Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku
1 Kania Brajan Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku opłacono BM
ASDP
2 Pouch Martyna Reda Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 ASDP
Best Beasts
3 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Best Beasts opłacono BM
ElektroniczneZapisy.pl Team
4 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg Mężczyzn - start 19:00 ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono BM
Elektronicznezapisy.pl Team
5 Denert Jan Augustów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Elektronicznezapisy.pl Team
Gmina Słupsk
6 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Bieg Kobiet - start 18:30 Gmina Słupsk opłacono BM
Grand Lubicz Team
7 Szpilarewicz Olga Szpilarewicz Smołdzino Bieg Kobiet - start 18:30 Grand Lubicz Team opłacono BM
Huzar Bike Academy
8 Zinkowska Magdalena Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Huzar Bike Academy
Jaśmin Team
9 Głaszcz Maciej Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Jaśmin Team
10 Głaszcz Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Jaśmin Team
Kobylnica CUW Team
11 Firkowska Patrycja Firkowska Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 Kobylnica CUW Team opłacono
Leasing Polski Team
12 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Leasing Polski Team opłacono BM
Moczymordy team
13 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Bieg Kobiet - start 18:30 Moczymordy team opłacono BM
Niezniszczalni Słupsk
14 Szudobaj Hanna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
15 Badziąg Waldemar Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
Night Runners Słupsk
16 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
17 Kargul Jacek Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Night Runners Słupsk
18 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
19 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
20 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg Kobiet - start 18:30 Night Runners Słupsk opłacono BM
Night Wolves Słupsk
21 Maciejewski Tomasz Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Wolves Słupsk opłacono BM
Potęga Nordica
22 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
23 Ukleja Monika Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
24 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
SP 6
25 Riopka Wiktoria Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
26 Chmiel Emilia Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
27 Pokrzywniak Olivier Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
28 Golis Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
SP 6 w Słupsku
29 Tołczyk Kacper Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
30 Buczkowski Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
SP 35 Gdańsk
31 Pawliczak Alicja Gdansk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 35 Gdańsk
SP nr 1 w Białym Borze
32 Suproń Magdalena Biały Bór Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP nr 1 w Białym Borze opłacono BM
STOPA Słupsk
33 Wilusz Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 STOPA Słupsk opłacono BM
Sprint team
34 Cholewiński Artur Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Sprint team opłacono BM
Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku
35 Cholewiński Filip Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
36 Cholewińska Laura Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
37 Grabowski Tymon KOBYLNICA Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
38 Pozorska Zuzanna Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
39 Parol Alicja Bolesławice Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
40 Chlebowski Tomasz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku
41 Greber Igor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku opłacono BM
Toyota Kawisbike Team Słupsk
42 Staniuk Bartosz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono BM
Ustecka Szkoła Biegania
43 Guzik Piotr Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka Szkoła Biegania opłacono BM
Ustecka szkoła biegania
44 Fabich Adrian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Ustecka szkoła biegania
Vacu Activ Gym
45 Anioł Aurelia Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
46 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
47 Sychla Mateusz Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Vacu Activ Gym
48 Sychla Marcel Łosino Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Vacu Activ Gym
49 Sychla Iga Łosino Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Vacu Activ Gym
50 Sychla Monika Łosino Bieg Kobiet - start 18:30 Vacu Activ Gym opłacono BM
51 Kurzedlak Jadwiga Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Vacu Activ Gym opłacono BM
52 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
53 Andrzejewska Paulina SŁUPSK Bieg Kobiet - start 18:30 Vacu Activ Gym opłacono BM
Vacu Activ Gym
54 Małecki Tomasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Vacu Activ Gym
W.P.K Słoń Team Ustka
55 Tomczak Sebastian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 W.P.K Słoń Team Ustka opłacono BM
56 Rakowska Katarzyna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 W.P.K Słoń Team Ustka
WSAiB Gdynia
57 Michalak Marek Jezierzyce Bieg Mężczyzn - start 19:00 WSAiB Gdynia opłacono BM
Wataha - Łączy Nas Bieganie
58 Rychliński Damian Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Wataha - Łączy Nas Bieganie
_BRAK NAZWY_
59 Kamiński Marcin Smołdzino Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
60 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
61 Grabowska Maja Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
62 Kapelańczyk Adam Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
63 Kapelańczyk Iwona Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
64 Kapelańczyk Kamila Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
65 Kocoń Sylwia Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
66 Spychalska Beata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
67 Przyborek Szymon Kuleszewo Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
68 Twardowski Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
69 Wyderka Agnieszka Gdansk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
70 Bajer Laura Słuosk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
71 Kargul Milena Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
72 Kargul Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
73 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
74 Szewczyk Agata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
75 Pruska Agnieszka Widzino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
76 Pozorski Krzysztof Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
77 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
78 Boś Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
79 Rychlińska Iwona Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30
80 Rychliński Oskar Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
81 Rychliński Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
82 Macholl Wiktor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
83 Płodzień Karolina Karzcino Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
84 NOWACKI Kamil Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
85 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
86 Konkel Łukasz Koszalin Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
87 Konkel Agnieszka Koszalin Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
88 Lesiecka Agata Objazda Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
89 Skępiec Adam Kczewo Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
90 Labuda Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
91 Suproń Izabela Biały Bór Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
92 Chlebowski Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
93 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
94 Dawidowska Magdalena Bolesławice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
95 Ukleja Liliana Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
96 Ukleja Nadia Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
97 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
98 Sołśnia Maja Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
99 ŁAŃKO Kacper Bolesławice Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
100 Treder Alina Łosino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
101 Treder Marian Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
102 Skwarek Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
103 Krzeszowska Nina Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
104 Krzeszowski Lukasz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
105 Franczak Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
106 Chlebowska Amelia Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
107 Cholewińska Katarzyna Ustka Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
108 Krzoska Dorota Brusy Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
109 Zduńska Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
110 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
111 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
Świat Płytek u Kryspina
112 Muszyński Jacek Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
113 Solak Halina Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
114 Domaszk Zbigniew Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
115 Garski Kryspin Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
116 Kęsik Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM


Wyświetleń: 9734

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ