Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bladowska Katarzyna Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
2 Adrjan Dariusz Oprzężów Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Albecka Olimpia Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
4 Albiniak Przemysław Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
5 Andryskowska Bożena Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
6 Andryskowska Katarzyna Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
7 Andryskowski Dariusz Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Andryskowski Zdzislaw Lębork Polska Start - trzecia tura zapisanych Kolarz-Pol opłacono on-line
9 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
10 BACH RAFAŁ KROKOWA Polska Start - trzecia tura zapisanych KROKOWA BIEGA opłacono on-line
11 Bajda Piotr Połczyno Polska Start - pierwsza tura zapisanych UM Władysławowo opłacono on-line
12 Bajraszewski Dżafar Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych Great Smog Rumia opłacono on-line
13 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
14 Bambrowicz Martyn Rumia Polska Start - druga tura zapisanych parkrun Rumia opłacono on-line
15 Baranowski Adrian Jastarnia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
16 Bargłowski Patryk Tczew Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
17 Bartnikowski Stanisław Elbląg Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
18 Bartosz Klebba SWARZEWO Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
19 Basarab Piotr Potęgowo Polska Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo opłacono on-line
20 Bałdyga Radosław Elbląg Polska Start - pierwsza tura zapisanych JBB opłacono on-line
21 Bębenek Agnieszka Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
22 Bereżańska Joanna Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
23 Bereżański Bartłomiej Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 Bezdel Anna Puck Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
25 Białkowski Marcin Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
26 Biegański Bogumił Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot AdventureTeam limit osiągnięty
27 Bieliński Dominik Nowe Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Biernacki Rafal Warszawa Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
29 Bieszke Izabela Mosty Polska Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
30 Bieszke Rafał Mosty Polska Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
31 Bobkowski Marcin Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
32 Boguszewski Mateusz Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych KM PSP GDYNIA opłacono on-line
33 Bollin Wiesława Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
34 Borawski Kajetan Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych Samochodówka wejcherowo opłacono on-line
35 Borchmann Szymon władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
36 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
37 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Polska Start - trzecia tura zapisanych MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
38 Borski Ryszard Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
39 Boruszewski Maciej Warszawa Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
40 Boryna Jarek Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
41 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
42 Boś Grzegorz Słupsk Polska Start - trzecia tura zapisanych SUB VENTUM TEAM opłacono on-line
43 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegam dla Marysi opłacono on-line
44 Brodowski Adam Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
46 Bruchmann Karol Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
47 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia Polska Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
48 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
49 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 BUĆKOWSKI BARTŁOMIEJ BUĆKOWSKI GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
51 Buczek Robert Warszawa Polska Start - trzecia tura zapisanych 3 RanPl opłacono on-line
52 Buczkowski Damian Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
53 Buczkowski Mieczysław Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
54 Buczkowski Roman Błądzikowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
55 Budnik Bartosz Łebcz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
56 Budnik Maciej Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych Pandzitsu opłacono on-line
57 budziński maciej budziński Jurata Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
58 Budzisz Daniel Kuźnica Polska Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
59 Budzisz Przemysław Władysławowo Polska Start - druga tura zapisanych Szotland opłacono on-line
60 Budzyńska Elżbieta Słupsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
61 Bujak Marcin Gowino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 BUJAKIEWICZ ANDRZEJ BOLSZEWO Polska Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
63 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Polska Start - trzecia tura zapisanych Olucha Run opłacono on-line
64 Bulczak Grzegorz Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
65 Bury Paweł Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
66 Buszmann Tomasz Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
67 Byczkowski Krystian Kiełpino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Bystram Aleksandra Puck Polska Start - pierwsza tura zapisanych Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono on-line
69 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Polska Start - trzecia tura zapisanych New Village Team #Świry opłacono on-line
70 Błoński Roman Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych Marynarka Wojenna limit osiągnięty
71 Cendrowski Marcin Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Ceynowa Jozefina Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
73 Ceynowa Robert Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
74 Chachaj Sławek Kąpino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
75 Chojnacka Natalia Lisewo Polska Start - trzecia tura zapisanych KROKOWA BIEGA opłacono on-line
76 Chojnacki Mariusz połchowo Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
77 Chudzik Beata Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
78 Chyczewska Katarzyna Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy opłacono on-line
79 Chylińska Dagmara Tczew Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew limit osiągnięty
80 Chyliński Dariusz Tczew Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew limit osiągnięty
81 Ciba Michał Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Cierżnicki Zbiniew Bydoszcz Polska Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
83 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
84 Cieszyński Dawid Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 Cieszyński Piotr Rumia Polska Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
86 Ciok Katarzyna Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Ciskowska Elżbieta Władysławowo Polska Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
88 Cyron Bogumił Śliwice Polska Start - druga tura zapisanych Biegające Śliwice opłacono on-line
89 Czajkowski Krzysztof Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia / Kriss Team opłacono
90 Czaykowski Wojciech Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych Mamy to! opłacono on-line
91 Czerepaniak Ewa Gdańsk Polska Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
92 Czerw Paweł Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy opłacono on-line
93 Czoska Agnieszka Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 Czoska Łukasz Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
95 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Polska Start - trzecia tura zapisanych Strzelni opłacono on-line
96 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
97 Dalecki Bartłomiej Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Damaszke Patrycja Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
99 Dawidowski Roman Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych "Przystan"Senior+ opłacono on-line
100 Dębicki Artur Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 39350

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ