Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Erdmann Agnieszka | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
302 | Kurnik Jakub | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
303 | Kobierzynski Wojciech | Wladyslawowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
304 | Palach Beata | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
305 | Ciok Katarzyna | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
306 | Kotlewska Alicja | Domatówko | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
307 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
308 | Tobolska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
309 | Tobolska Anna | Grudziądz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
310 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
311 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
312 | Żygowski Filip | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
313 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
314 | Chachaj Sławek | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
315 | DUBACKI Janusz | HEl | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit osiągnięty | |
316 | budziński maciej budziński | Jurata | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
317 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
318 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
319 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
320 | Wysiecki Arkadiusz | Lubań | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
321 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit osiągnięty | |
322 | Tomaszewski Radomir | Września | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
323 | Szweda Mieczysław | Swarzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo | opłacono on-line |
324 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | "Przystan"Senior+ | opłacono on-line |
325 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | Start - druga tura zapisanych | #BKKSE | opłacono on-line |
326 | Szumlas Marcin | Połchowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | #szumiteam | opłacono on-line |
327 | Szumlas Anna | Połchowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | #TriLoszki | opłacono on-line |
328 | Kupperschmidt Kamila | Wladyslawowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | #wawrzynteam | limit osiągnięty |
329 | Temski Amadeusz | Starzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 13 dTR | opłacono on-line |
330 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
331 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
332 | Junko Łukasz | Giżycko | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
333 | Skrzypczak Marcin | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 18 WOG | opłacono on-line |
334 | KLEIN KRZYSZTOF | HEL | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 18 WOG | opłacono on-line |
335 | Kryża Arkadiusz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 273 | opłacono on-line |
336 | Buczek Robert | Warszawa | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 3 RanPl | opłacono on-line |
337 | Grzankowski Darek | PUCK | Polska | Start - druga tura zapisanych | 33 drOP | opłacono on-line |
338 | Tempski Szymon | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
339 | Więckowski Piotr | Cybulice Małe | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 6MBOT | opłacono on-line |
340 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 PBOT | opłacono on-line |
341 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
342 | Nowak Artur | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | A&G CARP TEAM | opłacono on-line |
343 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
344 | Zasada Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | AG Tri Team Rumia | limit osiągnięty |
345 | Roniarski Adam | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | AG Tri Team Rumia | opłacono on-line |
346 | Witka Grażyna | Garczegorze 2/2 | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Agoga gym Lębork | opłacono on-line |
347 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
348 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
349 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
350 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Asseco Active Team | opłacono on-line |
351 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
352 | Gaffke Paulina | Żarnowiec | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
353 | SZRAMA Marian | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BAZA 44 | opłacono on-line |
354 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BBL BAŁTYK GDYNIA | opłacono on-line |
355 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
356 | SITKO-BAJORSKI Antoni | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
357 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
358 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacz Portowy Hel | opłacono on-line |
359 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacze Świnoujście | opłacono on-line |
360 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
361 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegaj z Bzysiem | opłacono on-line |
362 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
363 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | opłacono on-line |
364 | Chylińska Dagmara | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | limit osiągnięty |
365 | Chyliński Dariusz | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | limit osiągnięty |
366 | Ostrowski Piotr | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | opłacono on-line |
367 | JETKE agnieszka | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
368 | Brac-Walczyk Małgorzata | Grudziądz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegam dla Marysi | opłacono on-line |
369 | Schmidt Dorota | Połczyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegam z mężem :) | opłacono on-line |
370 | Schmidt Janusz | Połczyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegam z żoną :) | opłacono on-line |
371 | Chyczewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegaMy | opłacono on-line |
372 | Felon Michal | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegaMy | opłacono on-line |
373 | Czerw Paweł | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegaMy | opłacono on-line |
374 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
375 | Wrzos Krzysztof | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
376 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
377 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
378 | Buczkowski Roman | Błądzikowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
379 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
380 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
381 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
382 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
383 | Konkel Edyta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
384 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
385 | Hincka Jacek | Gnieżdżewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
386 | Ciskowska Elżbieta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
387 | Nowak Krzysztof | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
388 | Skarżyńska Alina | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy razem Władysławowo | opłacono on-line |
389 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
390 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
391 | Borchmann-Bisewska Agnieszka | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
392 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
393 | Albecka Olimpia | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
394 | Zabłotni Małgorzata | Choczewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
395 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono on-line |
396 | Przytarska Dominika | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegaMy, OPEC Gdynia | opłacono on-line |
397 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
398 | Nuszel Paweł | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
399 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
400 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38740