Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świątczak Adam | Łódź | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
2 | Śliwiński Łukasz | Rumia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
3 | DEAKI Oktawiusz | Zabrze | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
4 | Sychowski Tadeusz | Reda | Bieg Główny | opłacono | ||
5 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
6 | Łempicki Karol | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
7 | Plocke Michał | Kłanino | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
8 | Bogusz Tomasz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
9 | Curyło Marcin | Władysławowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
10 | Pańczak Maria | Poznań | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono | ||
11 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
12 | Szewczak Tomasz | Reda | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
13 | Choiński Dariusz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
14 | Studziński Paweł | Żelistrzewo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
15 | Beczek Aleksandra | Suchy Dwór | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
16 | Mirowska-Wawrzyniak Kasia | Poznań | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
17 | Koszałka Zdzisław | Kębłowo | Bieg Główny | |||
18 | Lademann Maciej | Darzlubie | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
19 | Błaszak Roman | Malbork | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
20 | Kaźmierczak Michał | Kartuzy | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
21 | Krasowski Łukasz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
22 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
23 | Halman Leszek | Bielkówko | Bieg Główny | opłacono | ||
24 | Knitter Dawid | Karnieszewice | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
25 | Schröder Adam | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
26 | Czenska Magdalena | Warszawa | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
27 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
28 | Narkiewicz Damian | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
29 | Rynkiewicz Dariusz | Kosakowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
30 | Rydarowicz Robert | Warszawa | Bieg Główny | opłacono | ||
31 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
32 | petrowski zbigniew | gdansk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
33 | Duch Emil | Warszawa | Bieg Główny | opłacono | ||
34 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono | ||
35 | Ścisłowicz Konrad | Kielce | Bieg Główny | opłacono | ||
36 | Prusałowicz Jerzy | Płock | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
37 | Okołotowicz Sebastian | Słupsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
38 | Kamiński Bartosz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
39 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
40 | Czylkowski Arkadiusz | Strzelno | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
41 | Gort Sławomir | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
42 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
43 | Klebba Mariusz | Mrzezino | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
44 | Drewniak Mariusz | Jelenia Góra | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
45 | Struk Edmund | Swarzewo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
46 | Litzbarski Marek | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
47 | Skrzypczak Marcin | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
48 | Skrzypczak Kinga | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
49 | Machnikowski Marek | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
50 | Piktel Wojciech | Hel | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
51 | Koroluk Sławomir | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
52 | Kujawski Grzegorz | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
53 | Anolik Piotr | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
54 | Uleński Mariusz | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
55 | Ostojska Ewa | Reda | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
56 | Gawęda Bożena | Gościcino | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
57 | Furman Paweł | Katowice | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
58 | Dembina Andrzej | Suchy Las | Bieg Główny | |||
59 | dembina andrzej | suchy las | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
60 | Willner Waldemar | Domatowo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
61 | KLEBBA BARTOSZ | SWARZEWO | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
62 | Karcz Piotr | GDAŃSK | Bieg Główny | |||
63 | Utrajczak Daniel | Poznań | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
64 | Wielgus Janusz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
65 | Urtnowski Henryk | Gdańsk | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
66 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
67 | Barański Grzegorz | Brodnica | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
68 | Napiontek Maria | Poznań | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
69 | BIESZK JULIA | KARLIKOWO | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
70 | Piechota Janusz | Gdańsk | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
71 | Kowalska Iwona | Mosty | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
72 | Karcz Piotr | GDAŃSK | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
73 | Smykowska Marzena | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
74 | Mizera Agnieszka | Lędowo Osiedle | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
75 | Zinkel Jacek | Luzino | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
76 | Trzeciakowski Marcin | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
77 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg Główny | |||
78 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
79 | Foltyn Ireneusz | Bolszewo | Bieg Główny | |||
80 | Janiak Tomasz | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
81 | ROGOWSKI ZBIGNIEW | TORUŃ | Bieg Główny | |||
82 | Maksyś Ryszard | Pierwoszyno | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
83 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
84 | Kamiński Zbigniew | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
85 | Buczek Robert | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
86 | Kulas Jakub | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
87 | Majewski Pawel | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
88 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
89 | Mislisz Piotr | Osłonino | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
90 | Kopeć Igor | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
91 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
92 | Krym Arkadiusz | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
93 | FIGAT ANDRZEJ | KOBYŁKA | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
94 | Chyb Radosław | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
95 | Kołomyjski Andrzej | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
96 | Chudy Henryk | Sławsko | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
97 | Pieper Sebastian | Swarzewo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
98 | Drążkowski Daniel | Gdańsk | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
99 | Kantecki Tomasz | Bolszewo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
100 | STEMPIN PIOTR STEMPIN | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 36322