Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Muszyński Jacek Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
2 Solak Halina Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
3 Kamiński Marcin Smołdzino Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
4 Domaszk Zbigniew Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
5 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
6 Grabowska Maja Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
7 Kapelańczyk Adam Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
8 Kapelańczyk Iwona Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
9 Kapelańczyk Kamila Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
10 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Bieg Kobiet - start 18:30 Moczymordy team opłacono BM
11 Garski Kryspin Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
12 Greber Igor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku opłacono BM
13 Kocoń Sylwia Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
14 Michalak Marek Jezierzyce Bieg Mężczyzn - start 19:00 WSAiB Gdynia opłacono BM
15 Spychalska Beata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
16 Przyborek Szymon Kuleszewo Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
17 Twardowski Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
18 Pawliczak Alicja Gdansk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 35 Gdańsk
19 Tomczak Sebastian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 W.P.K Słoń Team Ustka opłacono BM
20 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
21 Głaszcz Maciej Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Jaśmin Team
22 Głaszcz Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Jaśmin Team
23 Wyderka Agnieszka Gdansk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
24 Bajer Laura Słuosk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
25 Wilusz Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 STOPA Słupsk opłacono BM
26 Maciejewski Tomasz Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Wolves Słupsk opłacono BM
27 Kargul Milena Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
28 Kargul Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
29 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
30 Kargul Jacek Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Night Runners Słupsk
31 Staniuk Bartosz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono BM
32 Szewczyk Agata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
33 Grabowski Tymon KOBYLNICA Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
34 Pruska Agnieszka Widzino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
35 Kęsik Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
36 Pozorski Krzysztof Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
37 Pozorska Zuzanna Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
38 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
39 Guzik Piotr Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka Szkoła Biegania opłacono BM
40 Fabich Adrian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka szkoła biegania
41 Boś Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
42 Rychliński Damian Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Wataha - Łączy Nas Bieganie
43 Rychlińska Iwona Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30
44 Rychliński Oskar Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
45 Rychliński Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
46 Macholl Wiktor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
47 Płodzień Karolina Karzcino Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
48 Tołczyk Kacper Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
49 Rakowska Katarzyna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 W.P.K Słoń Team Ustka
50 Anioł Aurelia Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
51 Buczkowski Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
52 NOWACKI Kamil Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
53 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
54 Małecki Tomasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Vacu Activ Gym
55 Konkel Łukasz Koszalin Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
56 Konkel Agnieszka Koszalin Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
57 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
58 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Best Beasts opłacono BM
59 Lesiecka Agata Objazda Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
60 Firkowska Patrycja Firkowska Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 Kobylnica CUW Team opłacono
61 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
62 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Bieg Kobiet - start 18:30 Gmina Słupsk opłacono BM
63 Skępiec Adam Kczewo Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
64 Riopka Wiktoria Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
65 Sychla Mateusz Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Vacu Activ Gym
66 Chmiel Emilia Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
67 Pokrzywniak Olivier Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
68 Golis Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
69 Labuda Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
70 Zinkowska Magdalena Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Huzar Bike Academy
71 Suproń Magdalena Biały Bór Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP nr 1 w Białym Borze opłacono BM
72 Suproń Izabela Biały Bór Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
73 Szpilarewicz Olga Szpilarewicz Smołdzino Bieg Kobiet - start 18:30 Grand Lubicz Team opłacono BM
74 Chlebowski Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
75 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
76 Parol Alicja Bolesławice Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
77 Dawidowska Magdalena Bolesławice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
78 Ukleja Liliana Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
79 Ukleja Nadia Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
80 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
81 Sołśnia Maja Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
82 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
83 Kania Brajan Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku opłacono BM
84 ŁAŃKO Kacper Bolesławice Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
85 Treder Alina Łosino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
86 Treder Marian Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
87 Skwarek Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
88 Krzeszowska Nina Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
89 Krzeszowski Lukasz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
90 Franczak Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
91 Szudobaj Hanna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
92 Badziąg Waldemar Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
93 Ukleja Monika Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
94 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
95 Chlebowski Tomasz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
96 Cholewiński Filip Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
97 Cholewiński Artur Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Sprint team opłacono BM
98 Cholewińska Laura Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
99 Chlebowska Amelia Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
100 Cholewińska Katarzyna Ustka Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM


Wyświetleń: 7090

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ