Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
501 Kobylski Maciej Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
502 Kowalska Aurelia GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
503 Laszczyk Nadia Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
504 Majewski Krystian Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
505 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
506 Zelewska Krystyna Połczyno Polska Start - druga tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
507 Kaliczyńska Wioletta Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
508 Rumiński Rafał Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
509 mielcarek Izabela mielcarek Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
510 Sekuła Jacek Kąpino Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
511 Bambrowicz Martyn Rumia Polska Start - druga tura zapisanych parkrun Rumia opłacono on-line
512 Komorkiewicz Karol Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda/Finastra opłacono on-line
513 Laszczyk Nadia Reda Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
514 Szumlas Marcin Połchowo Polska Start - druga tura zapisanych #szumiteam opłacono on-line
515 Miziarski Paweł Reda Polska Start - druga tura zapisanych miziarski.com limit osiągnięty
516 Szumlas Anna Połchowo Polska Start - druga tura zapisanych #TriLoszki opłacono on-line
517 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO Polska Start - druga tura zapisanych KIS TRANSPORT opłacono on-line
518 Pochopień Mira Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
519 Laskiewicz Dariusz Oliwa Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
520 Markiewicz Paweł Elbląg Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
521 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Polska Start - druga tura zapisanych #BKKSE opłacono on-line
522 Okrój Gabriela Domatowko Polska Start - druga tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
523 MISIEC Przemysław Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
524 Oszywa Marcin Rumia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
525 Kempczyński Piotr Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk opłacono on-line
526 Muszyńska Małgorzata Reda Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
527 MELZER Zofia RUMIA Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
528 Mroziński Leszek Reda Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
529 Sikora Szymon Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
530 Pazik Dariusz Rumia Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
531 Gwardjak Szymon Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
532 Zając Piotr Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
533 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
534 Kur Daniel Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
535 Kolman Małgorzata Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych Grupa Biegowa 65 limit osiągnięty
536 Chojnacki Mariusz połchowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
537 Pusdrowski Michał Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
538 Skurtys Karolina Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
539 Szopa Małgorzata Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
540 Pietrzycka Renata Reda Polska Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
541 Budzisz Przemysław Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Szotland opłacono on-line
542 Boryna Jarek Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
543 Jankowski Grzegorz BYTÓW Polska Start - druga tura zapisanych Biegnijmy razem. opłacono on-line
544 Cieszyński Piotr Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
545 Grochecki Tomasz Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
546 Orzoł Marta Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
547 Grochecka Dorota Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
548 Orzoł Kamil Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
549 Jednachowski Marcin Puck Polska Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
550 Urbaniak Daniel Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
551 Jednachowski Krzysztof Puck Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
552 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
553 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
554 Tomczak Sebastian Ustka Polska Start - druga tura zapisanych Ustka opłacono on-line
555 Tomczak Dominik Słupsk Polska Start - druga tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
556 Albecka Olimpia Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
557 Jednachowski Radosław Darzlubie Polska Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
558 Czerepaniak Ewa Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
559 Mielczarek Agnieszka Człuchów Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
560 Kroll Rafal Wladyslawowo Polska Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
561 Jaffke Jarosław Łebcz Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
562 Melzer Arkadiusz Rumia Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
563 Pawlina Julia Puck Polska Start - druga tura zapisanych LKS PUCK opłacono on-line
564 Rambiert Patryk Smolno Polska Start - druga tura zapisanych Jw 4250 opłacono on-line
565 Cyron Bogumił Śliwice Polska Start - druga tura zapisanych Biegające Śliwice opłacono on-line
566 Hermaniuk Adam Reda Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
567 Damaszke Patrycja Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
568 Plińska Michalina Bolszewo Polska Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
569 Godziuk Roman Toruń Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
570 KREFT JOANNA OSTROWO Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
571 Szumny Dorian Dariusz Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
572 Mach Izabela Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
573 Szumny Dariusz Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych Luk-Connect Racing Team opłacono on-line
574 Stobiński Piotr Reda Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
575 Pepliński Marek Elbląg Polska Start - druga tura zapisanych Biegacze Wolności opłacono on-line
576 Kollek Lidia Kollek Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
577 Patalas Angelika Chłapowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
578 Jantowski Zbigniew REDA Polska Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
579 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
580 Jednachowski Artur Darzlubie Polska Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
581 Bollin Wiesława Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
582 Hewelt Mateusz Puck Polska Start - druga tura zapisanych Rebels Legion Team opłacono on-line
583 Wrzos Krzysztof Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
584 Kujawski Grzegorz Puck Polska Start - druga tura zapisanych OLO.net opłacono on-line
585 Kopeć Katarzyna Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych In Running Shoes opłacono on-line
586 Janowicz Anna Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
587 Bezdel Anna Puck Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
588 Dorobczyńska Sylwia Chałupy Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
589 Dorobczyński Marek Chałupy Polska Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
590 Ostojski Dawid Reda Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
591 Simon Łukasz Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
592 Rumkowski Piotr Gdynia Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
593 Ostojska Ewa Reda Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
594 Górska-Stucka Anna Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
595 Lukomski Tadeusz REDA Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
596 Ceynowa Robert Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
597 Heberlein Karolina Wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
598 Ceynowa Jozefina Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
599 Skarżyńska Alina Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy razem Władysławowo opłacono on-line
600 Kreft Marta Rumia Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line


Wyświetleń: 39452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ