Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
2 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | |
3 | Kamiński Marcin | Smołdzino | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
4 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
5 | Rolbiecki Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
6 | Grabowska Maja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
7 | Kapelańczyk Adam | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
8 | Kapelańczyk Iwona | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
9 | Kapelańczyk Kamila | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
10 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | opłacono BM |
11 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
12 | Greber Igor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku | opłacono BM |
13 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
14 | Michalak Marek | Jezierzyce | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | WSAiB Gdynia | opłacono BM |
15 | Spychalska Beata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
16 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
17 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
18 | Pawliczak Alicja | Gdansk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 35 Gdańsk | |
19 | Tomczak Sebastian | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono BM |
20 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
21 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Jaśmin Team | |
22 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |
23 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
24 | Bajer Laura | Słuosk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
25 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | STOPA Słupsk | opłacono BM |
26 | Maciejewski Tomasz | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Wolves Słupsk | opłacono BM |
27 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
28 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
29 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
30 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |
31 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono BM |
32 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
33 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
34 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
35 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
36 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
37 | Pozorska Zuzanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
38 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
39 | Guzik Piotr | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka Szkoła Biegania | opłacono BM |
40 | Fabich Adrian | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka szkoła biegania | |
41 | Boś Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
42 | Rychliński Damian | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Wataha - Łączy Nas Bieganie | |
43 | Rychlińska Iwona | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
44 | Rychliński Oskar | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
45 | Rychliński Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
46 | Macholl Wiktor | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
47 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
48 | Tołczyk Kacper | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
49 | Rakowska Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | W.P.K Słoń Team Ustka | |
50 | Anioł Aurelia | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
51 | Buczkowski Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM |
52 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
53 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
54 | Małecki Tomasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
55 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
56 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
57 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
58 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts | opłacono BM |
59 | Lesiecka Agata | Objazda | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
60 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | opłacono |
61 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM |
62 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono BM |
63 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
64 | Riopka Wiktoria | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
65 | Sychla Mateusz | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |
66 | Chmiel Emilia | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
67 | Pokrzywniak Olivier | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
68 | Golis Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM |
69 | Labuda Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
70 | Zinkowska Magdalena | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Huzar Bike Academy | |
71 | Suproń Magdalena | Biały Bór | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP nr 1 w Białym Borze | opłacono BM |
72 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
73 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | opłacono BM |
74 | Chlebowski Łukasz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
75 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
76 | Parol Alicja | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
77 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
78 | Ukleja Liliana | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
79 | Ukleja Nadia | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
80 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
81 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
82 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
83 | Kania Brajan | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono BM |
84 | ŁAŃKO Kacper | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
85 | Treder Alina | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
86 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
87 | Skwarek Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |
88 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |
89 | Krzeszowski Lukasz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
90 | Franczak Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |
91 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
92 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM |
93 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
94 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM |
95 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
96 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
97 | Cholewiński Artur | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Sprint team | opłacono BM |
98 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM |
99 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||
100 | Cholewińska Katarzyna | Ustka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM |
Wyświetleń: 16772