Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Muszyński Jacek Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
2 Kamiński Marcin Smołdzino Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
3 Domaszk Zbigniew Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
4 Garski Kryspin Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
5 Michalak Marek Jezierzyce Bieg Mężczyzn - start 19:00 WSAiB Gdynia opłacono BM
6 Tomczak Sebastian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 W.P.K Słoń Team Ustka opłacono BM
7 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
8 Wilusz Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 STOPA Słupsk opłacono BM
9 Maciejewski Tomasz Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Wolves Słupsk opłacono BM
10 Staniuk Bartosz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono BM
11 Guzik Piotr Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka Szkoła Biegania opłacono BM
12 Fabich Adrian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka szkoła biegania
13 Boś Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
14 Rychliński Damian Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Wataha - Łączy Nas Bieganie
15 Konkel Łukasz Koszalin Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
16 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Best Beasts opłacono BM
17 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
18 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
19 Kania Brajan Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku opłacono BM
20 Krzeszowski Lukasz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
21 Franczak Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
22 Badziąg Waldemar Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
23 Cholewiński Artur Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Sprint team opłacono BM
24 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Leasing Polski Team opłacono BM
25 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
26 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg Mężczyzn - start 19:00 ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono BM
27 Denert Jan Augustów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Elektronicznezapisy.pl Team


Wyświetleń: 11017

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ