Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bladowska Katarzyna Reda MORSOWANIE Runeda
2 Adrian Maria Karwia MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
3 ALFAZEN Ewa Bukat Ewa Bolszewo MORSOWANIE
4 Ambroziak Zbigniew Elbląg MORSOWANIE
5 Andrzejewska Zuza WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
6 Babińska Joanna Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
7 Bagiński Mariusz Warszawa MORSOWANIE
8 Banaszewska Monika Toruń MORSOWANIE Morsy z Zalesia
9 Baran Dariusz Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
10 Baran Hanna Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
11 Baran Monika Warszawa MORSOWANIE Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka
12 Baranek Małgorzata Sopot MORSOWANIE Sopocki Klub Morsów
13 Bartkowska Ewa Swarzewo MORSOWANIE
14 Bartosik Katarzyna Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
15 Bartoszewicz Robert Gdynia MORSOWANIE
16 Bartoszewicz Sylwia Gdynia MORSOWANIE
17 Basmann Sylwia Jastrzębia Góra MORSOWANIE Morsowe❤️Love
18 Batycka Dorota Przemyśl MORSOWANIE
19 Bałdyga Renata Elbląg MORSOWANIE
20 Bereżecka Gabriela Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
21 Betliński Krzysztof Gdynia MORSOWANIE
22 Białas Rafał Reda MORSOWANIE
23 Biernacka Beata Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
24 Biernacki Mariusz Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
25 Bieszk Grzegorz Dębogórze MORSOWANIE Piwo to moje paliwo
26 Bieszke Iza Mosty MORSOWANIE Fit Matka Wymiataczka
27 Bieszke Rafał Gdynia MORSOWANIE Ultra Dreptacz
28 Bikowska Gabriela Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
29 Bikowski Marek Lębork MORSOWANIE Błekitne Morsy Łeba
30 Bladowski Adam Reda MORSOWANIE
31 Blindow Patrycja Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
32 Blok Janusz Orle MORSOWANIE
33 Bojar Monika Warszawa MORSOWANIE Morsy Zielonka
34 Bojarska Monika Krasnosielc Leśny MORSOWANIE
35 Bolda Sylwia Chłapowo MORSOWANIE Nordowe morsy
36 BOREK ALEKSANDRA Władysławowo MORSOWANIE
37 Borowicz Anna Bydgoszcz MORSOWANIE Runmors
38 Borowicz Ireneusz Bydgoszcz MORSOWANIE Runmors
39 Borsuk Paweł Gdańsk MORSOWANIE TASSO SPORT
40 Bradtke Brygida Domatówko MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
41 BRZEZIK ILONA WEJHEROWO MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
42 Brzozowska Barbara Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
43 Brzuska GABRIELA Gdańsk MORSOWANIE
44 Buczkowski Mieczysław Puck MORSOWANIE Morsy Puck
45 Budnik Bartosz Łebcz MORSOWANIE Nordowe morsy
46 Budnik Grzegorz Brzyno MORSOWANIE
47 Budnik Karolina Brzyno MORSOWANIE
48 Budnik Magdalena Brzyno MORSOWANIE
49 Budzisz Adam Budzisz Reda MORSOWANIE
50 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra MORSOWANIE 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
51 Budzisz Aneta Reda MORSOWANIE
52 Budzisz Dariusz Jastrzębia Góra MORSOWANIE
53 Budzisz Grażyna Jastarnia MORSOWANIE
54 Budzisz Karol Chałupy MORSOWANIE
55 Budzisz Oliwia Jastarnia MORSOWANIE
56 Bujałkowski Kamil Bujałkowski Górsk MORSOWANIE Morsy Górsk
57 Buszmann Tomasz Reda MORSOWANIE Runeda
58 Błaszczuk Julian Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
59 Błaszczuk Maja Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
60 Błaszczuk Tomasz Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
61 Błaszkowska Danuta WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
62 Błażejczyk Aneta Kuczwały MORSOWANIE
63 Błażejczyk Marzenna Kuczwały MORSOWANIE
64 Calik Beata Puck MORSOWANIE Morsy Puck
65 Cejrowski Piotr Gdańsk MORSOWANIE
66 Ceynowa Anna Władysławowo MORSOWANIE
67 Ceynowa Krzysztof Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Morsy
68 Chachaj Halina Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
69 Chachaj Lucian Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
70 Chartunniewicz Teresa Reda MORSOWANIE REWA 12:15
71 Charłampowicz Hanna Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
72 Charłampowicz Wiesław Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
73 Chilicka Ewa Kębłowo MORSOWANIE Morsy Puck
74 Chilicki Tomasz Kębłowo MORSOWANIE Morsy Puck
75 CHMARA Magdalena WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
76 Chmielewska Magdalena Orle MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
77 Chmielewski Józef Ciechanowiec MORSOWANIE Morsy Ciechanowiec
78 Chorociej Iza Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
79 Chrzanowski Jacek Gdańsk MORSOWANIE
80 chłopska jadwiga elblag MORSOWANIE
81 Ciepluch Mariusz Reda MORSOWANIE Tata Rocha
82 Ciesielczyk Anna Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
83 Ciesielka Angelika Gdynia MORSOWANIE
84 Cirocka Maria Magdalena Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
85 Cirocki Wiesław Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
86 Ciskowska Elżbieta Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
87 Ciskowski Adam Władysławowo MORSOWANIE Morsy Puck
88 Ciskowski Ryszard Minkowice MORSOWANIE Morsy Puck
89 Cisowska Aleksandra Rumia MORSOWANIE
90 Curyło Jakub Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
91 Curyło Marcin Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
92 Cybula Grzegorz Władysławowo MORSOWANIE
93 Cymer-Markiewicz Karolina Władysławowo MORSOWANIE UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
94 Czaja Agnieszka Puck MORSOWANIE Morsy Puck
95 Czaja Hanna Orle MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
96 Czaja Maja Puck MORSOWANIE Morsy Puck
97 Czaja Mirosław Orle MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
98 Czaja Sławomir Reda MORSOWANIE
99 Czapiewski Andrzej Gdynia MORSOWANIE Gdyńskie Morsy / BDOW MW
100 Czerewatyj Sylwia Rumia MORSOWANIE Komando Flaki


Wyświetleń: 18417

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ