Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Buczkowski Mieczysław Puck MORSOWANIE Morsy Puck
2 Szymanowska Anna Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
3 Szymanowski Eugeniusz Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
4 Sawa Helena Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
5 Bikowska Gabriela Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
6 Bikowski Marek Lębork MORSOWANIE Błekitne Morsy Łeba
7 Sibik Beata Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
8 Szymanowska Karolina Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
9 Sobkiewicz Zbigniew Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
10 Mania Irek Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
11 Górska Iwona Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
12 Mania Halina Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
13 Blindow Patrycja Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
14 Sikorra Janina Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
15 Okoń Mariusz Sierakowice MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
16 Konofał Ewa Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
17 Walentukanis Kinga Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
18 Pieper Franciszek Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
19 Pieper Urszula Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
20 Gertner Anna Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
21 Gryciuk Małgorzata Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
22 Babińska Joanna Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
23 Piórkowski Aleksander Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
24 Jaromirska-Lewińska Maja Reda MORSOWANIE Runeda/Krokowa biega
25 Szymanowska Aleksandra Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
26 PIÓRKOWSKA LIDIA TORUŃ MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
27 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo MORSOWANIE Elbląskie Morsy
28 Stępień Milena Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
29 Ślęzak Teresa Pogrodzie MORSOWANIE Elbląskie Morsy
30 Matuszak Magdalena Reda MORSOWANIE
31 Wenek Maja Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
32 Krauze Halina Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
33 Elmiś Grzegorz Hel MORSOWANIE Biegacz Portowy Hel
34 Bieszke Iza Mosty MORSOWANIE Fit Matka Wymiataczka
35 Bieszke Rafał Gdynia MORSOWANIE Ultra Dreptacz
36 Baran Dariusz Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
37 Baran Hanna Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
38 Springer Stefan Gniezno MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSÓW GDYNIA
39 springer Wiesława Gniezno MORSOWANIE
40 kos Alicja pucj MORSOWANIE
41 Domnik Iga Puck MORSOWANIE
42 Ślęzak Konrad Gdańsk MORSOWANIE Elbląskie Morsy
43 Dmochowska-Ślęzak Kamila Gdańsk MORSOWANIE Elbląskie Morsy
44 Górska-Kobylska Aneta Reda MORSOWANIE
45 Skurtys Karolina Reda MORSOWANIE Runeda
46 Hołówko Franciszek Reda MORSOWANIE Runeda
47 Hołówko Tymon Reda MORSOWANIE Runeda
48 Synowiec Jacek Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
49 Komorkiewicz Karol Reda MORSOWANIE Runeda
50 Kołakowski Mikołaj Reda MORSOWANIE
51 Lebiedzińska Angelika Reda MORSOWANIE Biegacze Świnoujście
52 Lebiedzińska Sara Reda MORSOWANIE Biegacze Świnoujście
53 Grabowski Dominik Sarbsk MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
54 Cisowska Aleksandra Rumia MORSOWANIE
55 Zimoń Magdalena Reda MORSOWANIE Runeda
56 Mardzińska SYLWIA wejherowo MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
57 Mardziński Sławek wejherowo MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
58 Hemlich Krzysztof Reda MORSOWANIE
59 Struck Ryszard Jastarnia MORSOWANIE
60 Buszmann Tomasz Reda MORSOWANIE Runeda
61 tadda bartek celbowo MORSOWANIE Nordowe morsy
62 tadda Liliana Reda MORSOWANIE Nordowe morsy
63 Płocki Adam Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
64 Modzelewski Waldemar Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
65 Płocka Karina Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
66 Schmidtke Mirosław Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
67 Paszkowska Emila Wejherowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
68 Lenczowska Tosia Wejherowo MORSOWANIE Nordowe morsy
69 Lenczowska Lena Wejherowo MORSOWANIE Nordowe morsy
70 Kyć Dorota Rumia MORSOWANIE Rewa 12:15
71 Kyć Jacek Rumia MORSOWANIE Rewa 12:15
72 Lis-Pieper Sylwia Lebork MORSOWANIE BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE
73 Katolik Monika Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
74 Katolik PAULA Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
75 Katolik PAWEŁ Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
76 Labudda Agnieszka Gdańsk MORSOWANIE
77 Rutkowska Barbara Gdańsk MORSOWANIE
78 Wrosz Damian Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
79 Bladowska Katarzyna Reda MORSOWANIE Runeda
80 Piotrzkowski Marcin Gdynia MORSOWANIE
81 Skarżyńska Julia Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
82 Skarżyńska Alina Władysławowo MORSOWANIE Biegamy razem Władysławowo
83 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
84 Jetke Krystian Władysławowo MORSOWANIE
85 Turzynski Dariusz władysławowo MORSOWANIE disco morsy
86 Muller Tadeusz Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
87 Frydrychewicz-Muller Ewa Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
88 Tumaniec Natalia Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
89 Tumaniec Rafal Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe morsy
90 Tumaniec Nadia Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe morsy
91 Tumaniec Tymoteusz Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe morsy
92 Herrmann Rafał Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
93 Budzisz Grażyna Jastarnia MORSOWANIE
94 Białas Rafał Reda MORSOWANIE
95 Pociask Krzysztof Rumia MORSOWANIE
96 Puckowska - Pociask Ilona Rumia MORSOWANIE
97 Pociask Gustaw Rumia MORSOWANIE
98 Pociask Witold Rumia MORSOWANIE
99 Pociask Mikołaj Rumia MORSOWANIE
100 Kryża Arkadiusz Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy


Wyświetleń: 18410

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ