Sportowy Dzień Jedności Kaszubów

Impreza została odwołana

W związku z sytuacją panującą w kraju oraz ze względu na stanowisko Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku zmuszeni jesteśmy przełożyć w czasie naszą imprezę.

Chcielibyśmy przeprowadzić ją jeszcze przed sezonem letnim, ale obecnie trudno jest wskazać konkretny termin.

Jak zapowiadaliśmy wcześniej - jest możliwość zwrotu wpisowego. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną (e-mail: sport@wladyslawowo.pl) osoby, które rezygnują z udziału w imprezie i proszą o zwrot wpisowego.
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nikrant Tomasz Wejherowo 10 km odwołano
2 Szweda Mieczysław Swarzewo 10 km Turystyczne Swarzewo odwołano
3 Patalas Angelika Chłapowo 10 km odwołano
4 Groenwald Mikołaj Połczyno 10 km ISKRA Połczyno odwołano
5 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 10 km Wiślinka Team odwołano
6 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo 10 km odwołano
7 Elendt Tomasz Tuchomie 10 km odwołano
8 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
9 Janowicz Anna Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
10 Wyszyński Paweł Gdynia 10 km Solid Gdynia odwołano
11 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 10 km Biegałem z Kają odwołano
12 Halman Mirosława Luzino 10 km odwołano
13 Kamiński Jakub Gdynia 10 km odwołano
14 Zielke Janusz Rozewie 10 km odwołano
15 Lademann Maciej Darzlubie 10 km odwołano
16 Zasada - Humbla Wioletta Połchowo 10 km odwołano
17 Myk Natalia Rumia 10 km PKA GDYNIA odwołano
18 Gaffke Paulina Żarnowiec 10 km AWFiS Gdańsk odwołano
19 Lewinski Ireneusz Reda 10 km odwołano
20 Kobierzyński Paweł Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
21 Kurnik Jakub Władysławowo 10 km odwołano
22 Gaffke Henryk Żarnowiec 10 km KING OSCAR Gniewino odwołano
23 Rybus Elżbieta Wejherowo 10 km MajaTeam odwołano
24 Słaby Adam Bierna 10 km Dla Żony odwołano
25 Schmidt Janusz Połczyno 10 km Biegam z żoną :-) odwołano
26 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km Team Jaffke odwołano
27 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Kaszebe Łebcz odwołano
28 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km odwołano
29 Pyś Mateusz Władysławowo 10 km BA Team odwołano
30 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km Krokowa Biega odwołano
31 Bezdel Anna Puck 10 km odwołano
32 Boza Beata Gdynia 10 km Padł Na Ryj Team odwołano
33 Jeka Michał Mechelinki 10 km BA Team odwołano
34 Czerski Krzysztof Chłapowo 10 km odwołano
35 Tocha Zbigniew Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy odwołano
36 Necel Marek Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
37 Cybula Paweł Kazimierz 10 km Danfoss Tuchom odwołano
38 Śmigaj Mirosław Gdynia 10 km MiŚ biega odwołano
39 Kollek Lidia Władysławowo 10 km odwołano
40 Skurtys Cezary Reda 10 km odwołano
41 Rymon Lipinski Artur Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
42 Stromidło Jan Swarzewo 10 km odwołano
43 Ruszkowski Arkadiusz Lębork 10 km odwołano
44 Dydymska Monika Rumia 10 km odwołano
45 Bednarczuk Piotr Gdańsk 10 km Maruder odwołano
46 Dydymski Krzysztof Rumia 10 km odwołano
47 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km POŁCZYNO BIEGA odwołano
48 Kozioł Krzysztof Lębork 10 km odwołano
49 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra 10 km odwołano
50 Pietkun Sławomir Koleczkowo 10 km Pietkun Team odwołano
51 Styczewski Tomasz Władysławowo 10 km odwołano
52 Rosa Marek Władysławowo 10 km odwołano
53 Pieper Jarosław Karwia 10 km Norda Karwia odwołano
54 Kwiatkowska Agnieszka Rumia 10 km WieWiór Team odwołano
55 Pulczyńska Anna Starzyno 10 km odwołano
56 Niedbała Ireneusz Wejherowo 10 km odwołano
57 Gostkowski Łukasz Bytów 10 km odwołano
58 Schwann Mirosław Wejherowo 10 km Wejherowskie Łabędzie odwołano
59 Hochschulz Anna Wladyslawowo 10 km odwołano
60 Lewińska Dominika Władysławowo 10 km odwołano
61 Naczk Marzena Władysławowo 10 km odwołano
62 Bajda Piotr Połczyno 10 km UM Władysławowo odwołano
63 Bańczyk Marcin Żukowo 10 km odwołano
64 Wos Szymon Bożepole Wielkie 10 km odwołano
65 Chojnacka Natalia Lisewo 10 km KROKOWA BIEGA odwołano
66 Dzięgielewski Michał Łódź 10 km odwołano
67 Steinka Krzysztof Widlino 10 km Hipolit Rumia odwołano
68 Konkel Edyta Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
69 Mach Izabela Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
70 Buczkowski Damian Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
71 Albecka Olimpia Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
72 Bollin Wiesława Władysławowo 10 km odwołano
73 Marzejon Krzysztof Mrzezino 10 km odwołano
74 Baran Tomasz Gdynia 10 km MMŻ „Majeczka” odwołano
75 Lademann Alicja Darzlubie 10 km odwołano
76 Kankowska Justyna Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO odwołano
77 Szabłowski Kamil Gdańsk 10 km GM Team odwołano
78 Kankowska Dominika Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO odwołano
79 Budzisz Rafał Chałupy 10 km odwołano
80 Hincka Jacek Gnieżdżewo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
81 Hincka Marzena Gnieżdżewo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
82 Szomborg Mariusz Chłapowo 10 km odwołano
83 Oreszke Jan Karwia 10 km BRW KP PSP odwołano
84 Tempski Szymon Łebcz 10 km 4 FUN TEAM odwołano
85 Lachs Natalia Jastrzębia Góra 10 km odwołano
86 Pogorzelski Paweł Gdynia 10 km odwołano
87 Koralewski Tomasz Swarzewo 10 km odwołano


Wyświetleń: 6784

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ