Sylwester na sportowo w Gminie Stegna (bieg, nordic walking, cyclocross)

Sylwester na sportowo w Gminie Stegna - 5km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 37 HAPKE TOMASZ M 1 M 40-49 1 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 5km Bieg 0:19:19 15.53 [km/h] 0:03:52 [min/km]
2 101 SATKIEWICZ PIOTR M 2 M 20-29 1 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA / GETIN BANK PASŁĘK 5km Bieg 0:19:38 15.28 [km/h] 0:03:56 [min/km]
3 114 SYROCKI SYLWESTER M 3 M 40-49 2 ELBLĄG WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km Bieg 0:19:54 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km]
4 55 KOWALSKI JACEK M 4 M 40-49 3 ELBLĄG JAC KO 5km Bieg 0:20:03 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
5 235 ZALEWSKI ANDRZEJ M 5 M 40-49 4 SZTUTOWO SZTUTOWO 5km Bieg 0:20:07 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
6 125 WALDOWSKI ROMAN M 6 M 30-39 1 GDAŃSK BIEGACZE Z POMORZA 5km Bieg 0:20:08 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
7 51 KASZUBOWSKI ZENON M 7 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:20:15 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
8 64 LITWIN PIOTR M 8 M 40-49 5 GDAŃSK OCEANIC 5km Bieg 0:20:16 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
9 48 JUROŁAJĆ TOMASZ M 9 M 40-49 6 BRANIEWO/LIPOWINA ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:20:22 14.73 [km/h] 0:04:04 [min/km]
10 35 GROCKI ARTUR M 10 M 40-49 7 ELBLĄG 5km Bieg 0:20:37 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
11 91 POKOJSKI ANDRZEJ M 11 M 30-39 2 BRANIEWO KROPELKA 5km Bieg 0:20:59 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
12 94 PROKOPIUK JAROSŁAW M 12 M 50-59 2 GDYNIA PROCAR GDYNIA 5km Bieg 0:21:01 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
13 28 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 13 M 40-49 8 RUMIA 5km Bieg 0:21:07 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
14 38 HUMEN DARIUSZ M 14 M 30-39 3 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:21:10 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
15 132 WNUK STANISŁAW M 15 M 50-59 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km Bieg 0:21:32 13.93 [km/h] 0:04:18 [min/km]
16 17 BUGAJSKI ADAM M 16 M 40-49 9 GDAŃSK 5km Bieg 0:21:35 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
17 142 ZAWADZKI DAMIAN M 17 M 30-39 4 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:21:50 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
18 76 MIECZKOWSKI TOMASZ M 18 M 40-49 10 PASŁĘK 5km Bieg 0:21:52 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
19 120 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 19 M 40-49 11 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5km Bieg 0:21:55 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
20 215 SZARKO MACIEJ M 20 M 40-49 12 ELBLĄG 5km Bieg 0:22:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
21 22 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 40-49 13 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 5km Bieg 0:22:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
22 113 SUCHOMSKI MARCIN M 22 M 30-39 5 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5km Bieg 0:22:07 13.56 [km/h] 0:04:25 [min/km]
23 107 SPARZAK TOMASZ M 23 M 20-29 2 ELBLĄG 5km Bieg 0:22:10 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
24 42 JARMAL TOMASZ M 24 M 30-39 6 ELBLĄG WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km Bieg 0:22:19 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km]
25 62 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 25 M 30-39 7 WEJHEROWO 5km Bieg 0:22:21 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
26 130 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 26 M 40-49 14 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 5km Bieg 0:22:22 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
27 85 OLSZEWSKI ROMAN M 27 M 40-49 15 ELBLĄG ELBAŻANT 5km Bieg 0:22:31 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
28 83 NOWICKI MICHAŁ M 28 M 40-49 16 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM 5km Bieg 0:22:33 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
29 29 DYDYNA KRZYSZTOF M 29 M 50-59 4 KĄTY RYBACKIE RCI GDYNIA 5km Bieg 0:22:38 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
30 89 PIVAVAREVICH ANDREI M 30 M 30-39 8 ELBLĄG 5km Bieg 0:22:41 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
31 14 BRZESKI DAREK M 31 M 40-49 17 BRANIEWO 5km Bieg 0:22:41 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
32 16 BRZOZOWSKI JACEK M 32 M 30-39 9 ELBLĄG ODDAM OBIAD ELBLĄG 5km Bieg 0:22:44 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
33 57 KRAUSE SŁAWOMIR M 33 M 40-49 18 ELBLĄG 5km Bieg 0:23:00 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
34 143 ZYCH DAWID M 34 M 40-49 19 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5km Bieg 0:23:04 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
35 77 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 35 M 30-39 10 ELBLĄG 5km Bieg 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
36 74 MGŁOSIEK RAFAŁ M 36 M 40-49 20 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:23:22 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
37 71 MATEJUK ARKADIUSZ M 37 M 30-39 11 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5km Bieg 0:23:28 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
38 115 SZAST JOANNA K 1 K 30-39 1 BRANIEWO 5km Bieg 0:23:36 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
39 18 BUTKIEWICZ JAKUB M 38 M 0-19 1 BRANIEWO 5km Bieg 0:23:41 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
40 19 BUTKIEWICZ PIOTR M 39 M 30-39 12 BRANIEWO 5km Bieg 0:23:41 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
41 136 WYCHOWANIAK MARTA K 2 K 30-39 2 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:23:42 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
42 65 LULIS ZBIGNIEW M 40 M 50-59 5 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km Bieg 0:23:46 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
43 108 STANKIEWICZ DAWID M 41 M 30-39 13 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5km Bieg 0:24:08 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
44 60 KURKUS MARCIN M 42 M 30-39 14 MALBORK 5km Bieg 0:24:15 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
45 52 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 3 K 40-49 1 SZTUTOWO 5km Bieg 0:24:21 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
46 124 TUNIEWICZ TOMASZ M 43 M 40-49 21 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 5km Bieg 0:24:24 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
47 84 OLEJARCZYK PIOTR M 44 M 50-59 6 ELBLĄG 5km Bieg 0:24:27 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
48 13 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 45 M 40-49 22 TCZEW 5km Bieg 0:24:28 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
49 245 HORODNICZY MARIUSZ M 46 M 30-39 15 ŁÓDŹ 5km Bieg 0:24:35 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
50 95 PRZYBYŁA MARTA K 4 K 30-39 3 JANÓWKA 5km Bieg 0:24:39 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
51 61 KWIATKOWSKA-JAKÓBCZYK MONIKA K 5 K 30-39 4 GDAŃSK 9 BWD DG RSZ 5km Bieg 0:24:42 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
52 137 WYSOCKI DARIUSZ M 47 M 30-39 16 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 5km Bieg 0:24:42 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
53 40 JANCZYNSKI KAROL M 48 M 30-39 17 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 5km Bieg 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
54 103 SEPIOŁO KATARZYNA K 6 K 20-29 1 PRABUTY 5km Bieg 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
55 104 SIEBERT MONIKA K 7 K 30-39 5 SZTUTOWO 5km Bieg 0:25:22 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
56 20 CZAPLA NATALIA K 8 K 20-29 2 MALBORK RUSZ SIĘ Z BETI 5km Bieg 0:25:26 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
57 70 MATCZUK AGNIESZKA K 9 K 40-49 2 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:25:28 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
58 119 ŚLĘZAK ADAM M 49 M 30-39 18 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5km Bieg 0:25:32 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
59 33 GOS JAN M 50 M 40-49 23 MALBORK 5km Bieg 0:25:38 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
60 12 AMBROZIAK ADAM M 51 M 30-39 19 KOWALE TAKA RYBA 5km Bieg 0:25:49 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
61 87 PIĄTEK JUSTYNA K 10 K 30-39 6 GDAŃSK ASSECO ACTIVE TEAM 5km Bieg 0:25:49 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
62 122 ŚNIEG ALEKSANDRA K 11 K 50-59 1 GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 5km Bieg 0:25:49 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
63 31 GNYP DANIEL M 52 M 40-49 24 RÓŻYNY WKURW_TEAM 5km Bieg 0:25:55 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
64 118 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 53 M 30-39 20 ELBLĄG 5km Bieg 0:26:14 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
65 21 CZARNOWSKA ZUZANNA K 12 K 0-19 1 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 5km Bieg 0:26:16 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
66 239 KRAWCZUK ANDRZEJ M 54 M 60-69 1 GDAŃSK TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5km Bieg 0:26:22 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
67 123 TUNIEWICZ AGNIESZKA K 13 K 40-49 3 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 5km Bieg 0:26:29 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
68 50 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 55 M 40-49 25 SZTUTOWO 5km Bieg 0:26:47 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
69 47 JURGIELEWICZ-WILKIEL ANNA K 14 K 40-49 4 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:27:11 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
70 111 SUCHECKA LIDIA K 15 K 30-39 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:27:14 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
71 141 ZARĘBSKI ROMAN M 56 M 60-69 2 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 5km Bieg 0:27:24 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
72 135 WRONKA-BOROWSKA EWA K 16 K 30-39 8 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:27:34 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
73 75 MICHAŁOWSKA ANNA K 17 K 40-49 5 BRANIEWO 5km Bieg 0:27:34 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
74 58 KRZEMIENIEWSKI KAMIL M 57 M 30-39 21 POZNAŃ 5km Bieg 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
75 100 SALUK DARIUSZ M 58 M 40-49 26 JUSZKOWO 5km Bieg 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
76 68 MALEK ANDRZEJ M 59 M 60-69 3 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 5km Bieg 0:28:00 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
77 82 NOWICKA BEATA K 18 K 40-49 6 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM 5km Bieg 0:28:03 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
78 53 KOSIŃSKA ANNA K 19 K 30-39 9 MALBORK 5km Bieg 0:28:04 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
79 126 WALENDZIAK ALICJA K 20 K 40-49 7 GOŚCISZEWO KUJAWSCY RUNNERS 5km Bieg 0:28:05 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
80 81 NIEWIŃSKA BEATA K 21 K 50-59 2 GDAŃSK 5km Bieg 0:28:11 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
81 96 PTAK MAREK M 60 M 40-49 27 BRANIEWO 5km Bieg 0:28:19 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
82 86 PAWLAK ŁUKASZ M 61 M 20-29 3 NOWY DWÓR GDAŃSKI 5km Bieg 0:28:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
83 140 ZALEWSKI PAWEŁ M 62 M 20-29 4 DĘBINA 5km Bieg 0:28:38 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km]
84 63 LATAWIEC ANNA K 22 K 50-59 3 KAMELA SAPIĄCE GAZELE 5km Bieg 0:28:39 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
85 34 GÓRNIAK JAROSŁAW M 63 M 30-39 22 POGÓRZE 5km Bieg 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
86 30 DYWELSKI MIROSŁAW M 64 M 60-69 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km Bieg 0:29:02 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
87 97 ROJEWSKA ANGELIKA K 23 K 20-29 3 MALBORK 5km Bieg 0:29:08 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
88 128 WASILEWSKI MARCIN M 65 M 40-49 28 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km Bieg 0:29:11 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
89 54 KOWALSKA MONIKA K 24 K 40-49 8 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:13 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
90 46 JAWORSKA EWA K 25 K 30-39 10 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:13 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
91 121 ŚMIGIELSKI STANISŁAW M 66 M 40-49 29 BRANIEWO 5km Bieg 0:29:15 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
92 90 PIVAVAREVICH KATSIARYNA K 26 K 20-29 4 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:27 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
93 99 SADOWSKA MONIKA K 27 K 20-29 5 MALBORK 5km Bieg 0:29:35 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
94 129 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 28 K 0-19 2 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5km Bieg 0:29:51 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
95 56 KRAUSE IWONA K 29 K 40-49 9 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:52 10.04 [km/h] 0:05:58 [min/km]
96 147 ŻYWICKA ROMA K 30 K 30-39 11 SARNOWY 5km Bieg 0:29:55 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
97 134 WORZALA WOJCIECH M 67 M 40-49 30 GDYNIA 5km Bieg 0:30:02 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
98 240 MARCHEWKA URSZULA K 31 K 20-29 6 NOWY STAW 5km Bieg 0:30:04 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
99 241 BEDNAREK SZYMON M 68 M 40-49 31 NOWY STAW 5km Bieg 0:30:04 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
100 44 JASZCZUK JAROSŁAW M 69 M 40-49 32 BRANIEWO KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' 5km Bieg 0:30:10 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
101 45 JASZCZUK MARTA K 32 K 0-19 3 BRANIEWO LO BRANIEWO 5km Bieg 0:30:11 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
102 49 KACZYŃSKI SZYMON M 70 M 0-19 2 MIKOSZEWO 5km Bieg 0:30:20 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
103 80 NAUMCZYK TOMASZ M 71 M 30-39 23 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km Bieg 0:30:45 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
104 98 ROJEWSKA IWONA K 33 K 40-49 10 MALBORK 5km Bieg 0:30:46 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
105 109 STARUKIEWICZ BEATA K 34 K 40-49 11 BRANIEWO 5km Bieg 0:30:52 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
106 242 MIECHOWSKA IWONA K 35 K 40-49 12 MALBORK 5km Bieg 0:31:03 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
107 23 CZYŻ JAKUB M 72 M 0-19 3 SZTUTOWO 5km Bieg 0:31:04 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
108 26 DORDZIK MAŁGORZATA K 36 K 60-69 1 ELBLĄG 5km Bieg 0:31:07 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
109 144 ZYGAROWSKA EWELINA K 37 K 30-39 12 SZTUTOWO 5km Bieg 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
110 59 KÜCHLER MAŁGORZATA K 38 K 40-49 13 GDYNIA JARBUD 5km Bieg 0:31:31 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
111 43 JASZCZUK ANETA K 39 K 40-49 14 BRANIEWO KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' 5km Bieg 0:31:45 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
112 127 WARMIŃSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 13 MALBORK 5km Bieg 0:31:52 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
113 145 ZYGAROWSKI REMIGIUSZA K 41 K 30-39 14 SZTUTOWO 5km Bieg 0:32:14 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
114 88 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 42 K 40-49 15 RÓŻYNY 5km Bieg 0:32:24 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
115 93 PROKOP MARIUSZ M 73 M 40-49 33 ELBLĄG PROKOPKI 5km Bieg 0:32:24 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
116 36 GRUBA NATALIA K 43 K 20-29 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:33:02 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
117 110 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 74 M 50-59 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
118 112 SUCHECKA ANETTA K 44 K 30-39 15 BRANIEWO 5km Bieg 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
119 138 ZALEWSKA KAROLINA K 45 K 40-49 16 STAROGARD GDAŃSKI 5km Bieg 0:33:23 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km]
120 72 MAZUROWSKA PATRYCJA K 46 K 30-39 16 ELBLĄG EL AKTYWNI 5km Bieg 0:33:30 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
121 27 DYDYMSKA MONIKA K 47 K 40-49 17 RUMIA 5km Bieg 0:34:13 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
122 39 JANCZYNSKA MARIA K 48 K 60-69 2 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 5km Bieg 0:34:28 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
123 32 GOS ELŻBIETA K 49 K 40-49 18 MALBORK 5km Bieg 0:34:37 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
124 139 ZALEWSKI KAMIL M 75 M 0-19 4 SZTUTOWO SZTUTOWO 5km Bieg 0:35:17 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
125 79 MILKOWSKI MARIUSZ M 76 M 50-59 8 GDYNIA 5km Bieg 0:35:19 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
126 24 CZYŻ PIOTR M 77 M 50-59 9 SZTUTOWO 5km Bieg 0:35:57 8.34 [km/h] 0:07:11 [min/km]
127 69 MALISZEWSKA MARIANNA K 50 K 50-59 4 ELBLĄG 5km Bieg 0:36:37 8.19 [km/h] 0:07:19 [min/km]
128 73 MENDALKA ADRIANNA K 51 K 20-29 8 GDAŃSK 5km Bieg 0:36:41 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
129 67 MAJEWSKI DAWID M 78 M 0-19 5 ELBLĄG 5km Bieg 0:37:29 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
130 66 MAJEWSKA AGNIESZKA K 52 K 30-39 17 ELBLĄG 5km Bieg 0:37:52 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km]
131 131 WEREDYCKA MONIKA K 53 K 40-49 19 ELBLĄG 5km Bieg 0:38:04 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
132 92 PROKOP ANNA K 54 K 40-49 20 ELBLĄG PROKOPKI 5km Bieg 0:41:48 7.18 [km/h] 0:08:22 [min/km]
133 105 SOWA RENATA K 55 K 40-49 21 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km Bieg 0:41:48 7.18 [km/h] 0:08:22 [min/km]
134 106 SOWA SYLWESTER M 79 M 40-49 34 ELBLĄG 5km Bieg 0:41:54 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
135 117 SZKLARSKI ANDRZEJ M 80 M 40-49 35 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:01 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km]
136 116 SZKLARSKA ALICJA K 56 K 40-49 22 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:02 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km]
- 15 BRZOZOWSKA IWONA K - K 50-59 - UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 25 DEMKOWICZ ANNA K - K 30-39 - BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 41 JANKOWSKA BEATA K - K 40-49 - STARE POLE 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 78 MILEWSKA KATARZYNA K - K 30-39 - BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 102 SAWICKI RADEK M - M 30-39 - STARE POLE 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 133 WORON ALEKSANDRA K - K 50-59 - MALBORK LEIER POLSKA 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 146 ŻUKOWSKA DIANA K - K 30-39 - MALBORK LEIER POLSKA 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Sylwester na sportowo w Gminie Stegna - 5km Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Kara DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 175 KŁOS MACIEJ M 1 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 5km Nordic Walking 0:31:02 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
2 226 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 M 50-59 1 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km Nordic Walking 0:31:44 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
3 192 OLEJKO RADOSŁAW M 3 M 40-49 1 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km Nordic Walking 0:32:42 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km]
4 171 JANKOWSKI MARCIN M 4 M 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:33:22 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km]
5 219 SZYMANOWSKA ANNA K 1 K 50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Nordic Walking 0:34:12 8.77 [km/h] 0:06:50 [min/km]
6 221 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 5 M 40-49 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:34:41 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
7 220 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 6 M 60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Nordic Walking 0:34:51 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
8 205 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 2 K 40-49 1 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM 5km Nordic Walking 0:35:00 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
9 193 OWCZAREK JACEK M 7 M 40-49 4 KOSAKOWO STEP BY STEP TROJMIASTO 5km Nordic Walking 0:35:25 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
10 181 KULIG HENRYK M 8 M 60-69 2 ELBLAG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 5km Nordic Walking 0:35:28 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
11 195 PANEK ANETA K 3 K 40-49 2 GDYNIA STEP BY STEP TROJMIASTO 5km Nordic Walking 0:35:28 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
12 164 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 9 M 70+ 1 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE 5km Nordic Walking 0:35:46 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
13 208 ROGULSKI TOMASZ M 10 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:35:54 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
14 153 BIKOWSKA GABRIELA K 4 K 50-59 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Nordic Walking 0:36:00 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
15 243 DĘGA LIDIA K 5 K 30-39 1 TRALEWO NOWY STAW BIEGA 5km Nordic Walking 0:36:03 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
16 154 SIBIK BEATA K 6 K 50-59 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Nordic Walking 0:36:18 8.26 [km/h] 0:07:16 [min/km]
17 236 ZALEWSKI PRZEMYSŁAW M 11 M 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI 5km Nordic Walking 0:36:40 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
18 159 BUJNICKI MARCIN M 12 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:37:12 8.06 [km/h] 0:07:26 [min/km]
19 204 PRZYGODA MARIUSZ M 13 M 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:37:19 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
20 158 BUJNICKA MAGDALENA K 7 K 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:37:23 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
21 201 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 8 K 40-49 3 GDYNIA ELITE TEAM 5km Nordic Walking 0:37:35 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
22 163 CHOJNICKA JOANNA K 9 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:37:53 7.92 [km/h] 0:07:35 [min/km]
23 223 ŚLIWKA WIESŁAW M 14 M 60-69 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:37:55 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
24 188 MAZURKIEWICZ ANTONI M 15 M 60-69 4 RYJEWO 5km Nordic Walking 0:37:57 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
25 152 BIAŁK ROMAN M 16 M 60-69 5 GDAŃSK 5km Nordic Walking 0:38:00 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
26 199 POLKOWSKI KRYSTIAN M 17 M 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:38:08 7.87 [km/h] 0:07:38 [min/km]
27 156 BORCZAK MAŁGORZATA K 10 K 40-49 5 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:38:09 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
28 214 SPYCHALSKI ZDZISŁAW M 18 M 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:38:09 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
29 191 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 11 K 50-59 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:38:30 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
30 244 FARON MONIKA K 12 K 30-39 2 GDYNIA ELITE TEAM 5km Nordic Walking 0:39:00 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
31 165 FISZER JUSTYNA K 13 K 30-39 3 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:39:02 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
32 170 HANUSZKIEWICZ JACEK M 19 M 40-49 10 SKIERNIEWICE 5km Nordic Walking 0:39:04 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km]
33 222 ŚLEDZIEWSKI DOMINIK M 20 M 0-19 2 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:39:21 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
34 229 TOWARNICKA IZABELA K 14 K 40-49 6 GDYNIA TEAM DEAF 5km Nordic Walking 0:39:30 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
35 213 SOROKA TERESA K 15 K 60-69 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:39:35 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
36 179 KOZŁOWSKA ANNA K 16 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:40:05 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
37 180 KULIG BOŻENA K 17 K 60-69 2 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 5km Nordic Walking 0:40:08 7.48 [km/h] 0:08:02 [min/km]
38 182 KWAPISIEWICZ JOANNA K 18 K 40-49 8 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:40:24 7.43 [km/h] 0:08:05 [min/km]
39 184 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 19 K 50-59 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:40:30 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
40 211 SALUK IZABELA K 20 K 30-39 4 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5km Nordic Walking 0:40:39 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
41 238 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 21 M 40-49 11 BANINO ELITE TEAM 5km Nordic Walking 0:41:14 7.28 [km/h] 0:08:15 [min/km]
42 206 ROGULSKA ANNA K 21 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:41:27 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
43 207 ROGULSKI MATEUSZ M 22 M 0-19 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:41:35 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
44 200 POPOWICZ MARZENA K 22 K 20-29 1 MALBORK 5km Nordic Walking 0:41:42 7.19 [km/h] 0:08:20 [min/km]
45 230 WATKOWSKA ANNA K 23 K 30-39 5 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:41:56 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km]
46 231 WESNER HARALD M 23 M 60-69 6 KWIDZYN ZAKĄTEK DANKOWO 5km Nordic Walking 0:42:05 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
47 169 HALMAN GABRIELA K 24 K 50-59 6 SULMIN 5km Nordic Walking 0:42:26 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
48 176 KOMOROWSKA-FISZER IWONA K 25 K 30-39 6 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:42:35 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km]
49 150 SZULĘCKA-DRZAŻDŻYŃSKA BEATA K 26 K 30-39 7 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:42:41 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
50 212 SAWA HELENA K 27 K 70+ 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Nordic Walking 0:42:43 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
51 166 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 28 K 40-49 10 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km Nordic Walking 0:42:49 7.01 [km/h] 0:08:34 [min/km]
52 194 OWCZAREK KATARZYNA K 29 K 40-49 11 KOSAKOWO STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km Nordic Walking 0:42:52 7.00 [km/h] 0:08:34 [min/km]
53 197 PILARSKA OLGA K 30 K 40-49 12 ŻUKOWO 5km Nordic Walking 0:42:54 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
54 168 GÓRA BEATA K 31 K 40-49 13 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km Nordic Walking 0:42:58 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
55 216 SZMAGALSKA ANNA K 32 K 40-49 14 GORZÓW WLKP. 5km Nordic Walking 0:42:59 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
56 172 KARPIŃSKA KATARZYNA K 33 K 20-29 2 GDYNIA 5km Nordic Walking 0:43:04 6.97 [km/h] 0:08:37 [min/km]
57 234 WOJEWSKA NATALIA K 34 K 20-29 3 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / MORSY GDYŃSKIE 5km Nordic Walking 0:43:08 6.96 [km/h] 0:08:38 [min/km]
58 196 PAWŁOWSKA MARIA K 35 K 60-69 3 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:43:08 6.96 [km/h] 0:08:38 [min/km]
59 198 PIOTROWSKI MAREK M 24 M 60-69 7 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km Nordic Walking 0:43:09 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
60 161 CHACHULSKA TERESA K 36 K 50-59 7 MALBORK 5km Nordic Walking 0:43:13 6.94 [km/h] 0:08:39 [min/km]
61 160 CHABOWSKA-PLUTA KATARZYNA K 37 K 40-49 15 STAROGARD GDAŃSKI 5km Nordic Walking 0:43:19 6.93 [km/h] 0:08:40 [min/km]
62 189 MIŁKOWSKA JOLANTA K 38 K 50-59 8 GDYNIA DEAF TEAM 5km Nordic Walking 0:43:25 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
63 157 BRZOZOWSKA RENATA K 39 K 40-49 16 PASŁĘK NW PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:44:01 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
64 190 MORGLIN-ŻURALSKA BEATA K 40 K 40-49 17 RYWAŁD 5km Nordic Walking 0:44:33 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
65 185 MALISZEWSKI MAREK M 25 M 60-69 8 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:44:47 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
66 162 CHACHULSKI JANUSZ M 26 M 50-59 2 MALBORK 5km Nordic Walking 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
67 210 RUDEK MAŁGORZATA K 41 K 40-49 18 RUMIA 5km Nordic Walking 0:45:11 6.64 [km/h] 0:09:02 [min/km]
68 237 ZIENTKIEWICZ AGA K 42 K 40-49 19 BANINO ELITE TEAM 5km Nordic Walking 0:45:27 6.60 [km/h] 0:09:05 [min/km]
69 178 KOZIEJ STEFANIA K 43 K 60-69 4 ELBLĄG EGRS 5km Nordic Walking 0:45:31 6.59 [km/h] 0:09:06 [min/km]
70 177 KOZIEJ JERZY M 27 M 60-69 9 ELBLĄG EGRS 5km Nordic Walking 0:45:39 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
71 167 GORCZYŃSKA ANNA K 44 K 40-49 20 MALBORK 5km Nordic Walking 0:45:41 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
72 228 TOMKOWICZ-SPICA MONIKA K 45 K 40-49 21 MALBORK 5km Nordic Walking 0:46:27 6.46 [km/h] 0:09:17 [min/km]
73 224 ŚPICA TOMASZ M 28 M 0-19 4 MALBORK 5km Nordic Walking 0:46:27 6.46 [km/h] 0:09:17 [min/km]
74 227 ŚWISTAK JOANNA K 46 K 40-49 22 JASŁO 5km Nordic Walking 0:47:23 6.33 [km/h] 0:09:29 [min/km]
75 174 KLIMCZAK ADAM M 29 M 50-59 3 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM +15 min 5km Nordic Walking 0:47:28 6.32 [km/h] 0:09:30 [min/km]
76 149 SMILDIN EWA K 47 K 50-59 9 MALBORK 5km Nordic Walking 0:47:57 6.26 [km/h] 0:09:35 [min/km]
77 151 ZALEWSKA ELŻBIETA K 48 K 50-59 10 MALBORK 5km Nordic Walking 0:47:59 6.25 [km/h] 0:09:36 [min/km]
78 148 KRÓL JOANNA K 49 K 40-49 23 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:47:59 6.25 [km/h] 0:09:36 [min/km]
79 232 WIADERSKA GRAŻYNA K 50 K 60-69 5 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:49:04 6.11 [km/h] 0:09:49 [min/km]
80 233 WIADERSKI WOJCIECH M 30 M 60-69 10 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:49:08 6.11 [km/h] 0:09:50 [min/km]
81 155 BŁACHUT BARTOSZ M 31 M 30-39 2 MALBORK MALBORSKI KLUB LEKKOATLETYCZNY " BOĆKA" 5km Nordic Walking 0:52:12 5.75 [km/h] 0:10:26 [min/km]
82 202 PRZYGODA AGNIESZKA K 51 K 40-49 24 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:53:24 5.62 [km/h] 0:10:41 [min/km]
83 203 PRZYGODA MARIANNA K 52 K 70+ 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:53:25 5.62 [km/h] 0:10:41 [min/km]
84 218 SZUSTEK KATARZYNA K 53 K 50-59 11 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:54:07 5.54 [km/h] 0:10:49 [min/km]
85 186 MAŚLANA ELŻBIETA K 54 K 50-59 12 GDAŃSK 5km Nordic Walking 0:55:18 5.42 [km/h] 0:11:04 [min/km]
86 173 KLEINA HALINA K 55 K 60-69 6 NOWY DWÓR GDAŃSKI 5km Nordic Walking 0:55:19 5.42 [km/h] 0:11:04 [min/km]
87 225 ŚWISŁOCKA EWA K 56 K 50-59 13 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km Nordic Walking 0:57:46 5.19 [km/h] 0:11:33 [min/km]
- 183 ŁĘCKI JAN M - M 30-39 - GDYNIA ELITE TEAM 5km Nordic Walking 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 187 MAZUR RENATA K - K 30-39 - WROCŁAW BMW TEAM PÓŁNOC 5km Nordic Walking 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 209 ROZEWICZ BOGUMILA K - K 30-39 - TCZEW BMW TEAM PÓŁNOC 5km Nordic Walking 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 217 SZULC HANNA K - K 40-49 - POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5km Nordic Walking 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Sylwester na sportowo w Gminie Stegna - 15km Cyklocross

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 7 MARKIEWICZ JAKUB M 1 M 0-29 1 MALBORK GK MALBORK 15 0:42:20 21.26 [km/h] 0:02:49 [min/km]
2 11 WOLANIN JAKUB M 2 M 30-49 1 MALBORK GK MALBORK 15 0:43:04 20.90 [km/h] 0:02:52 [min/km]
3 4 KONDRATOWICZ BARTEK M 3 M 30-49 2 PASŁĘK 15 0:43:08 20.87 [km/h] 0:02:53 [min/km]
4 5 KONDRATOWICZ KATARZYNA K 1 K 30-49 1 PASŁĘK 15 0:49:53 27.59 [km/h] 0:03:20 [min/km]
5 2 JAROCKI TOMASZ M 4 M 30-49 3 SZTUTOWO 15 0:50:10 26.57 [km/h] 0:03:21 [min/km]
6 9 RUDZIŃSKI DOMINIK M 5 M 0-29 2 DREWNICA 15 0:52:54 17.01 [km/h] 0:03:32 [min/km]
7 10 WĄSIK KRZYSZTOF M 6 M 30-49 4 DREWNICA 15 0:57:14 15.73 [km/h] 0:03:49 [min/km]
8 6 KUKLINSKI JACEK M 7 M 50+ 1 STEGNA 15 0:57:14 24.13 [km/h] 0:03:49 [min/km]
9 3 JONATOWSKI ZYGMUNT M 8 M 50+ 2 MALBORK GK MALBORK 15 0:58:27 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
10 8 PĘKALSKA MONIKA K 2 K 30-49 2 ELBLĄG 15 1:03:11 14.24 [km/h] 0:04:13 [min/km]
11 1 JAROCKA MONIKA K 3 K 30-49 3 SZTUTOWO 15 1:12:24 18.32 [km/h] 0:04:50 [min/km]

Sylwester na sportowo w Gminie Stegna - Wirtulana aktywność

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 251 ANDRYSZ MAGDALENA K 1 K 40-49 1 GDANSK Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
2 252 ANDRZEJCZAK WOJTEK M 1 M 40-49 1 GRUDZIĄDZ ZITADELLE Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
3 253 BERNACKI JACEK M 2 M 50-59 1 POŁCHOWO KRS FORMOZA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
4 254 BOCZAR BEATA K 2 K 50-59 1 ZIELONA GÓRA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
5 255 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 3 K 60-69 1 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
6 256 BURAKOWSKA MAŁGORZATA K 4 K 40-49 2 SOSNOWIEC ZABIEGANI NAUCZYCIELE Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
7 257 CHMARA-BAKER GRAZYNA K 5 K 40-49 3 BRZEZINY Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
8 258 CHODUKIEWICZ MONIKA K 6 K 0-19 1 KWIDZYN Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
9 259 CYANKIEWICZ AGNIESZKA K 7 K 40-49 4 KRAKÓW KIJANKI Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
10 260 DAMPS MICHAŁ M 3 M 30-39 1 BRANIEWO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
11 261 DĘBSKI TOMASZ M 4 M 50-59 2 KWIDZYN Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
12 262 DUDKIEWICZ PIOTR M 5 M 40-49 2 KOPRKI ŻBIKI NORDIC WALKING Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
13 263 GLOS LUCYNA K 8 K 30-39 1 ŁOZINA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
14 264 GOŁATA BOGUSŁAW M 6 M 60-69 1 INOWROCŁAW Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
15 265 JABŁOŃSKA AGNIESZKA K 9 K 40-49 5 GRUDZIĄDZ Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
16 266 JARCZEWSKA RENATA K 10 K 50-59 2 GOLENIÓW Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
17 267 JASIŃSKI SYLWESTER M 7 M 20-29 1 LIPNO WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
18 268 JASOŃ GRAŻYNA K 11 K 50-59 3 PIŁA DYNAMIC Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
19 269 KACZKIEWICZ AGNIESZKA K 12 K 40-49 6 GLIWICE Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
20 270 KAMINSKA ADRIANA K 13 K 30-39 2 OPOLE NORDIC WALKING OPOLE Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
21 271 KAWUCHA MIROSŁAW M 8 M 50-59 3 GDYNIA KRS FORMOZA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
22 272 KOTECKA-FLORCZYK DOROTA K 14 K 30-39 3 ŁÓDŹ Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
23 273 KOWALSKA ANNA K 15 K 40-49 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
24 274 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 9 M 40-49 3 LASOWICE WIELKIE Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
25 275 KULCZYCKI JAN M 10 M 60-69 2 GDAŃSK Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
26 276 KUPREWICZ KARINA K 16 K 0-19 2 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
27 277 KUPREWICZ MAŁGORZATA K 17 K 30-39 4 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
28 278 KUPREWICZ MARTYNA K 18 K 0-19 3 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
29 279 LUBAŚ BARTŁOMIEJ M 11 M 40-49 4 MIELEC LUBASTEAM Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
30 280 ŁOSZAJĆ JUSTYNA K 19 K 40-49 8 SOSNOWIEC Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
31 281 MALINOWSKI ALEKSANDER M 12 M 40-49 5 POZNAŃ MALINOWSCY TEAM Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
32 282 MAŁEK MARTA K 20 K 20-29 1 LNIANO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
33 283 MAŁEK RENATA K 21 K 40-49 9 LNIANO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
34 284 MATYSKIEL ANITA K 22 K 40-49 10 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
35 285 NAGÓRSKI RYSZARD M 13 M 60-69 3 CIECHOCINEK Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
36 286 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 23 K 20-29 2 ŻYRARDÓW Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
37 287 PIOTROWSKA MARTA K 24 K 30-39 5 ŚWIDNICA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
38 288 RUTKA WIOLA K 25 K 30-39 6 GLIWICE Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
39 289 RYBAK TOMASZ M 14 M 30-39 2 RUDA ŚLĄSKA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
40 290 SAJ JAKUB M 15 M 20-29 2 MIELEC Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
41 291 SOBALA DOROTA K 26 K 40-49 11 WAŁBRZYCH Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
42 292 STEFAŃSKA AGNIESZKA K 27 K 30-39 7 DARŻYNO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
43 293 STEFAŃSKA ELIZA K 28 K 0-19 4 DARŻYNO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
44 294 STEFAŃSKI KSAWERY M 16 M 0-19 1 DARŻYNO Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
45 295 SYK ANNA K 29 K 30-39 8 BIELSKO-BIAŁA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
46 296 SYREWICZ MAŁGORZATA K 30 K 40-49 12 GDAŃSK TRIMAMA TEAM Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
47 297 SZCZEPAŃSKA OKSANA K 31 K 40-49 13 KRAKÓW Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
48 298 SZUKIŁOWICZ KAROLINA K 32 K 20-29 3 TRZCIANKA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
49 299 SZYMKÓW DOROTA K 33 K 30-39 9 OLSZTYN Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
50 300 WĄTOR MARCIN M 17 M 40-49 6 KRAKÓW Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
51 301 ZACHARSKA RENATA K 34 K 30-39 10 KWIDZYN Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
52 302 ZAJĄCZKOWSKA BOŻENA K 35 K 50-59 4 ŁĘCZYCA Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]
53 303 ZAWIŚLAK URSZULA K 36 K 50-59 5 KRAKÓW KIJANKI Wirtulana aktywność po medal Ukończone - [km/h] - [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ