Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 HALMAN GABRIELA SULMIN Polska 5km Nordic Walking opłacono on-line
2 Kaczyński Szymon Mikoszewo Polska 5km Bieg opłacono on-line
3 Rojewska Iwona Malbork Polska 5km Bieg opłacono on-line
4 Rojewska Angelika Malbork Polska 5km Bieg opłacono on-line
5 Kosińska Anna Malbork Polska 5km Bieg opłacono
6 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Polska 15km Cyclocross opłacono on-line
7 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Polska 15km Cyclocross Zitadelle opłacono on-line
8 Błachut Bartosz Malbork Polska 5km Nordic Walking Malborski Klub Lekkoatletyczny " BOĆKA" opłacono
9 Czapla Natalia Malbork Polska 5km Bieg Rusz się z Beti opłacono on-line
10 Jaszczuk Marta braniewo Polska 5km Bieg LO Braniewo opłacono on-line
11 Jaszczuk Jarosław Braniewo Polska 5km Bieg KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' opłacono on-line
12 Jaszczuk aneta Braniewo Polska 5km Bieg KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' opłacono on-line
13 Kwiatkowski Michał wejherowo Polska 5km Bieg opłacono on-line
14 Kuklinski Jacek Stegna Polska 15km Cyclocross opłacono on-line
15 Przybyła Marta Janówka Polska 5km Bieg opłacono on-line
16 Wąsik Krzysztof Drewnica Polska 15km Cyclocross opłacono on-line
17 Wysocki Dariusz Gdańsk Polska 5km Bieg 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
18 Kwiatkowska Jakóbczyk Monika Gdańsk Polska 5km Bieg 9 BWD DG RSZ opłacono on-line
19 Kurkus Marcin Malbork Polska 5km Bieg opłacono on-line
20 Sadowska Monika Malbork Polska 5km Bieg opłacono on-line
21 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Polska 5km Bieg opłacono on-line
22 Gnyp Daniel Różyny Polska 5km Bieg wkurw_team opłacono on-line
23 Matejuk Arkadiusz Malbork Polska 5km Bieg BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
24 Gos Elżbieta Malbork Polska 5km Bieg opłacono on-line
25 Gos Jan Malbork Polska 5km Bieg opłacono on-line
26 Weredycka Monika Elbląg Polska 5km Bieg opłacono
27 Warmińska Agnieszka Malbork Polska 5km Bieg opłacono on-line
28 Rudziński Dominik Drewnica Polska 15km Cyclocross opłacono on-line
29 Małek Marta Lniano Polska Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
30 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny Polska Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
31 Małek Renata Lniano Polska Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
32 Karpińska Katarzyna Gdynia Polska 5km Nordic Walking opłacono on-line
33 Kowalska Anna Kwidzyn Polska Wirtulana aktywność po medal Kwidzyn Biega opłacono on-line
34 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk Polska 5km Bieg Team Mustang Pasłęk opłacono on-line
35 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Polska 5km Bieg Team Mustang Pasłęk opłacono on-line
36 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska Polska 5km Bieg BluMarianTeam opłacono on-line
37 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska Polska 5km Bieg BluMarianTeam opłacono on-line
38 Brzozowska Iwona Unisław Polska 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice opłacono on-line
39 Sobala Dorota Wałbrzych Polska Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
40 Zacharska Renata Kwidzyn Polska Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
41 Pokojski Andrzej Braniewo Polska 5km Bieg kropelka opłacono on-line
42 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Polska 5km Bieg Nowy Staw Biega opłacono on-line
43 milkowski mariusz gdynia Polska 5km Bieg opłacono on-line
44 Butkiewicz Piotr Braniewo Polska 5km Bieg opłacono on-line
45 Butkiewicz Jakub Braniewo Polska 5km Bieg opłacono on-line
46 Satkiewicz Piotr Pasłęk Polska 5km Bieg Ogrodowa biega / Getin Bank Pasłęk opłacono on-line
47 Szarko Emilia Elbląg Polska 5km Nordic Walking opłacono on-line
48 Maliszewski Marek Elbląg Polska 5km Nordic Walking opłacono on-line
49 Maliszewska Marianna Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
50 Jankowska Beata Stare Pole Polska 5km Bieg opłacono on-line
51 Czarnowska Zuzanna Reda Polska 5km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl opłacono on-line
52 Czarnowski Krzysztof Reda Polska 5km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl opłacono on-line
53 Śledziewski Dominik Gdańsk Polska 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
54 Śledziewski Bogdan Gdańsk Polska 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
55 Sparzak Tomasz Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
56 Kowalska Monika Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
57 Jaworska Ewa Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
58 Kowalski Jacek Elbląg Polska 5km Bieg JAC KO opłacono on-line
59 Mazurowska Patrycja Elbląg Polska 5km Bieg El Aktywni opłacono on-line
60 Zarębski Roman Elbląg Polska 5km Bieg Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
61 Grocki Artur Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
62 Krause Iwona Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
63 Krause Sławomir Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
64 Zawadzki Damian Malbork Polska 5km Bieg Active Malbork opłacono on-line
65 Sepioło Katarzyna Prabuty Polska 5km Bieg opłacono on-line
66 Zalewski Andrzej sztutowo Polska 5km Nordic Walking sztutowo opłacono on-line
67 ZALEWSKI KAMIL SZTUTOWO Polska 5km Bieg sztutowo opłacono on-line
68 Pivavarevich Katsiaryna Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
69 Pivavarevich Andrei Elbląg Polska 5km Bieg opłacono on-line
70 Zalewski Przemysław Starogard Gdański Polska 5km Nordic Walking opłacono on-line
71 Zalewska Karolina Starogard Gdański Polska 5km Bieg opłacono on-line
72 Dywelski Mirosław Tczew Polska 5km Bieg Biegający Tczew opłacono on-line
73 Suchomski Marcin Nowy Staw Polska 5km Bieg Nowy Staw Biega opłacono on-line
74 Żywicka Roma Sarnowy Polska 5km Bieg opłacono
75 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Polska 5km Bieg Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
76 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Polska 5km Nordic Walking opłacono on-line
77 Szulęcka-Drzażdżyńska Beata MIKOSZEWO Polska 5km Nordic Walking opłacono
78 Miłkowska Jolanta Gdynia Polska 5km Nordic Walking deaf team opłacono on-line
79 Sawicki Radek Stare Pole Polska 5km Bieg opłacono on-line
80 Dydymski Krzysztof Rumia Polska 5km Bieg opłacono on-line
81 Dydymska Monika Rumia Polska 5km Bieg opłacono on-line
82 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska 5km Bieg Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
83 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Polska 5km Bieg ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
84 Żukowska Diana Malbork Polska 5km Bieg Leier Polska opłacono
85 Woron Aleksandra Malbork Polska 5km Bieg Leier Polska opłacono
86 Malek Andrzej Koscierzyna Polska 5km Bieg Atlas Running Team opłacono on-line
87 Mendalka Adrianna Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono on-line
88 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 5km Bieg opłacono
89 Maślana Elżbieta Gdańsk Polska 5km Nordic Walking opłacono on-line
90 Naumczyk Tomasz Malbork Polska 5km Bieg Nyborg-Mawent opłacono on-line
91 Hapke Tomasz Wilkowo Polska 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
92 Piotrowski Marek Gdynia Polska 5km Nordic Walking BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
93 Wasilewski Marcin Gdynia Polska 5km Bieg BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
94 Bugajski Adam Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono on-line
95 Milewska Katarzyna Braniewo Polska 5km Bieg Rozbiegane Braniewo opłacono on-line
96 Zalewska Elżbieta Malbork Polska 5km Nordic Walking opłacono
97 Smildin Ewa Malbork Polska 5km Nordic Walking opłacono
98 Król Joanna Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking opłacono
99 Koziej Stefania Elbląg Polska 5km Nordic Walking EGRS opłacono on-line
100 Koziej Jerzy Elbląg Polska 5km Nordic Walking EGRS opłacono on-line


Wyświetleń: 20811

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ