Najgorszy Bieg Świata
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk ok. 4 km Żarta Wataha opłacono on-line
2 Bańdo Weronika Reda ok. 4 km opłacono on-line
3 Bartsch Aleksandra Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
4 Biegański Bogumił Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot AdventureTeam opłacono
5 Bieliński Dominik Nowe ok. 4 km NB Team
6 Bocianowska Justyna Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team
7 Boza Beata Gdynia ok. 4 km Padł Na Ryj Team opłacono on-line
8 Brodecka Małgorzata Gdynia ok. 4 km 17 LO Gdynia opłacono on-line
9 Brokos Tomasz Gdańsk ok. 4 km DCT Drużyna Biegowa
10 Buczko Ewelina Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
11 cze-ga sylwia Dębogórze ok. 4 km Komando Flaki
12 Damps Katarzyna Skrzeszewo ok. 4 km opłacono
13 Dłużniewski Adrian Gdańsk ok. 4 km Im szybciej, tym prędzej! opłacono
14 Filip Krzysztof Dębogórze ok. 4 km noClub opłacono on-line
15 Gancarz Dominika Lublin ok. 4 km opłacono
16 Gburek Patryk Gdańsk ok. 4 km Im szybciej, tym prędzej! opłacono
17 Gitner Marcin Gdynia ok. 4 km Piękni i Bestie
18 Gorna Joanna Gdansk ok. 4 km Holiday Inn Gdansk opłacono on-line
19 Hinc Stanisław Kowale ok. 4 km SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega- Żarta Wataha
20 Janiak Dominika Gdynia ok. 4 km opłacono on-line
21 Jasiczek Paulina Gdańsk ok. 4 km Holiday Inn Gdansk opłacono on-line
22 Jędrzejczak Maciej Gdynia ok. 4 km opłacono on-line
23 Kankowska Dominika Luzino ok. 4 km opłacono
24 Kankowska Justyna Luzino ok. 4 km opłacono on-line
25 Klinkusz Martyna Tczew ok. 4 km opłacono on-line
26 Kluge Wiktoria Gdynia ok. 4 km Różowe Tygryski opłacono on-line
27 Kosałka Łukasz Gdańsk ok. 4 km O-sowa Biega opłacono on-line
28 Kosecka Katarzyna Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
29 Kosiorek Aleksandra Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
30 Kowalewska Aleksandra Rumia ok. 4 km opłacono on-line
31 Kowalski Waldemar Borkowo ok. 4 km Leasing Polski Team opłacono on-line
32 Kuropatwa Marysia Toruń ok. 4 km
33 Leliwa Sylwia Gdańsk ok. 4 km Run Beach Morning opłacono
34 Markiewicz Arkadiusz Malbork ok. 4 km Piękni i Bestie opłacono on-line
35 Młodawski Jakub Gdynia ok. 4 km Różowe Tygryski
36 Nijak Maciej Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
37 Olejniczak Malgorzata Tczew ok. 4 km opłacono on-line
38 Paprocki Paweł Gdańsk ok. 4 km Somsiady opłacono on-line
39 Piotrowska Mirosława Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
40 Piotrowski Marek Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
41 Pirska Beata Gdańsk - Osowa ok. 4 km O-sowa Biega opłacono on-line
42 Pogorzelski Paweł Gdynia ok. 4 km opłacono
43 Przychodzeń Michał Gdańsk ok. 4 km Ludzie z Lasu opłacono on-line
44 Rychcik Ewa Gdańsk ok. 4 km
45 Sarnacki Maciej Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
46 Stankiewicz Karolina Bartoszyce ok. 4 km opłacono on-line
47 Stasinski Rafal Gdańsk ok. 4 km Niezrzeszony opłacono on-line
48 Strzelecka Anna Żukowo ok. 4 km Ludzie z Lasu opłacono on-line
49 Sulek Karolina Rumia ok. 4 km opłacono on-line
50 Syldatk KATARZYNA TCZEW ok. 4 km Kontener Formy opłacono on-line
51 Teska Izabela Gdynia ok. 4 km
52 Tomczyk Ewelina Częstochowa ok. 4 km Wkurw_Team opłacono on-line
53 Tomczyk Majka Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line
54 Toporek Marcin Czeczewo ok. 4 km opłacono on-line
55 Wasilewski Marcin Gdynia ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
56 Winkler Kamil Gdynia ok. 4 km Różowe Tygryski opłacono on-line
57 Zalewski Paweł Dębina ok. 4 km
58 Zielińska Malwina Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team
59 Zieliński Tomasz Gdańsk ok. 4 km BigYellowFoot Adventure Team
60 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański ok. 4 km opłacono on-line
61 Żuchowski Sebastian Gdańsk ok. 4 km Somsiady opłacono on-line
62 Żurawski Mariusz Gdańsk ok. 4 km opłacono on-line


Wyświetleń: 2335

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ