Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosinka Michał | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KASZUBiegacze | opłacono on-line |
2 | Kortas Karol | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
3 | Zalewski Konrad | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
4 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
5 | Górkowski Marcin | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
6 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
7 | Stefanowski Janusz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
8 | Zielińska Agnieszka | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
9 | Zieliński Wadim | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
10 | Zasada Joanna | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
11 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
12 | Pietruszkiewicz Jakub | Celbowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
13 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
14 | BUĆKOWSKI BARTŁOMIEJ BUĆKOWSKI | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
15 | Pawlak Krystyna Pawlak | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
16 | Koza Damian | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
17 | Bereżański Bartłomiej | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
18 | Bereżańska Joanna | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
19 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
20 | Licau Paweł | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
21 | Bulczak Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
22 | Jetke Krystian | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
23 | Kiedrowska Daria | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
24 | tadda bartek | celbowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit osiągnięty | |
25 | Formella Feliks | Bystra | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
26 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
27 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
28 | Krzysztof Gajewski | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
29 | Suska Kamil | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
30 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
31 | Domańska Edyta | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
32 | Ossowski Waldemar | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
33 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
34 | Konkol Piotr | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
35 | Migga Beata | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
36 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
37 | Polec Jan | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
38 | Zbucki Radosław Zbucki | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
39 | Janus Lucyna | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit osiągnięty | |
40 | Zbucka Anna | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
41 | MAZUR TOMASZ | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
42 | Byczkowski Krystian | Kiełpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
43 | Rosa Mirka | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
44 | Rosa Marek | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
45 | Wenta Franciszek | Krokowa | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
46 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
47 | Dorsz Beata | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
48 | Szwaba Marcin | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
49 | Budnik Bartosz | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
50 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
51 | Mielewczyk Leszek | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
52 | Styk Edward | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
53 | Kochan Sylwia | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
54 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
55 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
56 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
57 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit osiągnięty | |
58 | Sałata Dorota | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
59 | Kobierzyński Łukasz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
60 | NOWAK Mirosław | REDA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
61 | Szajerka Krzysztof | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
62 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
63 | Kass Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
64 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
65 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
66 | Wróblewska Sylwia | RUMIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
67 | Muller Tadeusz | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
68 | Śliwak-Błońska Anna | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
69 | Nikrant Dawid | Domatowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
70 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
71 | Skosolas Janusz | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
72 | Skosolas Agnieszka | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
73 | Grabowski Maciej | Kartuzy | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
74 | Grabowski Andrzej | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
75 | BĄKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
76 | Lipiński Krystian | Orle | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
77 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
78 | Gajda Mariusz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
79 | Wieliczko Małgorzata | Hel | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit osiągnięty | |
80 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
81 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
82 | Pasek Edward | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
83 | Cieszyński Dawid | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
84 | Pasek Patrycja | Koszalin | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
85 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
86 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
87 | Styczewski Tomasz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
88 | tadda bartosz | celbowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
89 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
90 | Funk Paweł | ŚWIECINO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
91 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
92 | Renusz Mikołaj | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
93 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
94 | Rekwardt Zdzisław | Rzucewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
95 | Nowak Krystian | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
96 | Klebba Andrzej | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
97 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
98 | Miarowska Joanna | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
99 | MAŁKOWSKI ANDRZEJ | Choczewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
100 | Saletra Anna | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38604