Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skwarek Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
2 | Rychlińska Iwona | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
3 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
4 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
5 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
6 | Lesiecka Agata | Objazda | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
7 | Labuda Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
8 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
9 | Cholewińska Katarzyna | Ustka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
10 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
11 | Zduńska Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
12 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
13 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
14 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
15 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono BM |
16 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | opłacono BM |
17 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | opłacono |
18 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | opłacono BM |
19 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
20 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
21 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
22 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
23 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
24 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
25 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
26 | Sychla Monika | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
27 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
28 | Andrzejewska Paulina | SŁUPSK | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
29 | Rakowska Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | W.P.K Słoń Team Ustka |
Wyświetleń: 16770