Najgorszy Bieg Świata
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosałka Łukasz Gdańsk ok. 4 km O-sowa Biega opłacono on-line
2 Toporek Marcin Czeczewo ok. 4 km opłacono on-line
3 Nijak Maciej Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
4 Pirska Beata Gdańsk - Osowa ok. 4 km O-sowa Biega opłacono on-line
5 Żurawski Mariusz Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
6 Stankiewicz Karolina Bartoszyce ok. 4 km opłacono on-line
7 Biegański Bogumił Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot AdventureTeam opłacono
8 Kosecka Katarzyna Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
9 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański ok. 4 km opłacono on-line
10 Jędrzejczak Maciej Gdynia ok. 4 km opłacono on-line
11 Zalewski Paweł Dębina ok. 4 km
12 Kowalski Waldemar Borkowo ok. 4 km Leasing Polski Team opłacono on-line
13 Olejniczak Malgorzata Tczew ok. 4 km opłacono on-line
14 Klinkusz Martyna Tczew ok. 4 km opłacono on-line
15 Strzelecka Anna Żukowo ok. 4 km Ludzie z Lasu opłacono on-line
16 Przychodzeń Michał Gdańsk ok. 4 km Ludzie z Lasu opłacono on-line
17 Bieliński Dominik Nowe ok. 4 km NB Team
18 Kankowska Dominika Luzino ok. 4 km opłacono
19 Kankowska Justyna Luzino ok. 4 km opłacono on-line
20 Gorna Joanna Gdansk ok. 4 km Holiday Inn Gdansk opłacono on-line
21 Markiewicz Arkadiusz Malbork ok. 4 km Piękni i Bestie opłacono on-line
22 Winkler Kamil Gdynia ok. 4 km Różowe Tygryski opłacono on-line
23 Brokos Tomasz Gdańsk ok. 4 km DCT Drużyna Biegowa
24 Damps Katarzyna Skrzeszewo ok. 4 km opłacono
25 Leliwa Sylwia Gdańsk ok. 4 km Run Beach Morning opłacono
26 Żuchowski Sebastian Gdańsk ok. 4 km Somsiady opłacono on-line
27 Paprocki Paweł Gdańsk ok. 4 km Somsiady opłacono on-line
28 Stasinski Rafal Gdańsk ok. 4 km Niezrzeszony opłacono on-line
29 Jasiczek Paulina Gdańsk ok. 4 km Holiday Inn Gdansk opłacono on-line
30 Gancarz Dominika Lublin ok. 4 km opłacono
31 Piotrowska Mirosława Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
32 Janiak Dominika Gdynia ok. 4 km opłacono on-line
33 cze-ga sylwia Dębogórze ok. 4 km Komando Flaki
34 Kosiorek Aleksandra Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
35 Brodecka Małgorzata Gdynia ok. 4 km 17 LO Gdynia opłacono on-line
36 Kowalewska Aleksandra Rumia ok. 4 km opłacono on-line
37 Sarnacki Maciej Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
38 Filip Krzysztof Dębogórze ok. 4 km noClub opłacono on-line
39 Tomczyk Majka Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
40 Tomczyk Ewelina Częstochowa ok. 4 km Wkurw_Team opłacono on-line
41 Syldatk KATARZYNA TCZEW ok. 4 km Kontener Formy opłacono on-line
42 Bańdo Weronika Reda ok. 4 km opłacono on-line
43 Hinc Stanisław Kowale ok. 4 km SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega- Żarta Wataha
44 Teska Izabela Gdynia ok. 4 km
45 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk ok. 4 km Żarta Wataha opłacono on-line
46 Boza Beata Gdynia ok. 4 km Padł Na Ryj Team opłacono on-line
47 Bocianowska Justyna Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team
48 Kuropatwa Marysia Toruń ok. 4 km
49 Gitner Marcin Gdynia ok. 4 km Piękni i Bestie
50 Rychcik Ewa Gdańsk ok. 4 km
51 Piotrowski Marek Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
52 Wasilewski Marcin Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
53 Zielińska Malwina Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team
54 Młodawski Jakub Gdynia ok. 4 km Różowe Tygryski
55 Buczko Ewelina Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
56 Kluge Wiktoria Gdynia ok. 4 km Różowe Tygryski opłacono on-line
57 Sulek Karolina Rumia ok. 4 km opłacono on-line
58 Bartsch Aleksandra Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
59 Pogorzelski Paweł Gdynia ok. 4 km opłacono
60 Gburek Patryk Gdańsk ok. 4 km Im szybciej, tym prędzej! opłacono
61 Dłużniewski Adrian Gdańsk ok. 4 km Im szybciej, tym prędzej! opłacono
62 Zieliński Tomasz Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team


Wyświetleń: 2731

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ