II Otwarte Akademickie Mistrzostwa  Łomży w biegu ulicznym
10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km S opłacono
2 Walerowicz Tomasz Niestum 10km S opłacono
3 Bruliński Kamil Łomża 10km M opłacono
4 Kurak Grzegorz Łomża 10km L opłacono
5 Pasławski Tomasz Mały Płock 10km XL opłacono
6 Marzec Marcin Łomża 10km M opłacono
7 Rejmentowski Marcin Pisz 10km M opłacono
8 Horaczy Krzysztof Białystok 10km M opłacono
9 Tabędzka Katarzyna Szumowo 10km XS opłacono
10 Twardowski Kamil Łomża 10km M opłacono
11 Kempisty Mieczysław Ugniewo 10km M opłacono
12 Kurpiewski Zbigniew Łomża 10km XL opłacono
13 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km XL opłacono
14 Kempisty Teresa Ugniewo 10km S opłacono
15 Józefczuk Piotr Bielsk Podlaski 10km L opłacono
16 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 10km L opłacono
17 Perło Dorota Białystok 10km XS opłacono
18 Leończuk Andrzej Białystok 10km L opłacono
19 Leończuk Adam Białystok 10km M opłacono
20 Kibitlewska Emilia Suwalki 10km L opłacono
21 Krupiński Adam Zambrów 10km M opłacono
22 Fajkiel Kamila Łomża 10km S opłacono
23 Bastek Zuzanna Pisz 10km S opłacono
24 Gieraga Jerzy Łomża 10km L opłacono
25 Wojtkowski Dariusz Małkinia Górna 10km M opłacono
26 Olszewski Łukasz Łomża 10km M opłacono
27 Gutowski Mariusz Grabówka 10km XL opłacono
28 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km M opłacono
29 Kłosek Robert Łomża 10km L opłacono
30 Wasilewska Ewa Białystok 10km M opłacono
31 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 10km L opłacono
32 Mażewski Wojciech Ostrołęka 10km L opłacono
33 Chojnowski Michał Łomza 10km L opłacono
34 Sawicki Szymon Olsztyn 10km L opłacono
35 Trusiak Artur Ząbki 10km S opłacono
36 Bartoszewicz Dorota Mochnate 10km S opłacono
37 Bilski Bogdan Mochnate 10km L opłacono
38 Kubit Iwona Mława 10km XS opłacono
39 Kubit Tadeusz Mława 10km M opłacono
40 Szymański Grzegorz Nidzica 10km M opłacono
41 Kubit Marcin Mława 10km M opłacono
42 Wach Zdzisław Augustów 10km M opłacono
43 Domaszewski Damian Łomża 10km XL opłacono
44 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja 10km L opłacono
45 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja 10km L opłacono
46 Jasińska Anna Łomża 10km Grygo Team S opłacono
47 Kaczkowski Karol Łomża 10km 18 PUŁK LOGISTYCZNY M opłacono
48 Wroniak Paweł Serock 10km AGD WRONIAK M opłacono
49 Jemielity Grzegorz Łomza 10km Akademia Sportu Medyk M opłacono
50 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk M opłacono
51 Franciszkowicz Mariola Łomża 10km Akademia Sportu Medyk S opłacono
52 Franciszkowicz Wojciech Łomża 10km Akademia Sportu Medyk L opłacono
53 Trochimowicz Artur Szczytno 10km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM XL opłacono
54 Grudkowski Tomasz Szczytno 10km AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM L opłacono
55 Nawojczyk Przemysław Olsztyn 10km AKM Olsztyn M opłacono
56 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP AUGUSTÓW L opłacono
57 Andrejczuk Józek Porosły 10km BBL Białystok M opłacono
58 Morawski Piotr Ostrołęka 10km BBL Ostrołęka S opłacono
59 Liszewska Anna Susk Stary 10km Biegam Bo Biegam Susk Stary M opłacono
60 Milanowski Grzegorz Augustów 10km Biegam bo chcę L opłacono
61 Forenc Jadwiga Stara Łomża Przy Szosie 10km Biegam bo lubię L opłacono
62 Gołaszewski Łukasz Zabrodzie 10km Biegam bo Lubię Ostrołęka M opłacono
63 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka M opłacono
64 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
65 Muzyk Edward Mały Płock 10km Biegamy dla Zdrowia XL opłacono
66 Pupek Daniel Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia XS opłacono
67 Milewski Sławomir PTAKI 43 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
68 Godlewski Andrzej Borawskie 10km Biegamy dla Zdrowia L opłacono
69 Janucik Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
70 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
71 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia S opłacono
72 Burnos Piotr Warszawa 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
73 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla Zdrowia L opłacono
74 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
75 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km Biegamy dla Zdrowia L opłacono
76 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
77 Pozdrawiam Pozdrawiam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
78 Grzechnik Renata Mińsk Mazowiecki 10km brak M opłacono
79 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki M opłacono
80 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki XL opłacono
81 Kurkus Aleksander Warszawa 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki XL opłacono
82 Grygo Pawel Lomza 10km Grygo Team M opłacono
83 Camlet Sylwester Łomża 10km Grygo Team M opłacono
84 Kotomska Grażyna Łomża 10km Grygo Team S opłacono
85 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team M opłacono
86 Mieczkowski Robert Łomża 10km GrygoTeam L opłacono
87 Liszka Krzysztof Warszawa 10km Kaziki L opłacono
88 Brzostek Krystian Szczytno 10km KB Jurund Szczytno L opłacono
89 Paniczko Sławomir Białystok 10km Klub Płetwonurków SKALAR Białystok M opłacono
90 Nowak Mateusz Zbójna 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna M opłacono
91 Jerulank Wiesław Grajewo 10km Maratonka Grajewo XL opłacono
92 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 10km Maratonka Grajewo XL opłacono
93 Poniatowski Adam Bełda 10km Maratonka Grajewo XL opłacono
94 Poniatowski Marek Bełda 10km Maratonka Grajewo L opłacono
95 Morawski Jacek Białystok 10km MD Run Training M opłacono
96 Rzewnicki Marek Czerwin 10km Melvit Team L opłacono
97 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki 10km MKB Dreptak M opłacono
98 Włodarski Rafał Mława 10km MOSiR Mława M opłacono
99 Brodowski Dawid Piotr Nosarzewo Borowe 21 10km NB XL opłacono
100 Tomaszewski Jacek Łomża 10km Nocna Straż S opłacono


Wyświetleń: 12333

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ