Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sychla Iga | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |
2 | Sychla Marcel | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |
3 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
4 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
5 | ŁAŃKO Kacper | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
6 | Parol Alicja | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
7 | Pozorska Zuzanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
8 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
9 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
10 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
11 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Jaśmin Team | |
12 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
13 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
14 | Grabowska Maja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
15 | Denert Jan | Augustów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Elektronicznezapisy.pl Team | |
16 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono BM |
17 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
18 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Leasing Polski Team | opłacono BM |
19 | Cholewiński Artur | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Sprint team | opłacono BM |
20 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
21 | Franczak Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
22 | Krzeszowski Lukasz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
23 | Kania Brajan | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono BM |
24 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
25 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
26 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts | opłacono BM |
27 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
28 | Rychliński Damian | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Wataha - Łączy Nas Bieganie | |
29 | Boś Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
30 | Fabich Adrian | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka szkoła biegania | |
31 | Guzik Piotr | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka Szkoła Biegania | opłacono BM |
32 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono BM |
33 | Maciejewski Tomasz | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Wolves Słupsk | opłacono BM |
34 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | STOPA Słupsk | opłacono BM |
35 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
36 | Tomczak Sebastian | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono BM |
37 | Michalak Marek | Jezierzyce | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | WSAiB Gdynia | opłacono BM |
38 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
39 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
40 | Kamiński Marcin | Smołdzino | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
41 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
42 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
43 | Chlebowski Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
44 | Sychla Mateusz | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
45 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
46 | Małecki Tomasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
47 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
48 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
49 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
50 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |
51 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |
52 | Kapelańczyk Adam | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
53 | Rolbiecki Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
54 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
55 | Andrzejewska Paulina | SŁUPSK | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
56 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
57 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
58 | Sychla Monika | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM |
59 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
60 | Zduńska Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
61 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
62 | Cholewińska Katarzyna | Ustka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
63 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
64 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
65 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
66 | Skwarek Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
67 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
68 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | opłacono BM |
69 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
70 | Labuda Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
71 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono BM |
72 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | opłacono |
73 | Lesiecka Agata | Objazda | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
74 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
75 | Rakowska Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | W.P.K Słoń Team Ustka | |
76 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
77 | Rychlińska Iwona | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
78 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
79 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
80 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
81 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | opłacono BM |
82 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
83 | Bijok Małgorzata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
84 | Treder Alina | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
85 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
86 | Zinkowska Magdalena | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Huzar Bike Academy | |
87 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
88 | Anioł Aurelia | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
89 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
90 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
91 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
92 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
93 | Spychalska Beata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
94 | Kapelańczyk Kamila | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
95 | Kapelańczyk Iwona | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
96 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | ASDP | |
97 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
98 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
99 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
100 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM |
Wyświetleń: 16746