Sportowy Dzień Jedności Kaszubów

Impreza została odwołana

W związku z sytuacją panującą w kraju oraz ze względu na stanowisko Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku zmuszeni jesteśmy przełożyć w czasie naszą imprezę.

Chcielibyśmy przeprowadzić ją jeszcze przed sezonem letnim, ale obecnie trudno jest wskazać konkretny termin.

Jak zapowiadaliśmy wcześniej - jest możliwość zwrotu wpisowego. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną (e-mail: sport@wladyslawowo.pl) osoby, które rezygnują z udziału w imprezie i proszą o zwrot wpisowego.
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Słaby Adam Bierna 10 km Dla Żony odwołano
2 Wos Szymon Bożepole Wielkie 10 km odwołano
3 Gostkowski Łukasz Bytów 10 km odwołano
4 Budzisz Rafał Chałupy 10 km odwołano
5 Patalas Angelika Chłapowo 10 km odwołano
6 Czerski Krzysztof Chłapowo 10 km odwołano
7 Szomborg Mariusz Chłapowo 10 km odwołano
8 Lademann Maciej Darzlubie 10 km odwołano
9 Lademann Alicja Darzlubie 10 km odwołano
10 Bednarczuk Piotr Gdańsk 10 km Maruder odwołano
11 Szabłowski Kamil Gdańsk 10 km GM Team odwołano
12 Wyszyński Paweł Gdynia 10 km Solid Gdynia odwołano
13 Kamiński Jakub Gdynia 10 km odwołano
14 Boza Beata Gdynia 10 km Padł Na Ryj Team odwołano
15 Śmigaj Mirosław Gdynia 10 km MiŚ biega odwołano
16 Baran Tomasz Gdynia 10 km MMŻ „Majeczka” odwołano
17 Pogorzelski Paweł Gdynia 10 km odwołano
18 Hincka Jacek Gnieżdżewo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
19 Hincka Marzena Gnieżdżewo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
20 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km Krokowa Biega odwołano
21 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra 10 km odwołano
22 Lachs Natalia Jastrzębia Góra 10 km odwołano
23 Pieper Jarosław Karwia 10 km Norda Karwia odwołano
24 Oreszke Jan Karwia 10 km BRW KP PSP odwołano
25 Cybula Paweł Kazimierz 10 km Danfoss Tuchom odwołano
26 Pietkun Sławomir Koleczkowo 10 km Pietkun Team odwołano
27 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km odwołano
28 Ruszkowski Arkadiusz Lębork 10 km odwołano
29 Kozioł Krzysztof Lębork 10 km odwołano
30 Chojnacka Natalia Lisewo 10 km KROKOWA BIEGA odwołano
31 Halman Mirosława Luzino 10 km odwołano
32 Kankowska Justyna Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO odwołano
33 Kankowska Dominika Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO odwołano
34 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km Team Jaffke odwołano
35 Tempski Szymon Łebcz 10 km 4 FUN TEAM odwołano
36 Dzięgielewski Michał Łódź 10 km odwołano
37 Jeka Michał Mechelinki 10 km BA Team odwołano
38 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 10 km Biegałem z Kają odwołano
39 Marzejon Krzysztof Mrzezino 10 km odwołano
40 Zasada - Humbla Wioletta Połchowo 10 km odwołano
41 Groenwald Mikołaj Połczyno 10 km ISKRA Połczyno odwołano
42 Schmidt Janusz Połczyno 10 km Biegam z żoną :-) odwołano
43 Bajda Piotr Połczyno 10 km UM Władysławowo odwołano
44 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km POŁCZYNO BIEGA odwołano
45 Bezdel Anna Puck 10 km odwołano
46 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Kaszebe Łebcz odwołano
47 Lewinski Ireneusz Reda 10 km odwołano
48 Skurtys Cezary Reda 10 km odwołano
49 Zielke Janusz Rozewie 10 km odwołano
50 Myk Natalia Rumia 10 km PKA GDYNIA odwołano
51 Dydymska Monika Rumia 10 km odwołano
52 Dydymski Krzysztof Rumia 10 km odwołano
53 Kwiatkowska Agnieszka Rumia 10 km WieWiór Team odwołano
54 Tocha Zbigniew Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy odwołano
55 Pulczyńska Anna Starzyno 10 km odwołano
56 Szweda Mieczysław Swarzewo 10 km Turystyczne Swarzewo odwołano
57 Stromidło Jan Swarzewo 10 km odwołano
58 Koralewski Tomasz Swarzewo 10 km odwołano
59 Elendt Tomasz Tuchomie 10 km odwołano
60 Nikrant Tomasz Wejherowo 10 km odwołano
61 Rybus Elżbieta Wejherowo 10 km MajaTeam odwołano
62 Niedbała Ireneusz Wejherowo 10 km odwołano
63 Schwann Mirosław Wejherowo 10 km Wejherowskie Łabędzie odwołano
64 Steinka Krzysztof Widlino 10 km Hipolit Rumia odwołano
65 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 10 km Wiślinka Team odwołano
66 Hochschulz Anna Wladyslawowo 10 km odwołano
67 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo 10 km odwołano
68 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
69 Janowicz Anna Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
70 Kobierzyński Paweł Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
71 Kurnik Jakub Władysławowo 10 km odwołano
72 Pyś Mateusz Władysławowo 10 km BA Team odwołano
73 Necel Marek Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
74 Kollek Lidia Władysławowo 10 km odwołano
75 Rymon Lipinski Artur Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
76 Styczewski Tomasz Władysławowo 10 km odwołano
77 Rosa Marek Władysławowo 10 km odwołano
78 Lewińska Dominika Władysławowo 10 km odwołano
79 Naczk Marzena Władysławowo 10 km odwołano
80 Konkel Edyta Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
81 Mach Izabela Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
82 Buczkowski Damian Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
83 Albecka Olimpia Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo odwołano
84 Bollin Wiesława Władysławowo 10 km odwołano
85 Gaffke Paulina Żarnowiec 10 km AWFiS Gdańsk odwołano
86 Gaffke Henryk Żarnowiec 10 km KING OSCAR Gniewino odwołano
87 Bańczyk Marcin Żukowo 10 km odwołano


Wyświetleń: 6681

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ