Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korzeniecka Beata | Zbójna | Polska | 10km | ZBÓJNA TEAM | L | opłacono |
2 | Staskiewicz Jakub | Łęg | Polska | 10km | ZBÓJNA TEAM | XL | opłacono |
3 | Szymański Paweł | Zbójna | Polska | 10km | ZBÓJNA TEAM | L | opłacono |
4 | Murat Bartosz | Łomża | Polska | 10km | Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono |
5 | Staniszewska Izabela | Łochów | Polska | 10km | Warszawski Uniwersytet Medyczny | M | opłacono |
6 | Smolińska Maja | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10km | Uniwersytet Ekonomiczny | M | opłacono |
7 | Kobus Wojciech | Gdańsk | Polska | 10km | UKS Return Łomża | M | opłacono |
8 | Świerżewski Mateusz | Ostrołęka | Polska | 10km | Trójka Ostrołęka | L | opłacono |
9 | Vasiliev Mark | Łomża | Polska | 10km | TMT | M | opłacono |
10 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 10km | TMT | M | opłacono |
11 | Różański Krystian | Ełk | Polska | 10km | TEAM KOPEĆ | S | opłacono |
12 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | S | opłacono |
13 | Bałulis Daiwa | Puńsk | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | L | opłacono |
14 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | XL | opłacono |
15 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | L | opłacono |
16 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | M | opłacono |
17 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | S | opłacono |
18 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | M | opłacono |
19 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | M | opłacono |
20 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | M | opłacono |
21 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | 10km | st4.pl | XL | opłacono |
22 | Głowacki Robert | Olsztyn | Polska | 10km | Sokół Team | S | opłacono |
23 | Chrzanowski Sebastian | Łomża | Polska | 10km | SILLY SEASON | L | opłacono |
24 | Kurpiewska Dominika | Warszawa | Polska | 10km | SGGW Runners | S | opłacono |
25 | Ciborowski Michał | Motyka | Polska | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | S | opłacono |
26 | Zach Kamil | Stare Modzele | Polska | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | L | opłacono |
27 | Kaczmarczyk Kamil | Piątnica | Polska | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | M | opłacono |
28 | Ogonowski Sebastian | Ostrołęka | Polska | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | L | opłacono |
29 | Sobociński Wojciech | Rajgród | Polska | 10km | Raj Team Rajgród | L | opłacono |
30 | Składanek Zuzanna | Morzyczyn Włościański | Polska | 10km | PWSiP | S | opłacono |
31 | Skrodzki Tomasz | Łomża | Polska | 10km | PWSIiP w Łomży, DSK | XL | opłacono |
32 | Szmit Wojciech | Lomza | Polska | 10km | PWSIiP w Łomży | L | opłacono |
33 | Durzyńska Aleksandra | Łomża | Polska | 10km | PWSIiP w Łomży | M | opłacono |
34 | Waldziński Tomasz | Łomża | Polska | 10km | PWSIiP w Łomży | M | opłacono |
35 | Najda Patryk | Łomża | Polska | 10km | PWSIiP | L | opłacono |
36 | Rak Tomasz | Olsztyn | Polska | 10km | Pszczółkowski Team | M | opłacono |
37 | Ruszczyk Daniel | Nikielkowo | Polska | 10km | Pozytywnie Pobiegani | XL | opłacono |
38 | Białecki Sebastian | Barczewo | Polska | 10km | Pozytywnie Pobiegani | M | opłacono |
39 | Rybaczyk Cezary | Nikielkowo | Polska | 10km | Pozytywnie Pobiegani | L | opłacono |
40 | Groszkowska Beata | Nikielkowo | Polska | 10km | Pozytywnie Pobiegani | M | opłacono |
41 | Staszałek Bartosz | Nikielkowo | Polska | 10km | Pozytywnie Pobiegani | M | opłacono |
42 | Potera Marcin | Okuniew | Polska | 10km | Pobiegany Okuniew | L | opłacono |
43 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 10km | Pędziwiatr Białystok, Morsy Bialystok | M | opłacono |
44 | Sysuła Janusz | Białystok | Polska | 10km | Pędziwiatr Białystok | S | opłacono |
45 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 10km | Petunie | M | opłacono |
46 | Perło Dariusz | Białystok | Polska | 10km | Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży | L | opłacono |
47 | Krysiak Jan | Ostrów Mazowiecka | Polska | 10km | Ostrów Biega | L | opłacono |
48 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10km | Nowakowski team | M | opłacono |
49 | Tomaszewski Jacek | Łomża | Polska | 10km | Nocna Straż | S | opłacono |
50 | Brodowski Dawid Piotr | Nosarzewo Borowe 21 | Polska | 10km | NB | XL | opłacono |
51 | Włodarski Rafał | Mława | Polska | 10km | MOSiR Mława | M | opłacono |
52 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10km | MKB Dreptak | M | opłacono |
53 | Rzewnicki Marek | Czerwin | Polska | 10km | Melvit Team | L | opłacono |
54 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | 10km | MD Run Training | M | opłacono |
55 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono |
56 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono |
57 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | L | opłacono |
58 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy 65 | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono |
59 | Nowak Mateusz | Zbójna | Polska | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | M | opłacono |
60 | Paniczko Sławomir | Białystok | Polska | 10km | Klub Płetwonurków SKALAR Białystok | M | opłacono |
61 | Brzostek Krystian | Szczytno | Polska | 10km | KB Jurund Szczytno | L | opłacono |
62 | Liszka Krzysztof | Warszawa | Polska | 10km | Kaziki | L | opłacono |
63 | Mieczkowski Robert | Łomża | Polska | 10km | GrygoTeam | L | opłacono |
64 | Grygo Pawel | Lomza | Polska | 10km | Grygo Team | M | opłacono |
65 | Camlet Sylwester | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | M | opłacono |
66 | Kotomska Grażyna | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | S | opłacono |
67 | Elster Adam | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | M | opłacono |
68 | Walac Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | M | opłacono |
69 | Szymaniak Paweł | Grodzisk Maz | Polska | 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | XL | opłacono |
70 | Kurkus Aleksander | Warszawa | Polska | 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | XL | opłacono |
71 | Grzechnik Renata | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10km | brak | M | opłacono |
72 | Burnos Piotr | Warszawa | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
73 | Chojnowska Anna | Łomza | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono |
74 | Muzyk Edward | Mały Płock | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | XL | opłacono |
75 | Pozdrawiam Pozdrawiam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
76 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono |
77 | Szok Marek | Czarnocin | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
78 | Stawarz Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
79 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono |
80 | Milewski Sławomir | PTAKI 43 | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
81 | Pruszko Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
82 | Pupek Daniel | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | XS | opłacono |
83 | Janucik Tadeusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
84 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | S | opłacono |
85 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
86 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | M | opłacono |
87 | Gołaszewski Łukasz | Zabrodzie | Polska | 10km | Biegam bo Lubię Ostrołęka | M | opłacono |
88 | Forenc Jadwiga | Stara Łomża Przy Szosie | Polska | 10km | Biegam bo lubię | L | opłacono |
89 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 10km | Biegam bo chcę | L | opłacono |
90 | Liszewska Anna | Susk Stary | Polska | 10km | Biegam Bo Biegam Susk Stary | M | opłacono |
91 | Morawski Piotr | Ostrołęka | Polska | 10km | BBL Ostrołęka | S | opłacono |
92 | Andrejczuk Józek | Porosły | Polska | 10km | BBL Białystok | M | opłacono |
93 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | 10km | ATP AUGUSTÓW | L | opłacono |
94 | Nawojczyk Przemysław | Olsztyn | Polska | 10km | AKM Olsztyn | M | opłacono |
95 | Grudkowski Tomasz | Szczytno | Polska | 10km | AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM | L | opłacono |
96 | Trochimowicz Artur | Szczytno | Polska | 10km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | XL | opłacono |
97 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | opłacono |
98 | Jemielity Grzegorz | Łomza | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | opłacono |
99 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | S | opłacono |
100 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | L | opłacono |
Wyświetleń: 20068