Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | |||||||||
1 | Kania Brajan | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono BM | ||||
ASDP | |||||||||
2 | Pouch Martyna | Reda | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | ASDP | |||||
Best Beasts | |||||||||
3 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts | opłacono BM | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
4 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono BM | ||||
Elektronicznezapisy.pl Team | |||||||||
5 | Denert Jan | Augustów | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Elektronicznezapisy.pl Team | |||||
Gmina Słupsk | |||||||||
6 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono BM | ||||
Grand Lubicz Team | |||||||||
7 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | opłacono BM | ||||
Huzar Bike Academy | |||||||||
8 | Zinkowska Magdalena | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Huzar Bike Academy | |||||
Jaśmin Team | |||||||||
9 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Jaśmin Team | |||||
10 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |||||
Kobylnica CUW Team | |||||||||
11 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | opłacono | ||||
Leasing Polski Team | |||||||||
12 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Leasing Polski Team | opłacono BM | ||||
Moczymordy team | |||||||||
13 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | opłacono BM | ||||
Niezniszczalni Słupsk | |||||||||
14 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM | ||||
15 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Niezniszczalni Słupsk | opłacono BM | ||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
16 | Tomczak Dominik | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM | ||||
17 | Kargul Jacek | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |||||
18 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM | ||||
19 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Runners Słupsk | opłacono BM | ||||
20 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Bieg Kobiet - start 18:30 | Night Runners Słupsk | opłacono BM | ||||
Night Wolves Słupsk | |||||||||
21 | Maciejewski Tomasz | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Night Wolves Słupsk | opłacono BM | ||||
Potęga Nordica | |||||||||
22 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM | ||||
23 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM | ||||
24 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono BM | ||||
SP 6 | |||||||||
25 | Riopka Wiktoria | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM | ||||
26 | Chmiel Emilia | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM | ||||
27 | Pokrzywniak Olivier | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM | ||||
28 | Golis Sebastian | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 | opłacono BM | ||||
SP 6 w Słupsku | |||||||||
29 | Tołczyk Kacper | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM | ||||
30 | Buczkowski Sebastian | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 6 w Słupsku | opłacono BM | ||||
SP 35 Gdańsk | |||||||||
31 | Pawliczak Alicja | Gdansk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP 35 Gdańsk | |||||
SP nr 1 w Białym Borze | |||||||||
32 | Suproń Magdalena | Biały Bór | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP nr 1 w Białym Borze | opłacono BM | ||||
STOPA Słupsk | |||||||||
33 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | STOPA Słupsk | opłacono BM | ||||
Sprint team | |||||||||
34 | Cholewiński Artur | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Sprint team | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | |||||||||
35 | Cholewiński Filip | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM | ||||
36 | Cholewińska Laura | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |||||||||
37 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |||||
38 | Pozorska Zuzanna | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |||||
39 | Parol Alicja | Bolesławice | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |||||
40 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |||||
Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku | |||||||||
41 | Greber Igor | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku | opłacono BM | ||||
Toyota Kawisbike Team Słupsk | |||||||||
42 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono BM | ||||
Ustecka Szkoła Biegania | |||||||||
43 | Guzik Piotr | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka Szkoła Biegania | opłacono BM | ||||
Ustecka szkoła biegania | |||||||||
44 | Fabich Adrian | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Ustecka szkoła biegania | |||||
Vacu Activ Gym | |||||||||
45 | Anioł Aurelia | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |||||
46 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |||||
47 | Sychla Mateusz | Łosino | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |||||
48 | Sychla Marcel | Łosino | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |||||
49 | Sychla Iga | Łosino | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | Vacu Activ Gym | |||||
50 | Sychla Monika | Łosino | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM | ||||
51 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM | ||||
52 | Bijok Małgorzata | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |||||
53 | Andrzejewska Paulina | SŁUPSK | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | opłacono BM | ||||
Vacu Activ Gym | |||||||||
54 | Małecki Tomasz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Vacu Activ Gym | |||||
W.P.K Słoń Team Ustka | |||||||||
55 | Tomczak Sebastian | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono BM | ||||
56 | Rakowska Katarzyna | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | W.P.K Słoń Team Ustka | |||||
WSAiB Gdynia | |||||||||
57 | Michalak Marek | Jezierzyce | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | WSAiB Gdynia | opłacono BM | ||||
Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||||||
58 | Rychliński Damian | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
59 | Kamiński Marcin | Smołdzino | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
60 | Rolbiecki Łukasz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
61 | Grabowska Maja | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||||||
62 | Kapelańczyk Adam | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
63 | Kapelańczyk Iwona | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
64 | Kapelańczyk Kamila | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
65 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
66 | Spychalska Beata | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
67 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||||||
68 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||||||
69 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
70 | Bajer Laura | Słuosk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |||||
71 | Kargul Milena | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||||||
72 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||||||
73 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
74 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
75 | Pruska Agnieszka | Widzino | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
76 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
77 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
78 | Boś Grzegorz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
79 | Rychlińska Iwona | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||||||
80 | Rychliński Oskar | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||||||
81 | Rychliński Sebastian | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||||||
82 | Macholl Wiktor | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |||||
83 | Płodzień Karolina | Karzcino | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
84 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
85 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
86 | Konkel Łukasz | Koszalin | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
87 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
88 | Lesiecka Agata | Objazda | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
89 | Skępiec Adam | Kczewo | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
90 | Labuda Monika | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
91 | Suproń Izabela | Biały Bór | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
92 | Chlebowski Łukasz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
93 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
94 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
95 | Ukleja Liliana | Nowa Dąbrowa | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |||||
96 | Ukleja Nadia | Nowa Dąbrowa | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |||||
97 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |||||
98 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |||||
99 | ŁAŃKO Kacper | Bolesławice | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||||||
100 | Treder Alina | Łosino | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||||||
101 | Treder Marian | Łosino | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||||||
102 | Skwarek Monika | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
103 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 | opłacono BM | |||||
104 | Krzeszowski Lukasz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
105 | Franczak Krzysztof | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono BM | |||||
106 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 | ||||||
107 | Cholewińska Katarzyna | Ustka | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
108 | Krzoska Dorota | Brusy | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
109 | Zduńska Agnieszka | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
110 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
111 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono BM | |||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
112 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | ||||
113 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | ||||
114 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | ||||
115 | Garski Kryspin | Bytów | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM | ||||
116 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
Wyświetleń: 16743