Bieg Charytatywny z WOŚP w Pruszczu Gdańskim
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 AFTYKA ANNA GDAŃSK 5 km ŻARTA WATAHA
2 Litewska Joanna Juszkowo 5 km
3 Toporek Rafał Przodkowo 5 km Polipack Team Gwe
4 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km Team Deaf
5 Bieliński Dominik Nowe 5 km NB Team
6 SŁOWIK Dariusz Pruszcz Gdański 5 km Pruszcz Biega
7 Kulgajuk Dariusz Juszkowo 5 km Pruszcz Biega
8 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 5 km Straszyn biega SUT Pruszcz biega
9 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański 5 km Pruszcz Biega
10 Kowalska Natalia Gdańsk 5 km Akademia Montessori
11 Gałczyński Piotr Juszkowo 5 km 49 Baza Lotnicza
12 KARNATH JAROSŁAW PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km JEDYNKA BIEGA
13 RUSYNIAK JANUSZ ŁĘGOWO 5 km JEDYNKA BIEGA
14 SABATOWSKA ALEKSANDRA PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km JEDYNKA BIEGA
15 Nawrocka Ewa Pruszcz Gdański 5 km Akademia Montessori
16 Manias Magdalena Pruszcz gdański 5 km Straszyn biega SUT Pruszcz biega
17 Szadkowska Anna Pruszcz Gdanski 5 km
18 Szadkowski Grzegorz Pruszcz Gdański 5 km
19 Kryszczuk Piotr Pasłęk 5 km
20 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański 5 km Iron Team
21 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5 km
22 Frątczak Wioleta Gdańsk 5 km Frątczaki
23 Frątczak Łukasz Pelplin 5 km Frątczaki
24 Ostrowski Tomasz Łęgowo 5 km Orzechowa Team
25 Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo 5 km ST Runners
26 Kownacka Marta Malbork 5 km
27 Parasiński Michał Gdynia 5 km
28 Rogowska Monika Gdynia 5 km
29 Bolek Daniel Pruszcz Gdański 5 km SUT
30 Bładzikowski Rafał Tczew 5 km
31 Baranowski Przemek Gdańsk 5 km Iron Team
32 Domel Katarzyna Pruszcz Gdański 5 km
33 Domel Dariusz Pruszcz Gdański 5 km
34 Ciecholińska Kamila Borkowo 5 km
35 Chyła Mateusz Gdańsk 5 km Iron Team
36 Wierzbicki Sławomir Kolnik 5 km
37 Wierzbicka Marta Kolnik 5 km
38 Kaczyński Szymon Mikoszewo 5 km
39 Wysocki Dariusz Gdańsk 5 km 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
40 Saulewicz Robert Skowarcz 5 km LOTOS Running Team
41 Wojcieszek Krystyna Gdańsk 5 km Belta TEAM Gdansk
42 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański 5 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
43 Wozbanowicz Jacek Straszyn 5 km Straszyn biega SUT Pruszcz biega
44 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański 5 km
45 Siwczak Mariusz Sobowidz 5 km
46 DZIERŻANOWSKI JAROSŁAW Pruszcz Gdański 5 km
47 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański 5 km
48 Olszewski Igor Gdańsk 5 km RC Lechia Gdańsk
49 Trzcinska Monika Trzcinska Skowarcz, 5 km
50 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański 5 km Tumboteam
51 Mollus Kinga Smarzewo 5 km Iron Team
52 Świeca Grzegorz Gdańsk 5 km Iron Team
53 Banaszek Iwona Gdańsk 5 km Iron Team
54 Zielonka Kamila Gdańsk 5 km Iron Team
55 Wilga Magdalena Gdańsk 5 km Iron Team
56 Piasecka Agata Gdańsk 5 km Iron Team
57 Gragowska Sylwia Pruszcz Gdanski 5 km Iron Team
58 Nałęcz Adam Straszyn 5 km Iron Team
59 Królik Katarzyna Gdańsk 5 km Iron Team
60 Rejek Włodzimierz Gdańsk 5 km Iron Team
61 Meler Ula Gdańsk 5 km Iron Team/ Pruszcz Biega
62 BRACHA JAKUB RADUNICA 5 km RysiekTeam
63 BRACHA Ryszard RADUNICA 5 km RysiekTeam
64 Gosciniak Agnieszka Straszyn 5 km Pruszcz Biega
65 Dobrzeniecki Rafał Gdańsk 5 km Iron Team
66 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański 5 km IRON TEAM
67 Jarońska Aneta Gdańsk 5 km Iron Team
68 Deluga Lidia Gdańsk 5 km Iron Team
69 Oliwniak Marcin Gdańsk 5 km Iron Team
70 Lange Piotr Gdańsk 5 km Iron Team
71 Lange Katarzyna Gdańsk 5 km Iron Team
72 Kowalczyk Hanna Kowalczyk Gdansk 5 km Iron Team
73 Jaroszewicz Aleksandra Gdańsk 5 km Iron Team
74 Chołuj Bartłomiej Gdańsk 5 km
75 Zalewski Michał Gdańsk 5 km
76 Barecka Karolina Gdańsk 5 km Iron Team
77 Faliszek Małgosia Pruszcz Gdański 5 km
78 Peter Donata Tczew 5 km
79 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 5 km
80 MAWLICHANÓW Izabela Pruszcz gdanski 5 km Iron Team
81 Namiel Patrycja Pruszcz Gdaski 5 km
82 Schulz Maciej Pruszcz Gdański 5 km Basenji Team
83 Kozikowska Dominika Straszyn 5 km
84 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański 5 km LOTOS Running Team / Pruszcz Biega
85 Gałęzowski Marek Gdańsk 5 km
86 Peter Zdzisław Tczew 5 km
87 Kozikowski Dariusz Straszyn 5 km
88 Wąsik Sylwia Pruszcz Gdański 5 km Iron Team
89 Kwiatkowski Tomasz Łęgowo 5 km
90 Apanasewicz Jerzy Pruszcz Gdański 5 km Iron Team
91 Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański 5 km Iron Team
92 Kulis Katarzyna Borkowo 5 km Iron Team
93 Brach Dominik Pruszcz Gdański 5 km RysiekTeam
94 Strzelczyk Adam Gdańsk 5 km Iron Team
95 Kamińska Kamila Gdansk 5 km Iron Team
96 Rutkowski Sebastian Gronowo Górne 5 km Pruszcz Biega
97 Manias Michał Pruszcz Gdański 5 km Pruszcz Biega
98 Rycharska Sylwia Toruń 5 km
99 RADECKA ANNA Pruszcz Gdański 5 km Pruszcz Biega
100 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański 5 km BigYellowFoot Adventure Team


Wyświetleń: 3284

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ