Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | |||||||||
1 | Kania Brajan | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono BM | ||||
Best Beasts | |||||||||
2 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts | opłacono BM | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
3 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono BM | ||||
Elektronicznezapisy.pl Team | |||||||||
4 | Denert Jan | Augustów | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Elektronicznezapisy.pl Team | |||||
Leasing Polski Team | |||||||||
5 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Leasing Polski Team | opłacono BM | ||||
Niezniszczalni Słupsk | |||||||||
6 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM | ||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
7 | Tomczak Dominik | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM | ||||
8 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM | ||||
9 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM | ||||
Night Wolves Słupsk | |||||||||
10 | Maciejewski Tomasz | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Wolves Słupsk | opłacono BM | ||||
STOPA Słupsk | |||||||||
11 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | STOPA Słupsk | opłacono BM | ||||
Sprint team | |||||||||
12 | Cholewiński Artur | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Sprint team | opłacono BM | ||||
Toyota Kawisbike Team Słupsk | |||||||||
13 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono BM | ||||
Ustecka Szkoła Biegania | |||||||||
14 | Guzik Piotr | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka Szkoła Biegania | opłacono BM | ||||
Ustecka szkoła biegania | |||||||||
15 | Fabich Adrian | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka szkoła biegania | |||||
W.P.K Słoń Team Ustka | |||||||||
16 | Tomczak Sebastian | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono BM | ||||
WSAiB Gdynia | |||||||||
17 | Michalak Marek | Jezierzyce | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | WSAiB Gdynia | opłacono BM | ||||
Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||||||
18 | Rychliński Damian | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
19 | Kamiński Marcin | Smołdzino | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
20 | Boś Grzegorz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
21 | Konkel Łukasz | Koszalin | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
22 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
23 | Krzeszowski Lukasz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
24 | Franczak Krzysztof | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
25 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | ||||
26 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | ||||
27 | Garski Kryspin | Bytów | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
Wyświetleń: 16765