Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | UKS Siódemka Rumia | opłacono on-line |
302 | Kroll Rafal | Wladyslawowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Korona biega | opłacono on-line |
303 | Krosnowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
304 | Krysiak Agnieszka | Suchy Dwor | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Osiem | limit osiągnięty |
305 | Krysiak Krzysztof | Suchy Dwor | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Osiem | limit osiągnięty |
306 | Kryża Arkadiusz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 273 | opłacono on-line |
307 | Krzysztof Gajewski | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
308 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wymiatacze | opłacono on-line |
309 | Kubilus Robert | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
310 | Kucab Piotr | Swarzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
311 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
312 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Start - druga tura zapisanych | OLO.net | opłacono on-line |
313 | Kupperschmidt Kamila | Wladyslawowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | #wawrzynteam | limit osiągnięty |
314 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
315 | Kur Daniel | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | TRIcity_TRI | opłacono on-line |
316 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
317 | Kurkiewicz Paulina | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Castorama Rumia | opłacono |
318 | Kurnik Jakub | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
319 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
320 | Kużel Piotr | Swarzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
321 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Dream Tri Team | opłacono on-line |
322 | Kwasigroch Krzysztof | Bydoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
323 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | WieWiór Team | opłacono on-line |
324 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Małe Lwy | opłacono on-line |
325 | Kwiatkowski Grzegorz | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | WieWiór Team | opłacono on-line |
326 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | SUT | opłacono on-line |
327 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
328 | Kwidziński Marek | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Marco | opłacono on-line |
329 | Kłodzińska Daria | Rzucewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line |
330 | Labudda Mirosław | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
331 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LKS PUCK | opłacono on-line |
332 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
333 | Lademan Damian | Orle | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
334 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
335 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
336 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
337 | Lademann Wiesława | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
338 | Lamparski Arkadiusz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
339 | Lanc Łukasz | Leśniewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
340 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
341 | Laskiewicz Dariusz | Oliwa | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
342 | Laskowski Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
343 | Lasota Renata | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Janusz i dwie łanie | opłacono on-line |
344 | Laszczyk Nadia | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
345 | Laszczyk Nadia | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit osiągnięty | |
346 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacze Świnoujście | opłacono on-line |
347 | Lebiedziński Radek | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono on-line |
348 | Lesiak Marek | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
349 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
350 | Lessnau Klaudia | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart | opłacono on-line |
351 | Lewandowski Michał | Mrągowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
352 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
353 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
354 | Licau Paweł | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
355 | Lider-Radłowska Małgorzata | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
356 | Lipiński Krystian | Orle | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
357 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
358 | Littwin Marek | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | RUNEDA | opłacono on-line |
359 | Litzau Michał | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
360 | Lukomski Tadeusz | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
361 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
362 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LIVESTRONG | opłacono on-line |
363 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
364 | Maj Adam | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Majsports | opłacono on-line |
365 | Majchrzak Piotr | wagrowiec | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
366 | Majewski Krystian | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
367 | Majewski Paweł | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Farm Frites Poland | opłacono on-line |
368 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Parkrun Gdynia | limit osiągnięty |
369 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Zantyr Sztum | opłacono on-line |
370 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
371 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
372 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
373 | Marszałek Jerzy | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
374 | Marzejon Krzysztof | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
375 | Masowa Cezary | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | limit osiągnięty |
376 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
377 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
378 | MAZUR TOMASZ | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
379 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
380 | MAŁKIŃSKI JÓZEF | BYDGOSZCZ | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
381 | MAŁKOWSKI ANDRZEJ | Choczewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
382 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
383 | MELZER Zofia | RUMIA | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
384 | Miarowska Joanna | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
385 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Żarta Wataha | opłacono on-line |
386 | Mickiewicz Ilona | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
387 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
388 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
389 | Mielewczyk Leszek | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
390 | MIERZEJEWSKI Sylwester | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
391 | Mierzwa Łukasz | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
392 | Migga Beata | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
393 | MILER ANDRZEJ | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
394 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
395 | MISIEC Przemysław | Wejherowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
396 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
397 | Miszewski Romuald | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
398 | Miziarski Paweł | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | miziarski.com | limit osiągnięty |
399 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
400 | Miłosz Rafał | Łebcz/Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LZS Wicher Łebcz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38713