Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
"Przystan"Senior+
1 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych "Przystan"Senior+ opłacono on-line
#BKKSE
2 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Start - druga tura zapisanych #BKKSE opłacono on-line
#TriLoszki
3 Szumlas Anna Połchowo Start - druga tura zapisanych #TriLoszki opłacono on-line
#szumiteam
4 Szumlas Marcin Połchowo Start - druga tura zapisanych #szumiteam opłacono on-line
#wawrzynteam
5 Kupperschmidt Kamila Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych #wawrzynteam limit osiągnięty
3 RanPl
6 Buczek Robert Warszawa Start - trzecia tura zapisanych 3 RanPl opłacono on-line
4 FUN TEAM
7 Tempski Szymon Łebcz Start - trzecia tura zapisanych 4 FUN TEAM opłacono on-line
6MBOT
8 Więckowski Piotr Cybulice Małe Start - trzecia tura zapisanych 6MBOT opłacono on-line
7 PBOT
9 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT opłacono on-line
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
10 Wysocki Dariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
13 dTR
11 Temski Amadeusz Starzyno Start - trzecia tura zapisanych 13 dTR opłacono on-line
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
12 Junko Łukasz Giżycko Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
13 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
14 Hałun Łukasz Giżycko Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
18 WOG
15 Skrzypczak Marcin Puck Start - trzecia tura zapisanych 18 WOG opłacono on-line
16 KLEIN KRZYSZTOF HEL Start - trzecia tura zapisanych 18 WOG opłacono on-line
33 drOP
17 Grzankowski Darek PUCK Start - druga tura zapisanych 33 drOP opłacono on-line
273
18 Kryża Arkadiusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych 273 opłacono on-line
A&G CARP TEAM
19 Nowak Artur Gdynia Start - trzecia tura zapisanych A&G CARP TEAM opłacono on-line
ACTIV EAGLES PRO
20 Niemiec Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
AG Tri Team Rumia
21 Roniarski Adam Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych AG Tri Team Rumia opłacono on-line
22 Zasada Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych AG Tri Team Rumia limit osiągnięty
ATLAS RUNNING TEAM
23 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
AWFiS Gdańsk
24 Gaffke Paulina Żarnowiec Start - trzecia tura zapisanych AWFiS Gdańsk opłacono on-line
Agoga gym Lębork
25 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Agoga gym Lębork opłacono on-line
Akademia Biegowa Kartuzy
26 Miłejko Arkadiusz Grzybno Start - trzecia tura zapisanych Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
Aktywni Kociewiacy
27 Tocha Zbigniew Skórcz Start - trzecia tura zapisanych Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
Ambitious Runners Team
28 Wąsicki Sebastian REDA Start - pierwsza tura zapisanych Ambitious Runners Team opłacono on-line
Asseco Active Team
29 Piątek Justyna Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Asseco Active Team opłacono on-line
BAZA 44
30 SZRAMA Marian Lębork Start - trzecia tura zapisanych BAZA 44 opłacono on-line
BBL BAŁTYK GDYNIA
31 Wojtowicz Marcin Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
BHMW_GDYNIA
32 SITKO-BAJORSKI Antoni GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
33 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
34 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
35 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO Start - trzecia tura zapisanych BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
36 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo Start - druga tura zapisanych BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
BRW KP PSP
37 Oreszke Jan karwia Start - trzecia tura zapisanych BRW KP PSP opłacono on-line
BiegaMy
38 Chyczewska Katarzyna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy opłacono on-line
39 Czerw Paweł Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy opłacono on-line
40 Felon Michal Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy opłacono on-line
BiegaMy, OPEC Gdynia
41 Przytarska Dominika Reda Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy, OPEC Gdynia opłacono on-line
Biegacz Portowy Hel
42 Elmiś Grzegorz Hel Start - pierwsza tura zapisanych Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
Biegacze Wolności
43 Pepliński Marek Elbląg Start - druga tura zapisanych Biegacze Wolności opłacono on-line
Biegacze Świnoujście
44 Lebiedzińska Angelika Reda Start - pierwsza tura zapisanych Biegacze Świnoujście opłacono on-line
Biegaj z Bzysiem
45 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych Biegaj z Bzysiem opłacono on-line
Biegające Śliwice
46 Cyron Bogumił Śliwice Start - druga tura zapisanych Biegające Śliwice opłacono on-line
Biegający Tczew
47 Chylińska Dagmara Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew limit osiągnięty
48 Chyliński Dariusz Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew limit osiągnięty
49 Dywelski Mirosław Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
50 Ostrowski Piotr Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
Biegam dla Marysi
51 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych Biegam dla Marysi opłacono on-line
Biegamy Razem Władysławowo
52 Wrzos Krzysztof Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
53 Górska-Stucka Anna Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
Biegamy Razem Władysławowo
54 Albecka Olimpia Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
55 Mach Izabela Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
56 Ostojska Ewa Reda Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
57 Ciskowska Elżbieta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
58 Konkel Edyta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
59 Słowińska Aneta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
60 Buczkowski Damian Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
Biegamy Razem Władysławowo
61 Zabłotni Małgorzata Choczewo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
62 Janowicz Anna Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
63 Nowak Krzysztof Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
64 Hincka Jacek Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
65 Hincka Marzena Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
66 Lesner Dariusz Puck Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
67 Necel Marek Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
68 Gojke Dawid Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
69 Buczkowski Roman Błądzikowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
70 Konkel Andrzej Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
Biegamy Razem Władysławowo / ART
71 Kollek Anna Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
Biegamyrazem.pl
72 Lipko Adrianna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Biegamyrazem.pl opłacono on-line
73 Nuszel Paweł Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Biegamyrazem.pl opłacono on-line
74 Hejmowski Sylwester Miłków/Karpacz Start - trzecia tura zapisanych Biegamyrazem.pl opłacono on-line
Biegamy razem Władysławowo
75 Skarżyńska Alina Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy razem Władysławowo opłacono on-line
Biegam z mężem :)
76 Schmidt Dorota Połczyno Start - trzecia tura zapisanych Biegam z mężem :) opłacono on-line
Biegam z żoną :)
77 Schmidt Janusz Połczyno Start - trzecia tura zapisanych Biegam z żoną :) opłacono on-line
Biegnijmy razem.
78 Jankowski Grzegorz BYTÓW Start - druga tura zapisanych Biegnijmy razem. opłacono on-line
BigYellowFoot Adventure Team
79 Masowa Cezary Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team limit osiągnięty
80 Nikodemczyk Patrycja Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team limit osiągnięty
81 Grande Piotr Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
BigYellowFoot Adventure Team
82 Więcielewska Joanna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
BigYellowFoot AdventureTeam
83 Biegański Bogumił Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot AdventureTeam limit osiągnięty
Bojano Biega
84 Górkowska Elżbieta Rumia Start - trzecia tura zapisanych Bojano Biega opłacono on-line
Castorama Rumia
85 Turzyńska Iwona Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
86 Śpiewak Damian Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
87 Panek Iwona Reda Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
88 Kurkiewicz Paulina Rumia Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
89 Wilczyński Grzegorz Reda Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
90 Szymański Filip Rumia Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
91 Bobkowski Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
92 Gniotyński Jerzy Rumia Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia opłacono
Castorama Rumia / Agata Team
93 Tomeczkowski Paweł Rumia Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia / Agata Team opłacono
Castorama Rumia / Kriss Team
94 Czajkowski Krzysztof Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia / Kriss Team opłacono
Castorama Rumia / Maja Team
95 Kepka Grzegorz Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia / Maja Team opłacono
Castorama Rumia / Tomi&Zbi
96 Łuchniak Zbigniew Mosty Start - trzecia tura zapisanych Castorama Rumia / Tomi&Zbi opłacono
Chabrowe Wilki
97 Plewiński Rafał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Chabrowe Wilki opłacono on-line
Co jest dzieciak
98 Wittmann Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych Co jest dzieciak opłacono on-line
CompleXsports Triathlon TEAM
99 Dobosz Michal Gdynia Start - trzecia tura zapisanych CompleXsports Triathlon TEAM opłacono on-line
DALEKO JESZCZE
100 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych DALEKO JESZCZE opłacono on-line
101 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych DALEKO JESZCZE opłacono on-line
102 Grygiel Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych DALEKO JESZCZE opłacono on-line
103 Zachary Aleksandra Rumia Start - trzecia tura zapisanych DALEKO JESZCZE opłacono on-line
104 Zachary Mariusz Rumia Start - trzecia tura zapisanych DALEKO JESZCZE opłacono on-line
Darzlubskie Dziki
105 Jednachowski Marcin Puck Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
106 Jednachowski Radosław Darzlubie Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
107 Jednachowski Artur Darzlubie Start - druga tura zapisanych Darzlubskie Dziki opłacono on-line
Dobi Team
108 PIETKUN Sławomir Koleczkowo Start - trzecia tura zapisanych Dobi Team opłacono on-line
Dream Tri Team
109 Kuźniar Wojciech Rumia Start - trzecia tura zapisanych Dream Tri Team opłacono on-line
Drużyna Szpiku
110 Hewelt Bartłomiej Rozewie Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Szpiku opłacono on-line
111 Glembin Aleksander Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Szpiku opłacono on-line
EPRO Wave
112 Ceynowa Robert Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
113 Ceynowa Jozefina Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
Elitte Team
114 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Start - trzecia tura zapisanych Elitte Team opłacono on-line
Endoprzyjaciele
115 Kocubowska Monika Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych Endoprzyjaciele opłacono on-line
Endure Team / Runeda
116 Kołakowski Mikołaj Reda Start - trzecia tura zapisanych Endure Team / Runeda opłacono on-line
Farm Frites Poland
117 Trusiuk Tomasz Lębork Start - trzecia tura zapisanych Farm Frites Poland opłacono on-line
118 Kaliński Przemysław Lębork Start - trzecia tura zapisanych Farm Frites Poland opłacono on-line
Farm Frites Poland
119 Majewski Paweł Lębork Start - trzecia tura zapisanych Farm Frites Poland opłacono on-line
FitnessFitback
120 Mojek Daria Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych FitnessFitback opłacono on-line
Florian Grudziądz
121 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Start - trzecia tura zapisanych Florian Grudziądz opłacono on-line
Formex
122 Formella Sławomir Kościerzyna Start - trzecia tura zapisanych Formex opłacono on-line
GKS KASZUBI LUZINO
123 Szczypior Artur Wyszecino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO limit osiągnięty
GKS KASZUBI LUZINO
124 Kankowska Dominika Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
125 Kankowska Justyna Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
126 Kankowski Paweł Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
GTS Czarna Dąbrówka
127 Gralak Dawid Rokity Start - trzecia tura zapisanych GTS Czarna Dąbrówka opłacono on-line
Great Smog Rumia
128 Bajraszewski Dżafar Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Great Smog Rumia opłacono on-line
Grupa Biegowa 65
129 Kolman Małgorzata Gdańsk Start - druga tura zapisanych Grupa Biegowa 65 limit osiągnięty
Hermes
130 Wasilka Sławomir Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Hermes opłacono on-line
Hinz Team
131 Hinz Rafał Rumia Start - trzecia tura zapisanych Hinz Team opłacono on-line
IHS Markit
132 Ławrów Sylwia Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych IHS Markit opłacono on-line
In Running Shoes
133 Kopeć Katarzyna Gdynia Start - druga tura zapisanych In Running Shoes opłacono on-line
Iskra Połczyno
134 GROENWALD Mikołaj Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych Iskra Połczyno opłacono on-line
135 Groenwald Dariusz Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych Iskra Połczyno opłacono on-line
JBB
136 Bałdyga Radosław Elbląg Start - pierwsza tura zapisanych JBB opłacono on-line
Janusz i dwie łanie
137 Lasota Renata Puck Start - trzecia tura zapisanych Janusz i dwie łanie opłacono on-line
Jw 4250
138 Rambiert Patryk Smolno Start - druga tura zapisanych Jw 4250 opłacono on-line
KASZUBiegacze
139 Rosinka Michał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze opłacono on-line
KING OSCAR Gniewino
140 Gaffke Henryk Żarnowiec Start - trzecia tura zapisanych KING OSCAR Gniewino opłacono on-line
KIS TRANSPORT
141 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO Start - druga tura zapisanych KIS TRANSPORT opłacono on-line
KLIF TEAM Chłapowo
142 Kłodzińska Daria Rzucewo Start - trzecia tura zapisanych KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
143 Jeka Kamil Starzyno Start - trzecia tura zapisanych KLIF TEAM Chłapowo limit osiągnięty
KLIF Team Chłapowo
144 Felkner Ryszard Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
KLIF Team Chłapowo
145 Włodarczyk Weronika Rozewie Start - pierwsza tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
146 Włodarczyk Monika Rozewie Start - pierwsza tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
KM PSP GDYNIA
147 Boguszewski Mateusz Reda Start - trzecia tura zapisanych KM PSP GDYNIA opłacono on-line
KP PSP Puck
148 Mollin Bartłomiej STRZELNO Start - trzecia tura zapisanych KP PSP Puck opłacono on-line
149 Mollin Bartlomiej Strzelno Start - trzecia tura zapisanych KP PSP Puck limit osiągnięty
KROKOWA BIEGA
150 Kaleta Tomasz Goszczyno Start - trzecia tura zapisanych KROKOWA BIEGA opłacono on-line
151 Chojnacka Natalia Lisewo Start - trzecia tura zapisanych KROKOWA BIEGA opłacono on-line
152 BACH RAFAŁ KROKOWA Start - trzecia tura zapisanych KROKOWA BIEGA opłacono on-line
Kaszebe Łebcz
153 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
Kaszubskie dziki
154 Wójcik Paweł Wójcik Dębogórze Start - trzecia tura zapisanych Kaszubskie dziki opłacono on-line
Kicaj Domatowko
155 Okrój Gabriela Domatowko Start - druga tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
156 Willner-Bradtke Sandra Domatowko Start - pierwsza tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
157 Willner Waldemar Domatowko Start - pierwsza tura zapisanych Kicaj Domatowko opłacono on-line
Klif Team
158 Plinski Kajetan Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych Klif Team opłacono on-line
Klub 42,2 Lębork
159 Durzyński Tomasz LĘBORK Start - trzecia tura zapisanych Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
Klub Biegaczy Jysk
160 Potulska Karolina Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Klub Biegaczy Jysk opłacono on-line
Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
161 Wąż Mariusz Reda Start - trzecia tura zapisanych Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
Klub biegacza
162 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Start - trzecia tura zapisanych Klub biegacza limit osiągnięty
Kolarz-Pol
163 Andryskowski Zdzislaw Lębork Start - trzecia tura zapisanych Kolarz-Pol opłacono on-line
Korona Biega
164 Pecz Igor Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych Korona Biega opłacono on-line
Korona biega
165 Kroll Rafal Wladyslawowo Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
166 Dorobczyński Marek Chałupy Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
Korona Żelistrzewo Biega
167 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
168 Lessnau Klaudia Puck Start - trzecia tura zapisanych Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono on-line
169 Elwart Roman PUCK Start - trzecia tura zapisanych Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono on-line
LANG TEAM ŻABIANKA
170 LANG Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
LIVESTRONG
171 Lunk Krzysztof Puck Start - pierwsza tura zapisanych LIVESTRONG opłacono on-line
LKS PUCK
172 Pawlina Julia Puck Start - druga tura zapisanych LKS PUCK opłacono on-line
173 Labudda Wojciech Puck Start - pierwsza tura zapisanych LKS PUCK opłacono on-line
LZS/OSP GNIEŻDŻEWO
174 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP GNIEŻDŻEWO opłacono on-line
LZS Wicher Łebcz
175 Miłosz Rafał Łebcz/Pogórze Start - trzecia tura zapisanych LZS Wicher Łebcz opłacono on-line
Luk-Connect Racing Team
176 Szumny Dariusz Wejherowo Start - druga tura zapisanych Luk-Connect Racing Team opłacono on-line
Lębork Biegacze 42,2
177 Szymański Adam Lębork Start - trzecia tura zapisanych Lębork Biegacze 42,2 opłacono on-line
M.A.S.K.
178 Pykałów Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych M.A.S.K. opłacono on-line
MJR
179 Heyka Jarosław Lębork Start - trzecia tura zapisanych MJR opłacono on-line
MODIW Sport Group
180 Modrzejewski Piotr Warszawa Start - trzecia tura zapisanych MODIW Sport Group opłacono on-line
MTB - Małe Trójmiasto Biega
181 Lanc Łukasz Leśniewo Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
182 Labudda Mirosław Rumia Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
183 Damaszke Patrycja Wejherowo Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
184 Plińska Michalina Bolszewo Start - druga tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
185 Oberzig Łukasz Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
MTB-Małe Trójmiasto Biega
186 Kowalski Tomasz Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
MTB Małe Trójmiasto Biega
187 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
188 Pranczke Leszek Kębłowo Start - trzecia tura zapisanych MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
Majsports
189 Maj Adam Puck Start - trzecia tura zapisanych Majsports opłacono on-line
Mama Leona
190 Rosińska Patrycja Rumia Start - trzecia tura zapisanych Mama Leona opłacono on-line
Mamy To
191 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
Mamy to!
192 Czaykowski Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Mamy to! opłacono on-line
Marco
193 Kwidziński Marek Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych Marco opłacono on-line
Marycz.com
194 Potulski Jacek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Marycz.com opłacono on-line
Marynarka Wojenna
195 Błoński Roman Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Marynarka Wojenna limit osiągnięty
Małe Lwy
196 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Start - pierwsza tura zapisanych Małe Lwy opłacono on-line
Moje Biegowe Himalaje
197 ROJEWSKI WOJCIECH LUZINO Start - trzecia tura zapisanych Moje Biegowe Himalaje opłacono on-line
Morsik Weteran Gdynia
198 Wójcik Piotr Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Morsik Weteran Gdynia limit osiągnięty
Morska Jednostka Rakietowa
199 Koryzma Arkadiusz Reda Start - trzecia tura zapisanych Morska Jednostka Rakietowa opłacono on-line
Motywatornia Team
200 Gawlikowski Robert Reda Start - trzecia tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
201 Jantowski Zbigniew REDA Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
NB Team
202 Bębenek Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
203 Herzberg Przemysław Toruń Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
NIGHT WOLVES SŁUPSK
204 Trusiak Agnieszka Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
205 Gliniecka-Woś Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK limit osiągnięty
206 Strąk Natalia SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
207 Strąk Kinga SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
208 Weiland Adrian Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
209 Weiland Agnieszka Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
NORDA ACTIVE TEAM
210 Lebiedziński Radek Reda Start - pierwsza tura zapisanych NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
New Village Team #Świry
211 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Start - trzecia tura zapisanych New Village Team #Świry opłacono on-line
Night Runners Słupsk
212 Tomczak Dominik Słupsk Start - druga tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
Norda Active Team
213 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Start - trzecia tura zapisanych Norda Active Team opłacono on-line
OLO.net
214 Kujawski Grzegorz Puck Start - druga tura zapisanych OLO.net opłacono on-line
OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL
215 Renachowski Mirosław Reda Start - trzecia tura zapisanych OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
Olucha Run
216 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych Olucha Run opłacono on-line
Osiem
217 Krysiak Agnieszka Suchy Dwor Start - trzecia tura zapisanych Osiem limit osiągnięty
218 Krysiak Krzysztof Suchy Dwor Start - trzecia tura zapisanych Osiem limit osiągnięty
PARKRUN RUMIA
219 Zakrzewski Maciej Rumia Start - trzecia tura zapisanych PARKRUN RUMIA opłacono on-line
PGB Sportowa Paczka
220 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
PGB sportowa paczka
221 Halmann Mirek Wejherowo Start - druga tura zapisanych PGB sportowa paczka opłacono on-line
POŁCZYNO BIEGA
222 Klahs Artur Połczyno Bis Start - trzecia tura zapisanych POŁCZYNO BIEGA opłacono on-line
PRZYJACIELE W BIEGU
223 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA CHOJNICE Start - trzecia tura zapisanych PRZYJACIELE W BIEGU opłacono on-line
224 Redzimski Filip Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych PRZYJACIELE W BIEGU opłacono on-line
225 Redzimski Wojciech Żukowo Start - trzecia tura zapisanych PRZYJACIELE W BIEGU opłacono on-line
Padł na Ryj
226 Szreder Karolina Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych Padł na Ryj opłacono on-line
227 Skorek-Maszota Weronika Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Padł na Ryj opłacono on-line
228 Hebanowski Łukasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Padł na Ryj opłacono on-line
Padł na Ryj Team
229 Gruchała Robert Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Padł na Ryj Team opłacono on-line
Pandzitsu
230 Budnik Maciej Puck Start - trzecia tura zapisanych Pandzitsu opłacono on-line
Pan z Aparatem
231 Zieliński Łukasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Pan z Aparatem limit osiągnięty
Parents power
232 Grochecki Tomasz Gdańsk Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
233 Grochecka Dorota Gdańsk Start - druga tura zapisanych Parents power opłacono on-line
ParkRun Rumia
234 Mrozowski Dariusz Rumia Start - pierwsza tura zapisanych ParkRun Rumia opłacono on-line
Parkrun Gdynia
235 WRZOSEK Alicja Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia opłacono on-line
236 MAJNA Kazimierz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia limit osiągnięty
Parkrun Rumia
237 Wielgos Joanna Gdynia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
238 Naczk Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
239 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
240 Zając Piotr Rumia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
241 Domżalska Wioletta Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
Party Animals Wilimy
242 Orzoł Kamil Gdynia Start - druga tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
Pucka Grupa Rowerowa
243 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
REBELS LEGION TEAM
244 Zelewska Krystyna Połczyno Start - druga tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
245 STEMPNIAK Zbigniew HEL Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
246 STEMPNIAK Katarzyna HEL Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
RUNEDA
247 Littwin Marek Reda Start - trzecia tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
248 Buszmann Tomasz Reda Start - trzecia tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
249 Muszyńska Małgorzata Reda Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
250 Mroziński Leszek Reda Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
251 Pazik Dariusz Rumia Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
RUNEDA
252 Pietrzycka Renata Reda Start - druga tura zapisanych RUNEDA opłacono on-line
RUNEDA / D3G
253 Degórski Marcin Reda Start - trzecia tura zapisanych RUNEDA / D3G opłacono on-line
Rebels Legion Team
254 Hewelt Mateusz Puck Start - druga tura zapisanych Rebels Legion Team opłacono on-line
Robod S.A.
255 Uleński Mariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Robod S.A. limit osiągnięty
RumiaRunner Team
256 Smółkowski Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych RumiaRunner Team opłacono on-line
Run Babys
257 Lademann Gabriela Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
258 Krauza Grażyna Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
Runeda
259 Smeja Przemyslaw Reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
260 Bladowska Katarzyna Reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
261 Jakubczak Karol Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
262 Bruchmann Karol Reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
263 Kęsicka Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Runeda limit osiągnięty
264 Ossowska Monika Rumia Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
265 Henig Wojciech Reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda limit osiągnięty
266 Majewski Krystian Gdynia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
267 Kaliczyńska Wioletta Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
268 Rumiński Rafał Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
269 mielcarek Izabela mielcarek Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
270 MISIEC Przemysław Wejherowo Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
271 Sikora Szymon Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
272 Skurtys Karolina Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
273 Szopa Małgorzata Gdynia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
274 Cieszyński Piotr Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
275 Stobiński Piotr Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
Runeda
276 Mierzwa Łukasz Reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
277 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
278 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
Runeda/Finastra
279 Komorkiewicz Karol Reda Start - druga tura zapisanych Runeda/Finastra opłacono on-line
Runeda / RunnerFromReda
280 Pusdrowski Michał Reda Start - druga tura zapisanych Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
281 Kempczyński Piotr Reda Start - druga tura zapisanych Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk opłacono on-line
Runeda/ Team Kreft
282 Kańtoch Weronika Reda Start - pierwsza tura zapisanych Runeda/ Team Kreft opłacono on-line
Runpassion.pl Team
283 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
284 Głombiowska Zuzanna Gdynia Start - druga tura zapisanych Runpassion.pl Team opłacono on-line
SP 2 Władysławowo
285 Pieper Marek Puck Start - trzecia tura zapisanych SP 2 Władysławowo opłacono on-line
SP 12 GDYNIA
286 Wysocki Piotr Gdynia Start - trzecia tura zapisanych SP 12 GDYNIA limit osiągnięty
SPONTAN POTĘGOWO
287 Kozak Krzysztof Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
SPONTAN Potęgowo
288 Młynarczyk Olga Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo opłacono on-line
289 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo opłacono on-line
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
290 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
STOPA SŁUPSK
291 Hann Grzegorz Słupsk Start - trzecia tura zapisanych STOPA SŁUPSK limit osiągnięty
ST RUNNERS
292 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Start - trzecia tura zapisanych ST RUNNERS limit osiągnięty
SUB VENTUM TEAM
293 Boś Grzegorz Słupsk Start - trzecia tura zapisanych SUB VENTUM TEAM opłacono on-line
SUT
294 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych SUT opłacono on-line
SUT - Straszyn Ultra Team
295 Grube Bartosz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
Samochodówka wejcherowo
296 Borawski Kajetan Reda Start - trzecia tura zapisanych Samochodówka wejcherowo opłacono on-line
Siemirowice Biegają!
297 Witowski Krzysztof Siemirowice Start - trzecia tura zapisanych Siemirowice Biegają! opłacono on-line
Spontan Potęgowo
298 Wielgus ALEKSANDRA POTĘGOWO Start - trzecia tura zapisanych Spontan Potęgowo opłacono on-line
Start Team Wąbrzeźno
299 Motofa Marcin Wąbrzeźno Start - trzecia tura zapisanych Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo
300 Szweda Mieczysław Swarzewo Start - pierwsza tura zapisanych Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo opłacono on-line
Strzelni
301 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Start - trzecia tura zapisanych Strzelni opłacono on-line
Szotland
302 Budzisz Przemysław Władysławowo Start - druga tura zapisanych Szotland opłacono on-line
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
303 Giolda Stefan Bydoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
304 Kwasigroch Krzysztof Bydoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
305 Cierżnicki Zbiniew Bydoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
306 Fułat Karol Cekcyn Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
TRI NEGU
307 Zalewski Daniel Susz Start - pierwsza tura zapisanych TRI NEGU opłacono on-line
TRI Starogard Gdański
308 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański opłacono on-line
TRIcity_TRI
309 Gwardjak Szymon Gdynia Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
310 Kur Daniel Gdynia Start - druga tura zapisanych TRIcity_TRI opłacono on-line
Taem Kreft
311 Kreft Daniel Reda Start - trzecia tura zapisanych Taem Kreft opłacono on-line
312 Kreft Łukasz Reda Start - trzecia tura zapisanych Taem Kreft opłacono on-line
TeamElwart/Hotel Bryza
313 Tański Marcin Puck Start - trzecia tura zapisanych TeamElwart/Hotel Bryza opłacono on-line
Team Kreft
314 Kreft Marta Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
315 Roraf Marek Celbowo Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
316 Kreft Krzysztof Reda Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
Team Kreft
317 Kreft Sylwester Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
318 Kreft Bogumił Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
319 Kreft Justyna Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
320 Roraf Magdalena Celbowo Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
321 Okrój Arkadiusz Reda Start - pierwsza tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
Totalnie Biegnięci
322 Niemczyk Urszula Chojnice Start - druga tura zapisanych Totalnie Biegnięci opłacono on-line
Tri Sea Mewa Władysławowo
323 Bystram Aleksandra Puck Start - pierwsza tura zapisanych Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono on-line
Tri Sea Władysławowo/7 PBOT
324 Kreft Maciej Puck Start - pierwsza tura zapisanych Tri Sea Władysławowo/7 PBOT opłacono on-line
Trochę już biegam ;)
325 Ratajczak Konrad Rumia Start - trzecia tura zapisanych Trochę już biegam ;) opłacono on-line
Tygrysy z Wartsili
326 Juszko Artur Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Tygrysy z Wartsili opłacono on-line
UKS Siódemka Rumia
327 Król Benedykt Werblinia Start - trzecia tura zapisanych UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
UM Władysławowo
328 Bajda Piotr Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych UM Władysławowo opłacono on-line
Ulki
329 ULEŃSKI MARIUSZ Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Ulki opłacono on-line
Ustka
330 Tomczak Sebastian Ustka Start - druga tura zapisanych Ustka opłacono on-line
WPRUNNING Pruszków
331 Pajdosz Arkadiusz Pruszków Start - trzecia tura zapisanych WPRUNNING Pruszków opłacono on-line
WYMIATACZE
332 Gromadzka Natalia Gdynia Start - trzecia tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
Wataha-Łączy nas bieganie
333 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
334 Pochopień Mira Gdańsk Start - druga tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
Wejherowskie Łabędzie
335 Schwann Mirosław Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Wejherowskie Łabędzie opłacono on-line
WieWiór Team
336 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Start - trzecia tura zapisanych WieWiór Team opłacono on-line
337 Kwiatkowski Grzegorz Rumia Start - trzecia tura zapisanych WieWiór Team opłacono on-line
Wybiegamy To!
338 Krawczyk Jan Korsze Start - trzecia tura zapisanych Wybiegamy To! opłacono on-line
Wymiatacze
339 Wysocka Anna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
340 Kaczyńska Małgorzata Rumia Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
341 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
342 Albiniak Przemysław Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
343 Bieszke Rafał Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
344 Bieszke Izabela Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
345 Janusz iwona hel Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
346 Rawska Aleksandra Rumia Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
347 Woźniak Beata Dębogórze Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
348 Wasążnik Marta Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
349 Kubawska Agnieszka Łebcz Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
Zantyr Sztum
350 Marchewka Emil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Zantyr Sztum opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
351 semmerling sylwester puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
352 Borski Ryszard Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
353 Konkel Bartłomiej Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
354 Bartosz Klebba SWARZEWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
355 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
356 Szymczak Katarzyna Turek Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
357 Struck Ryszard Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
358 wydrowski sławomir wydrowski orle Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
359 BUJAKIEWICZ ANDRZEJ BOLSZEWO Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
360 Kaniuk Maja Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
361 Różycki Rafał Zielona Góra Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
362 Hochschulz Paweł Hochschulz Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
363 Hochschulz Anna Hochschulz Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
364 Świątek Marcin gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
365 Haupa Wojciech Ustka Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
366 Miszewski Romuald Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
367 Majchrzak Piotr wagrowiec Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
368 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
369 Jaskot Piotr Gościszewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
370 Bieliński Dominik Nowe Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
371 Derc Arek PUCK Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
372 Cendrowski Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
373 Łęgowski Janusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
374 Brodowski Adam Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
375 Tomaszewski Radomir Września Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
376 Syldatk KATARZYNA TCZEW Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
377 Wysiecki Arkadiusz Lubań Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
378 Sarnowska Aleksandra Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
379 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
380 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
381 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
382 DUBACKI Janusz HEl Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
383 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
384 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
385 Żygowski Filip Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
386 Kowalczuk Leszek Pogórze Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
387 Stańco Mariola Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
388 Tobolska Anna Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
389 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
390 Tobolska Grażyna Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
391 Kotlewska Alicja Domatówko Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
392 Ciok Katarzyna Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
393 Palach Beata Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
394 Kobierzynski Wojciech Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
395 Kurnik Jakub WŁADYSŁAWOWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
396 Erdmann Agnieszka Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
397 Pieczynski Pawel Wierzchucino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
398 Pieczynska Malgorzata Wierzchucino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
399 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
400 Szymański Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
401 Ciba Michał Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
402 Lademan Damian Orle Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
403 Nawrocka Bogumiła chojnice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
404 Szajerski Krzysztof Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
405 Smykla Piotr Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
406 Zabłotny Piotr Brodnica Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
407 Schmidt Agnieszka Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
408 Schmidt Agnieszka Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
409 Marzejon Krzysztof Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
410 Chudzik Beata Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
411 Wierzchowski Jacek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
412 Szłapka Monika Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
413 Smyk Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
414 Kużel Piotr Swarzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
415 Mickiewicz Ilona Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
416 Szymański Krzysztof domatówko Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
417 Boruszewski Maciej Warszawa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
418 Bujak Marcin Gowino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
419 Lamparski Arkadiusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
420 RESZKOWSKI Sebastian siemirowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
421 Czoska Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
422 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
423 Pogodziński Paweł Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
424 Płotka Krzysztof Rekowo Górne Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
425 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
426 Sarnowski Mariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
427 Gajda Sandra Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
428 Lesiak Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
429 Turzynski dariusz władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
430 Sokołek Szymon Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
431 Karcz Sylwia Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
432 Karcz Bartek Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
433 MILER ANDRZEJ PUCK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
434 Lewandowski Michał Mrągowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
435 Koss Witold Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
436 Adrjan Dariusz Oprzężów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
437 Wasilewski Piotr Tomaszkowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
438 Heleniak Grzegorz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
439 Izydorczyk Edyta Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
440 Lademann Wiesława Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
441 Jędrzejewski Aleksander Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
442 Gawron Piotr Bytów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
443 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
444 Gostkowski Łukasz Bytów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
445 Giolda Paweł Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
446 Krosnowski Grzegorz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
447 Andryskowska Bożena Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
448 Kuptz Daniel Sopieszyno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
449 Andryskowska Katarzyna Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
450 Andryskowski Dariusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
451 kobierzyńska daria kobierzyńska władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
452 Plaszczyk Tomasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
453 Lewinski Ireneusz Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
454 Kaminski Tomasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
455 GAJDA ANNA GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
456 Marszałek Jerzy Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
457 RÓŻYC JAROSŁAW KOSAKOWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
458 Kubilus Robert Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
459 ZIELKE JANUSZ ROZEWIE Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
460 Kosobucki Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
461 Borchmann Szymon władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
462 Dębicki Artur Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
463 Budzyńska Elżbieta Słupsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
464 Mazerski Jarosław Toruń Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
465 Sobocińska-Witowska Anna Siemirowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
466 Baranowski Adrian Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
467 Śliwińska Katarzyna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
468 Koprowska Witosława Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
469 Dettlaff Sławomir Gowino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
470 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
471 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
472 Hintzke Leszek Leśniewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
473 KUDUK PATRYCJA WARCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
474 Rzemieniecka Anna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
475 Bargłowski Patryk Tczew Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
476 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
477 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
478 Stankiewicz Estera Rekowo Górne Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
479 Skonka Anna Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
480 Skonka Aleksander Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
481 Szadkowska Anna Pruszcz Gdanski Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
482 Szadkowski Grzegorz Pruszcz Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
483 Trupinda Janusz Pruszcz Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
484 Mudlaf Krystian Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
485 Biernacki Rafal Warszawa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
486 Białkowski Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
487 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
488 Wandtke Marek Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
489 Stromidło Jan Stromidło Swarzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
490 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
491 Sałabon Grzegorz Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
492 KOŃCZAL Artur Kosakowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
493 Laskowski Łukasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
494 Gontarczyk Dawid Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
495 Szychułda Adam Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
496 MAŁKIŃSKI JÓZEF BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
497 MOSKWIK PIOTR GRUDZIĄDZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
498 Kucab Piotr Swarzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
499 Gajda Patryk Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
500 Saletra Anna Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
501 MAŁKOWSKI ANDRZEJ Choczewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
502 Miarowska Joanna Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
503 Wojnowski Michał Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
504 Klebba Andrzej Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
505 Nowak Krystian Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
506 Rekwardt Zdzisław Rzucewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
507 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
508 Renusz Mikołaj Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
509 Moczyński Leszek Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
510 Funk Paweł ŚWIECINO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
511 Reseman Sylwia Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
512 tadda bartosz celbowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
513 Styczewski Tomasz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
514 Pulczyńska Anna Starzyno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
515 PUSZYNSKI Piotr Orle Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
516 Pasek Patrycja Koszalin Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
517 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
518 Pasek Edward Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
519 Rudźko Wojciech Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
520 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
521 Wieliczko Małgorzata Hel Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
522 Gajda Mariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
523 Wolszon Sławomir Połczyno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
524 Lipiński Krystian Orle Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
525 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
526 Grabowski Andrzej Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
527 Grabowski Maciej Kartuzy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
528 Skosolas Agnieszka Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
529 Skosolas Janusz Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
530 Koralewska Irena Sadlinki Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
531 Nikrant Dawid Domatowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
532 Śliwak-Błońska Anna Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
533 Muller Tadeusz Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
534 Wróblewska Sylwia RUMIA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
535 Spurgiasz Patryk Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
536 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
537 Kass Bartosz Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
538 Labun Zenon Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
539 Szajerka Krzysztof Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
540 NOWAK Mirosław REDA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
541 Kobierzyński Łukasz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
542 Sałata Dorota Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
543 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
544 Woźniak Michał Brodnica Górna Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
545 Drewa Tomasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
546 Szubartowicz Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
547 Kochan Sylwia Łebcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
548 Styk Edward Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
549 Mielewczyk Leszek Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
550 Prokopiuk Krzysztof Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
551 Budnik Bartosz Łebcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
552 Szwaba Marcin Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
553 Dorsz Beata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
554 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
555 Wenta Franciszek Krokowa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
556 Rosa Marek Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
557 Rosa Mirka Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
558 Byczkowski Krystian Kiełpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
559 MAZUR TOMASZ GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
560 Zbucka Anna Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
561 Janus Lucyna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
562 Zbucki Radosław Zbucki Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
563 Polec Jan Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
564 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
565 Migga Beata Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
566 Konkol Piotr Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
567 Konkol Joanna Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
568 Ossowski Waldemar Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
569 Domańska Edyta Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
570 Dalecki Bartłomiej Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
571 Suska Kamil Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
572 Krzysztof Gajewski Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
573 Grzywacz Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
574 Gleinert Magda Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
575 Formella Feliks Bystra Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
576 tadda bartek celbowo Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
577 Kiedrowska Daria Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
578 Jetke Krystian Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
579 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
580 Licau Paweł Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
581 Regliński Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
582 Bereżańska Joanna Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
583 Bereżański Bartłomiej Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
584 Koza Damian Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
585 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
586 BUĆKOWSKI BARTŁOMIEJ BUĆKOWSKI GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
587 Jarzębiński Piotr Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
588 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
589 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
590 Zasada Joanna Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
591 Zieliński Wadim Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
592 Zielińska Agnieszka Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
593 Stefanowski Janusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
594 Marczak Andrzej Żelkowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
595 Górkowski Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
596 Marczak Małgorzata Żelkowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
597 Zalewski Konrad Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
598 Kortas Karol Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
599 Kurajk Marian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
600 Kowalska Iwona Mosty Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
601 Grzenkowicz Jacek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
602 Garus Wiktor Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
603 Sępińska Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
604 Kartasińska Arleta Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
605 Jagmin Jarosław Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
606 Jagmin Izabela Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
607 Bartnikowski Stanisław Elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
608 Kobylski Maciej Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
609 Kowalska Aurelia GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
610 Laszczyk Nadia Reda Start - trzecia tura zapisanych limit osiągnięty
611 Sekuła Jacek Kąpino Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
612 Laszczyk Nadia Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
613 Laskiewicz Dariusz Oliwa Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
614 Markiewicz Paweł Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
615 Oszywa Marcin Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
616 MELZER Zofia RUMIA Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
617 Chojnacki Mariusz połchowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
618 Boryna Jarek Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
619 Orzoł Marta Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
620 Urbaniak Daniel Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
621 Jednachowski Krzysztof Puck Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
622 Czerepaniak Ewa Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
623 Mielczarek Agnieszka Człuchów Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
624 Jaffke Jarosław Łebcz Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
625 Melzer Arkadiusz Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
626 Hermaniuk Adam Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
627 Godziuk Roman Toruń Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
628 KREFT JOANNA OSTROWO Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
629 Szumny Dorian Dariusz Wejherowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
630 Kollek Lidia Kollek Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
631 Patalas Angelika Chłapowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
632 Bollin Wiesława Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
633 Bezdel Anna Puck Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
634 Dorobczyńska Sylwia Chałupy Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
635 Ostojski Dawid Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
636 Simon Łukasz Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
637 Rumkowski Piotr Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
638 Lukomski Tadeusz REDA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
639 Heberlein Karolina Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
640 Lewińska Dominika Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
641 Wiśniewska Sandra Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
642 Piontek Barbara Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
643 Budzisz Daniel Kuźnica Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
644 Wierzbicki Mikołaj Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
645 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
646 Lademann Maciej Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
647 Grubba Igor Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
648 Lademann Alicja Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
649 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
650 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
651 Kwiatkowski Michał wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
652 Dydymski Krzysztof RUMIA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
653 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
654 Dydymska Monika Rumia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
655 milkowski mariusz gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
656 Pytel Przemysław HEL Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
657 Młodziejewski Piotr Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
658 Mislisz Piotr Osłonino Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
659 Lider-Radłowska Małgorzata Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
660 Radłowski Mariusz Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
661 Sikorra Janina Lędziechowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
662 Skurtys Dagmara Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
663 Buczkowski Mieczysław Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
664 Dettlaff wlodek Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
665 Morawek Arkadiusz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
666 Derc Iwona Swarzewo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
667 Skurtys Cezary REDA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
668 Feszler Adam Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
669 Matyszewski Jarosław Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
670 pawłoska karolina Elbląg Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
671 Litzau Michał Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
biegamyrazem.pl
672 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
673 Grzeszczak Adam Gdynia Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
674 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
675 Bury Paweł Gdynia Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
676 Zieliński Jacek Reda Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
drużyna szpiku
677 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start - trzecia tura zapisanych drużyna szpiku opłacono on-line
helski zefirek
678 Sośnicki Krzysztof Hel Start - pierwsza tura zapisanych helski zefirek opłacono on-line
korona biega
679 Pecz Piotr Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych korona biega opłacono on-line
miziarski.com
680 Miziarski Paweł Reda Start - druga tura zapisanych miziarski.com limit osiągnięty
niezrzeszony
681 Furtak Leszek Wejherowo Start - druga tura zapisanych niezrzeszony opłacono on-line
parkrun Rumia
682 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Start - trzecia tura zapisanych parkrun Rumia opłacono on-line
683 Bambrowicz Martyn Rumia Start - druga tura zapisanych parkrun Rumia opłacono on-line
wkurw_team
684 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych wkurw_team opłacono on-line
wot
685 gałuszka piotr gdynia Start - trzecia tura zapisanych wot opłacono on-line
zbyszek biega
686 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Start - trzecia tura zapisanych zbyszek biega opłacono on-line
Łeba Mors Poland
687 Peplińska Iwona Lębork Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
688 PEPLIŃSKI PIOTR LĘBORK Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
689 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
Żarta Wataha
690 Michalak Magdalena Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Żarta Wataha opłacono on-line


Wyświetleń: 39451

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ