Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
2 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
3 | Kamiński Marcin | Smołdzino | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
4 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
5 | Rolbiecki Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
6 | Grabowska Maja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
7 | Kapelańczyk Adam | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
8 | Kapelańczyk Iwona | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
9 | Kapelańczyk Kamila | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
10 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | opłacono BM |
11 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
12 | Greber Igor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku | opłacono BM |
13 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
14 | Michalak Marek | Jezierzyce | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | WSAiB Gdynia | opłacono BM |
15 | Spychalska Beata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
16 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
17 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
18 | Tomczak Sebastian | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono BM |
19 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
20 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Jaśmin Team | |
21 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |
22 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
23 | Bajer Laura | Słuosk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
24 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | STOPA Słupsk | opłacono BM |
25 | Maciejewski Tomasz | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Wolves Słupsk | opłacono BM |
26 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
27 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
28 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
29 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |
30 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono BM |
31 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
32 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
33 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
34 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
35 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
36 | Pozorska Zuzanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
37 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
38 | Guzik Piotr | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka Szkoła Biegania | opłacono BM |
39 | Boś Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
40 | Macholl Wiktor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
41 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
42 | Tołczyk Kacper | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
43 | Anioł Aurelia | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
44 | Buczkowski Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
45 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
46 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
47 | Małecki Tomasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
48 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
49 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
50 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
51 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts | opłacono BM |
52 | Lesiecka Agata | Objazda | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
53 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | opłacono |
54 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
55 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono BM |
56 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
57 | Riopka Wiktoria | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
58 | Sychla Mateusz | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
59 | Chmiel Emilia | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
60 | Pokrzywniak Olivier | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
61 | Golis Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
62 | Labuda Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
63 | Zinkowska Magdalena | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Huzar Bike Academy | |
64 | Suproń Magdalena | Biały Bór | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP nr 1 w Białym Borze | opłacono BM |
65 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
66 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | opłacono BM |
67 | Chlebowski Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
68 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
69 | Parol Alicja | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
70 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
71 | Ukleja Liliana | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
72 | Ukleja Nadia | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
73 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
74 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
75 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
76 | Kania Brajan | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono BM |
77 | ŁAŃKO Kacper | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
78 | Treder Alina | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
79 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
80 | Skwarek Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
81 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
82 | Krzeszowski Lukasz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
83 | Franczak Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
84 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
85 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
86 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
87 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
88 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
89 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
90 | Cholewiński Artur | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Sprint team | opłacono BM |
91 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
92 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
93 | Cholewińska Katarzyna | Ustka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
94 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
95 | Zduńska Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
96 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
97 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Leasing Polski Team | opłacono BM |
98 | Sychla Marcel | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |
99 | Sychla Iga | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |
100 | Sychla Monika | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
Wyświetleń: 16749