Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 PUŁK LOGISTYCZNY | |||||||||
1 | Kaczkowski Karol | Łomża | 10km | 18 PUŁK LOGISTYCZNY | M | opłacono | |||
AGD WRONIAK | |||||||||
2 | Wroniak Paweł | Serock | 10km | AGD WRONIAK | M | opłacono | |||
AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |||||||||
3 | Trochimowicz Artur | Szczytno | 10km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | XL | opłacono | |||
AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM | |||||||||
4 | Grudkowski Tomasz | Szczytno | 10km | AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM | L | opłacono | |||
AKM Olsztyn | |||||||||
5 | Nawojczyk Przemysław | Olsztyn | 10km | AKM Olsztyn | M | opłacono | |||
ATP AUGUSTÓW | |||||||||
6 | Dawidejt Dariusz | Augustów | 10km | ATP AUGUSTÓW | L | opłacono | |||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
7 | Jemielity Grzegorz | Łomza | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | opłacono | |||
8 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | S | opłacono | |||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
9 | Gałązka Agnieszka | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | opłacono | |||
10 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | L | opłacono | |||
BBL Białystok | |||||||||
11 | Andrejczuk Józek | Porosły | 10km | BBL Białystok | M | opłacono | |||
BBL Ostrołęka | |||||||||
12 | Morawski Piotr | Ostrołęka | 10km | BBL Ostrołęka | S | opłacono | |||
Biegam Bo Biegam Susk Stary | |||||||||
13 | Liszewska Anna | Susk Stary | 10km | Biegam Bo Biegam Susk Stary | M | opłacono | |||
Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | |||||||||
14 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | 10km | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | M | opłacono | |||
Biegam bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
15 | Gołaszewski Łukasz | Zabrodzie | 10km | Biegam bo Lubię Ostrołęka | M | opłacono | |||
Biegam bo chcę | |||||||||
16 | Milanowski Grzegorz | Augustów | 10km | Biegam bo chcę | L | opłacono | |||
Biegam bo lubię | |||||||||
17 | Forenc Jadwiga | Stara Łomża Przy Szosie | 10km | Biegam bo lubię | L | opłacono | |||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
18 | Godlewski Andrzej | Borawskie | 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono | |||
19 | Szok Marek | Czarnocin | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
20 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono | |||
21 | Chojnowska Anna | Łomza | 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono | |||
22 | Pozdrawiam Pozdrawiam | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
23 | Stawarz Krzysztof | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
24 | Pruszko Adam | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
25 | Pupek Daniel | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | XS | opłacono | |||
26 | Janucik Tadeusz | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
27 | Szydlik Adam | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | S | opłacono | |||
28 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
29 | Muzyk Edward | Mały Płock | 10km | Biegamy dla Zdrowia | XL | opłacono | |||
30 | Milewski Sławomir | PTAKI 43 | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
31 | Burnos Piotr | Warszawa | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono | |||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
32 | Szymaniak Paweł | Grodzisk Maz | 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | XL | opłacono | |||
33 | Walac Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | M | opłacono | |||
34 | Kurkus Aleksander | Warszawa | 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | XL | opłacono | |||
Grygo Team | |||||||||
35 | Grygo Pawel | Lomza | 10km | Grygo Team | M | opłacono | |||
36 | Camlet Sylwester | Łomża | 10km | Grygo Team | M | opłacono | |||
37 | Kotomska Grażyna | Łomża | 10km | Grygo Team | S | opłacono | |||
38 | Elster Adam | Łomża | 10km | Grygo Team | M | opłacono | |||
Grygo Team | |||||||||
39 | Jasińska Anna | Łomża | 10km | Grygo Team | S | opłacono | |||
GrygoTeam | |||||||||
40 | Mieczkowski Robert | Łomża | 10km | GrygoTeam | L | opłacono | |||
KB Jurund Szczytno | |||||||||
41 | Brzostek Krystian | Szczytno | 10km | KB Jurund Szczytno | L | opłacono | |||
KM PSP Łomża / OSP Zbójna | |||||||||
42 | Nowak Mateusz | Zbójna | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | M | opłacono | |||
Kaziki | |||||||||
43 | Liszka Krzysztof | Warszawa | 10km | Kaziki | L | opłacono | |||
Klub Płetwonurków SKALAR Białystok | |||||||||
44 | Paniczko Sławomir | Białystok | 10km | Klub Płetwonurków SKALAR Białystok | M | opłacono | |||
MD Run Training | |||||||||
45 | Morawski Jacek | Białystok | 10km | MD Run Training | M | opłacono | |||
MKB Dreptak | |||||||||
46 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | 10km | MKB Dreptak | M | opłacono | |||
MOSiR Mława | |||||||||
47 | Włodarski Rafał | Mława | 10km | MOSiR Mława | M | opłacono | |||
Maratonka Grajewo | |||||||||
48 | Poniatowski Adam | Bełda | 10km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono | |||
49 | Poniatowski Marek | Bełda | 10km | Maratonka Grajewo | L | opłacono | |||
50 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 10km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono | |||
51 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy 65 | 10km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono | |||
Melvit Team | |||||||||
52 | Rzewnicki Marek | Czerwin | 10km | Melvit Team | L | opłacono | |||
NB | |||||||||
53 | Brodowski Dawid Piotr | Nosarzewo Borowe 21 | 10km | NB | XL | opłacono | |||
Nocna Straż | |||||||||
54 | Tomaszewski Jacek | Łomża | 10km | Nocna Straż | S | opłacono | |||
Nowakowski team | |||||||||
55 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 10km | Nowakowski team | M | opłacono | |||
Ostrów Biega | |||||||||
56 | Krysiak Jan | Ostrów Mazowiecka | 10km | Ostrów Biega | L | opłacono | |||
PWSIiP | |||||||||
57 | Najda Patryk | Łomża | 10km | PWSIiP | L | opłacono | |||
PWSIiP w Łomży | |||||||||
58 | Szmit Wojciech | Lomza | 10km | PWSIiP w Łomży | L | opłacono | |||
59 | Durzyńska Aleksandra | Łomża | 10km | PWSIiP w Łomży | M | opłacono | |||
60 | Waldziński Tomasz | Łomża | 10km | PWSIiP w Łomży | M | opłacono | |||
PWSIiP w Łomży, DSK | |||||||||
61 | Skrodzki Tomasz | Łomża | 10km | PWSIiP w Łomży, DSK | XL | opłacono | |||
PWSiP | |||||||||
62 | Składanek Zuzanna | Morzyczyn Włościański | 10km | PWSiP | S | opłacono | |||
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży | |||||||||
63 | Perło Dariusz | Białystok | 10km | Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży | L | opłacono | |||
Petunie | |||||||||
64 | Kosiński Marcin | Kolno | 10km | Petunie | M | opłacono | |||
Pobiegany Okuniew | |||||||||
65 | Potera Marcin | Okuniew | 10km | Pobiegany Okuniew | L | opłacono | |||
Pozytywnie Pobiegani | |||||||||
66 | Białecki Sebastian | Barczewo | 10km | Pozytywnie Pobiegani | M | opłacono | |||
67 | Ruszczyk Daniel | Nikielkowo | 10km | Pozytywnie Pobiegani | XL | opłacono | |||
68 | Groszkowska Beata | Nikielkowo | 10km | Pozytywnie Pobiegani | M | opłacono | |||
69 | Staszałek Bartosz | Nikielkowo | 10km | Pozytywnie Pobiegani | M | opłacono | |||
Pozytywnie Pobiegani | |||||||||
70 | Rybaczyk Cezary | Nikielkowo | 10km | Pozytywnie Pobiegani | L | opłacono | |||
Pszczółkowski Team | |||||||||
71 | Rak Tomasz | Olsztyn | 10km | Pszczółkowski Team | M | opłacono | |||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
72 | Sysuła Janusz | Białystok | 10km | Pędziwiatr Białystok | S | opłacono | |||
Pędziwiatr Białystok, Morsy Bialystok | |||||||||
73 | Bochenko Daniel | Brzozowa | 10km | Pędziwiatr Białystok, Morsy Bialystok | M | opłacono | |||
RUN TEAM PIĄTNICA | |||||||||
74 | Ciborowski Michał | Motyka | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | S | opłacono | |||
75 | Ogonowski Sebastian | Ostrołęka | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | L | opłacono | |||
76 | Kaczmarczyk Kamil | Piątnica | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | M | opłacono | |||
77 | Zach Kamil | Stare Modzele | 10km | RUN TEAM PIĄTNICA | L | opłacono | |||
Raj Team Rajgród | |||||||||
78 | Sobociński Wojciech | Rajgród | 10km | Raj Team Rajgród | L | opłacono | |||
SGGW Runners | |||||||||
79 | Kurpiewska Dominika | Warszawa | 10km | SGGW Runners | S | opłacono | |||
SILLY SEASON | |||||||||
80 | Chrzanowski Sebastian | Łomża | 10km | SILLY SEASON | L | opłacono | |||
Sokół Team | |||||||||
81 | Głowacki Robert | Olsztyn | 10km | Sokół Team | S | opłacono | |||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
82 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | M | opłacono | |||
83 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | M | opłacono | |||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
84 | Bałulis Daiwa | Puńsk | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | L | opłacono | |||
85 | Bałulis Rajmund | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | S | opłacono | |||
86 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | XL | opłacono | |||
87 | Popowska Monika | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | L | opłacono | |||
88 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | M | opłacono | |||
89 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | S | opłacono | |||
90 | Jagłowski Patryk | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | M | opłacono | |||
TEAM KOPEĆ | |||||||||
91 | Różański Krystian | Ełk | 10km | TEAM KOPEĆ | S | opłacono | |||
TMT | |||||||||
92 | Vasiliev Mark | Łomża | 10km | TMT | M | opłacono | |||
93 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | 10km | TMT | M | opłacono | |||
Trójka Ostrołęka | |||||||||
94 | Świerżewski Mateusz | Ostrołęka | 10km | Trójka Ostrołęka | L | opłacono | |||
UKS Return Łomża | |||||||||
95 | Kobus Wojciech | Gdańsk | 10km | UKS Return Łomża | M | opłacono | |||
Uniwersytet Ekonomiczny | |||||||||
96 | Smolińska Maja | Mińsk Mazowiecki | 10km | Uniwersytet Ekonomiczny | M | opłacono | |||
Warszawski Uniwersytet Medyczny | |||||||||
97 | Staniszewska Izabela | Łochów | 10km | Warszawski Uniwersytet Medyczny | M | opłacono | |||
Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
98 | Murat Bartosz | Łomża | 10km | Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono | |||
ZBÓJNA TEAM | |||||||||
99 | Staskiewicz Jakub | Łęg | 10km | ZBÓJNA TEAM | XL | opłacono | |||
100 | Korzeniecka Beata | Zbójna | 10km | ZBÓJNA TEAM | L | opłacono | |||
101 | Szymański Paweł | Zbójna | 10km | ZBÓJNA TEAM | L | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
102 | Wach Zdzisław | Augustów | 10km | M | opłacono | ||||
103 | Wasilewska Ewa | Białystok | 10km | M | opłacono | ||||
104 | Perło Dorota | Białystok | 10km | XS | opłacono | ||||
105 | Leończuk Andrzej | Białystok | 10km | L | opłacono | ||||
106 | Leończuk Adam | Białystok | 10km | M | opłacono | ||||
107 | Horaczy Krzysztof | Białystok | 10km | M | opłacono | ||||
108 | Józefczuk Piotr | Bielsk Podlaski | 10km | L | opłacono | ||||
109 | Gutowski Mariusz | Grabówka | 10km | XL | opłacono | ||||
110 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | 10km | L | opłacono | ||||
111 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | 10km | S | opłacono | ||||
112 | Chojnowski Michał | Łomza | 10km | L | opłacono | ||||
113 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | 10km | L | opłacono | ||||
114 | Domaszewski Damian | Łomża | 10km | XL | opłacono | ||||
115 | Bruliński Kamil | Łomża | 10km | M | opłacono | ||||
116 | Marzec Marcin | Łomża | 10km | M | opłacono | ||||
117 | Gieraga Jerzy | Łomża | 10km | L | opłacono | ||||
118 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | 10km | M | opłacono | ||||
119 | Olszewski Łukasz | Łomża | 10km | M | opłacono | ||||
120 | Kłosek Robert | Łomża | 10km | L | opłacono | ||||
121 | Fajkiel Kamila | Łomża | 10km | S | opłacono | ||||
122 | Kurpiewski Zbigniew | Łomża | 10km | XL | opłacono | ||||
123 | Kurak Grzegorz | Łomża | 10km | L | opłacono | ||||
124 | Twardowski Kamil | Łomża | 10km | M | opłacono | ||||
125 | Wojtkowski Dariusz | Małkinia Górna | 10km | M | opłacono | ||||
126 | Pasławski Tomasz | Mały Płock | 10km | XL | opłacono | ||||
127 | Kubit Iwona | Mława | 10km | XS | opłacono | ||||
128 | Kubit Tadeusz | Mława | 10km | M | opłacono | ||||
129 | Kubit Marcin | Mława | 10km | M | opłacono | ||||
130 | Bartoszewicz Dorota | Mochnate | 10km | S | opłacono | ||||
131 | Bilski Bogdan | Mochnate | 10km | L | opłacono | ||||
132 | Szymański Grzegorz | Nidzica | 10km | M | opłacono | ||||
133 | Walerowicz Tomasz | Niestum | 10km | S | opłacono | ||||
134 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | 10km | L | opłacono | ||||
135 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | 10km | L | opłacono | ||||
136 | Sawicki Szymon | Olsztyn | 10km | L | opłacono | ||||
137 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | 10km | XL | opłacono | ||||
138 | Mażewski Wojciech | Ostrołęka | 10km | L | opłacono | ||||
139 | Bastek Zuzanna | Pisz | 10km | S | opłacono | ||||
140 | Rejmentowski Marcin | Pisz | 10km | M | opłacono | ||||
141 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | 10km | L | opłacono | ||||
142 | Tabędzka Katarzyna | Szumowo | 10km | XS | opłacono | ||||
143 | Kempisty Mieczysław | Ugniewo | 10km | M | opłacono | ||||
144 | Kempisty Teresa | Ugniewo | 10km | S | opłacono | ||||
145 | Krupiński Adam | Zambrów | 10km | M | opłacono | ||||
146 | Trusiak Artur | Ząbki | 10km | S | opłacono | ||||
brak | |||||||||
147 | Grzechnik Renata | Mińsk Mazowiecki | 10km | brak | M | opłacono | |||
st4.pl | |||||||||
148 | Falkowski Marek | Białystok | 10km | st4.pl | XL | opłacono |
Wyświetleń: 20276