Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
2 | Suproń Magdalena | Biały Bór | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP nr 1 w Białym Borze | opłacono BM |
3 | ŁAŃKO Kacper | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
4 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
5 | Parol Alicja | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
6 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
7 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
8 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Leasing Polski Team | opłacono BM |
9 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
10 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
11 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
12 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
13 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono BM |
14 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | opłacono BM |
15 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
16 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono BM |
17 | Michalak Marek | Jezierzyce | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | WSAiB Gdynia | opłacono BM |
18 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
19 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
20 | Bijok Małgorzata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
21 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
22 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
23 | Chlebowski Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
24 | Zinkowska Magdalena | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Huzar Bike Academy | |
25 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
26 | Małecki Tomasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
27 | Anioł Aurelia | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
28 | Pozorska Zuzanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
29 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
30 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
31 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
32 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |
33 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
34 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
35 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
36 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |
37 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Jaśmin Team | |
38 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
39 | Spychalska Beata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
40 | Kapelańczyk Kamila | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
41 | Kapelańczyk Iwona | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
42 | Kapelańczyk Adam | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
43 | Grabowska Maja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
44 | Rolbiecki Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
45 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
46 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
47 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
48 | Sychla Monika | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
49 | Sychla Iga | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |
50 | Sychla Marcel | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |
51 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
52 | Treder Alina | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
53 | Sychla Mateusz | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
54 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
55 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
56 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
57 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
58 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
59 | Ukleja Nadia | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
60 | Ukleja Liliana | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
61 | Lesiecka Agata | Objazda | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
62 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | opłacono |
63 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
64 | Bajer Laura | Słuosk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
65 | Andrzejewska Paulina | SŁUPSK | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
66 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
67 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
68 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
69 | Zduńska Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
70 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
71 | Cholewiński Artur | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Sprint team | opłacono BM |
72 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
73 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
74 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
75 | Franczak Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
76 | Krzeszowski Lukasz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
77 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
78 | Skwarek Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
79 | Kania Brajan | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono BM |
80 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
81 | Labuda Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
82 | Golis Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
83 | Pokrzywniak Olivier | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
84 | Chmiel Emilia | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
85 | Riopka Wiktoria | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
86 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
87 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts | opłacono BM |
88 | Buczkowski Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
89 | Tołczyk Kacper | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
90 | Macholl Wiktor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
91 | Boś Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
92 | Guzik Piotr | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka Szkoła Biegania | opłacono BM |
93 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
94 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
95 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono BM |
96 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | STOPA Słupsk | opłacono BM |
97 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
98 | Greber Igor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku | opłacono BM |
99 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
100 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | opłacono BM |
Wyświetleń: 16768