Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machnikowski Marek | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
2 | Skrzypczak Kinga | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
3 | Skrzypczak Marcin | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
4 | Wielgus Agnieszka | Gdynia | Bieg Główny | Complexsports / TRI Ladies / ATC Cargo Team | opłacono on-line | |
5 | Litzbarski Marek | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
6 | Struk Edmund | Swarzewo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
7 | Drewniak Mariusz | Jelenia Góra | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
8 | Klebba Mariusz | Mrzezino | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
9 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
10 | Gort Sławomir | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
11 | Czylkowski Arkadiusz | Strzelno | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
12 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
13 | Kamiński Bartosz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
14 | Kowalczyk Maciej | Gdynia | Bieg Główny | KS Tecza | opłacono on-line | |
15 | Szychułda Adam | Gdynia | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | "Zorza" Gdynia | opłacono on-line | |
16 | Okołotowicz Sebastian | Słupsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
17 | Oberzig Wiesław | Władysławowo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | LKS Ziemi Puckiej | opłacono | |
18 | Kaszewski Andrzej | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | 42 do szczęścia | opłacono on-line | |
19 | Magdziarz Dariusz | Lublin | Bieg Główny | Sport.Sanea.pl | opłacono | |
20 | Prusałowicz Jerzy | Płock | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
21 | Czerwicki Rafał | Wejherowo | Bieg Główny | PORTA DRZWI | opłacono on-line | |
22 | Ścisłowicz Konrad | Kielce | Bieg Główny | opłacono | ||
23 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono | ||
24 | CIMICKI Jacek | Wrocław | Bieg Główny | WKB Piast Wrocław | opłacono on-line | |
25 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Bieg Główny | Lechia Gdańsk / VRC | opłacono on-line | |
26 | Serwiński Włodzimierz | Kielno | Bieg Główny | Myśli w biegu | opłacono on-line | |
27 | Duch Emil | Warszawa | Bieg Główny | opłacono | ||
28 | Szewczuk Andrzej | Slupsk | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | Stopa Slupsk | opłacono on-line | |
29 | Pogodziński Paweł | Gdańsk | Bieg Główny | Tri-Team Rumia | opłacono on-line | |
30 | Miszewski Romuald | Rumia | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | ASCONI Polska_wINO | opłacono on-line | |
31 | Kunz Ireneusz | Reda | Bieg Główny | 33 drOP | opłacono on-line | |
32 | petrowski zbigniew | gdansk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
33 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
34 | Kłeczek Jacek | Rumia | Bieg Główny | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | opłacono on-line | |
35 | Rydarowicz Robert | Warszawa | Bieg Główny | opłacono | ||
36 | Rynkiewicz Dariusz | Kosakowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
37 | Narkiewicz Damian | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
38 | Pagas Rafał | Warszawa | Bieg Główny | T-Mobile Running Team | opłacono on-line | |
39 | Siek Marek | Jagatowo | Bieg Główny | SPORTEVO | opłacono on-line | |
40 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
41 | Czenska Magdalena | Warszawa | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
42 | Suchorz Krzysztof | Gdynia | Bieg Główny | Gdyński Triathlon | opłacono on-line | |
43 | Schröder Adam | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
44 | Czapiński Michał | Reda | Bieg Główny | HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK | opłacono on-line | |
45 | Knitter Dawid | Karnieszewice | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
46 | Borko Ryszard | Gdynia | Bieg Główny | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line | |
47 | Jankowska Justyna | Gdynia | Bieg Główny | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line | |
48 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Bieg Główny | excalibur | opłacono on-line | |
49 | Mudziejewski Jarosław | Bydgooszcz | Bieg Główny | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | |
50 | Szumski Waldemar | Gdańsk | Bieg Główny | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line | |
51 | Halman Leszek | Bielkówko | Bieg Główny | opłacono | ||
52 | Gierlach Jacek | 76-200 | Bieg Główny | Stopa Słupsk | opłacono on-line | |
53 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
54 | Krasowski Łukasz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
55 | Kaźmierczak Michał | Kartuzy | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
56 | Wita Dariusz | Sopot | Bieg Główny | Sopockie Przedszkole Niepubliczne | opłacono on-line | |
57 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
58 | Staszkiewicz Piotr | Gdynia | Bieg Główny | Judo Mifune Gdańsk | opłacono on-line | |
59 | Błaszak Roman | Malbork | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
60 | Lademann Maciej | Darzlubie | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
61 | Koszałka Zdzisław | Kębłowo | Bieg Główny | |||
62 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
63 | Mirowska-Wawrzyniak Kasia | Poznań | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
64 | Beczek Aleksandra | Suchy Dwór | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
65 | Cejko Sławomir | Bydgoszcz | Bieg Główny | DRUŻYNA JEZUSA | ||
66 | Orzoł Kamil | Gdynia | Bieg Główny | BPH Runners Team | ||
67 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Bieg Główny | PARKRUN GDYNIA | opłacono on-line | |
68 | Studziński Paweł | Żelistrzewo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
69 | Choiński Dariusz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
70 | Szewczak Tomasz | Reda | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
71 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
72 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | Bieg Główny | ARCON | opłacono on-line | |
73 | Pańczak Maria | Poznań | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono | ||
74 | Curyło Marcin | Władysławowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
75 | Bogusz Tomasz | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
76 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Bieg Główny | BBL Słupsk | opłacono on-line | |
77 | Stefaniak Zbigniew | Puck | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | Gmina Puck | opłacono on-line | |
78 | Plocke Michał | Kłanino | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | ||
79 | Miler Dawid | Żelistrzewo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | LKS-Puck | opłacono | |
80 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
81 | Sobków Adam | Gdynia | Bieg Główny | BHMW_Gdynia | opłacono on-line | |
82 | Łempicki Karol | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
83 | ŚCIECHOWICZ Adam | Gdynia | Bieg Główny | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line | |
84 | Matysiak Marcin | Warszawa | Bieg Główny | GAPMONT RUNNING TEAM | opłacono on-line | |
85 | POPAJEWSKI Krzysztof | Lublin | Bieg Główny | SANEA SPORT | opłacono on-line | |
86 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
87 | Sychowski Tadeusz | Reda | Bieg Główny | opłacono | ||
88 | Kass Bartosz | Żelistrzewo | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | Korona Żelistrzewo | opłacono on-line | |
89 | Karwowska Danuta | Mosty | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | Ruch to zdrowie | opłacono on-line | |
90 | DEAKI Oktawiusz | Zabrze | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
91 | Śliwiński Łukasz | Rumia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
92 | Maculewicz Mateusz | Gdynia | Bieg Główny | MULTIPOWER POLSKA SATERNUS TEAM | ||
93 | Świątczak Adam | Łódź | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
94 | Domżalska Wioletta | Rumia | Bieg Główny | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |
95 | Polański Marcin | Sztutowo | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
96 | Zagórny Marcin | Radnica | Bieg Główny | Tomato Krosno Odrzańskie | opłacono on-line | |
97 | Ochnik Witold | Gdynia | Bieg Główny | opłacono on-line | ||
98 | PIOTRASCHKE Paweł | Słupsk | Bieg Główny | Szkoła Policji Słupsk- LKB im.Braci Pet Lębork | ||
99 | Golec Tomasz | Gdańsk | Bieg Główny | Biegam,żeby Bartek mógł biegać | ||
100 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 36323