Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Furtak Leszek Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych niezrzeszony opłacono on-line
2 Grzankowski Darek PUCK Polska Start - druga tura zapisanych 33 drOP opłacono on-line
3 Halmann Mirek Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych PGB sportowa paczka opłacono on-line
4 Wielgos Joanna Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
5 Niemczyk Urszula Chojnice Polska Start - druga tura zapisanych Totalnie Biegnięci opłacono on-line
6 Majewski Krystian Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
7 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
8 Zelewska Krystyna Połczyno Polska Start - druga tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
9 Kaliczyńska Wioletta Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
10 Rumiński Rafał Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
11 mielcarek Izabela mielcarek Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
12 Sekuła Jacek Kąpino Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
13 Bambrowicz Martyn Rumia Polska Start - druga tura zapisanych parkrun Rumia opłacono on-line
14 Komorkiewicz Karol Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda/Finastra opłacono on-line
15 Laszczyk Nadia Reda Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
16 Szumlas Marcin Połchowo Polska Start - druga tura zapisanych #szumiteam opłacono on-line
17 Szumlas Anna Połchowo Polska Start - druga tura zapisanych #TriLoszki opłacono on-line
18 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO Polska Start - druga tura zapisanych KIS TRANSPORT opłacono on-line
19 Pochopień Mira Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
20 Laskiewicz Dariusz Oliwa Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
21 Markiewicz Paweł Elbląg Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
22 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Polska Start - druga tura zapisanych #BKKSE opłacono on-line
23 Okrój Gabriela Domatowko Polska Start - druga tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
24 MISIEC Przemysław Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
25 Oszywa Marcin Rumia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
26 Kempczyński Piotr Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk opłacono on-line
27 Muszyńska Małgorzata Reda Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
28 MELZER Zofia RUMIA Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
29 Mroziński Leszek Reda Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
30 Sikora Szymon Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
31 Pazik Dariusz Rumia Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
32 Gwardjak Szymon Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
33 Zając Piotr Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
34 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
35 Kur Daniel Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
36 Chojnacki Mariusz połchowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
37 Pusdrowski Michał Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
38 Skurtys Karolina Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
39 Szopa Małgorzata Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
40 Pietrzycka Renata Reda Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
41 Budzisz Przemysław Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Szotland opłacono on-line
42 Boryna Jarek Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
43 Jankowski Grzegorz BYTÓW Polska Start - druga tura zapisanych Biegnijmy razem. opłacono on-line
44 Cieszyński Piotr Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
45 Grochecki Tomasz Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
46 Orzoł Marta Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
47 Grochecka Dorota Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
48 Orzoł Kamil Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
49 Jednachowski Marcin Puck Polska Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
50 Urbaniak Daniel Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
51 Jednachowski Krzysztof Puck Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
52 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
53 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
54 Tomczak Sebastian Ustka Polska Start - druga tura zapisanych Ustka opłacono on-line
55 Tomczak Dominik Słupsk Polska Start - druga tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
56 Albecka Olimpia Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
57 Jednachowski Radosław Darzlubie Polska Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
58 Czerepaniak Ewa Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
59 Mielczarek Agnieszka Człuchów Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
60 Kroll Rafal Wladyslawowo Polska Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
61 Jaffke Jarosław Łebcz Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
62 Melzer Arkadiusz Rumia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
63 Pawlina Julia Puck Polska Start - druga tura zapisanych LKS PUCK opłacono on-line
64 Rambiert Patryk Smolno Polska Start - druga tura zapisanych Jw 4250 opłacono on-line
65 Cyron Bogumił Śliwice Polska Start - druga tura zapisanych Biegające Śliwice opłacono on-line
66 Hermaniuk Adam Reda Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
67 Damaszke Patrycja Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
68 Plińska Michalina Bolszewo Polska Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
69 Godziuk Roman Toruń Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
70 KREFT JOANNA OSTROWO Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
71 Szumny Dorian Dariusz Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
72 Mach Izabela Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
73 Szumny Dariusz Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych Luk-Connect Racing Team opłacono on-line
74 Stobiński Piotr Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
75 Pepliński Marek Elbląg Polska Start - druga tura zapisanych Biegacze Wolności opłacono on-line
76 Kollek Lidia Kollek Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
77 Patalas Angelika Chłapowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
78 Jantowski Zbigniew REDA Polska Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
79 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
80 Jednachowski Artur Darzlubie Polska Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
81 Bollin Wiesława Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
82 Hewelt Mateusz Puck Polska Start - druga tura zapisanych Rebels Legion Team opłacono on-line
83 Wrzos Krzysztof Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
84 Kujawski Grzegorz Puck Polska Start - druga tura zapisanych OLO.net opłacono on-line
85 Kopeć Katarzyna Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych In Running Shoes opłacono on-line
86 Janowicz Anna Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
87 Bezdel Anna Puck Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
88 Dorobczyńska Sylwia Chałupy Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
89 Dorobczyński Marek Chałupy Polska Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
90 Ostojski Dawid Reda Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 35253

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ