Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
2 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
3 | Zduńska Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
4 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
5 | Cholewińska Katarzyna | Ustka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
6 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
7 | Franczak Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
8 | Krzeszowski Lukasz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
9 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
10 | Skwarek Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
11 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
12 | Treder Alina | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
13 | ŁAŃKO Kacper | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
14 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
15 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
16 | Ukleja Nadia | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
17 | Ukleja Liliana | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
18 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
19 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
20 | Chlebowski Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
21 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
22 | Labuda Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
23 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
24 | Lesiecka Agata | Objazda | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
25 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
26 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
27 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
28 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
29 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
30 | Macholl Wiktor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
31 | Boś Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
32 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
33 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
34 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
35 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
36 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
37 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
38 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
39 | Bajer Laura | Słuosk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
40 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
41 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
42 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
43 | Spychalska Beata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
44 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
45 | Kapelańczyk Kamila | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
46 | Kapelańczyk Iwona | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
47 | Kapelańczyk Adam | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
48 | Grabowska Maja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
49 | Rolbiecki Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
50 | Kamiński Marcin | Smołdzino | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
51 | Kania Brajan | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono BM |
52 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts | opłacono BM |
53 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono BM |
54 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono BM |
55 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | opłacono BM |
56 | Zinkowska Magdalena | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Huzar Bike Academy | |
57 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |
58 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Jaśmin Team | |
59 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | opłacono |
60 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Leasing Polski Team | opłacono BM |
61 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | opłacono BM |
62 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
63 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
64 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
65 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
66 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
67 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |
68 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
69 | Maciejewski Tomasz | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Wolves Słupsk | opłacono BM |
70 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
71 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
72 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
73 | Golis Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
74 | Pokrzywniak Olivier | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
75 | Chmiel Emilia | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
76 | Riopka Wiktoria | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
77 | Buczkowski Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
78 | Tołczyk Kacper | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
79 | Suproń Magdalena | Biały Bór | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP nr 1 w Białym Borze | opłacono BM |
80 | Cholewiński Artur | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Sprint team | opłacono BM |
81 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | STOPA Słupsk | opłacono BM |
82 | Greber Igor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku | opłacono BM |
83 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
84 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
85 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
86 | Parol Alicja | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
87 | Pozorska Zuzanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
88 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
89 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
90 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
91 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
92 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
93 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
94 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono BM |
95 | Guzik Piotr | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka Szkoła Biegania | opłacono BM |
96 | Andrzejewska Paulina | SŁUPSK | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
97 | Bijok Małgorzata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
98 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
99 | Sychla Monika | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
100 | Sychla Iga | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym |
Wyświetleń: 16988