VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"

VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem - 12km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 292 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 M 36-59 PUCK OLO.NET 12km 0:39:48 18.09 [km/h] 0:03:19 [min/km]
2 173 GWARDJAK SZYMON M 2 M 0-35 GDYNIA TRICITY_TRI 12km 0:40:16 17.88 [km/h] 0:03:21 [min/km]
3 584 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 3 M 36-59 RUMIA CASTORAMA RUMIA / AGATA TEAM 12km 0:41:43 17.26 [km/h] 0:03:29 [min/km]
4 114 ELWART ROMAN M 4 M 36-59 1 PUCK KOWO UDVIKLING/ LKS PUCK/ TEAM ELWART 12km 0:42:26 16.97 [km/h] 0:03:32 [min/km]
5 619 WOJNOWSKI MICHAŁ M 5 M 36-59 2 GDAŃSK 12km 0:42:56 16.77 [km/h] 0:03:35 [min/km]
6 207 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 6 M 0-35 1 PUCK 12km 0:43:01 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km]
7 309 LABUDDA WOJCIECH M 7 M 36-59 3 PUCK LKS PUCK 12km 0:43:12 16.67 [km/h] 0:03:36 [min/km]
8 639 ZALEWSKI KONRAD M 8 M 0-35 2 GDYNIA 12km 0:43:29 16.56 [km/h] 0:03:37 [min/km]
9 398 NIKRANT DAWID M 9 M 0-35 3 DOMATOWO 12km 0:43:46 16.45 [km/h] 0:03:39 [min/km]
10 41 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 10 M 0-35 4 WIELKI KLINCZ 12km 0:43:50 16.43 [km/h] 0:03:39 [min/km]
11 400 NOWAK KRYSTIAN M 11 M 36-59 4 RUMIA 12km 0:43:57 16.38 [km/h] 0:03:40 [min/km]
12 218 KALETA TOMASZ M 12 M 36-59 5 GOSZCZYNO KROKOWA BIEGA 12km 0:44:25 16.21 [km/h] 0:03:42 [min/km]
13 418 PAJDOSZ ARKADIUSZ M 13 M 0-35 5 PRUSZKÓW WPRUNNING PRUSZKÓW 12km 0:44:33 16.16 [km/h] 0:03:43 [min/km]
14 429 PECZ IGOR M 14 M 0-35 6 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 12km 0:44:44 16.10 [km/h] 0:03:44 [min/km]
15 64 BURY PAWEŁ M 15 M 36-59 6 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:44:54 16.04 [km/h] 0:03:45 [min/km]
16 131 GAŁĘZA SŁAWOMIR M 16 M 36-59 7 GDYNIA 12km 0:44:59 16.01 [km/h] 0:03:45 [min/km]
17 150 GOSTKOWSKI ŁUKASZ M 17 M 0-35 7 BYTÓW 12km 0:45:07 15.96 [km/h] 0:03:46 [min/km]
18 653 JANISZEWSKI MAREK M 18 M 36-59 8 BYTÓW DRUTEX 12km 0:45:09 15.95 [km/h] 0:03:46 [min/km]
19 3 ALBINIAK PRZEMYSŁAW M 19 M 36-59 9 WEJHEROWO WYMIATACZE 12km 0:45:22 15.87 [km/h] 0:03:47 [min/km]
20 108 DURZYŃSKI TOMASZ M 20 M 36-59 10 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 12km 0:45:26 15.85 [km/h] 0:03:47 [min/km]
21 289 KUBILUS ROBERT M 21 M 36-59 11 RUMIA 12km 0:45:33 15.81 [km/h] 0:03:48 [min/km]
22 234 KEPKA GRZEGORZ M 22 M 0-35 8 WEJHEROWO CASTORAMA RUMIA / MAJA TEAM 12km 0:45:36 15.79 [km/h] 0:03:48 [min/km]
23 520 SMEJA PRZEMYSLAW M 23 M 36-59 12 REDA RUNEDA 12km 0:45:37 15.78 [km/h] 0:03:48 [min/km]
24 299 KUŹNIAR WOJCIECH M 24 M 0-35 9 RUMIA DREAM TRI TEAM 12km 0:46:01 15.65 [km/h] 0:03:50 [min/km]
25 596 WĄSICKI SEBASTIAN M 25 M 0-35 10 REDA AMBITIOUS RUNNERS TEAM 12km 0:46:08 15.61 [km/h] 0:03:51 [min/km]
26 438 PIETKUN SŁAWOMIR M 26 M 36-59 13 KOLECZKOWO DOBI TEAM 12km 0:46:08 15.61 [km/h] 0:03:51 [min/km]
27 573 TAŃSKI MARCIN M 27 M 36-59 14 PUCK TEAMELWART/HOTEL BRYZA 12km 0:46:39 15.43 [km/h] 0:03:53 [min/km]
28 80 CIEŚLAK BARTOSZ M 28 M 36-59 15 ŻELISTRZEWO 12km 0:46:51 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
29 564 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 29 M 0-35 11 DOMATÓWKO 12km 0:47:03 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
30 638 ZALEWSKI DANIEL M 30 M 0-35 12 SUSZ TRI NEGU 12km 0:47:30 15.16 [km/h] 0:03:58 [min/km]
31 383 MOLLIN BARTŁOMIEJ M 31 M 36-59 16 STRZELNO KP PSP PUCK 12km 0:47:44 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km]
32 88 CZOSKA AGNIESZKA K 1 K 30-49 GDAŃSK 12km 0:47:50 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km]
33 184 HEYKA JAROSŁAW M 32 M 36-59 17 LĘBORK MJR 12km 0:47:58 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
34 294 KUR DANIEL M 33 M 0-35 13 GDYNIA TRICITY_TRI 12km 0:48:13 14.93 [km/h] 0:04:01 [min/km]
35 93 DAWIDOWSKI ROMAN M 34 M 36-59 18 PUCK "PRZYSTAN"SENIOR+ 12km 0:48:15 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km]
36 46 BRUCHMANN KAROL M 35 M 0-35 14 REDA RUNEDA 12km 0:48:18 14.91 [km/h] 0:04:02 [min/km]
37 129 GAJDA PATRYK M 36 M 0-35 15 GDYNIA 12km 0:48:25 14.87 [km/h] 0:04:02 [min/km]
38 620 WOJTOWICZ MARCIN M 37 M 36-59 19 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA 12km 0:48:28 14.86 [km/h] 0:04:02 [min/km]
39 144 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 2 K 0-29 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 12km 0:48:30 14.85 [km/h] 0:04:03 [min/km]
40 213 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 38 M 36-59 20 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 12km 0:48:31 14.84 [km/h] 0:04:03 [min/km]
41 328 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 39 M 0-35 16 MRĄGOWO 12km 0:48:35 14.82 [km/h] 0:04:03 [min/km]
42 388 MROZOWSKI DARIUSZ M 40 M 36-59 21 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:48:47 14.76 [km/h] 0:04:04 [min/km]
43 270 KOZA DAMIAN M 41 M 0-35 17 WŁADYSŁAWOWO 12km 0:49:01 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km]
44 112 ELENDT TOMASZ M 42 M 0-35 18 TUCHOMIE 12km 0:49:04 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
45 304 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 43 M 36-59 22 RUMIA WIEWIÓR TEAM 12km 0:49:04 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
46 51 BUCZKOWSKI DAMIAN M 44 M 36-59 23 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:49:06 14.66 [km/h] 0:04:06 [min/km]
47 486 RÓŻYCKI RAFAŁ M 45 M 0-35 19 ZIELONA GÓRA 12km 0:49:12 14.63 [km/h] 0:04:06 [min/km]
48 105 DOROBCZYŃSKI MAREK M 46 M 0-35 20 CHAŁUPY KORONA BIEGA 12km 0:49:13 14.63 [km/h] 0:04:06 [min/km]
49 347 MAJEWSKI KRYSTIAN M 47 M 36-59 24 GDYNIA RUNEDA 12km 0:49:21 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
50 196 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M 48 M 0-35 21 WEJHEROWO 12km 0:49:23 14.58 [km/h] 0:04:07 [min/km]
51 479 RORAF MAGDALENA K 3 K 30-49 CELBOWO TEAM KREFT 12km 0:49:28 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km]
52 514 SKRZYPCZAK MARCIN M 49 M 36-59 25 PUCK 18 WOG 12km 0:49:35 14.52 [km/h] 0:04:08 [min/km]
53 32 BOGUSZEWSKI MATEUSZ M 50 M 0-35 22 REDA KM PSP GDYNIA 12km 0:49:52 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km]
54 426 PAWLINA JULIA K 4 K 0-29 1 PUCK LKS PUCK 12km 0:50:00 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
55 636 ZAKRZEWSKI JAKUB M 51 M 36-59 26 STAROGARD GDAŃSKI 12km 0:50:07 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
56 90 CZYLKOWSKI ARKADIUSZ M 52 M 0-35 23 STRZELNO STRZELNI 12km 0:50:16 14.32 [km/h] 0:04:11 [min/km]
57 650 ŻYGOWSKI FILIP M 53 M 0-35 24 GDYNIA 12km 0:50:20 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
58 206 JEDNACHOWSKI ARTUR M 54 M 0-35 25 DARZLUBIE DARZLUBSKIE DZIKI 12km 0:50:25 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km]
59 386 MOTOFA MARCIN M 55 M 36-59 27 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 12km 0:50:27 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
60 409 ORESZKE JAN M 56 M 0-35 26 KARWIA BRW KP PSP 12km 0:50:36 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
61 591 URBANIAK DANIEL M 57 M 36-59 28 GDYNIA 12km 0:50:41 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
62 646 ZIELIŃSKI JACEK M 58 M 36-59 29 REDA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:51:03 14.10 [km/h] 0:04:15 [min/km]
63 535 STOBIŃSKI PIOTR M 59 M 0-35 27 REDA RUNEDA 12km 0:51:12 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
64 7 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 60 M 36-59 30 LĘBORK KOLARZ-POL 12km 0:51:15 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km]
65 18 BASARAB PIOTR M 61 M 36-59 31 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 12km 0:51:20 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
66 110 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 62 M 36-59 32 RUMIA 12km 0:51:23 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
67 277 KREFT ŁUKASZ M 63 M 36-59 33 REDA TAEM KREFT 12km 0:51:25 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
68 249 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M 64 M 36-59 34 REDA ENDURE TEAM / RUNEDA 12km 0:51:27 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km]
69 407 OKRÓJ ARKADIUSZ M 65 M 36-59 35 REDA TEAM KREFT 12km 0:51:29 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km]
70 334 LIPKO ADRIANNA K 5 K 30-49 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:51:30 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
71 403 NUSZEL PAWEŁ M 66 M 36-59 36 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:51:31 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
72 669 GAFFKE JAROSŁAW M 67 M 36-59 37 BRZYNO 12km 0:51:40 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
73 522 SMYK KAMIL M 68 M 0-35 28 GDAŃSK 12km 0:51:40 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
74 402 NOWAK MIROSŁAW M 69 M 36-59 38 REDA 12km 0:51:43 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
75 631 ZABŁOTNI MAŁGORZATA K 6 K 0-29 2 CHOCZEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:51:49 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
76 197 JANKOWSKI GRZEGORZ M 70 M 36-59 39 BYTÓW BIEGNIJMY RAZEM. 12km 0:51:52 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
77 428 PAZIK DARIUSZ M 71 M 0-35 29 RUMIA RUNEDA 12km 0:51:57 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km]
78 406 OBRZUD KRZYSZTOF M 72 M 36-59 40 BOŻEPOLE WIELKIE 12km 0:52:03 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
79 285 KRÓL BENEDYKT M 73 M 60+ 1 WERBLINIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 12km 0:52:03 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
80 376 MISLISZ PIOTR M 74 M 36-59 41 OSŁONINO 12km 0:52:07 13.82 [km/h] 0:04:21 [min/km]
81 115 ENGLERT PAWEŁ M 75 M 36-59 42 GDYNIA BHMW_GDYNIA 12km 0:52:13 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
82 399 NOWAK ARTUR M 76 M 36-59 43 GDYNIA A&G CARP TEAM 12km 0:52:18 13.77 [km/h] 0:04:22 [min/km]
83 24 BIAŁKOWSKI MARCIN M 77 M 36-59 44 GDYNIA 12km 0:52:22 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
84 61 BUJAK MARCIN M 78 M 36-59 45 GOWINO 12km 0:52:23 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
85 465 RATAJCZAK KONRAD M 79 M 36-59 46 RUMIA TROCHĘ JUŻ BIEGAM ;) 12km 0:52:24 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
86 538 STROMIDŁO JAN M 80 M 36-59 47 SWARZEWO 12km 0:52:30 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
87 262 KORYZMA ARKADIUSZ M 81 M 0-35 30 REDA MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 12km 0:52:32 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
88 475 ROJEWSKI WOJCIECH M 82 M 36-59 48 LUZINO MOJE BIEGOWE HIMALAJE 12km 0:52:33 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km]
89 204 JASKOT PIOTR M 83 M 36-59 49 GOŚCISZEWO 12km 0:52:49 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
90 504 SIKORA SZYMON M 84 M 0-35 31 REDA RUNEDA 12km 0:52:52 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
91 21 BEREŻAŃSKI BARTŁOMIEJ M 85 M 36-59 50 REDA 12km 0:52:53 13.61 [km/h] 0:04:24 [min/km]
92 651 SZWEDA MICHAŁ M 86 M 0-35 32 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ 12km 0:52:56 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
93 608 WILLNER WALDEMAR M 87 M 36-59 51 DOMATOWKO KICAJ DOMATOWKO 12km 0:52:56 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
94 188 HINZ RAFAŁ M 88 M 36-59 52 RUMIA HINZ TEAM 12km 0:52:58 13.59 [km/h] 0:04:25 [min/km]
95 140 GIOLDA PAWEŁ M 89 M 36-59 53 BYDGOSZCZ 12km 0:53:01 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
96 89 CZOSKA ŁUKASZ M 90 M 36-59 54 GDAŃSK 12km 0:53:07 13.56 [km/h] 0:04:26 [min/km]
97 310 LABUN ZENON M 91 M 36-59 55 MRZEZINO 12km 0:53:13 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
98 467 REDZIMSKI FILIP M 92 M 0-35 33 GDAŃSK PRZYJACIELE W BIEGU 12km 0:53:14 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
99 373 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 93 M 36-59 56 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 12km 0:53:14 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
100 397 NIEMIEC MAREK M 94 M 36-59 57 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 12km 0:53:18 13.51 [km/h] 0:04:27 [min/km]
101 502 SEMMERLING SYLWESTER M 95 M 36-59 58 PUCK 12km 0:53:19 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
102 287 KRZYSZTOF GAJEWSKI M 96 M 36-59 59 GDAŃSK 12km 0:53:22 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
103 637 ZAKRZEWSKI MACIEJ M 97 M 36-59 60 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:53:24 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
104 471 RENACHOWSKI MIROSŁAW M 98 M 36-59 61 REDA OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:53:27 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
105 462 RACZYŃSKA EWA K 7 K 30-49 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:53:29 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
106 205 JAŻDŻEWSKI JAN M 99 M 0-35 34 RUMIA BIEGAJ Z BZYSIEM 12km 0:53:30 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km]
107 300 KUŻEL PIOTR M 100 M 36-59 62 SWARZEWO 12km 0:53:32 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
108 356 MARZEJON KRZYSZTOF M 101 M 0-35 35 MRZEZINO 12km 0:53:37 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
109 97 DETTLAFF IRENEUSZ M 102 M 36-59 63 GNIEŻDŻEWO LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 12km 0:53:38 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
110 474 RESZKOWSKI SEBASTIAN M 103 M 0-35 36 SIEMIROWICE 12km 0:53:48 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
111 521 SMÓŁKOWSKI MARCIN M 104 M 36-59 64 RUMIA RUMIARUNNER TEAM 12km 0:53:51 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
112 160 GROCHECKI TOMASZ M 105 M 0-35 37 GDAŃSK PARENTS POWER 12km 0:53:52 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
113 487 RUDŹKO WOJCIECH M 106 M 36-59 65 WEJHEROWO 12km 0:53:53 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
114 76 CIBA MICHAŁ M 107 M 36-59 66 WEJHEROWO 12km 0:53:54 13.36 [km/h] 0:04:30 [min/km]
115 595 WASILKA SŁAWOMIR M 108 M 36-59 67 WEJHEROWO HERMES 12km 0:53:56 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
116 531 STAŃCO MARIOLA K 8 K 30-49 3 RUMIA 12km 0:54:00 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
117 404 OBERZIG ŁUKASZ M 109 M 0-35 38 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 0:54:05 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km]
118 477 RONIARSKI ADAM M 110 M 36-59 68 WEJHEROWO AG TRI TEAM RUMIA 12km 0:54:09 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
119 37 BOROWCZAK ARKADIUSZ M 111 M 0-35 39 BOLSZEWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 0:54:12 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
120 351 MARCHEWKA EMIL M 112 M 0-35 40 GDAŃSK ZANTYR SZTUM 12km 0:54:13 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
121 597 WĄŻ MARIUSZ M 113 M 36-59 69 REDA KLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 12km 0:54:26 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
122 375 MISIEC PRZEMYSŁAW M 114 M 36-59 70 WEJHEROWO RUNEDA 12km 0:54:33 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
123 216 KACZYKOWSKI KAROL M 115 M 36-59 71 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 12km 0:54:34 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
124 282 KREFT KRZYSZTOF M 116 M 36-59 72 REDA TEAM KREFT 12km 0:54:36 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
125 138 GAWRYLCZYK PAWEŁ M 117 M 36-59 73 WEJHEROWO 12km 0:54:36 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
126 286 KRYŻA ARKADIUSZ M 118 M 36-59 74 WŁADYSŁAWOWO 273 12km 0:54:39 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
127 358 MAZERSKI JAROSŁAW M 119 M 0-35 41 TORUŃ 12km 0:54:40 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
128 630 WYSOCKI DARIUSZ M 120 M 0-35 42 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12km 0:54:41 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
129 459 PUSZYNSKI PIOTR M 121 M 36-59 75 ORLE 12km 0:54:43 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
130 191 JAFFKE JAROSŁAW M 122 M 36-59 76 ŁEBCZ 12km 0:54:44 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
131 635 ZAJĄC PIOTR M 123 M 36-59 77 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:54:48 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
132 136 GAWRON PIOTR M 124 M 36-59 78 BYTÓW 12km 0:54:49 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
133 273 KRAWCZYK JAN M 125 M 0-35 43 KORSZE WYBIEGAMY TO! 12km 0:54:55 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
134 50 BUCZEK ROBERT M 126 M 36-59 79 WARSZAWA 3 RANPL 12km 0:54:58 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
135 176 HEBANOWSKI ŁUKASZ M 127 M 36-59 80 GDYNIA PADŁ NA RYJ 12km 0:55:15 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
136 264 KOSS WITOLD M 128 M 36-59 81 PUCK 12km 0:55:18 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
137 180 HERMANIUK ADAM M 129 M 36-59 82 REDA 12km 0:55:21 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
138 458 PUSDROWSKI MICHAŁ M 130 M 36-59 83 REDA RUNEDA / RUNNERFROMREDA 12km 0:55:27 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
139 410 ORZOŁ KAMIL M 131 M 36-59 84 GDYNIA PARTY ANIMALS WILIMY 12km 0:55:40 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
140 35 BORCHMANN SZYMON M 132 M 36-59 85 WŁADYSŁAWOWO 12km 0:55:41 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
141 338 LULIS ZBIGNIEW M 133 M 60+ 2 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 12km 0:55:43 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
142 45 BROWARCZYK TOMASZ M 134 M 36-59 86 ŁEBIEŃSKA HUTA 12km 0:55:45 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
143 101 DOBOSZ MICHAL M 135 M 36-59 87 GDYNIA COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM 12km 0:55:46 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
144 271 KOZAK KRZYSZTOF M 136 M 0-35 44 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 12km 0:55:48 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
145 239 KLEIN KRZYSZTOF M 137 M 36-59 88 HEL 18 WOG 12km 0:55:56 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
146 568 ŚLIWAK-BŁOŃSKA ANNA K 9 K 30-49 4 RUMIA 12km 0:55:59 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
147 86 CZEREPANIAK EWA K 10 K 0-29 3 GDAŃSK 12km 0:56:02 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
148 95 DEGÓRSKI MARCIN M 138 M 36-59 89 REDA RUNEDA / D3G 12km 0:56:03 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
149 128 GAJDA MARIUSZ M 139 M 36-59 90 GDYNIA 12km 0:56:04 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
150 392 NACZK MARCIN M 140 M 36-59 91 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:56:04 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
151 417 OSZYWA MARCIN M 141 M 36-59 92 RUMIA 12km 0:56:04 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
152 451 POLEC JAN M 142 M 36-59 93 PUCK 12km 0:56:05 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
153 394 NECEL MAREK M 143 M 36-59 94 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:56:09 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
154 201 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA K 11 K 30-49 5 REDA RUNEDA 12km 0:56:13 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
155 464 RAMBIERT PATRYK M 144 M 0-35 45 SMOLNO JW 4250 12km 0:56:14 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
156 306 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 145 M 36-59 95 WEJHEROWO 12km 0:56:20 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
157 121 FORMELLA FELIKS M 146 M 36-59 96 BYSTRA 12km 0:56:24 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
158 166 GRUCHAŁA ROBERT M 147 M 36-59 97 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 12km 0:56:27 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km]
159 546 SZAJERKA KRZYSZTOF M 148 M 36-59 98 RUMIA 12km 0:56:33 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
160 439 PIETRUSZKIEWICZ JAKUB M 149 M 0-35 46 CELBOWO 12km 0:56:40 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
161 499 SCHMIDT JANUSZ M 150 M 36-59 99 POŁCZYNO BIEGAM Z ŻONĄ :) 12km 0:56:41 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
162 335 LITTWIN MAREK M 151 M 36-59 100 REDA RUNEDA 12km 0:56:42 12.70 [km/h] 0:04:44 [min/km]
163 389 MUDLAF KRYSTIAN M 152 M 36-59 101 WEJHEROWO 12km 0:56:45 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
164 66 BYCZKOWSKI KRYSTIAN M 153 M 0-35 47 KIEŁPINO 12km 0:56:47 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
165 472 RENUSZ MIKOŁAJ M 154 M 0-35 48 WEJHEROWO 12km 0:56:48 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
166 355 MARSZAŁEK JERZY M 155 M 36-59 102 PUCK 12km 0:56:48 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
167 582 TOMCZAK DOMINIK M 156 M 36-59 103 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 12km 0:56:49 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
168 103 DOMŻALSKA WIOLETTA K 12 K 30-49 6 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:56:51 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
169 236 KLAHS ARTUR M 157 M 0-35 49 POŁCZYNO BIS POŁCZYNO BIEGA 12km 0:56:51 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
170 381 MODRZEJEWSKI PIOTR M 158 M 0-35 50 WARSZAWA MODIW SPORT GROUP 12km 0:56:52 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
171 55 BUDNIK BARTOSZ M 159 M 0-35 51 ŁEBCZ 12km 0:56:54 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
172 611 WIŚNIEWSKA EWA K 13 K 30-49 7 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:56:55 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
173 203 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 160 M 36-59 104 WEJHEROWO 12km 0:56:58 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
174 581 TOMASZEWSKI RADOMIR M 161 M 36-59 105 WRZEŚNIA 12km 0:56:59 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
175 181 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 162 M 0-35 52 TORUŃ NB TEAM 12km 0:57:09 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
176 553 SZUBARTOWICZ MAREK M 163 M 36-59 106 GDYNIA 12km 0:57:12 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
177 623 WOŹNIAK MICHAŁ M 164 M 36-59 107 BRODNICA GÓRNA 12km 0:57:14 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km]
178 434 PIĄTEK JUSTYNA K 14 K 30-49 8 GDAŃSK ASSECO ACTIVE TEAM 12km 0:57:17 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
179 258 KOPEĆ KATARZYNA K 15 K 30-49 9 GDYNIA IN RUNNING SHOES 12km 0:57:18 12.57 [km/h] 0:04:47 [min/km]
180 311 LADEMAN DAMIAN M 165 M 0-35 53 ORLE 12km 0:57:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
181 74 CHUDZIK BEATA K 16 K 30-49 10 WŁADYSŁAWOWO 12km 0:57:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
182 232 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 17 K 30-49 11 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 12km 0:57:23 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
183 174 HALMANN MIREK M 166 M 36-59 108 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 12km 0:57:23 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
184 523 SMYKLA PIOTR M 167 M 0-35 54 PUCK 12km 0:57:26 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
185 632 ZABŁOTNY PIOTR M 168 M 0-35 55 BRODNICA 12km 0:57:27 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
186 378 MŁODZIEJEWSKI PIOTR M 169 M 36-59 109 GDAŃSK 12km 0:57:30 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
187 143 GLEMBIN ALEKSANDER M 170 M 0-35 56 ŻELISTRZEWO DRUŻYNA SZPIKU 12km 0:57:31 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
188 440 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 171 M 36-59 110 CELBOWO 12km 0:57:32 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
189 224 KANKOWSKA DOMINIKA K 18 K 0-29 4 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 12km 0:57:40 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
190 606 WIĘCKOWSKI PIOTR M 172 M 0-35 57 CYBULICE MAŁE 6MBOT 12km 0:57:45 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
191 565 SZYMAŃSKI ŁUKASZ M 173 M 0-35 58 GDAŃSK 12km 0:57:46 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
192 318 LANG MARCIN M 174 M 36-59 111 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 12km 0:57:47 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
193 405 OBRZUD KATARZYNA K 19 K 30-49 12 BOŻEPOLE WIELKIE 12km 0:57:47 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
194 226 KANKOWSKI PAWEŁ M 175 M 36-59 112 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 12km 0:57:54 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
195 225 KANKOWSKA JUSTYNA K 20 K 30-49 13 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 12km 0:57:54 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
196 368 MIERZEJEWSKI SYLWESTER M 176 M 36-59 113 RUMIA RUNEDA 12km 0:57:58 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
197 259 KOPROWSKA WITOSŁAWA K 21 K 30-49 14 GDAŃSK 12km 0:57:59 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
198 308 LABUDDA MIROSŁAW M 177 M 60+ 3 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 0:58:00 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
199 450 POGODZIŃSKI PAWEŁ M 178 M 36-59 114 RUMIA 12km 0:58:09 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
200 325 LESIAK MAREK M 179 M 36-59 115 GDYNIA 12km 0:58:10 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
201 369 MIERZWA ŁUKASZ M 180 M 36-59 116 REDA RUNEDA 12km 0:58:11 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
202 194 JAKÓBCZYK KRZYSZTOF M 181 M 36-59 117 GRUDZIĄDZ PGB SPORTOWA PACZKA 12km 0:58:12 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
203 655 SZYMAŃSKI PAWEŁ M 182 M 0-35 59 ORLE 12km 0:58:15 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
204 135 GAWLIKOWSKI ROBERT M 183 M 36-59 118 REDA MOTYWATORNIA TEAM 12km 0:58:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
205 385 MOSKWIK PIOTR M 184 M 36-59 119 GRUDZIĄDZ 12km 0:58:17 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km]
206 329 LEWINSKI IRENEUSZ M 185 M 36-59 120 REDA 12km 0:58:18 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
207 283 KROLL RAFAL M 186 M 36-59 121 WLADYSLAWOWO KORONA BIEGA 12km 0:58:31 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
208 148 GOJKE DAWID M 187 M 0-35 60 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:58:31 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
209 169 GRZENKOWICZ JACEK M 188 M 36-59 122 GDYNIA 12km 0:58:34 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
210 364 MICKIEWICZ ILONA K 22 K 30-49 15 WEJHEROWO 12km 0:58:35 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
211 145 GNIOTYŃSKI JERZY M 189 M 36-59 123 RUMIA CASTORAMA RUMIA 12km 0:58:36 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
212 119 FESZLER ADAM M 190 M 36-59 124 GDYNIA 12km 0:58:40 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
213 94 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 23 K 30-49 16 BOLSZEWO 12km 0:58:42 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
214 122 FUŁAT KAROL M 191 M 36-59 125 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 0:58:42 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
215 371 MILER ANDRZEJ M 192 M 36-59 126 PUCK 12km 0:58:46 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
216 539 STROMSKI KRZYSZTOF M 193 M 36-59 127 GDAŃSK 12km 0:58:46 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
217 492 SAŁABON GRZEGORZ M 194 M 36-59 128 LĘBORK 12km 0:58:47 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
218 530 STANKIEWICZ IWONA K 24 K 30-49 17 REKOWO GÓRNE 12km 0:58:52 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
219 415 OSTOJSKI DAWID M 195 M 0-35 61 REDA 12km 0:58:54 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
220 79 CIESZYŃSKI PIOTR M 196 M 36-59 129 RUMIA RUNEDA 12km 0:58:55 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
221 290 KUCAB PIOTR M 197 M 0-35 62 SWARZEWO 12km 0:58:58 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
222 266 KOWALCZUK LESZEK M 198 M 36-59 130 POGÓRZE 12km 0:59:02 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
223 349 MAŁKIŃSKI JÓZEF M 199 M 60+ 4 BYDGOSZCZ 12km 0:59:05 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
224 384 MORAWEK ARKADIUSZ M 200 M 36-59 131 GDAŃSK 12km 0:59:10 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
225 237 KLEBBA ANDRZEJ M 201 M 0-35 63 MRZEZINO 12km 0:59:11 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
226 11 BAJRASZEWSKI DŻAFAR M 202 M 36-59 132 GDYNIA GREAT SMOG RUMIA 12km 0:59:12 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
227 178 HEJMOWSKI SYLWESTER M 203 M 36-59 133 MIŁKÓW/KARPACZ BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:59:14 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
228 9 BACH RAFAŁ M 204 M 36-59 134 KROKOWA KROKOWA BIEGA 12km 0:59:15 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
229 354 MARKIEWICZ PAWEŁ M 205 M 36-59 135 ELBLĄG 12km 0:59:16 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
230 485 RÓŻYC JAROSŁAW M 206 M 36-59 136 KOSAKOWO 12km 0:59:17 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
231 615 WITTMANN MARCIN M 207 M 36-59 137 RUMIA CO JEST DZIECIAK 12km 0:59:18 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
232 227 KAŃTOCH WERONIKA K 25 K 30-49 18 REDA RUNEDA/ TEAM KREFT 12km 0:59:23 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
233 648 ZIELKE JANUSZ M 208 M 36-59 138 ROZEWIE 12km 0:59:34 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
234 168 GRZANKOWSKI DAREK M 209 M 36-59 139 PUCK 33 DROP 12km 0:59:34 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
235 324 LEBIEDZIŃSKI RADEK M 210 M 36-59 140 REDA NORDA ACTIVE TEAM 12km 0:59:49 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
236 98 DETTLAFF SŁAWOMIR M 211 M 36-59 141 GOWINO 12km 0:59:52 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
237 463 RADŁOWSKI MARIUSZ M 212 M 36-59 142 PUCK 12km 0:59:55 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
238 244 KOBYLSKI MACIEJ M 213 M 36-59 143 PUCK 12km 0:59:57 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
239 215 JUSZKO ARTUR M 214 M 36-59 144 GDAŃSK TYGRYSY Z WARTSILI 12km 0:59:58 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
240 219 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 26 K 30-49 19 RUMIA RUNEDA 12km 1:00:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
241 186 HINCKA MARZENA K 27 K 30-49 20 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:00:03 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
242 222 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 215 M 36-59 145 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA 12km 1:00:15 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
243 49 BRZOZOWSKI PIOTR M 216 M 0-35 64 JASTRZĘBIA GÓRA 12km 1:00:26 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
244 448 PŁOTKA KRZYSZTOF M 217 M 36-59 146 REKOWO GÓRNE 12km 1:00:31 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
245 20 BEREŻAŃSKA JOANNA K 28 K 30-49 21 REDA 12km 1:00:33 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
246 162 GROENWALD MIKOŁAJ M 218 M 0-35 65 POŁCZYNO ISKRA POŁCZYNO 12km 1:00:40 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
247 316 LAMPARSKI ARKADIUSZ M 219 M 36-59 147 PUCK 12km 1:00:44 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
248 449 POCHOPIEŃ MIRA K 29 K 30-49 22 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 12km 1:00:47 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
249 422 PASEK EDWARD M 220 M 36-59 148 GDAŃSK 12km 1:00:57 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
250 558 SZWABA MARCIN M 221 M 36-59 149 LĘBORK 12km 1:01:00 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
251 346 MAJEWSKI PAWEŁ M 222 M 0-35 66 LĘBORK FARM FRITES POLAND 12km 1:01:01 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
252 62 BUKOWSKI TOMASZ M 223 M 0-35 67 BYDGOSZCZ OLUCHA RUN 12km 1:01:01 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
253 220 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW M 224 M 36-59 150 LĘBORK FARM FRITES POLAND 12km 1:01:01 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
254 574 TEMPSKI SZYMON M 225 M 36-59 151 ŁEBCZ 4 FUN TEAM 12km 1:01:03 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
255 314 LADEMANN MACIEJ M 226 M 36-59 152 DARZLUBIE 12km 1:01:04 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
256 312 LADEMANN ALICJA K 30 K 30-49 23 DARZLUBIE 12km 1:01:07 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
257 509 SKONKA ALEKSANDER M 227 M 36-59 153 GDAŃSK 12km 1:01:16 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
258 73 CHOJNACKI MARIUSZ M 228 M 36-59 154 POŁCHOWO 12km 1:01:18 11.75 [km/h] 0:05:07 [min/km]
259 442 PIONTEK BARBARA K 31 K 0-29 5 PUCK 12km 1:01:20 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
260 164 GRUBBA IGOR M 229 M 0-35 68 PUCK 12km 1:01:21 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
261 56 BUDNIK MACIEJ M 230 M 0-35 69 PUCK PANDZITSU 12km 1:01:22 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
262 153 GÓRKOWSKI MARCIN M 231 M 36-59 155 RUMIA 12km 1:01:24 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
263 85 CZAYKOWSKI WOJCIECH M 232 M 36-59 156 GDYNIA MAMY TO! 12km 1:01:26 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
264 8 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA K 32 K 30-49 24 GDYNIA MAMY TO 12km 1:01:26 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
265 382 MOJEK DARIA K 33 K 30-49 25 GDAŃSK FITNESSFITBACK 12km 1:01:27 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
266 543 SUSKA KAMIL M 233 M 0-35 70 RUMIA 12km 1:01:28 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
267 152 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 34 K 30-49 26 RUMIA BOJANO BIEGA 12km 1:01:31 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
268 233 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 234 M 36-59 157 REDA RUNEDA/SKLEP BIEGACZA GDAŃSK 12km 1:01:35 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
269 569 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 35 K 50+ 1 GDYNIA 12km 1:01:38 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
270 38 BORSKI RYSZARD M 235 M 36-59 158 REDA 12km 1:01:39 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
271 622 WOŹNIAK BEATA K 36 K 30-49 27 DĘBOGÓRZE WYMIATACZE 12km 1:01:40 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
272 560 SZYCHUŁDA ADAM M 236 M 60+ 5 GDYNIA 12km 1:01:41 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
273 57 BUDZIŃSKI MACIEJ M 237 M 36-59 159 JURATA 12km 1:01:42 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km]
274 113 ELMIŚ GRZEGORZ M 238 M 36-59 160 HEL BIEGACZ PORTOWY HEL 12km 1:01:42 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km]
275 252 KONKEL BARTŁOMIEJ M 239 M 36-59 161 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:01:48 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
276 149 GONTARCZYK DAWID M 240 M 0-35 71 GDYNIA 12km 1:01:49 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
277 280 KREFT SYLWESTER M 241 M 36-59 162 RUMIA TEAM KREFT 12km 1:01:59 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
278 10 BAJDA PIOTR M 242 M 36-59 163 POŁCZYNO UM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:02:00 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
279 323 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA K 37 K 30-49 28 REDA BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE 12km 1:02:00 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
280 545 SZADKOWSKI GRZEGORZ M 243 M 36-59 164 PRUSZCZ GDAŃSKI 12km 1:02:03 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
281 87 CZERW PAWEŁ M 244 M 0-35 72 GDYNIA BIEGAMY 12km 1:02:09 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
282 185 HINCKA JACEK M 245 M 36-59 165 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:02:13 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
283 366 MIELCZAREK AGNIESZKA K 38 K 30-49 29 CZŁUCHÓW 12km 1:02:18 11.56 [km/h] 0:05:12 [min/km]
284 457 PULCZYŃSKA ANNA K 39 K 30-49 30 STARZYNO 12km 1:02:18 11.56 [km/h] 0:05:12 [min/km]
285 592 WANDTKE MAREK M 246 M 36-59 166 ŻELISTRZEWO 12km 1:02:20 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
286 47 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MONIKA K 40 K 30-49 31 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 12km 1:02:29 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
287 192 JAGMIN IZABELA K 41 K 30-49 32 MOSTY 12km 1:02:37 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
288 71 CHACHAJ SŁAWEK M 247 M 36-59 167 KĄPINO 12km 1:02:37 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
289 580 TOCHA ZBIGNIEW M 248 M 60+ 6 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 12km 1:02:39 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
290 525 SOKOŁEK SZYMON M 249 M 36-59 168 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:02:43 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
291 380 MOCZYŃSKI LESZEK M 250 M 60+ 7 BYDGOSZCZ 12km 1:02:46 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
292 100 DĘBICKI ARTUR M 251 M 36-59 169 GDYNIA 12km 1:02:49 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
293 524 SOBOCIŃSKA-WITOWSKA ANNA K 42 K 30-49 33 SIEMIROWICE 12km 1:03:00 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
294 614 WITOWSKI KRZYSZTOF M 252 M 0-35 73 SIEMIROWICE SIEMIROWICE BIEGAJĄ! 12km 1:03:00 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
295 609 WILLNER-BRADTKE SANDRA K 43 K 0-29 6 DOMATOWKO KICAJ DOMATOWKO 12km 1:03:03 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
296 25 BIELIŃSKI DOMINIK M 253 M 0-35 74 NOWE 12km 1:03:05 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
297 625 WRÓBLEWSKA SYLWIA K 44 K 30-49 34 RUMIA 12km 1:03:09 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
298 421 PANEK IWONA K 45 K 30-49 35 REDA CASTORAMA RUMIA 12km 1:03:15 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
299 5 ANDRYSKOWSKA KATARZYNA K 46 K 0-29 7 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:03:29 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
300 6 ANDRYSKOWSKI DARIUSZ M 254 M 36-59 170 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:03:29 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
301 58 BUDZISZ DANIEL M 255 M 0-35 75 KUŹNICA 12km 1:03:29 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
302 666 ZELEWSKI KRYSTIAN M 256 M 36-59 171 PUCK 12km 1:03:31 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
303 528 SPURGIASZ PATRYK M 257 M 0-35 76 MRZEZINO 12km 1:03:33 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
304 75 CHYCZEWSKA KATARZYNA K 47 K 30-49 36 GDYNIA BIEGAMY 12km 1:03:37 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
305 92 DAMASZKE PATRYCJA K 48 K 30-49 37 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 1:03:37 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
306 562 SZYMAŃSKI ADAM M 258 M 36-59 172 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 42,2 12km 1:03:39 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
307 424 PATALAS ANGELIKA K 49 K 30-49 38 CHŁAPOWO 12km 1:03:40 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
308 198 JANOWICZ ANNA K 50 K 30-49 39 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:03:40 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
309 156 GRABOWSKI MACIEJ M 259 M 0-35 77 KARTUZY 12km 1:03:50 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
310 493 SAŁATA DOROTA K 51 K 30-49 40 GDAŃSK 12km 1:03:51 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
311 556 SZUMNY DARIUSZ M 260 M 36-59 173 WEJHEROWO LUK-CONNECT RACING TEAM 12km 1:03:52 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
312 557 SZUMNY DORIAN DARIUSZ M 261 M 0-35 78 WEJHEROWO 12km 1:03:52 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
313 341 ŁĘGOWSKI JANUSZ M 262 M 60+ 8 PUCK 12km 1:03:55 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
314 488 RUMIŃSKI RAFAŁ M 263 M 36-59 174 REDA RUNEDA 12km 1:04:01 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
315 253 KONKEL EDYTA K 52 K 30-49 41 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:04:02 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
316 425 PAWLAK KRYSTYNA K 53 K 30-49 42 GDAŃSK 12km 1:04:06 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
317 444 PLASZCZYK TOMASZ M 264 M 36-59 175 GDAŃSK 12km 1:04:09 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
318 453 POTULSKI JACEK M 265 M 36-59 176 GDYNIA MARYCZ.COM 12km 1:04:09 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
319 484 ROSIŃSKA PATRYCJA K 54 K 30-49 43 RUMIA MAMA LEONA 12km 1:04:09 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
320 297 KURNIK JAKUB M 266 M 0-35 79 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:04:10 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
321 139 GAZARKIEWICZ ANTONI M 267 M 60+ 9 GDAŃSK BHMW_GDYNIA 12km 1:04:11 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
322 104 DOROBCZYŃSKA SYLWIA K 55 K 30-49 44 CHAŁUPY 12km 1:04:20 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
323 359 MAZUR TOMASZ M 268 M 36-59 177 GDAŃSK 12km 1:04:21 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
324 182 HEWELT BARTŁOMIEJ M 269 M 0-35 80 ROZEWIE DRUŻYNA SZPIKU 12km 1:04:24 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
325 367 MIELEWCZYK LESZEK M 270 M 60+ 10 LĘBORK 12km 1:04:29 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
326 603 WIERZBICKI MIKOŁAJ M 271 M 0-35 81 GDYNIA 12km 1:04:41 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
327 159 GROCHECKA DOROTA K 56 K 30-49 45 GDAŃSK PARENTS POWER 12km 1:04:48 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
328 613 WITKA PIOTR M 272 M 36-59 178 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 12km 1:04:49 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
329 147 GODZIUK ROMAN M 273 M 60+ 11 TORUŃ 12km 1:04:51 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
330 377 MISZEWSKI ROMUALD M 274 M 60+ 12 RUMIA 12km 1:04:55 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
331 161 GROENWALD DARIUSZ M 275 M 36-59 179 POŁCZYNO ISKRA POŁCZYNO 12km 1:04:58 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
332 151 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA K 57 K 30-49 46 CHOJNICE PRZYJACIELE W BIEGU 12km 1:04:59 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
333 155 GRABOWSKI ANDRZEJ M 276 M 36-59 180 WEJHEROWO 12km 1:05:02 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
334 401 NOWAK KRZYSZTOF M 277 M 36-59 181 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:05:04 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
335 187 HINTZKE LESZEK M 278 M 36-59 182 LEŚNIEWO 12km 1:05:04 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
336 272 KRAUZA GRAŻYNA K 58 K 50+ 2 BOLSZEWO RUN BABYS 12km 1:05:06 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
337 654 URBAŃSKI WIKTOR M 279 M 36-59 183 GDAŃSK 12km 1:05:06 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
338 274 KREFT BOGUMIŁ M 280 M 36-59 184 RUMIA TEAM KREFT 12km 1:05:12 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
339 279 KREFT MARTA K 59 K 30-49 47 RUMIA TEAM KREFT 12km 1:05:13 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
340 77 CIERŻNICKI ZBINIEW M 281 M 36-59 185 BYDOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 1:05:13 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
341 513 SKOSOLAS JANUSZ M 282 M 36-59 186 MOSTY 12km 1:05:13 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
342 512 SKOSOLAS AGNIESZKA K 60 K 30-49 48 MOSTY 12km 1:05:14 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
343 278 KREFT MACIEJ M 283 M 36-59 187 PUCK TRI SEA WŁADYSŁAWOWO/7 PBOT 12km 1:05:15 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
344 171 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 61 K 30-49 49 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 1:05:15 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
345 427 PAWŁOSKA KAROLINA K 62 K 30-49 50 ELBLĄG 12km 1:05:16 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
346 665 ZAMECKI RADOSŁAW M 284 M 0-35 82 WROCŁAW MKS JUVENIA 12km 1:05:18 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
347 664 ZAMECKI ZBIGNIEW M 285 M 60+ 13 WROCŁAW MKS JUVENIA 12km 1:05:18 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
348 241 KOBIERZYNSKI WOJCIECH M 286 M 0-35 83 WLADYSLAWOWO 12km 1:05:18 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
349 583 TOMCZAK SEBASTIAN M 287 M 36-59 188 USTKA USTKA 12km 1:05:18 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
350 19 BĄKOWSKI DAWID M 288 M 36-59 189 BYDGOSZCZ 12km 1:05:22 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
351 348 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 63 K 30-49 51 BYDGOSZCZ 12km 1:05:23 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
352 30 BŁĄDEK RAFAŁ M 289 M 36-59 190 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 12km 1:05:24 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
353 137 GAWRYLCZYK MACIEJ M 290 M 60+ 14 WEJHEROWO 12km 1:05:27 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
354 230 KARTASIŃSKA ARLETA K 64 K 30-49 52 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:05:29 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
355 411 ORZOŁ MARTA K 65 K 30-49 53 GDYNIA 12km 1:05:33 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
356 256 KONOPKA PAWEŁ M 291 M 36-59 191 GDYNIA DALEKO JESZCZE 12km 1:05:33 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
357 390 MULLER TADEUSZ M 292 M 36-59 192 WEJHEROWO 12km 1:05:39 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
358 284 KROSNOWSKI GRZEGORZ M 293 M 36-59 193 GDAŃSK 12km 1:05:49 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
359 333 LIPIŃSKI KRYSTIAN M 294 M 36-59 194 ORLE 12km 1:05:59 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
360 44 BRODOWSKI ADAM M 295 M 0-35 84 GDYNIA 12km 1:06:03 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
361 23 BĘBENEK AGNIESZKA K 66 K 0-29 8 GDYNIA NB TEAM 12km 1:06:04 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
362 269 KOWALSKI TOMASZ M 296 M 0-35 85 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 1:06:10 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
363 586 TRUSIAK AGNIESZKA K 67 K 30-49 54 SŁUPSK NIGHT WOLVES SŁUPSK 12km 1:06:10 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
364 243 KOBIERZYŃSKI ŁUKASZ M 297 M 0-35 86 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:06:11 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
365 193 JAGMIN JAROSŁAW M 298 M 36-59 195 MOSTY 12km 1:06:11 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
366 536 STRĄK KINGA K 68 K 0-29 9 SŁUPSK NIGHT WOLVES SŁUPSK 12km 1:06:12 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
367 576 TOBOLSKA ANNA K 69 K 30-49 55 GRUDZIĄDZ 12km 1:06:15 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
368 158 GRANDE PIOTR M 299 M 36-59 196 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 1:06:15 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
369 579 TOBOLSKI MAREK M 300 M 36-59 197 GRUDZIĄDZ FLORIAN GRUDZIĄDZ 12km 1:06:16 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
370 529 STANKIEWICZ ESTERA K 70 K 0-29 10 REKOWO GÓRNE 12km 1:06:16 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
371 340 ŁAWRÓW SYLWIA K 71 K 30-49 56 GDAŃSK IHS MARKIT 12km 1:06:17 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
372 210 JETKE AGNIESZKA K 72 K 30-49 57 WŁADYSŁAWOWO BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:06:20 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
373 211 JETKE KRYSTIAN M 301 M 36-59 198 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:06:20 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
374 326 LESNER DARIUSZ M 302 M 36-59 199 PUCK BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:06:23 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
375 365 MIELCAREK IZABELA K 73 K 30-49 58 REDA RUNEDA 12km 1:06:30 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km]
376 370 MIGGA BEATA K 74 K 30-49 59 KĄPINO 12km 1:06:35 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
377 601 WIELGOS JOANNA K 75 K 30-49 60 GDYNIA PARKRUN RUMIA 12km 1:06:40 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
378 551 SZRAMA MARIAN M 303 M 36-59 200 LĘBORK BAZA 44 12km 1:06:42 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
379 408 OKRÓJ GABRIELA K 76 K 50+ 3 DOMATOWKO KICAJ DOMATOWKO 12km 1:06:49 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
380 255 KONKOL PIOTR M 304 M 36-59 201 KĄPINO 12km 1:07:04 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
381 254 KONKOL JOANNA K 77 K 30-49 61 KĄPINO 12km 1:07:04 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
382 313 LADEMANN GABRIELA K 78 K 30-49 62 BOLSZEWO RUN BABYS 12km 1:07:04 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
383 177 HEBERLEIN KAROLINA K 79 K 30-49 63 WEJHEROWO 12km 1:07:10 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
384 72 CHOJNACKA NATALIA K 80 K 30-49 64 LISEWO KROKOWA BIEGA 12km 1:07:20 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
385 320 LASKOWSKI ŁUKASZ M 305 M 0-35 87 GDYNIA 12km 1:07:35 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
386 130 GAJDA SANDRA K 81 K 0-29 11 GDYNIA 12km 1:07:37 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
387 478 ROPEL MIROSŁAW M 306 M 60+ 15 WEJHEROWO KIS TRANSPORT 12km 1:07:45 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
388 29 BLADOWSKA KATARZYNA K 82 K 30-49 65 REDA RUNEDA 12km 1:07:51 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
389 559 SZWEDA MIECZYSŁAW M 307 M 36-59 202 SWARZEWO STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNE SWARZEWO 12km 1:08:08 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
390 469 REGLIŃSKI JAKUB M 308 M 0-35 88 ŻUKOWO 12km 1:08:15 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
391 96 DERC IWONA K 83 K 30-49 66 SWARZEWO 12km 1:08:24 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
392 470 REKWARDT ZDZISŁAW M 309 M 36-59 203 RZUCEWO 12km 1:08:25 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
393 257 KOŃCZAL ARTUR M 310 M 36-59 204 KOSAKOWO 12km 1:08:26 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
394 125 GAFFKE HENRYK M 311 M 36-59 205 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO 12km 1:08:31 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
395 109 DYDYMSKA MONIKA K 84 K 30-49 67 RUMIA 12km 1:08:34 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
396 419 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 85 K 30-49 68 ELBLĄG #BKKSE 12km 1:08:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
397 16 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 312 M 36-59 206 ELBLĄG 12km 1:08:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
398 567 SZYMEROWSKA JOANNA K 86 K 30-49 69 REKOWO GÓRNE ELITTE TEAM 12km 1:08:39 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
399 330 LEWIŃSKA DOMINIKA K 87 K 30-49 70 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:08:41 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
400 605 WIĘCIELEWSKA JOANNA K 88 K 30-49 71 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 1:08:41 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
401 331 LICAU PAWEŁ M 313 M 36-59 207 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:08:45 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
402 561 SZYMAŃSKA JOANNA K 89 K 30-49 72 ELBLĄG 12km 1:08:51 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
403 99 DETTLAFF WLODEK M 314 M 36-59 208 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:08:54 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
404 1 ADRJAN DARIUSZ M 315 M 60+ 16 OPRZĘŻÓW 12km 1:08:57 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
405 598 WEILAND ADRIAN M 316 M 36-59 209 SŁUPSK NIGHT WOLVES SŁUPSK 12km 1:09:03 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
406 223 KANIUK MAJA K 90 K 30-49 73 RUMIA 12km 1:09:03 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
407 42 BOŚ GRZEGORZ M 317 M 36-59 210 SŁUPSK SUB VENTUM TEAM 12km 1:09:06 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
408 602 WIELGUS ALEKSANDRA K 91 K 30-49 74 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 12km 1:09:11 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
409 127 GAJDA ANNA K 92 K 30-49 75 GDYNIA 12km 1:09:15 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
410 617 WŁODARCZYK WERONIKA K 93 K 0-29 12 ROZEWIE KLIF TEAM CHŁAPOWO 12km 1:09:32 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
411 446 PLINSKI KAJETAN M 318 M 0-35 89 CHŁAPOWO KLIF TEAM 12km 1:09:32 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
412 337 LUKOMSKI TADEUSZ M 319 M 36-59 211 REDA 12km 1:09:41 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
413 107 DREWA TOMASZ M 320 M 36-59 212 GDYNIA 12km 1:09:42 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
414 336 LITZAU MICHAŁ M 321 M 0-35 90 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:09:43 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
415 541 STYCZEWSKI TOMASZ M 322 M 36-59 213 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:09:43 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
416 65 BUSZMANN TOMASZ M 323 M 36-59 214 REDA RUNEDA 12km 1:09:44 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
417 250 KOMORKIEWICZ KAROL M 324 M 0-35 91 REDA RUNEDA/FINASTRA 12km 1:09:45 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
418 82 CISKOWSKA ELŻBIETA K 94 K 30-49 76 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:09:47 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
419 261 KORTAS KAROL M 325 M 0-35 92 PUCK 12km 1:09:54 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
420 361 MELZER ZOFIA K 95 K 0-29 13 RUMIA 12km 1:09:57 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
421 360 MELZER ARKADIUSZ M 326 M 36-59 215 RUMIA 12km 1:09:57 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
422 640 ZASADA JOANNA K 96 K 30-49 77 MOSTY 12km 1:10:04 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
423 126 GAFFKE PAULINA K 97 K 0-29 14 ŻARNOWIEC AWFIS GDAŃSK 12km 1:10:16 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km]
424 447 PLIŃSKA MICHALINA K 98 K 30-49 78 BOLSZEWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 1:10:17 10.24 [km/h] 0:05:51 [min/km]
425 575 TEMSKI AMADEUSZ M 327 M 0-35 93 STARZYNO 13 DTR 12km 1:10:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
426 599 WEILAND AGNIESZKA K 99 K 30-49 79 SŁUPSK NIGHT WOLVES SŁUPSK 12km 1:10:20 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
427 537 STRĄK NATALIA K 100 K 0-29 15 SŁUPSK NIGHT WOLVES SŁUPSK 12km 1:10:20 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
428 352 MARCZAK ANDRZEJ M 328 M 60+ 17 ŻELKOWO 12km 1:10:21 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
429 212 JĘDRZEJEWSKI ALEKSANDER M 329 M 36-59 216 GDYNIA 12km 1:10:22 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
430 315 LADEMANN WIESŁAWA K 101 K 30-49 80 GDYNIA 12km 1:10:23 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
431 134 GARUS WIKTOR M 330 M 36-59 217 WEJHEROWO 12km 1:10:29 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
432 247 KOLLEK ANNA K 102 K 50+ 4 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO / ART 12km 1:10:30 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
433 238 KLEBBA KRZYSZTOF M 331 M 36-59 218 PUCK / ŁEBCZ KASZEBE ŁEBCZ 12km 1:10:35 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
434 339 LUNK KRZYSZTOF M 332 M 36-59 219 PUCK LIVESTRONG 12km 1:10:35 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
435 618 WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARA K 103 K 50+ 5 GDYNIA 12km 1:10:44 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
436 353 MARCZAK MAŁGORZATA K 104 K 50+ 6 ŻELKOWO 12km 1:10:49 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
437 441 PIETRZYCKA RENATA K 105 K 30-49 81 REDA RUNEDA 12km 1:11:06 10.13 [km/h] 0:05:56 [min/km]
438 550 SZOPA MAŁGORZATA K 106 K 30-49 82 GDYNIA RUNEDA 12km 1:11:06 10.13 [km/h] 0:05:56 [min/km]
439 295 KURAJK MARIAN M 333 M 60+ 18 GDAŃSK 12km 1:11:27 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
440 167 GRYGIEL DARIUSZ M 334 M 36-59 220 GDYNIA DALEKO JESZCZE 12km 1:11:33 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
441 634 ZACHARY MARIUSZ M 335 M 36-59 221 RUMIA DALEKO JESZCZE 12km 1:11:33 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
442 281 KREFT JOANNA K 107 K 30-49 83 OSTROWO 12km 1:11:50 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
443 63 BULCZAK GRZEGORZ M 336 M 36-59 222 PUCK 12km 1:11:56 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
444 395 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 337 M 36-59 223 WEJHEROWO 12km 1:12:04 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
445 52 BUCZKOWSKI MIECZYSŁAW M 338 M 60+ 19 PUCK 12km 1:12:10 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
446 36 BORCHMANN-BISEWSKA AGNIESZKA K 108 K 30-49 84 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:12:11 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
447 53 BUCZKOWSKI ROMAN M 339 M 36-59 224 BŁĄDZIKOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:12:11 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
448 343 MACH IZABELA K 109 K 30-49 85 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:12:11 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
449 291 KUDUK PATRYCJA K 110 K 30-49 86 WARCZ 12km 1:12:15 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
450 379 MŁYNARCZYK OLGA K 111 K 0-29 16 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 12km 1:12:28 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
451 31 BOBKOWSKI MARCIN M 340 M 36-59 225 GDYNIA CASTORAMA RUMIA 12km 1:12:31 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
452 430 PECZ PIOTR M 341 M 36-59 226 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 12km 1:12:37 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
453 506 SIMON ŁUKASZ M 342 M 36-59 227 PUCK 12km 1:12:38 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
454 431 PEPLIŃSKA IWONA K 112 K 50+ 7 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 12km 1:12:44 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
455 612 WITKA GRAŻYNA K 113 K 50+ 8 GARCZEGORZE 2/2 AGOGA GYM LĘBORK 12km 1:12:45 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
456 628 WYSIECKI ARKADIUSZ M 343 M 36-59 228 LUBAŃ 12km 1:12:48 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
457 548 SZEWKA ZBIGNIEW M 344 M 60+ 20 DARZLUBIE 12km 1:13:11 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
458 667 KLEBBA JAKUB M 345 M 0-35 94 GDAŃSK 12km 1:13:19 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
459 476 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 114 K 30-49 87 SOPOT 12km 1:13:25 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
460 344 MAJ ADAM M 346 M 36-59 229 PUCK MAJSPORTS 12km 1:13:27 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
461 48 BRZOZOWSKA RENATA K 115 K 30-49 88 GDYNIA WYMIATACZE 12km 1:13:29 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
462 301 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 347 M 36-59 230 BYDOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 1:13:37 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
463 240 KŁODZIŃSKA DARIA K 116 K 30-49 89 RZUCEWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 12km 1:13:39 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
464 616 WŁODARCZYK MONIKA K 117 K 30-49 90 ROZEWIE KLIF TEAM CHŁAPOWO 12km 1:13:39 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
465 183 HEWELT MATEUSZ M 348 M 0-35 95 PUCK REBELS LEGION TEAM 12km 1:13:41 9.77 [km/h] 0:06:08 [min/km]
466 563 SZYMAŃSKI FILIP M 349 M 0-35 96 RUMIA CASTORAMA RUMIA 12km 1:13:44 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
467 296 KURKIEWICZ PAULINA K 118 K 0-29 17 RUMIA CASTORAMA RUMIA 12km 1:13:44 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
468 668 KLEBBA AGNIESZKA K 119 K 30-49 91 SWARZEWO 12km 1:13:55 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
469 17 BARTOSZ KLEBBA M 350 M 36-59 231 SWARZEWO 12km 1:13:55 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
470 190 IZYDORCZYK EDYTA K 120 K 30-49 92 GDYNIA 12km 1:13:57 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
471 248 KOLLEK LIDIA K 121 K 0-29 18 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:14:27 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
472 552 SZREDER KAROLINA K 122 K 30-49 93 ŻELISTRZEWO PADŁ NA RYJ 12km 1:14:40 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
473 572 TADDA BARTOSZ M 351 M 36-59 232 CELBOWO 12km 1:14:40 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
474 235 KIEDROWSKA DARIA K 123 K 30-49 94 GDYNIA 12km 1:14:41 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
475 246 KOCUBOWSKA MONIKA K 124 K 30-49 95 ŻELISTRZEWO ENDOPRZYJACIELE 12km 1:14:41 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
476 26 BIERNACKI RAFAL M 352 M 0-35 97 WARSZAWA 12km 1:14:45 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
477 491 SALETRA ANNA K 125 K 30-49 96 RUMIA 12km 1:14:48 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
478 321 LASOTA RENATA K 126 K 30-49 97 PUCK JANUSZ I DWIE ŁANIE 12km 1:14:49 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
479 498 SCHMIDT DOROTA K 127 K 30-49 98 POŁCZYNO BIEGAM Z MĘŻEM :) 12km 1:14:49 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
480 423 PASEK PATRYCJA K 128 K 0-29 19 KOSZALIN 12km 1:14:55 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
481 494 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 129 K 30-49 99 GDYNIA 12km 1:15:12 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
482 633 ZACHARY ALEKSANDRA K 130 K 30-49 100 RUMIA DALEKO JESZCZE 12km 1:15:31 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
483 526 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 131 K 30-49 101 GDYNIA DALEKO JESZCZE 12km 1:15:31 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
484 433 PEPLIŃSKI PIOTR M 353 M 36-59 233 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 12km 1:15:32 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
485 456 PRZYTARSKA DOMINIKA K 132 K 0-29 20 REDA BIEGAMY, OPEC GDYNIA 12km 1:15:34 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
486 643 ZBUCKI RADOSŁAW M 354 M 36-59 234 RUMIA 12km 1:15:34 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
487 170 GRZESZCZAK ADAM M 355 M 36-59 235 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 1:15:35 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
488 511 SKOREK-MASZOTA WERONIKA K 133 K 30-49 102 GDYNIA PADŁ NA RYJ 12km 1:15:43 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
489 466 RAWSKA ALEKSANDRA K 134 K 30-49 103 RUMIA WYMIATACZE 12km 1:15:43 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
490 363 MICHALAK MAGDALENA K 135 K 30-49 104 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 12km 1:15:44 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
491 391 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA K 136 K 30-49 105 REDA RUNEDA 12km 1:15:46 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
492 490 RZEMIENIECKA ANNA K 137 K 30-49 106 WEJHEROWO 12km 1:15:47 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
493 15 BARGŁOWSKI PATRYK M 356 M 0-35 98 TCZEW 12km 1:15:47 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
494 372 MILKOWSKI MARIUSZ M 357 M 36-59 236 GDYNIA 12km 1:15:54 9.49 [km/h] 0:06:20 [min/km]
495 229 KARCZ SYLWIA K 138 K 30-49 107 RUMIA 12km 1:16:03 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
496 437 PIEPER MAREK M 358 M 36-59 237 PUCK SP 2 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:16:14 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
497 555 SZUMLAS MARCIN M 359 M 36-59 238 POŁCHOWO #SZUMITEAM 12km 1:16:21 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
498 517 SKURTYS KAROLINA K 139 K 30-49 108 REDA RUNEDA 12km 1:16:32 9.41 [km/h] 0:06:23 [min/km]
499 217 KACZYŃSKA MAŁGORZATA K 140 K 30-49 109 RUMIA WYMIATACZE 12km 1:16:47 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
500 629 WYSOCKA ANNA K 141 K 30-49 110 GDYNIA WYMIATACZE 12km 1:16:47 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
501 534 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 360 M 36-59 239 HEL REBELS LEGION TEAM 12km 1:17:07 9.34 [km/h] 0:06:26 [min/km]
502 554 SZUMLAS ANNA K 142 K 30-49 111 POŁCHOWO #TRILOSZKI 12km 1:17:17 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
503 2 ALBECKA OLIMPIA K 143 K 30-49 112 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:17:28 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km]
504 497 SCHMIDT AGNIESZKA K 144 K 0-29 21 MRZEZINO 12km 1:17:53 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
505 496 SCHMIDT AGNIESZKA K 145 K 30-49 113 PUCK 12km 1:17:53 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
506 302 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 146 K 30-49 114 RUMIA WIEWIÓR TEAM 12km 1:17:54 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
507 307 KWIDZIŃSKI MAREK M 361 M 36-59 240 WEJHEROWO MARCO 12km 1:17:59 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
508 642 ZBUCKA ANNA K 147 K 30-49 115 RUMIA 12km 1:18:09 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km]
509 588 TURZYNSKI DARIUSZ M 362 M 36-59 241 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:18:32 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km]
510 412 OSSOWSKA MONIKA K 148 K 30-49 116 RUMIA RUNEDA 12km 1:18:38 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
511 547 SZAJERSKI KRZYSZTOF M 363 M 60+ 21 GDYNIA 12km 1:18:45 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
512 221 KAMINSKI TOMASZ M 364 M 0-35 99 GDYNIA 12km 1:18:45 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
513 228 KARCZ BARTEK M 365 M 36-59 242 RUMIA 12km 1:18:50 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
514 67 BYSTRAM ALEKSANDRA K 149 K 50+ 9 PUCK TRI SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 12km 1:18:54 9.13 [km/h] 0:06:35 [min/km]
515 527 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 366 M 60+ 22 HEL HELSKI ZEFIREK 12km 1:18:58 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
516 454 PRANCZKE LESZEK M 367 M 36-59 243 KĘBŁOWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 1:18:59 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
517 251 KONKEL ANDRZEJ M 368 M 36-59 244 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:19:07 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km]
518 78 CIESZYŃSKI DAWID M 369 M 0-35 100 GDAŃSK 12km 1:19:17 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
519 22 BEZDEL ANNA K 150 K 30-49 117 PUCK 12km 1:19:22 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
520 303 KWIATKOWSKA ALICJA K 151 K 30-49 118 GDAŃSK MAŁE LWY 12km 1:19:31 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
521 305 KWIATKOWSKI KAJETAN M 370 M 36-59 245 GDAŃSK SUT 12km 1:19:31 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
522 641 ZAWISZEWSKI PIOTR M 371 M 60+ 23 GDAŃSK 7 PBOT 12km 1:19:53 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km]
523 165 GRUBE BARTOSZ M 372 M 0-35 101 GDYNIA SUT - STRASZYN ULTRA TEAM 12km 1:20:33 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
524 515 SKURTYS CEZARY M 373 M 36-59 246 REDA 12km 1:20:45 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
525 516 SKURTYS DAGMARA K 152 K 30-49 119 REDA 12km 1:20:45 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
526 500 SCHWANN MIROSŁAW M 374 M 36-59 247 WEJHEROWO WEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE 12km 1:21:03 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km]
527 293 KUPTZ DANIEL M 375 M 60+ 24 SOPIESZYNO 12km 1:21:34 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
528 661 CZERSKI KRZYSZTOF M 376 M 36-59 248 CHŁAPOWO 12km 1:21:46 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
529 43 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA K 153 K 50+ 10 GRUDZIĄDZ BIEGAM DLA MARYSI 12km 1:21:55 8.79 [km/h] 0:06:50 [min/km]
530 345 MAJCHRZAK PIOTR M 377 M 36-59 249 WAGROWIEC 12km 1:22:11 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
531 350 MAŁKOWSKI ANDRZEJ M 378 M 36-59 250 CHOCZEWO 12km 1:22:31 8.73 [km/h] 0:06:53 [min/km]
532 663 KOWALSKI MICHAŁ M 379 M 36-59 251 CHŁAPOWO 12km 1:22:42 8.71 [km/h] 0:06:54 [min/km]
533 102 DOMAŃSKA EDYTA K 154 K 30-49 120 GDYNIA 12km 1:22:42 8.71 [km/h] 0:06:54 [min/km]
534 298 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 380 M 60+ 25 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 12km 1:22:52 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km]
535 483 ROSINKA MICHAŁ M 381 M 36-59 252 GDYNIA KASZUBIEGACZE 12km 1:23:01 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
536 481 ROSA MAREK M 382 M 60+ 26 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:23:02 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
537 533 STEMPNIAK KATARZYNA K 155 K 30-49 121 HEL REBELS LEGION TEAM 12km 1:23:35 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
538 70 CEYNOWA ROBERT M 383 M 0-35 102 WŁADYSŁAWOWO EPRO WAVE 12km 1:24:02 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
539 69 CEYNOWA JOZEFINA K 156 K 30-49 122 WŁADYSŁAWOWO EPRO WAVE 12km 1:24:02 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
540 362 MIAROWSKA JOANNA K 157 K 30-49 123 REDA 12km 1:24:10 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
541 495 SARNOWSKI MARIUSZ M 384 M 60+ 27 GDAŃSK 12km 1:24:11 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
542 610 WIŚNIEWSKA SANDRA K 158 K 0-29 22 GDYNIA 12km 1:25:00 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
543 482 ROSA MIRKA K 159 K 50+ 11 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:25:12 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
544 163 GROMADZKA NATALIA K 160 K 30-49 124 GDYNIA WYMIATACZE 12km 1:25:13 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
545 544 SZADKOWSKA ANNA K 161 K 30-49 125 PRUSZCZ GDANSKI 12km 1:25:25 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
546 510 SKONKA ANNA K 162 K 30-49 126 GDAŃSK 12km 1:25:25 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
547 660 CISKOWSKI PIOTR M 385 M 36-59 253 PUCK 12km 1:25:26 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
548 435 PIECZYNSKA MALGORZATA K 163 K 30-49 127 WIERZCHUCINO 12km 1:25:33 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
549 39 BORUSZEWSKI MACIEJ M 386 M 36-59 254 WARSZAWA 12km 1:25:51 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
550 518 SKWIOT AGNIESZKA K 164 K 30-49 128 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 12km 1:25:51 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
551 577 TOBOLSKA GRAŻYNA K 165 K 50+ 12 GRUDZIĄDZ 12km 1:26:22 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km]
552 461 PYTEL PRZEMYSŁAW M 387 M 36-59 255 HEL 12km 1:27:16 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km]
553 566 SZYMCZAK KATARZYNA K 166 K 50+ 13 TUREK 12km 1:28:10 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
554 116 ERDMANN AGNIESZKA K 167 K 30-49 129 REDA 12km 1:28:19 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
555 656 DRAFC MARIOLA K 168 K 30-49 130 REDA 12km 1:28:19 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
556 432 PEPLIŃSKI MAREK M 388 M 60+ 28 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 12km 1:29:07 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
557 662 BOZA BEATA K 169 K 30-49 131 GDYNIA PADŁ NA RYJ 12km 1:29:15 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
558 519 SŁOWIŃSKA ANETA K 170 K 30-49 132 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:29:16 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
559 33 BOLLIN WIESŁAWA K 171 K 30-49 133 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:29:16 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
560 111 DYWELSKI MIROSŁAW M 389 M 60+ 29 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 12km 1:30:28 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
561 508 SKARŻYŃSKA ALINA K 172 K 30-49 134 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:32:32 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
562 260 KORALEWSKA IRENA K 173 K 50+ 14 SADLINKI 12km 1:33:27 7.70 [km/h] 0:07:47 [min/km]
563 12 BAŁDYGA RADOSŁAW M 390 M 36-59 256 ELBLĄG JBB 12km 1:34:16 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km]
564 268 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 174 K 50+ 15 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 12km 1:34:19 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
565 540 STRUCK RYSZARD M 391 M 36-59 257 JASTARNIA 12km 1:34:54 7.59 [km/h] 0:07:55 [min/km]
566 627 WRZOSEK ALICJA K 175 K 50+ 16 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 12km 1:35:02 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
567 505 SIKORRA JANINA K 176 K 50+ 17 LĘDZIECHOWO 12km 1:36:19 7.48 [km/h] 0:08:02 [min/km]
568 27 MICHAŁOWSKA BARBARA K 177 K 30-49 135 PIERWOSZYNO WYMIATACZE 12km 1:39:25 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
569 420 PALACH BEATA K 178 K 30-49 136 WEJHEROWO 12km 1:40:53 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km]
570 4 ANDRYSKOWSKA BOŻENA K 179 K 50+ 18 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:42:24 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
571 141 GIOLDA STEFAN M 392 M 60+ 30 BYDOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 1:47:06 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
572 288 KUBAWSKA AGNIESZKA K 180 K 30-49 137 ŁEBCZ WYMIATACZE 12km 1:48:59 6.61 [km/h] 0:09:05 [min/km]
573 28 KOKORZYCKA AGNIESZKA K 181 K 30-49 138 GDYNIA 0 12km 1:49:05 6.60 [km/h] 0:09:05 [min/km]
574 593 WASĄŻNIK MARTA K 182 K 30-49 139 MOSTY WYMIATACZE 12km 1:49:05 6.60 [km/h] 0:09:05 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ