Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Rosinka Michał Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze opłacono on-line
2 Kortas Karol Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Zalewski Konrad Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
4 Marczak Małgorzata Żelkowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
5 Górkowski Marcin Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
6 Marczak Andrzej Żelkowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
7 Stefanowski Janusz Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Zielińska Agnieszka Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
9 Zieliński Wadim Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
10 Zasada Joanna Mosty Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
11 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
12 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
13 Jarzębiński Piotr Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
14 BUĆKOWSKI BARTŁOMIEJ BUĆKOWSKI GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
15 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
16 Koza Damian Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
17 Bereżański Bartłomiej Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
18 Bereżańska Joanna Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
19 Regliński Jakub Żukowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
20 Licau Paweł Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
21 Bulczak Grzegorz Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
22 Jetke Krystian Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
23 Kiedrowska Daria Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 tadda bartek celbowo Polska Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
25 Formella Feliks Bystra Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
26 Gleinert Magda Żukowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
27 Grzywacz Karol Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Krzysztof Gajewski Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
29 Suska Kamil Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
30 Dalecki Bartłomiej Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
31 Domańska Edyta Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
32 Ossowski Waldemar Żukowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
33 Konkol Joanna Kąpino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
34 Konkol Piotr Kąpino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
35 Migga Beata Kąpino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
36 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
37 Polec Jan Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
38 Zbucki Radosław Zbucki Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
39 Janus Lucyna Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
40 Zbucka Anna Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
41 MAZUR TOMASZ GDAŃSK Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
42 Byczkowski Krystian Kiełpino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
43 Rosa Mirka Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
44 Rosa Marek Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 Wenta Franciszek Krokowa Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
46 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
47 Dorsz Beata Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
48 Szwaba Marcin Lębork Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
49 Budnik Bartosz Łebcz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 Prokopiuk Krzysztof Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
51 Mielewczyk Leszek Lębork Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Styk Edward Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 Kochan Sylwia Łebcz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
54 Szubartowicz Marek Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
55 Drewa Tomasz Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
56 Woźniak Michał Brodnica Górna Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
57 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Polska Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
58 Sałata Dorota Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
59 Kobierzyński Łukasz Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
60 NOWAK Mirosław REDA Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
61 Szajerka Krzysztof Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 Labun Zenon Mrzezino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
63 Kass Bartosz Żelistrzewo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
64 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
65 Spurgiasz Patryk Mrzezino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
66 Wróblewska Sylwia RUMIA Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
67 Muller Tadeusz Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Śliwak-Błońska Anna Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
69 Nikrant Dawid Domatowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 Koralewska Irena Sadlinki Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
71 Skosolas Janusz Mosty Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Skosolas Agnieszka Mosty Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
73 Grabowski Maciej Kartuzy Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 Grabowski Andrzej Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
75 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
76 Lipiński Krystian Orle Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
77 Wolszon Sławomir Połczyno Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
78 Gajda Mariusz Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
79 Wieliczko Małgorzata Hel Polska Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
80 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
81 Rudźko Wojciech Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Pasek Edward Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 Cieszyński Dawid Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
84 Pasek Patrycja Koszalin Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 PUSZYNSKI Piotr Orle Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
86 Pulczyńska Anna Starzyno Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Styczewski Tomasz Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
88 tadda bartosz celbowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
89 Reseman Sylwia Żukowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
90 Funk Paweł ŚWIECINO Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
91 Moczyński Leszek Bydgoszcz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
92 Renusz Mikołaj Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
93 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 Rekwardt Zdzisław Rzucewo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
95 Nowak Krystian Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
96 Klebba Andrzej Mrzezino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
97 Wojnowski Michał Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Miarowska Joanna Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 MAŁKOWSKI ANDRZEJ Choczewo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
100 Saletra Anna Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 39448

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ