Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#F1BrandTeam | |||||||||
1 | Lipska Marcelina | Kolbudy | 5 km | #F1BrandTeam | opłacono on-line | ||||
3FO HQ | |||||||||
2 | Waletko Grzegorz | Gdynia | 5 km | 3FO HQ | opłacono on-line | ||||
A&G CARP TEAM | |||||||||
3 | Nowak Artur | Gdynia | 5 km | A&G CARP TEAM | opłacono on-line | ||||
ARCON | |||||||||
4 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | 5 km | ARCON | opłacono on-line | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
5 | Depczyński Rafał | Gdynia | 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Adidas Runners Warsaw | |||||||||
6 | Wojciechowski Marek | Białystok | 5 km | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line | ||||
7 | Kowal Agnieszka | Ząbki | 5 km | Adidas Runners Warsaw | limit osiągnięty | ||||
Adzios | |||||||||
8 | Tekliński Adrian | Grudziądz | 5 km | Adzios | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kiełpino | |||||||||
9 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | 5 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line | ||||
Aktywne Kosakowo | |||||||||
10 | Dera Tomasz | Kosakowo | 5 km | Aktywne Kosakowo | opłacono on-line | ||||
Arka Gdynia | |||||||||
11 | Laniecki Wiesław | Gdynia | 5 km | Arka Gdynia | opłacono on-line | ||||
12 | Kalinowski Krzysztof | Gdynia | 5 km | Arka Gdynia | opłacono on-line | ||||
Asiory Benka | |||||||||
13 | Majsterek Aleskander | Gdańsk | 5 km | Asiory Benka | opłacono on-line | ||||
14 | Majsterek Monika | Gdańsk | 5 km | Asiory Benka | opłacono on-line | ||||
15 | Majsterek Bartosz | Gdańsk | 5 km | Asiory Benka | opłacono on-line | ||||
16 | Majsterek Marcin | Gdynia | 5 km | Asiory Benka | opłacono on-line | ||||
BBKTS | |||||||||
17 | Grzelczak Krzysztof | Żary | 5 km | BBKTS | opłacono on-line | ||||
BHMW _GDYNIA | |||||||||
18 | SITKO-BAJORSKI Antoni | GDYNIA | 5 km | BHMW _GDYNIA | opłacono on-line | ||||
BiegaMy | |||||||||
19 | Faron Monika | Gdynia | 5 km | BiegaMy | opłacono on-line | ||||
20 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 5 km | BiegaMy | opłacono on-line | ||||
21 | Kulczyk Marcin | Gdynia | 5 km | BiegaMy | opłacono on-line | ||||
22 | Kulczyk ewa | GDYNIA | 5 km | BiegaMy | opłacono on-line | ||||
Biegacze Północy | |||||||||
23 | Kłudziak Kamila | Gdynia | 5 km | Biegacze Północy | opłacono on-line | ||||
24 | Kłudziak Andrzej | Gdynia | 5 km | Biegacze Północy | opłacono on-line | ||||
Biegacze Północy | |||||||||
25 | Buczak -Kłosowska Karolina | Gdynia | 5 km | Biegacze Północy | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
26 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 5 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
27 | Bogusz Tomasz | Gdynia | 5 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
28 | Lesner Dariusz | Puck | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
29 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
30 | Konkel Andrzej | Władysławowo | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | limit osiągnięty | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
31 | Langner Katarzyna | Gdynia | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
32 | Goździewicz Leszek | Gdynia | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
33 | Lipko Adrianna | Gdynia | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
34 | Hejmowski Sylwester | Miłków/Karpacz | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
35 | Zalewska Agnieszka | Gdynia | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
36 | Sorn Łukasz | Gdynia | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
37 | Dalecka Dorota | Gdynia | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl/Oknobur | |||||||||
38 | Rożyk Magdalena | Gdynia | 5 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
39 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | limit osiągnięty | ||||
40 | Piotrowski Marek | Gdynia | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
41 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Bmw team | |||||||||
42 | Wegner Dawid | Gdynia | 5 km | Bmw team | opłacono on-line | ||||
CKZiU NR 1 Gdynia | |||||||||
43 | Gałązka Mateusz | Gdynia | 5 km | CKZiU NR 1 Gdynia | opłacono on-line | ||||
COM-DKM | |||||||||
44 | BARANOWSKI Marek | Kosakowo | 5 km | COM-DKM | opłacono on-line | ||||
CTS Czaja | |||||||||
45 | Sekuła Kasia | Dębogórze | 5 km | CTS Czaja | opłacono on-line | ||||
CichyTeam | |||||||||
46 | Cichomski Adrian | Gdynia | 5 km | CichyTeam | opłacono on-line | ||||
47 | Szpek Sławomira | Gdynia | 5 km | CichyTeam | opłacono on-line | ||||
Daleko Jeszcze | |||||||||
48 | Miszewska Małgorzata | Rumia | 5 km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line | ||||
Endure Team | Gdyński Triathlon | |||||||||
49 | Lemke Krzysztof | Gdynia | 5 km | Endure Team | Gdyński Triathlon | opłacono on-line | ||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
50 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 5 km | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono on-line | ||||
F1BRAND | |||||||||
51 | Kleczewska Dagmara | Gdańsk | 5 km | F1BRAND | opłacono on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
52 | Jabłoński Ryszard | Gdynia | 5 km | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
Formex | |||||||||
53 | Formella Sławomir | Kościerzyna | 5 km | Formex | opłacono on-line | ||||
GKS KASZUBI LUZINO | |||||||||
54 | Kankowska Dominika | Luzino | 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
55 | Kankowska Justyna | Luzino | 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
56 | Kankowski Paweł | Luzino | 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
Gdynia Sport Team | |||||||||
57 | Dalecki Przemysław | Gdynia | 5 km | Gdynia Sport Team | opłacono on-line | ||||
Gdyński Triathlon | |||||||||
58 | Lemke Leszek | Gdynia | 5 km | Gdyński Triathlon | opłacono on-line | ||||
Izerska Grupa Biegowa | |||||||||
59 | Żyłowski Dawid | Gdańsk | 5 km | Izerska Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
Jaffi z Łebcza | |||||||||
60 | Jaffke Jarosław | Łebcz | 5 km | Jaffi z Łebcza | opłacono on-line | ||||
KDNessi | |||||||||
61 | Armatyńska Małgorzata | gdynia | 5 km | KDNessi | opłacono on-line | ||||
KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
62 | Krzyśko Krzysztof | Banino | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line | ||||
63 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line | ||||
64 | Zielińska Iwona | Gdańsk | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line | ||||
65 | Kujawski Łukasz | Żukowo | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Kaszubskie dziki / Prency na trasie | |||||||||
66 | Prena Sławomir | Gościcino | 5 km | Kaszubskie dziki / Prency na trasie | limit osiągnięty | ||||
Kontener Formy | |||||||||
67 | Białas Rafał | Reda | 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
68 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
69 | Pociask Krzysztof | Rumia | 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
70 | Kochanek Agata | Dębogórze | 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
71 | Sobkowiak Andrzej | Banino | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
72 | Wentowska Aleksandra | Dąbrowa | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
73 | Sieciński Marcin | Żukowo | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
74 | Joachimiak Emilia | Gdansk | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
75 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
76 | Prątnicki Mariusz | Gdynia | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
77 | Gleinert Szymon | Żukowo | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
78 | Karolewska Anna | Wejherowo | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
79 | Marciniak Izabela | Banino | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
80 | Trzasko Bogusław | Gdynia | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
81 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
82 | Sikora Iwona | Gdynia | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
83 | Sikora Roger | gdynia | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
84 | Bajer Piotr | Banino | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
85 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
86 | Łucka Kinga | Gdynia | 5 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line | ||||
87 | Rokita Maja | Gdynia | 5 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line | ||||
LKS Zorza Gdynia / II LO Gdynia | |||||||||
88 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | 5 km | LKS Zorza Gdynia / II LO Gdynia | opłacono on-line | ||||
MORSKA BAZA SZKOLENIOWA | |||||||||
89 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | 5 km | MORSKA BAZA SZKOLENIOWA | opłacono on-line | ||||
Marynarka Wojenna | |||||||||
90 | Błoński Roman | Gdynia | 5 km | Marynarka Wojenna | opłacono on-line | ||||
Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl | |||||||||
91 | Podkowski Wojciech | Gdynia | 5 km | Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
92 | Górecki Roman | Gdynia | 5 km | Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
NYPEL Reda | |||||||||
93 | Solek Mieczysław | Wejherowo | 5 km | NYPEL Reda | opłacono on-line | ||||
Najlepsi z Najtwardszych Team | |||||||||
94 | Janeczek Dobrosława | Gdynia | 5 km | Najlepsi z Najtwardszych Team | opłacono on-line | ||||
95 | Baranowska Marta | Władysławowo | 5 km | Najlepsi z Najtwardszych Team | opłacono on-line | ||||
96 | Rompczyk Jan | Gdynia | 5 km | Najlepsi z Najtwardszych Team | opłacono on-line | ||||
OKAS GDYNIA | |||||||||
97 | MEYER ADRIANA | POGORZE | 5 km | OKAS GDYNIA | opłacono on-line | ||||
OKAS Gdynia | |||||||||
98 | Łądkowski Wojtek | Gdynia | 5 km | OKAS Gdynia | opłacono on-line | ||||
99 | Moskot Krzysztof | Gdynia | 5 km | OKAS Gdynia | opłacono on-line | ||||
100 | Rajska-Niekurzak Joanna | Gdynia | 5 km | OKAS Gdynia | opłacono on-line | ||||
101 | Wiśniewska Wiktoria | Gdynia | 5 km | OKAS Gdynia | opłacono on-line | ||||
102 | Niekurzak Krzysztof | Gdynia | 5 km | OKAS Gdynia | opłacono on-line | ||||
103 | Moskot Marta | Gdynia | 5 km | OKAS Gdynia | opłacono on-line | ||||
104 | Wiśniewski Gerard | Gdynia | 5 km | OKAS Gdynia | opłacono on-line | ||||
OPEC | |||||||||
105 | Ziemann Sławomir | Gdynia | 5 km | OPEC | opłacono on-line | ||||
OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | |||||||||
106 | Renachowski Mirosław | Reda | 5 km | OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | opłacono on-line | ||||
Oliwka Run | |||||||||
107 | Szews Michał | Doncaster | 5 km | Oliwka Run | opłacono on-line | ||||
108 | Benke Adam | Luzino | 5 km | Oliwka Run | opłacono on-line | ||||
109 | Dalecka Olga | Reda | 5 km | Oliwka Run | opłacono on-line | ||||
110 | Gniech Dawid | Gdynia | 5 km | Oliwka Run | opłacono on-line | ||||
111 | Gniech Maciej | Gdynia | 5 km | Oliwka Run | opłacono on-line | ||||
112 | Wiśniewski Marcin | Gościcino | 5 km | Oliwka Run | opłacono on-line | ||||
Opec Gdynia | |||||||||
113 | Witkowski Piotr | Rumia | 5 km | Opec Gdynia | opłacono on-line | ||||
Osiem | |||||||||
114 | Krysiak Agnieszka | Suchy Dwor | 5 km | Osiem | opłacono on-line | ||||
115 | Krysiak Krzysztof | Suchy Dwor | 5 km | Osiem | opłacono on-line | ||||
PGB sportowa paczka | |||||||||
116 | Halmann Mirek | Wejherowo | 5 km | PGB sportowa paczka | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
117 | WAWRZYNIAK Anna | Gdynia | Bieg wirtualny | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
Padł Na Ryj Team | |||||||||
118 | Boza Beata | Gdynia | 5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
119 | Arciuch Żanetta | Gdynia | 5 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
120 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 5 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
121 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | 5 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
122 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | 5 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
123 | Skocka Anna | Gdynia | 5 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
124 | Domżalska Wioletta | Rumia | 5 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
Polonia Środa | |||||||||
125 | Jeremicz Kamil | Środa Wielkopolska | 5 km | Polonia Środa | limit osiągnięty | ||||
PracaDlaBiegacza.pl | |||||||||
126 | Nalewajko Tomasz | Rumia | 5 km | PracaDlaBiegacza.pl | opłacono on-line | ||||
Prency na trasie | |||||||||
127 | Prena Piotr | Rumia | 5 km | Prency na trasie | opłacono on-line | ||||
Pędzące Ślimaki | |||||||||
128 | Gąska Maciej | Gdynia | 5 km | Pędzące Ślimaki | opłacono on-line | ||||
RUNEDA | |||||||||
129 | Muszyńska Małgorzata | Gdynia | 5 km | RUNEDA | opłacono on-line | ||||
RockyRUN | |||||||||
130 | Rokita Mariusz | Gdynia | 5 km | RockyRUN | opłacono on-line | ||||
Run-Log.com | |||||||||
131 | Pietrzak Jacek | Gdynia | 5 km | Run-Log.com | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
132 | Cieszyński Piotr | Rumia | 5 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
133 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | 5 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
134 | Gruchała Natalia | Gdańsk | 5 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line | ||||
S A Jewellery Design | |||||||||
135 | Mamos Patrycja | Gdynia | 5 km | S A Jewellery Design | opłacono on-line | ||||
136 | Gelińska Aleksandra | Luzino | 5 km | S A Jewellery Design | opłacono on-line | ||||
137 | Leś Marzena | Gdynia | 5 km | S A Jewellery Design | opłacono on-line | ||||
138 | Majsterek Karolina | Gdynia | 5 km | S A Jewellery Design | opłacono on-line | ||||
139 | Jamiołkowska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | S A Jewellery Design | opłacono on-line | ||||
SP8/Olimpia Grudziądz | |||||||||
140 | Tobolski Konrad | Grudziądz | 5 km | SP8/Olimpia Grudziądz | opłacono on-line | ||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
141 | Grube Bartosz | Gdynia | 5 km | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | ||||
Soolashowe Truchtanie | |||||||||
142 | Śliwiak Ewa | Wejherowo | 5 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line | ||||
143 | Sularz Wojciech | Gdynia | 5 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line | ||||
Sp. 48 Gdańsk | |||||||||
144 | Heland Grzegorz | Gdańsk | 5 km | Sp. 48 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
145 | Jędrzejak Magda | Gdynia | Bieg wirtualny | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
146 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | 5 km | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
TriMama Team | |||||||||
147 | Mucha Paulina | Pogórze | 5 km | TriMama Team | opłacono on-line | ||||
Warsaw Run Club | |||||||||
148 | Pomaski Paweł | Warszawa | 5 km | Warsaw Run Club | opłacono on-line | ||||
Wataha-Łączy nas bieganie | |||||||||
149 | Pochopień Mira | Gdańsk | 5 km | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
150 | Habaj Piotr | Gdynia | 5 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
151 | Żelewski Dariusz | Rumia | 5 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Włóczyć nogami. | |||||||||
152 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | 5 km | Włóczyć nogami. | opłacono on-line | ||||
Zielaki Team | |||||||||
153 | Zieliński Tomasz | Gdynia | 5 km | Zielaki Team | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
154 | Dragan Karol | Gdynia | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |||||
155 | Gancarz Dominika | Lublin | Bieg wirtualny | ||||||
156 | Kowalczyk Monika | Gdynia | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |||||
157 | SOŁTYS KATARZYNA SOŁTYS | GDYNIA | 5 km | opłacono on-line | |||||
158 | Potulska Karolina Potulska | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
159 | Dąbrowska Anna Maria | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
160 | Zieliński Bartosz | Reda | 5 km | opłacono on-line | |||||
161 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | 5 km | opłacono on-line | |||||
162 | Mazur Gabriela | Gdynia | 5 km | limit osiągnięty | |||||
163 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
164 | BECKER BARBARA BECKER | Luzino | 5 km | opłacono on-line | |||||
165 | Zasada - Humbla Wioletta | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
166 | Nowara Janusz | Połczyno | 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Burdak Karol | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
168 | Jarosiewicz Ania | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
169 | Jasiczek Paulina | Gdańsk | 5 km | limit osiągnięty | |||||
170 | Manthey Krzysztof | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
171 | Kozińska-Niewiarowska Agnieszka | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Maliszewski Grzegorz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
173 | Graczyk Anna | Gdynia | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |||||
174 | Brucki Robert | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
175 | Owczarzak Ewa | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Szpyra Edward | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
177 | Formella Karol | Grabowska Huta | 5 km | opłacono on-line | |||||
178 | Tomys Ryszard | Szemud | 5 km | opłacono on-line | |||||
179 | solich Aleksandra | raciborz | 5 km | limit osiągnięty | |||||
180 | Socha Dorota | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
181 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
182 | Sokołowska Ania | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
183 | Brzoskowska Anika | Gdynia | 5 km | limit osiągnięty | |||||
184 | Peplińska Magdalena | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
185 | Latoszek Magdalena | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
186 | Wyskiel Klaudia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
187 | Tęgi Maciej Tegi | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
188 | Sapiego Joanna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
189 | Szwedek Dorota | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
190 | Konkel Maciej | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
191 | Krasnodębski Krzysztof | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
192 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | 5 km | opłacono on-line | |||||
193 | Heland Jan | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
194 | Mrowiec Marta | Żywiec | 5 km | opłacono on-line | |||||
195 | FIJOŁEK JAROSLAW | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | |||||
196 | Smolak Adam Smolak | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
197 | Stencel Hanna | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
198 | Sobczak Slawomir Sobczak | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
199 | Hintzke Leszek | Łebcz | 5 km | opłacono on-line | |||||
200 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
201 | Czecholiński Michał | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
202 | Zuzelska Magdalena | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
203 | Prątnicka Karolina | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
204 | Strzebrakowska Ewelina | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
205 | Halman Dominika | Luzino | 5 km | opłacono on-line | |||||
206 | Kamińska Aleksandra | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
207 | Ceglarz Marta | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
208 | Siedlecka Dorota | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
209 | Krajewska Zuzanna | Gdynia | 5 km | limit osiągnięty | |||||
210 | Rubaszewska Ala | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
211 | Lewandowski Michał | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
212 | Dragan Dorota | GDYNIA | 5 km | limit osiągnięty | |||||
213 | Sikorzyńska Zuzanna | Gdynia | 5 km | limit osiągnięty | |||||
214 | Sikorzyński Artur | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
215 | Walkowicz Bartłomiej | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
216 | Walkowicz Karolina | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
217 | Wilk Grzegorz | Pszczyna | 5 km | opłacono on-line | |||||
218 | Szarowska Katarzyna | GDYNIA | 5 km | opłacono on-line | |||||
219 | Kowal Alicja | Łódż | 5 km | opłacono on-line | |||||
220 | Kowal Piotr | Łódż | 5 km | opłacono on-line | |||||
221 | Wolak Martyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
222 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
223 | Matejczyk-Waletko Dorota | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
224 | Janeczko Arkadiusz | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
225 | Szubartowicz Marek | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
226 | Pionk Tadeusz | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
227 | Sobków Adam | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
228 | Czarnecka Adrianna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
229 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
230 | Weiland Karina Weiland | Sopot | 5 km | limit osiągnięty | |||||
231 | FRANKIEWICZ DAGMARA | GDYNIA | 5 km | opłacono on-line | |||||
232 | Tomkiel Wojciech | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
233 | Borówka Ryszard | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
234 | Tobolski Marek | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | |||||
235 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | |||||
236 | TOBOLSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | 5 km | opłacono on-line | |||||
237 | Okroj Marta | Rumia | 5 km | limit osiągnięty | |||||
238 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
239 | Kaczmarek Patrycja | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
240 | Mikrut Ewelina | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
241 | Halman Mirka | Luzino | 5 km | opłacono on-line | |||||
242 | Wierzbicki Mikołaj | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
243 | Mazurkiewicz Mariusz | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
244 | Kobiela Tomasz | Bytów | 5 km | opłacono on-line | |||||
245 | Grzywacz Karol | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
246 | Kochanek Paweł | Dębogórze | 5 km | opłacono on-line | |||||
247 | Andryszak Mateusz | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
248 | Nowicka Grazyna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
249 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
250 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
251 | Bańkowski Marek | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
252 | Skurtys Dagmara | Reda | 5 km | opłacono on-line | |||||
253 | Skurtys Cezary | REDA | 5 km | opłacono on-line | |||||
254 | Jankowski Adam | Przodkowo | 5 km | limit osiągnięty | |||||
255 | Gaweł Ireneusz | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
256 | Banaczyk Sabina | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
257 | Głuchowska Agata | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
258 | KOŃCZAL Artur KOŃCZAL | Kosakowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
259 | BARANOWSKA Monika | Kosakowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
260 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
261 | Zalewski Konrad | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
262 | Szulc Kamila | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
263 | Patek Sylwia | Zbychowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
264 | Cegliński Tomasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
265 | Patkowski Tomasz | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
266 | Mroczek Monika | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
267 | Mroczek Robert | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
268 | Mroczek Sylwia | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
269 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
270 | Maliszewska Malwina | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
271 | Andrearczyk Patryk | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
272 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
273 | Jankowski Tomasz | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
274 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
275 | Chmielewska-Rosinke Natalia | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
276 | Heberlein karolina | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
277 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | 5 km | opłacono on-line | |||||
278 | Dybowska Agata | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
279 | Dydymska Agata | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
280 | Dydymska Monika | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
281 | Rosinke Sebastian | Dordrecht | 5 km | opłacono on-line | |||||
282 | Gulewicz Patryk | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
283 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
284 | Franczak Paula | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
285 | Janeczko Małgorzata | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | |||||
286 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
287 | Kozak Michalina | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
288 | Hermaniuk Adam | Reda | 5 km | opłacono on-line | |||||
bdow MW | |||||||||
289 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | 5 km | bdow MW | opłacono on-line | ||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
290 | Warszawski Filip | Gdynia | Bieg wirtualny | biegamyrazem.pl | |||||
291 | Potulski Jacek Potulski | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
292 | Zieliński Jacek | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
293 | Raczynska Ewa | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
294 | Imianowski Jerzy | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
295 | Choma Wojciech | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
296 | Czapliński_5 Marek | Gdynia | Bieg wirtualny | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
297 | Czapliński_4 Marek | Gdynia | Bieg wirtualny | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
298 | Czapliński_3 Marek | Gdynia | Bieg wirtualny | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
299 | Czapliński_2 Marek | Gdynia | Bieg wirtualny | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
300 | Czapliński Marek | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
301 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
302 | Grzeszczak Adam | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
303 | Martyka Jolanta | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
304 | Masłowski Andrzej | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
305 | Dąbrowski Piotr | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
306 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
307 | Cupryś Aleksandra Cupryś-Smolak | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
308 | Sikorzyńska Monika | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
309 | Ostrowski Grzegorz | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
310 | Podolski Marek | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
311 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
312 | Truskolawska Ola | GDYNIA | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
313 | Bury Paweł | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
biegamyrazem.pl / Intel Runners | |||||||||
314 | Grzegorzek Bartłomiej | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl / Intel Runners | opłacono on-line | ||||
biegamyrazem.pl Gdynia | |||||||||
315 | Kubilus Robert | Rumia | 5 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line | ||||
316 | Koziński Marek | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line | ||||
317 | Knitter Robert | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line | ||||
318 | Szwedek Krzysztof | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line | ||||
319 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line | ||||
moniateam | |||||||||
320 | Kuźniak Krzysztof | Gdynia | 5 km | moniateam | opłacono on-line | ||||
321 | Kuźniak Joanna | Gdynia | 5 km | moniateam | opłacono on-line | ||||
parkrun Rumia | |||||||||
322 | Zając Piotr | Rumia | 5 km | parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
323 | Wielgos Joanna | Gdynia | 5 km | parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
324 | Żydkiewicz-Dopka Magdalena | Rumia | 5 km | parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
podeszwa team | |||||||||
325 | Malinowska Wioletta | Gdynia | 5 km | podeszwa team | opłacono on-line | ||||
prency na trasie | |||||||||
326 | Popowicz-Prena Sylwia | Rumia | 5 km | prency na trasie | opłacono on-line | ||||
xRunners | |||||||||
327 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | 5 km | xRunners | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
328 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | 5 km | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19146