Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Chilicka Ewa Kębłowo MORSOWANIE Morsy Puck
202 Chilicki Tomasz Kębłowo MORSOWANIE Morsy Puck
203 Nastały Sylwia Bożepole Wielkie MORSOWANIE
204 Milczewski Szymon Chmielniec MORSOWANIE
205 Milczewska Marta Chmielniec MORSOWANIE
206 Chachaj Lucian Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
207 Chachaj Halina Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
208 Zelgert Maciej Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
209 Miszka Teresa Orle MORSOWANIE Eco-Kąpino
210 Tchorzewski Adam Łążyn MORSOWANIE
211 Skwiercz Bogna Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
212 Zelgert Dorota Kąpino MORSOWANIE ECO-KĄPINO
213 Królczyk Grzegorz Orle MORSOWANIE Eco-Kąpino
214 Królczyk Arleta Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
215 Królczyk Mariusz Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
216 Podwojska Danuta Gowino MORSOWANIE Morsy Puck
217 Podwojski Jacek Wejherowo MORSOWANIE Morsy Puck
218 Lademann Aleksandra Domatówko MORSOWANIE Morsy Puck
219 Konkol Piotr Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
220 Konkol Joanna Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
221 Kamiński Mateusz Celbowo MORSOWANIE
222 Kamiński Dawid Celbowo MORSOWANIE
223 Gąska Natalia Reda MORSOWANIE
224 Gąska Beata Reda MORSOWANIE
225 Miedziński Krzysztof Reda MORSOWANIE
226 Specht Robert Rumia MORSOWANIE
227 Filipiak Aleksandra Filipiak Gdynia MORSOWANIE
228 Kołodziej Andrzej Warszawa MORSOWANIE
229 Kołodziej Marzena Warszawa MORSOWANIE
230 Pawłowska Jolanta Dębogórze MORSOWANIE
231 Bieszk Grzegorz Dębogórze MORSOWANIE Piwo to moje paliwo
232 Kreft Martyna Rumia MORSOWANIE Team Kreft
233 Kreft Maciej Rumia MORSOWANIE Team Kreft
234 Lukaszewski Grzegorz Bartoszyce MORSOWANIE Grupa Operacyjna Mors
235 Kreft Sylwester Rumia MORSOWANIE Team Kreft
236 Kreft Justyna Rumia MORSOWANIE Team Kreft
237 Skórowski Damian Robakowo MORSOWANIE GRUPA OPERACYJNA MORS
238 Frost Weronika Starogard Gdański MORSOWANIE STAR MORS Starogard Gdański
239 Frost Ewa Starogard Gdański MORSOWANIE STAR MORS Starogard Gdański
240 Piotrowski Dominik Warszawa MORSOWANIE
241 Siuda Miłosz Kąpino MORSOWANIE Eco Kąpino
242 KIcińska Janina GDYNIA MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
243 Ostojska Krystyna Luzino MORSOWANIE REWA 12:15
244 Świderski Piotr Kębłowo MORSOWANIE Grupa Operacyjna Mors
245 Gregorek Janusz Ostróda MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
246 Oporek Dariusz Rogówko MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
247 Krysiak Sławomir Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
248 Lesniowska Anna Gdańsk - Nowy Port MORSOWANIE
249 Kummer Anna Kąpino MORSOWANIE
250 Kummer Grzegorz Kąpino MORSOWANIE ECO KĄPINO
251 Semko Emilia Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
252 Semko Tomasz Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
253 Jaziewicz Dorota Gdańsk MORSOWANIE Morsy Bezbudkowe Gdańsk
254 Siuda Jolanta Kąpino MORSOWANIE ECO KĄPINO
255 Blok Janusz Orle MORSOWANIE
256 Schnaze Zdzisław Wejherowo MORSOWANIE
257 Bojar Monika Warszawa MORSOWANIE Morsy Zielonka
258 Czaja Sławomir Reda MORSOWANIE
259 Leszczyński Paweł Reda MORSOWANIE
260 Leszczyński Krzysztof Reda MORSOWANIE
261 Roraf Magdalena Celbowo MORSOWANIE Team Kreft
262 Budzisz Aneta Reda MORSOWANIE
263 Reszke Szymon Wierzchucino MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
264 Tański Wiesław OSTRÓDA MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
265 Dobrosielska-Serafin Małgorzata Kąpino MORSOWANIE Morsy Puck
266 Tański Mieczysław OSTRÓDA MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
267 Pertyńska Emilia Łódz MORSOWANIE
268 Zorant Mariusz Ostróda MORSOWANIE
269 Miłosz Beata Orle MORSOWANIE Morsy Puck
270 ignaczuk bożena zambrów MORSOWANIE MORSY ZAMBRÓW
271 Muszalska Joanna Inowrocław MORSOWANIE
272 Sołtysiak Izabela Włocławek MORSOWANIE
273 Kowalczuk Leszek Pogórze MORSOWANIE
274 Dziubak Robert Lisewo MORSOWANIE Morsy Gminy lisewo
275 Olszewski Jacek Warszawa MORSOWANIE
276 Wielgos Oliwia Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
277 Wielgos Joanna Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
278 Nowatkowska Krystyna Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
279 Nowatkowski Krzysztof Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
280 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie MORSOWANIE Run team Sępólno Krajeńskie
281 Pilecki Marcin Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
282 Płatek Tomasz Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
283 Stawicka Ewelina Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
284 Płatek Małgorzata Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
285 Pilecka Katarzyna Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
286 Polkowska Agata Gdynia MORSOWANIE
287 Tywczyńska Anna Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
288 Tywczyński Jacek Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
289 Filipska Martyna Gowino MORSOWANIE Morsy EW Żarnowiec
290 Filipski Andrzej Gowino MORSOWANIE Morsy EW Żarnowiec
291 Filipska Elżbieta Gowino MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
292 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne MORSOWANIE
293 Stankiewicz Estera Rekowo Górne MORSOWANIE
294 Mielczarek Agnieszka Człuchów MORSOWANIE Człuchów
295 Okroj Maciej Wejherowo MORSOWANIE Grupa Operacyjna Mors
296 Garska-Chmarycz Sylwia Garska-Chmarycz Choczewo MORSOWANIE WOLNE MORSY
297 Batycka Dorota Przemyśl MORSOWANIE
298 Lachs Natalia Jastrzębia Góra MORSOWANIE
299 WIŚNIEWSKA JANINA Bojano MORSOWANIE Morsy z Zawiatu
300 Jedtke Barbara Mieroszyno MORSOWANIE Nordowe morsy


Wyświetleń: 18436

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ