Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Flow | |||||||||
1 | Majewska Konstancja | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Active Flow | |||||
Active Flow /Sp 17 Gdynia | |||||||||
2 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Active Flow /Sp 17 Gdynia | |||||
Akademia Młodych Sportowców | |||||||||
3 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Akademia Młodych Sportowców | |||||
Gumisie | |||||||||
4 | Gumowska Lena | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Gumisie | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
5 | Grodzka Dominika | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Kujawscy Runners | |||||
Kujawscy Runners /SP Banino | |||||||||
6 | Półrola Leon | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Kujawscy Runners /SP Banino | |||||
MMM-sy | |||||||||
7 | Andruszkiewicz Maja | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | MMM-sy | |||||
8 | Andruszkiewicz Mikołaj | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | MMM-sy | |||||
9 | Andruszkiewicz Marcel | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | MMM-sy | |||||
SP Banino | |||||||||
10 | Miękus Basia | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | SP Banino | |||||
11 | Chudzik Franciszek | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | SP Banino | |||||
SP Banino kl IIa | |||||||||
12 | Szypiłko Tymon | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | SP Banino kl IIa | |||||
SP nr 80 w Gdańsku | |||||||||
13 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | SP nr 80 w Gdańsku | |||||
Somonino | |||||||||
14 | Gogolińska Martyna | Somonino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Somonino | |||||
Sp Banino | |||||||||
15 | Wojtowicz Fabian | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
16 | Szymczak Natalia | BANINO | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
17 | Babacz Maksymilian | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
18 | Lulewicz Tymon | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
19 | Labuda Franciszek | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
20 | Sejmicki Igor | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
21 | Fabich Oliwia | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
22 | Rzeszot Mateusz | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
23 | Majewska Kinga Majewska | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
24 | Ryfa Zuzanna | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
25 | Jażdżewski Antoni | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
26 | Poliwka Dorota | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
27 | Januszewska Amelia | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
28 | Meller Wiktor | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
29 | Chudzik Franciszek | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
30 | Polak Jan | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
31 | Selewska Magdalena | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino | |||||
Sp Banino IIe | |||||||||
32 | PISULA Tymoteusz | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino IIe | |||||
Sp Banino Ie | |||||||||
33 | Piwowarczyk Igor | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino Ie | |||||
Sp Banino Oc | |||||||||
34 | Piwowarczyk Filip | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp Banino Oc | |||||
Sp miszewo | |||||||||
35 | Deptuła Ksawery | Dąbrowa | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Sp miszewo | |||||
Szkola Podstawowa w Miszewie | |||||||||
36 | Płochocki Stanisław | Nowy Tuchom | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkola Podstawowa w Miszewie | |||||
Szkola podstawowa Banino | |||||||||
37 | Szlas Karina | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkola podstawowa Banino | |||||
38 | Szlas Iga | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkola podstawowa Banino | |||||
39 | Kołodziejczak KAjetan | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkola podstawowa Banino | |||||
Szkoła Banino | |||||||||
40 | Nowaczewska Martyna | Czeczewo | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Banino | |||||
41 | Dittmann Jerzy | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Banino | |||||
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | |||||||||
42 | Łukaszewski Filip | Rumia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | |||||
Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku | |||||||||
43 | Rogalski Adam | Czaple | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku | |||||
Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||||||
44 | Ptaszek Maciej | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
45 | Lisiecka Laura | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
46 | Kołpak Antoni | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
47 | Jabłoński Tymon | BANINO | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
48 | Kaszycka Aleksandra | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
49 | Stankiewicz Jakub | Pępowo | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
50 | Baraniok Kamil | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
51 | Lidzbarski Jakub | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
52 | Mroczek Laura | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
53 | Wilant Mateusz | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
54 | Pogorzelski Aleksander | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
55 | Ciechanowicz Antoni | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
56 | Piotrowski Natan | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
57 | Janiszewska Kinga | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
58 | Wnuk-Lipiński Wiktor | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
59 | Głodowska Maja | Nowy Tuchom | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
60 | Jurek Milena | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |||||
Szkoła podstawowa Banino | |||||||||
61 | Czapliński Adrian | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | Szkoła podstawowa Banino | |||||
UKS 2 Morena | |||||||||
62 | Witkowska Blanka | Gdańsk | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | UKS 2 Morena | |||||
UKS Banino | |||||||||
63 | Ponke Klaudia | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | UKS Banino | |||||
64 | Szyba Dominika | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | UKS Banino | |||||
UKS LA Banino | |||||||||
65 | KOZA-ZATOŃSKI DORIAN | BANINO | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | UKS LA Banino | |||||
ZORZA Gdynia | |||||||||
66 | Teska Martyna | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ZORZA Gdynia | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
67 | Gurski Bartosz | Rębiechowo | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
68 | parchem Nikodem | Kielno | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
69 | Wasilke Paulina | Reda | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
70 | Wasilke Julia | Reda | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
71 | Jackiewicz Kacper | Gdańsk | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
72 | Tusk Szymon | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
73 | Wolańska Lena | Rumia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
74 | Antkowiak Tosia | Gdynia | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
75 | Surkont Kajetan | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
76 | Koniarek Zuzanna | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
77 | Galuhn Sebastian | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
78 | Szymański Piotr | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
79 | Otręba Kacper | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M | ||||||
80 | Kozikowski Łukasz | Banino | 6-8 LAT - DYSTANS 200M |
Wyświetleń: 15356