Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pouch Martyna Reda Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 ASDP
2 Cholewińska Laura Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
3 Cholewiński Filip Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
4 Krzeszowska Nina Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
5 Sołśnia Maja Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
6 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
7 Ukleja Nadia Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
8 Ukleja Liliana Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
9 Suproń Magdalena Biały Bór Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP nr 1 w Białym Borze opłacono BM
10 Golis Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
11 Pokrzywniak Olivier Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
12 Chmiel Emilia Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
13 Riopka Wiktoria Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
14 Buczkowski Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
15 Tołczyk Kacper Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
16 Macholl Wiktor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
17 Rychliński Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
18 Rychliński Oskar Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
19 Bajer Laura Słuosk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
20 Pawliczak Alicja Gdansk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 35 Gdańsk
21 Greber Igor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku opłacono BM
22 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
23 Treder Alina Łosino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
24 Dawidowska Magdalena Bolesławice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
25 Zinkowska Magdalena Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Huzar Bike Academy
26 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
27 Anioł Aurelia Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
28 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
29 Pruska Agnieszka Widzino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
30 Szewczyk Agata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
31 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
32 Spychalska Beata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
33 Kapelańczyk Kamila Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
34 Kapelańczyk Iwona Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
35 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg Kobiet - start 18:30 Night Runners Słupsk opłacono BM
36 Andrzejewska Paulina SŁUPSK Bieg Kobiet - start 18:30 Vacu Activ Gym opłacono BM
37 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
38 Kurzedlak Jadwiga Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Vacu Activ Gym opłacono BM
39 Sychla Monika Łosino Bieg Kobiet - start 18:30 Vacu Activ Gym opłacono BM
40 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
41 Zduńska Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
42 Krzoska Dorota Brusy Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
43 Cholewińska Katarzyna Ustka Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
44 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
45 Ukleja Monika Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
46 Szudobaj Hanna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
47 Skwarek Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
48 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
49 Szpilarewicz Olga Szpilarewicz Smołdzino Bieg Kobiet - start 18:30 Grand Lubicz Team opłacono BM
50 Suproń Izabela Biały Bór Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
51 Labuda Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
52 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Bieg Kobiet - start 18:30 Gmina Słupsk opłacono BM
53 Firkowska Patrycja Firkowska Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 Kobylnica CUW Team opłacono
54 Lesiecka Agata Objazda Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
55 Konkel Agnieszka Koszalin Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
56 Rakowska Katarzyna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 W.P.K Słoń Team Ustka
57 Płodzień Karolina Karzcino Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
58 Rychlińska Iwona Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30
59 Kęsik Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
60 Wyderka Agnieszka Gdansk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
61 Kocoń Sylwia Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
62 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Bieg Kobiet - start 18:30 Moczymordy team opłacono BM
63 Solak Halina Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
64 Treder Marian Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
65 Chlebowski Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
66 Sychla Mateusz Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Vacu Activ Gym
67 Skępiec Adam Kczewo Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
68 Małecki Tomasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Vacu Activ Gym
69 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
70 NOWACKI Kamil Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
71 Pozorski Krzysztof Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
72 Kargul Jacek Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Night Runners Słupsk
73 Głaszcz Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Jaśmin Team
74 Kapelańczyk Adam Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
75 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
76 Denert Jan Augustów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Elektronicznezapisy.pl Team
77 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg Mężczyzn - start 19:00 ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono BM
78 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
79 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Leasing Polski Team opłacono BM
80 Cholewiński Artur Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Sprint team opłacono BM
81 Badziąg Waldemar Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
82 Franczak Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
83 Krzeszowski Lukasz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
84 Kania Brajan Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku opłacono BM
85 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
86 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
87 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Best Beasts opłacono BM
88 Konkel Łukasz Koszalin Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
89 Rychliński Damian Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Wataha - Łączy Nas Bieganie
90 Boś Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
91 Fabich Adrian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka szkoła biegania
92 Guzik Piotr Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka Szkoła Biegania opłacono BM
93 Staniuk Bartosz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono BM
94 Maciejewski Tomasz Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Wolves Słupsk opłacono BM
95 Wilusz Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 STOPA Słupsk opłacono BM
96 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
97 Tomczak Sebastian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 W.P.K Słoń Team Ustka opłacono BM
98 Michalak Marek Jezierzyce Bieg Mężczyzn - start 19:00 WSAiB Gdynia opłacono BM
99 Garski Kryspin Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
100 Domaszk Zbigniew Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM


Wyświetleń: 9988

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ