Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A & W | |||||||||
1 | Ajchner Olender Agnieszka | Gdańsk | 3,5 km | A & W | opłacono on-line | ||||
2 | Turzyński Wacław | Przyjaźń | 3,5 km | A & W | opłacono on-line | ||||
AZS PG | |||||||||
3 | Hoffmann Natalia | Dzierzgoń | 3,5 km | AZS PG | opłacono on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
4 | Antkowiak Mikoła Antkowiak | Świnoujście | 3,5 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line | ||||
Biegun OCR | |||||||||
5 | Kowalska Natalia | Gdańsk | 3,5 km | Biegun OCR | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
6 | Małek Marcin | Pruszcz Gdański | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
7 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
8 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
9 | Zielińska Malwina | Gdańsk | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
10 | Zieliński Tomasz | Gdańsk | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
11 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
12 | Piotrowska Mirosława | Gdańsk | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
13 | Piotrowski Marek | Gdynia | 3,5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Bright Inventions | |||||||||
14 | Cieśla Grzegorz | Nowy Dwór Gdański | 3,5 km | Bright Inventions | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna Biegowa | |||||||||
15 | Brokos Tomasz | Gdańsk | 3,5 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
Gosiamosia | |||||||||
16 | Cichewicz Małgorzata | Gdansk | 3,5 km | Gosiamosia | opłacono on-line | ||||
Holiday Inn Gdansk | |||||||||
17 | Jasiczek Paulina | Gdańsk | 3,5 km | Holiday Inn Gdansk | opłacono on-line | ||||
Im szybciej, tym prędzej! | |||||||||
18 | Gburek Patryk | Gdańsk | 3,5 km | Im szybciej, tym prędzej! | opłacono | ||||
19 | Dłużniewski Adrian | Gdańsk | 3,5 km | Im szybciej, tym prędzej! | opłacono | ||||
Lufthansa Systems Poland Active! | |||||||||
20 | Górecki Łukasz | Gdańsk | 3,5 km | Lufthansa Systems Poland Active! | opłacono | ||||
PRZEMSAŃ .... TYLKO NIE GILI GILI | |||||||||
21 | Zajac Adam | Mosty | 3,5 km | PRZEMSAŃ .... TYLKO NIE GILI GILI | opłacono on-line | ||||
Padł Na Ryj Team | |||||||||
22 | Boza Beata | Gdynia | 3,5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line | ||||
Piękni i Bestie | |||||||||
23 | Markiewicz Arkadiusz | Malbork | 3,5 km | Piękni i Bestie | opłacono on-line | ||||
24 | Knot Martyna | Borkowo | 3,5 km | Piękni i Bestie | opłacono on-line | ||||
RUSZ DUPKĘ | |||||||||
25 | Świderska Magdalena | Gdańsk | 3,5 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono on-line | ||||
26 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | 3,5 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono on-line | ||||
27 | Przybysz Monika | Gdańsk | 3,5 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono on-line | ||||
Różowe Tygryski | |||||||||
28 | Winkler Kamil | Gdynia | 3,5 km | Różowe Tygryski | opłacono on-line | ||||
29 | Młodawski Jakub | Gdynia | 3,5 km | Różowe Tygryski | opłacono on-line | ||||
30 | Kluge Wiktoria | Gdynia | 3,5 km | Różowe Tygryski | opłacono on-line | ||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
31 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 3,5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
32 | Góra Beata | Gdańsk | 3,5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Wild Team | |||||||||
33 | Mittag-Plesun Grzegorz | Gdańsk | 3,5 km | Wild Team | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
34 | Gorna Joanna | Gdansk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
35 | Drawc Karolina | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
36 | Gierszewska Marta | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
37 | Staszewska Marta | Padniewko | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
38 | Piotrowska Alina | Osie | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
39 | Kosecka Katarzyna | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
40 | Wiczanowska Natalia | GDAŃSK | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
41 | Niechoćko Agata | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
42 | Zygarowska Ewelina | Sztutowo | 3,5 km | opłacono | |||||
43 | Mroczko Karolina | Bielsko-Biała | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
44 | Łącki Jaroslaw | Gołubie | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
45 | Łącki Maksymilian | Gołubie | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
46 | Michalski Krzysztof | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
47 | Jankowski Paweł | GDAŃSK | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
48 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
49 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
50 | Szczypiorska Sylwia | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
51 | Wanagos Przemysław | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
52 | Wanagos Dorota | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
53 | Bystra Julia | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
54 | Szczepańska Oksana | Kraków | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
55 | Pruszyńska Iwona | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
56 | Cegliński Tomasz | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
57 | Sarnacki Maciej Sarnacki | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
58 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | 3,5 km | opłacono | |||||
59 | Toporek Marcin | Czeczewo | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
60 | Zalewski Paweł | Dębina | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
61 | Chyła Patrycja | Dziemiany | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
62 | Janiak Dominika | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
63 | Knut Magdalena | Pruszcz Gdanski | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
64 | Kmiecik Karolina | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
65 | Kmiecik Grzegorz | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
66 | Kelsz-Karlińska Dorota | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
67 | Budziarek Adam | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
68 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
69 | Niedbalski Krzysztof | Bydgoszcz | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
70 | Cieślukowska Agata | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
71 | Pajor Kasia | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
72 | Studziński Piotr | Elbląg | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
73 | Szarowska Katarzyna | GDYNIA | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
74 | Sazon Inesa | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
75 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
76 | Nijak Maciej | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
77 | Kompanowski Piotr | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
78 | Rybak Piotr | Warszawa | 3,5 km | opłacono | |||||
79 | Wolfram Dawid | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
80 | Kąkol Michał | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
81 | Powargo Sergiusz | Lida | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
82 | Materna Aleksandra | Gdynia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
83 | Darowski Błażej | Gniewino | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
84 | Jankowski Mateusz | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
85 | Żurawska Monika | Reda | 3,5 km | opłacono | |||||
86 | Dolewski Konrad | Gdańsk | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
87 | Ternovyi Maksym | Gdansk | 3,5 km | opłacono | |||||
88 | Serkowska Natalia | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
89 | Bulatova Galyna | Gdansk | 3,5 km | opłacono | |||||
90 | Rychcik Ewa | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
91 | Kędziorska Agata | Wąbrzeźno | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
92 | Sulek Karolina | Rumia | 3,5 km | opłacono on-line | |||||
93 | Lipińska Dominika | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
94 | Pereira Fonteles Gustavo | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
95 | Prokopowicz Marta | Gdańsk | 3,5 km | opłacono | |||||
96 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | 3,5 km | opłacono | |||||
97 | Szymak Piotr | Barniewice | 3,5 km | opłacono | |||||
98 | Szymak Ewelina | Barniewice | 3,5 km | opłacono | |||||
wkurw_team | |||||||||
99 | Zielińska Aleksandra | Gdańsk | 3,5 km | wkurw_team | opłacono | ||||
xRunners | |||||||||
100 | Wieczorek Mateusz | Gdańsk | 3,5 km | xRunners | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6627