski Marcin Puck Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
52 Urbaniak Daniel Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
53 Jednachowski Krzysztof Puck Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
54 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
55 Głombiowska Zuzanna Gdynia Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
56 Tomczak Sebastian Ustka Start - druga tura zapisanych Ustka opłacono on-line
57 Tomczak Dominik Słupsk Start - druga tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
58 Albecka Olimpia Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
59 Jednachowski Radosław Darzlubie Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
60 Czerepaniak Ewa Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
61 Mielczarek Agnieszka Człuchów Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
62 Kroll Rafal Wladyslawowo Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
63 Jaffke Jarosław Łebcz Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
64 Melzer Arkadiusz Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
65 Pawlina Julia Puck Start - druga tura zapisanych LKS PUCK opłacono on-line
66 Rambiert Patryk Smolno Start - druga tura zapisanych Jw 4250 opłacono on-line
67 Cyron Bogumił Śliwice Start - druga tura zapisanych Biegające Śliwice opłacono on-line
68 Hermaniuk Adam Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
69 Damaszke Patrycja Wejherowo Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
70 Plińska Michalina Bolszewo Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
71 Godziuk Roman Toruń Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
72 KREFT JOANNA OSTROWO Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
73 Szumny Dorian Dariusz Wejherowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
74 Mach Izabela Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
75 Szumny Dariusz Wejherowo Start - druga tura zapisanych Luk-Connect Racing Team opłacono on-line
76 Stobiński Piotr Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
77 Pepliński Marek Elbląg Start - druga tura zapisanych Biegacze Wolności opłacono on-line
78 Kollek Lidia Kollek Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
79 Patalas Angelika Chłapowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
80 Jantowski Zbigniew REDA Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
81 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo Start - druga tura zapisanych BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
82 Jednachowski Artur Darzlubie Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
83 Bollin Wiesława Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
84 Hewelt Mateusz Puck Start - druga tura zapisanych Rebels Legion Team opłacono on-line
85 Wrzos Krzysztof Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
86 Kujawski Grzegorz Puck Start - druga tura zapisanych OLO.net opłacono on-line
87 Kopeć Katarzyna Gdynia Start - druga tura zapisanych In Running Shoes opłacono on-line
88 Janowicz Anna Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
89 Bezdel Anna Puck Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
90 Dorobczyńska Sylwia Chałupy Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
91 Dorobczyński Marek Chałupy Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
92 Ostojski Dawid Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 22078

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ