Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamelczyk Lidia | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
2 | Otręba Jakub | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | SP Banino | |
3 | MORAWSKA Emilia | BANINO | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Banino | |
4 | Dębiński Dorian | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła podstawowa w Baninie | |
5 | Sejmicka Maja | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
6 | Gosk Wiktor | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkola podstawowa Banino | |
7 | Chudzik Maja | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Banino | |
8 | Onasz Klaudia Onasz | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkola podstawowa Banino | |
9 | Baraniok Oliwia | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
10 | KASZYCKI Paweł | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
11 | Zaleska Julia | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ZSSiO Gdańsk | |
12 | Kubicka Amelia | banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Lekkoatletyka Banino | |
13 | Kubicka Julia | banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Lekkoatletyka Banino | |
14 | Gosk Laura | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkola podstawowa Banino | |
15 | Dittmann Szymon | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Banino | |
16 | Tokmina Ewa | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Banino | |
17 | Hendrich Przemysław | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
18 | Kąkol Julian | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
19 | Wensierski Adam | banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
20 | Sztejna Szymon | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
21 | Brzyziak Aleksandra | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła podstawowa Banino Id | |
22 | Ptaszek Piotr | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
23 | Laskowska Małgorzata | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
24 | Szymczak Robert | BANINO | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkola podstawowa Banino | |
25 | Wanionek Anna | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | SP Banino | |
26 | Wanionek Tymoteusz | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | SP Banino | |
27 | Wasilewska Zuzanna | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
28 | Mroczek Konrad | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
29 | Sobczak Zofia | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
30 | Trzaskowski Maciej | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
31 | Chudzik Maja | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Banino | |
32 | Siuda Julian | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
33 | Thrun Weronia | Banino | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Lekkoatletyka Banino | ||
34 | Szwaba Anna | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Banino | |
35 | Górski Tymoteusz | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
36 | Szwaba Aleksandra Szwaba | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
37 | Majewska Klaudia Majewska | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
38 | KOZA-ZATOŃSKA LAURA | BANINO | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS LA Banino | |
39 | Pisarczyk Dominik | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
40 | Rzeszot Kinga | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
41 | Dlugosz Maciej | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
42 | Przystawko Aleksander | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp Banino | |
43 | Fijałek Patryk | Banino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS Banino | |
44 | Student Jakub | Bojano | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Bella-si! Kosmetyka Gdynia | |
45 | Hinc Hubert | Borkowo | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Kujawscy Runners | |
46 | Radecki-Mikulicz Daniel | Dąbrowa | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | SP Miszewo | |
47 | Chmielewski Bartosz | Gdańsk | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Niepubliczna polsko-brytyjska szkoła podstawowa nr 1 w Gdańsku | |
48 | WYSOCKI Wiktor | Gdańsk | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
49 | Daniluk Miłosz | Gdańsk | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Niepubliczna polsko-brytyjska szkoła podstawowa nr 1 w Gdańsku | |
50 | Artyszuk Antoni | Gdańsk | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Niepubliczna polsko-brytyjska szkoła podstawowa nr 1 w Gdańsku | |
51 | Kuśnierz Julia | Gdańsk | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Niepubliczna polsko-brytyjska szkoła podstawowa nr 1 w Gdańsku | |
52 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | UKS LA Banino | |
53 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podtswowa nr 81 Gdańsk | |
54 | Ratowt Jakub | Glincz | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | SP nr 1 Żukowo | |
55 | Redzimski Mateusz | Pępowo | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
56 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Sp. 3 Reda | |
57 | Gurski Michał | Rębiechowo | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
58 | DUCHCIK Łucja | Rębiechowo | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
59 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
60 | Gogolińska Weronika | Somonino | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | Somonino | |
61 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | SSP KARCZEMKI Dobrzewino | |
62 | Wróbel Krzysztof | Tuchom | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M | ||
63 | Wróbel Jan | Tuchom | Polska | 9-12 LAT - DYSTANS 400M |
Wyświetleń: 15119