Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
601 Wąsicki Sebastian REDA Polska Start - pierwsza tura zapisanych Ambitious Runners Team opłacono on-line
602 Lewińska Dominika Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
603 Kańtoch Weronika Reda Polska Start - pierwsza tura zapisanych Runeda/ Team Kreft opłacono on-line
604 Kreft Sylwester Rumia Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
605 Kreft Bogumił Rumia Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
606 Kreft Justyna Rumia Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
607 Wiśniewska Sandra Gdynia Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
608 Piontek Barbara Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
609 Budzisz Daniel Kuźnica Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
610 GROENWALD Mikołaj Połczyno Polska Start - pierwsza tura zapisanych Iskra Połczyno opłacono on-line
611 Nowak Krzysztof Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
612 Wierzbicki Mikołaj Gdynia Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
613 Roraf Marek Celbowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
614 Roraf Magdalena Celbowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
615 Ciskowska Elżbieta Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
616 Szewka Zbigniew Darzlubie Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
617 Lademann Maciej Darzlubie Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
618 Grubba Igor Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
619 Lademann Alicja Darzlubie Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
620 Elmiś Grzegorz Hel Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
621 Włodarczyk Weronika Rozewie Polska Start - pierwsza tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
622 Włodarczyk Monika Rozewie Polska Start - pierwsza tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
623 Bajda Piotr Połczyno Polska Start - pierwsza tura zapisanych UM Władysławowo opłacono on-line
624 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
625 Hincka Jacek Gnieżdżewo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
626 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
627 Hincka Marzena Gnieżdżewo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
628 Labudda Wojciech Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych LKS PUCK opłacono on-line
629 Konkel Edyta Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
630 Groenwald Dariusz Połczyno Polska Start - pierwsza tura zapisanych Iskra Połczyno opłacono on-line
631 Kwiatkowski Michał wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
632 Dydymski Krzysztof RUMIA Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
633 Niedbała Ireneusz Wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
634 Dydymska Monika Rumia Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
635 Lesner Dariusz Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
636 Domżalska Wioletta Rumia Polska Start - pierwsza tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
637 milkowski mariusz gdynia Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
638 Mrozowski Dariusz Rumia Polska Start - pierwsza tura zapisanych ParkRun Rumia opłacono on-line
639 Słowińska Aneta Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
640 Kollek Anna Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
641 Pytel Przemysław HEL Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
642 Willner-Bradtke Sandra Domatowko Polska Start - pierwsza tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
643 Willner Waldemar Domatowko Polska Start - pierwsza tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
644 Młodziejewski Piotr Gdańsk Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
645 Mislisz Piotr Osłonino Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
646 Lunk Krzysztof Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych LIVESTRONG opłacono on-line
647 Sośnicki Krzysztof Hel Polska Start - pierwsza tura zapisanych helski zefirek opłacono on-line
648 Okrój Arkadiusz Reda Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
649 Kreft Krzysztof Reda Polska Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
650 Necel Marek Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
651 Giolda Stefan Bydoszcz Polska Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
652 Gojke Dawid Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
653 Szweda Mieczysław Swarzewo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo opłacono on-line
654 Kwasigroch Krzysztof Bydoszcz Polska Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
655 Lider-Radłowska Małgorzata Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
656 Cierżnicki Zbiniew Bydoszcz Polska Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
657 Radłowski Mariusz Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
658 Sikorra Janina Lędziechowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
659 Buczkowski Roman Błądzikowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
660 Kowalski Tomasz Wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
661 Fułat Karol Cekcyn Polska Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
662 Skurtys Dagmara Reda Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
663 Kwidziński Marek Wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Marco opłacono on-line
664 Buczkowski Mieczysław Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
665 Bystram Aleksandra Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono on-line
666 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Polska Start - pierwsza tura zapisanych Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
667 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Polska Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
668 Dettlaff wlodek Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
669 Bałdyga Radosław Elbląg Polska Start - pierwsza tura zapisanych JBB opłacono on-line
670 Morawek Arkadiusz Gdańsk Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
671 Derc Iwona Swarzewo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
672 Kreft Maciej Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych Tri Sea Władysławowo/7 PBOT opłacono on-line
673 Buczkowski Damian Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
674 Skurtys Cezary REDA Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
675 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Polska Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP GNIEŻDŻEWO opłacono on-line
676 Feszler Adam Gdynia Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
677 Grube Bartosz Gdynia Polska Start - pierwsza tura zapisanych SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
678 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Polska Start - pierwsza tura zapisanych SUT opłacono on-line
679 Lebiedziński Radek Reda Polska Start - pierwsza tura zapisanych NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
680 Oberzig Łukasz Wejherowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
681 Matyszewski Jarosław Gdańsk Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
682 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Polska Start - pierwsza tura zapisanych Małe Lwy opłacono on-line
683 pawłoska karolina Elbląg Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
684 Litzau Michał Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
685 Wojtowicz Marcin Gdynia Polska Start - pierwsza tura zapisanych BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
686 STEMPNIAK Zbigniew HEL Polska Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
687 STEMPNIAK Katarzyna HEL Polska Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
688 Konkel Andrzej Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
689 Zalewski Daniel Susz Polska Start - pierwsza tura zapisanych TRI NEGU opłacono on-line
690 Lebiedzińska Angelika Reda Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegacze Świnoujście opłacono on-line


Wyświetleń: 39453

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ