Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaśniewski Michał Pelplin Polska Bieg RulińskiRunningTeam
2 Alaszkiewicz Marta Pelplin Polska Nordic Walking
3 Bzowski Przemysław Tczew Polska Bieg Intel Runners opłacono
4 Bzowska Magdalena Tczew Polska Bieg opłacono
5 Laszczyk Elżbieta Pomyje Polska Nordic Walking opłacono
6 Zwolińska Iwona Pomyje Polska Nordic Walking opłacono
7 Majkowski Tomasz Skórcz Polska Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
8 Brosze Zuzanna Pelplin Polska Bieg ZKiW nr1 w Pelplinie
9 Brosze Dominik Pelplin Polska Bieg ZPS Tczew
10 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Polska Bieg
11 Spierewka Paweł Pelplin Polska Nordic Walking opłacono
12 Żak Małgorzata Pelplin Polska Nordic Walking opłacono
13 Judzińska Danuta Pelplin Polska Nordic Walking opłacono
14 Judzińska Marta Pelplin Polska Nordic Walking opłacono
15 Chyła Mirosław Pelplin Polska Bieg
16 Portee Kacper Nowa Cerkiew Polska Bieg ZSBIO Tczew
17 Petka Lucyna Starogard Gdański Polska Bieg SKL FILIPPIDES
18 Rutkowski Krzysztof Pelplin Polska Bieg
19 Bukowski Fabian Pelplin Polska Bieg SP nr 2 Pelplin
20 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Polska Bieg Kwidzyn Biega
21 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Polska Bieg Kwidzyn Biega opłacono
22 Grochocka Marzena Pelplin Polska Bieg
23 Zieliński Michał Pelplin Polska Bieg opłacono
24 Pobłocka Daria Pelplin Polska Nordic Walking opłacono
25 Pobłocka Agnieszka Pelplin Polska Nordic Walking opłacono
26 Dziedzic Rafał Kwidzyn Polska Bieg Traktor team gmina kwidzyn
27 Gajkowski Dawid Pelplin Polska Bieg opłacono
28 Pobłocki Piotr Pelplin Polska Bieg REBEL opłacono
29 Reimus Agnieszka Skórcz Polska Nordic Walking
30 Urbański Piotr Smętowo Graniczne Polska Bieg
31 Wohlert Patryk Smętowo Polska Bieg opłacono
32 Kłopotek Rafał skarszewy Polska Nordic Walking opłacono
33 Krzyżanowska Judyta Gniew Polska Nordic Walking opłacono
34 Krojańska Aneta Gniew Polska Nordic Walking opłacono
35 Grucza Grzegorz Nowy Staw Polska Bieg Biegam dla Zdrowia
36 Felski Maciej Bobowo Polska Bieg Przerembel Team opłacono
37 Felska Angelika Bobowo Polska Bieg Przerembel Team
38 Szatkowski Roland Bielawki Polska Nordic Walking opłacono
39 Gołuński Bartosz Klonówka Polska Bieg opłacono
40 Okęcki Tomasz Pelplin Polska Nordic Walking
41 Okęcka Dorota Pelplin Polska Nordic Walking
42 Rogaczewska Julia Smarzewo Polska Bieg
43 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska Bieg Kwidzyn Biega opłacono
44 Zając Arkadiusz Głuche Polska Bieg opłacono
45 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska Bieg
46 Łęgowska Ania Kwidzyn Polska Bieg
47 Bojanowski Jakub Boleslawowo Polska Bieg opłacono
48 Bładzikowski Rafał Tczew Polska Bieg
49 Szlęzak Aleksandra Rajkowy Polska Bieg
50 Frątczak Wioleta Gdansk Polska Bieg opłacono
51 Frątczak Łukasz Pelplin Polska Bieg REBEL opłacono
52 Chmielowiec Grzegorz Stocki Młyn Polska Nordic Walking
53 Chmielowiec Marcel Stocki Młyn Polska Nordic Walking Podstawowa
54 Chmielowiec Anna Stocki Młyn Polska Nordic Walking
55 Chmielowiec Adrian Stocki Młyn Polska Bieg Technikum
56 Pałkowska Maria Tczew Polska Nordic Walking opłacono
57 Pałkowski Adam Tczew Polska Nordic Walking opłacono
58 Żur Małgorzata Tczew Polska Nordic Walking opłacono
59 Winiarski Dariusz Pelplin Polska Nordic Walking opłacono
60 Czerwiak Katarzyna Starogard Gdański Polska Nordic Walking Przerebel Team opłacono
61 Czerwiak Robert Starogard Gdański Polska Bieg TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
62 Chyła Jędrzej Smętowo Polska Bieg opłacono
63 Kłos Klaudiusz Skórcz Polska Bieg Wilk Kociewski opłacono
64 Hoffmann Daniel Zblewo Polska Bieg KS Sokół Zblewo opłacono
65 Chybowska Magda Starogard gdański Polska Bieg Przerembel team
66 Krajnik Danuta Pelplin Polska Nordic Walking
67 Sarnowska Gabrysia Pelplin Polska Nordic Walking
68 GRUDZIŃSKI NIKODEM GDYNIA Polska Bieg PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O
69 GNIECH MONIKA GDYNIA Polska Bieg PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O opłacono
70 Mania Patryk Tczew Polska Bieg Team Tapflo opłacono
71 Rychłowska Bernadeta Pelplin Polska Bieg
72 Rychłowski Andrzej Pelplin Polska Bieg
73 Gostomski Piotr Tczew Polska Nordic Walking Team Tapflo opłacono
74 Żur Arkadiusz Tczew Polska Bieg opłacono
75 Pałkowska-Żur Monika Tczew Polska Bieg opłacono
76 Kowalczyk Karol Tczew Polska Bieg opłacono
77 Firyn Bernadeta Osiek Polska Bieg Team MX Skórcz opłacono
78 Paszek Grzegorz Smoląg Polska Bieg opłacono
79 Myga Dorota Smoląg Polska Bieg opłacono
80 Tamowicz Mariusz Tymawa Polska Bieg opłacono
81 Waśniewski Edward Pelplin Polska Bieg
82 Głębocki Radosław Gniew Polska Bieg opłacono
83 Kropisz Łukasz Kulice Polska Bieg opłacono
84 Mucha Przemysław Pelplin Polska Bieg Swisspor TeamRun
85 Mucha Anna Pelplin Polska Bieg Swisspor TeamRun
86 Kmieć Karol Starogard Gdański Polska Bieg Swisspor TeamRun
87 Kosmacz Katarzyna Starogard Gdański Polska Bieg Swisspor TeamRun
88 Kosmacz Marcin Starogard Gdański Polska Bieg Swisspor TeamRun
89 Żurawski Mariusz Tczew Polska Bieg Team Tapflo opłacono
90 Czajka Anna Pelplin Polska Nordic Walking
91 Mrozek Maria Pelplin Polska Nordic Walking
92 Myszewska Maria Pelplin Polska Nordic Walking
93 Bielecka Zofia Pelplin Polska Nordic Walking
94 Chojnacka Jolanta Pelplin Polska Bieg
95 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska Bieg
96 Szlija Natalia Tczew Polska Bieg CrossElite opłacono
97 Racka Mariola Pelplin Polska Bieg
98 Racki Waldemar Pelplin Polska Bieg
99 Mondrachowska Maja Pomyje Polska Nordic Walking Szkoła Podstawowa nr 2 Pelplin opłacono
100 Kowalczyk Kamil Kulice Polska Bieg opłacono


Wyświetleń: 10135

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ