Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską

Wyniki dzieci i młodzieży

Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Miejscowość Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
151 BAJER LAURA M Dzieci SŁUOSK 00:02:00.82 00:04:34.29 00:07:06.55 00:09:53.54 00:12:46.99 00:15:46.07 00:18:07.99 00:19:59.05
152 BUCZKOWSKI SEBASTIAN M Dzieci SŁUPSK SP 6 W SŁUPSKU 00:01:41.75 00:03:30.75 00:05:23.18 00:07:24.60 00:09:27.88 00:11:34.25 00:13:34.76 00:15:46.61 00:18:01.96 00:19:59.54
153 CHLEBOWSKA AMELIA M Dzieci KOBYLNICA 00:02:52.09 00:05:48.31 00:08:54.24 00:12:21.33 00:15:18.08 00:18:28.85
154 CHLEBOWSKI TOMASZ M Dzieci KOBYLNICA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLNICY 00:02:02.07 00:04:23.14 00:06:40.31 00:09:03.65 00:11:30.91 00:13:54.80 00:16:27.14 00:19:04.16
156 CHOLEWIŃSKA LAURA K Dzieci SŁUPSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR8 W SŁUPSKU 00:01:59.28 00:04:04.57 00:06:14.05 00:08:28.25 00:10:44.49 00:13:10.73 00:15:51.48 00:18:20.61
157 CHOLEWIŃSKI FILIP M Dzieci SŁUPSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR8 W SŁUPSKU 00:01:57.83 00:03:39.46 00:05:20.46 00:07:07.32 00:09:00.68 00:10:48.10 00:12:47.78 00:14:45.73 00:16:37.50 00:18:26.51 00:19:55.61
158 GŁASZCZ MACIEJ M Dzieci KOBYLNICA JAŚMIN TEAM 00:01:34.58 00:03:18.71 00:05:06.75 00:07:05.78 00:09:01.15 00:11:02.13 00:13:18.07 00:15:28.80 00:17:38.74 00:19:56.76
159 GOLIS SEBASTIAN M Dzieci SŁUPSK SP 6 00:01:40.89 00:03:30.36 00:05:22.48 00:07:24.43 00:09:26.47 00:11:35.43 00:13:35.17 00:15:46.40 00:18:01.87 00:19:59.43
160 GRABOWSKA MAJA K Dzieci KOBYLNICA 00:02:09.35 00:04:36.93 00:07:07.40 00:09:42.35 00:12:13.43 00:14:49.15 00:17:25.35 00:19:46.39
161 GRABOWSKI TYMON K Dzieci KOBYLNICA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLNICY 00:01:50.13 00:03:45.22 00:05:40.78 00:07:38.99 00:09:44.32 00:11:48.18 00:13:55.80 00:16:11.39 00:18:28.73
162 GREBER IGOR M Dzieci SŁUPSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. OLĄT LWOWSKICH W SŁUPSKU 00:01:38.99 00:03:22.03 00:05:04.45 00:06:43.79 00:08:25.15 00:10:06.44 00:11:48.54 00:13:33.22 00:15:12.54 00:16:51.22 00:18:27.59 00:19:58.85
163 KARGUL MATEUSZ M Dzieci KOBYLNICA 00:01:41.53 00:03:20.15 00:04:55.72 00:06:28.22 00:07:58.43 00:09:30.15 00:11:10.86 00:12:48.31 00:14:25.93 00:16:02.80 00:17:42.77 00:19:15.13
164 KARGUL MILENA K Dzieci KOBYLNICA 00:01:42.82 00:03:34.42 00:05:24.28 00:07:19.86 00:09:11.96 00:11:06.35 00:13:04.92 00:15:08.64 00:17:12.57 00:19:29.01
165 KIEZIK BŁAŻEJ K Dzieci NOWA DĄBROWA 00:02:36.94 00:06:01.06 00:09:25.56 00:13:48.23 00:17:18.79
166 KRZESZOWSKA NINA K Dzieci SŁUPSK 00:02:01.25 00:04:34.09 00:07:06.77 00:09:54.30 00:12:47.42 00:15:46.41 00:18:19.71
168 MACHOLL WIKTOR M Dzieci SŁUPSK 00:02:14.42 00:04:54.52 00:07:51.05 00:11:36.57 00:15:32.97
169 PAROL ALICJA K Dzieci BOLESŁAWICE SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLNICY 00:02:09.26 00:04:36.98 00:07:07.36 00:09:42.16 00:12:13.54 00:14:49.37 00:17:25.63 00:19:47.27
170 POKRZYWNIAK OLIVIER M Dzieci SŁUPSK SP 6 00:01:41.86 00:03:30.32 00:05:20.83 00:07:03.83 00:08:49.10 00:10:33.45 00:12:14.08 00:13:56.77 00:15:36.50 00:17:16.65 00:18:57.58
183 POUCH MARTYNA K Dzieci REDA ASDP 00:01:29.77 00:03:06.37 00:04:46.31 00:06:30.25 00:08:20.65 00:10:09.85 00:12:02.31 00:13:51.33 00:15:38.82 00:17:30.73 00:19:23.42
172 PRZYBOREK SZYMON M Dzieci KULESZEWO 00:01:13.23 00:02:27.99 00:03:44.99 00:05:03.69 00:06:27.13 00:07:50.02 00:09:12.67 00:10:35.37 00:12:01.51 00:13:20.86 00:14:35.69 00:15:53.41 00:17:10.52 00:18:24.79 00:19:52.81
173 RIOPKA WIKTORIA K Dzieci SŁUPSK SP 6 00:01:40.22 00:03:29.34 00:05:19.21 00:07:10.98 00:09:02.08 00:11:00.23 00:13:17.92 00:15:14.96 00:17:23.18 00:19:50.20
174 SOŁŚNIA MAJA K Dzieci NOWA DĄBROWA 00:03:18.74 00:07:26.47 00:12:43.98 00:19:58.01
176 SYCHLA IGA K Dzieci ŁOSINO VACU ACTIV GYM 00:02:50.04 00:05:48.17 00:08:41.73 00:11:40.37 00:15:03.28 00:18:50.79
177 SYCHLA MARCEL M Dzieci ŁOSINO VACU ACTIV GYM 00:03:20.45 00:07:44.40 00:12:52.94 00:19:00.45
186 TOŁCZYK KACPER M Dzieci SŁUPSK SP 6 W SŁUPSKU 00:01:13.87 00:02:28.68 00:03:47.88 00:05:08.33 00:06:33.17 00:07:57.38 00:09:24.48 00:10:50.76 00:12:18.99 00:13:46.51 00:15:10.76 00:16:37.47 00:18:06.08 00:19:27.99
178 TWARDOWSKI MATEUSZ M Dzieci KOBYLNICA 00:01:13.87 00:02:28.68 00:03:47.88 00:05:08.33 00:06:33.17 00:07:57.38 00:09:24.48 00:10:50.76 00:12:18.99 00:13:46.51 00:15:10.76 00:16:37.47 00:18:06.08 00:19:27.99
180 UKLEJA LILIANA K Dzieci NOWA DĄBROWA 00:02:19.52 00:06:22.94 00:13:05.50 00:17:26.01
181 UKLEJA NADIA K Dzieci NOWA DĄBROWA 00:02:11.12 00:05:30.78 00:10:17.59 00:14:56.13 00:19:58.54
182 NOZIOK TYMOTEUSZ M Dzieci KOBYLNICA 00:02:02.75 00:04:15.32 00:06:34.45 00:08:52.85 00:11:31.54 00:14:09.62 00:16:47.91 00:19:26.06
184 MŁOCKI ALEKSANDER M Dzieci SŁUPSK 00:02:01.16 00:04:30.69 00:06:56.51 00:09:26.93 00:12:08.36 00:14:47.81 00:17:24.28
185 MŁOCICKI JAKUB M Dzieci KOBYLNICA 00:03:00.95 00:06:58.43 00:11:22.93 00:16:36.15

Wyniki kobiet

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub 1 kółko 2 kółko 3 kółko 4 kółko 5 kółko 6 kółko 7 kółko 8 kółko 9 kółko 10 kółko 11 kółko 12 kółko 13 kółko 14 kółko
1 ANDRZEJEWSKA PAULINA SŁUPSK VACU ACTIV GYM 00:01:46.97 00:03:42.93 00:05:40.18 00:07:37.19 00:09:32.88 00:11:29.61 00:13:24.23 00:15:13.05 00:17:09.05 00:19:02.05
2 ANIOŁ AURELIA KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 00:01:55.79 00:03:48.21 00:05:38.90 00:07:33.45 00:09:29.22 00:11:26.27 00:13:21.61 00:15:16.42 00:17:09.77 00:19:04.35
3 BIJOK MAŁGORZATA KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 00:01:55.59 00:03:48.18 00:05:39.35 00:07:33.59 00:09:29.68 00:11:26.42 00:13:21.66 00:15:16.51 00:17:10.07 00:19:04.17
4 BUDZYŃSKA ELŻBIETA SŁUPSK 00:01:54.88 00:04:04.79 00:06:20.50 00:08:35.90 00:10:58.12 00:13:18.79 00:15:34.61 00:17:52.52
5 CHOLEWIŃSKA KATARZYNA USTKA 00:01:53.72 00:03:54.71 00:05:56.63 00:07:56.43 00:09:57.74 00:11:59.89 00:14:02.59 00:16:02.68 00:17:57.36 00:19:58.74
6 DAWIDOWSKA MAGDALENA BOLESŁAWICE 00:01:45.95 00:03:44.95 00:05:46.38 00:07:48.03 00:09:49.78 00:11:53.09 00:13:56.06 00:16:01.55 00:18:07.28
8 KAPELAŃCZYK IWONA KOBYLNICA 00:02:23.72 00:04:42.85 00:07:07.40 00:09:38.06 00:12:16.83 00:14:55.57 00:17:34.44
9 KAPELAŃCZYK KAMILA KOBYLNICA 00:02:02.44 00:04:27.08 00:06:51.44 00:09:17.29 00:11:48.01 00:14:13.72 00:16:42.22 00:19:10.65
10 KĘSIK AGNIESZKA SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 00:01:25.25 00:02:54.27 00:04:25.72 00:05:56.41 00:07:29.37 00:09:02.98 00:10:41.16 00:12:17.88 00:13:54.09 00:15:30.00 00:17:11.56 00:18:49.92
11 KOCOŃ SYLWIA SIEMIANICE 00:02:18.54 00:04:36.58 00:07:00.90 00:09:29.90 00:11:57.35 00:14:26.55 00:17:02.57 00:19:39.54
12 KONKEL AGNIESZKA KOSZALIN 00:01:21.39 00:02:44.18 00:04:08.02 00:05:32.72 00:06:56.72 00:08:20.38 00:09:46.09 00:11:12.68 00:12:36.81 00:14:01.53 00:15:25.64 00:16:50.17 00:18:13.79 00:19:35.77
13 KRZOSKA DOROTA BRUSY 00:01:34.91 00:03:18.32 00:05:04.03 00:06:49.39 00:08:33.96 00:10:19.82 00:12:02.82 00:13:44.27 00:15:24.67 00:17:03.82 00:18:39.84
14 KRZYŻANEK MARTA GARDNA WIELKA MOCZYMORDY TEAM 00:01:29.24 00:03:04.53 00:04:41.22 00:06:17.35 00:07:54.32 00:09:32.14 00:11:09.31 00:12:46.29 00:14:23.29 00:16:00.24 00:17:37.24 00:19:13.19
15 KURZEDLAK JADWIGA SŁUPSK VACU ACTIV GYM 00:02:19.34 00:04:30.50 00:06:40.08 00:08:50.12 00:11:01.70 00:13:13.17 00:15:28.12 00:17:43.49 00:19:59.46
16 LABUDA MONIKA SŁUPSK 00:01:42.22 00:03:34.11 00:05:26.02 00:07:19.11 00:09:08.46 00:10:54.03 00:12:37.46 00:14:22.14 00:16:04.08 00:17:46.39 00:19:26.22
17 LESIECKA AGATA OBJAZDA 00:01:36.64 00:03:20.22 00:05:06.18 00:06:49.92 00:08:34.83 00:10:21.00 00:12:07.49 00:13:53.61 00:15:33.10 00:17:17.32 00:18:54.47
18 ŁUBKOWSKA MAGDALENA SŁUPSK 00:01:26.35 00:03:03.36 00:04:46.18 00:06:29.48 00:08:12.94 00:09:58.39 00:11:46.33 00:13:33.38 00:15:18.68 00:17:03.84 00:18:46.45
19 MARCZAK MAŁGORZATA ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK 00:01:36.10 00:03:19.36 00:05:05.36 00:06:52.58 00:08:42.12 00:10:33.07 00:12:21.54 00:14:11.13 00:16:02.63 00:17:52.64 00:19:41.77
20 MICHALAK-MAŁECKA ANNA KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 00:01:41.62 00:03:34.15 00:05:28.64 00:07:20.78 00:09:14.26 00:11:08.11 00:14:56.60 00:18:47.46
22 PŁODZIEŃ KAROLINA KARZCINO 00:01:31.97 00:03:23.99 00:05:25.15 00:07:27.13 00:09:30.93 00:11:39.81 00:13:44.87 00:15:52.82 00:17:58.56 00:19:54.66
23 PRUSKA AGNIESZKA WIDZINO 00:02:18.24 00:04:36.47 00:07:00.80 00:09:29.46 00:11:56.07 00:14:18.17 00:16:11.63 00:17:56.72 00:19:36.68
24 SKWAREK MONIKA SŁUPSK 00:01:43.16 00:03:40.84 00:05:35.69 00:07:35.30 00:09:35.49 00:11:32.80 00:13:33.43 00:15:30.95 00:17:31.40 00:19:35.91
26 SPYCHALSKA BEATA KOBYLNICA 00:01:37.05 00:03:44.04 00:06:07.61 00:08:40.17 00:11:01.99 00:13:29.79 00:16:01.12 00:18:38.40
28 SYCHLA MONIKA ŁOSINO VACU ACTIV GYM 00:01:56.79 00:03:52.25 00:05:48.77 00:07:46.35 00:09:42.45 00:11:41.74 00:13:38.04 00:15:38.83 00:17:37.66 00:19:33.89
29 SZEWCZYK AGATA KOBYLNICA 00:01:20.66 00:02:54.03 00:04:25.34 00:05:56.23 00:07:28.69 00:09:12.99 00:11:00.20 00:12:36.20 00:14:20.85 00:16:03.68 00:17:47.54 00:19:29.11
30 SZPILAREWICZ OLGA SZPILAREWICZ SMOŁDZINO GRAND LUBICZ TEAM 00:01:57.08 00:03:53.14 00:05:49.71 00:07:48.98 00:09:46.69 00:11:49.01 00:13:50.42 00:16:08.76 00:18:06.56
31 SZUDOBAJ HANNA SŁUPSK NIEZNISZCZALNI SŁUPSK 00:01:41.07 00:03:39.97 00:05:47.08 00:08:01.09 00:10:11.10 00:12:18.36 00:14:27.50 00:16:35.33 00:18:46.69
33 TYBORCZYK-KARGUL ANETA KOBYLNICA 00:01:50.89 00:03:43.64 00:05:35.21 00:07:27.24 00:09:19.41 00:11:13.41 00:13:08.13 00:15:02.94 00:16:55.01 00:18:50.91
34 UKLEJA JUSTYNA NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA 00:03:04.06 00:06:27.98 00:09:07.17 00:12:17.68 00:15:16.82 00:18:56.51
35 UKLEJA KATARZYNA NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA 00:02:34.52 00:05:15.54 00:08:05.01 00:10:44.84 00:13:24.84 00:16:13.73 00:18:54.56
36 UKLEJA MONIKA NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA 00:02:32.96 00:05:14.98 00:08:05.06 00:10:45.05 00:13:24.93 00:15:54.60 00:18:57.87
37 URBAN EWELINA DĘBNICA KASZUBSKA GMINA SŁUPSK 00:01:28.80 00:03:09.75 00:04:55.09 00:06:37.77 00:08:21.86 00:10:07.52 00:11:55.48 00:13:38.90 00:15:22.58 00:17:08.34 00:18:51.64
38 WYDERKA AGNIESZKA GDANSK 00:02:11.64 00:04:19.83 00:06:21.05 00:08:19.46 00:10:17.21 00:12:20.51 00:14:19.83 00:16:30.65 00:18:40.85
39 ZDUŃSKA AGNIESZKA SŁUPSK 00:01:26.81 00:02:58.96 00:04:30.71 00:05:57.32 00:07:29.14 00:09:00.02 00:10:31.88 00:12:00.98 00:13:29.14 00:14:59.36 00:16:30.80 00:17:58.80 00:19:26.12
41 STEFANOWSKA BOGUMIŁA KOBYLNICA 00:02:33.20 00:05:16.81 00:08:05.19 00:10:50.02 00:13:34.64 00:16:18.18 00:19:09.76
42 CZARNECKA BARBARA SŁUPSK 00:01:57.28 00:03:49.35 00:05:46.02 00:07:43.22 00:09:41.92 00:11:35.88 00:13:33.67 00:15:26.39 00:17:20.83 00:19:12.21
44 CHODRYSIAK MAŁGORZATA KOBYLNICA 00:02:36.39 00:05:33.44 00:09:32.77
43 CHODRYSIAK PAULINA KOBYLNICA 00:01:49.98 00:03:53.84 00:06:03.59 00:08:17.55 00:10:40.86 00:12:46.91 00:15:15.18 00:17:34.46 00:19:42.72

Wyniki mężczyzn

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub 1kółko 2kółko 3kółko 4kółko 5kółko 6kółko 7kółko 8kółko 9kółko 10kółko 11kółko 12kółko 13kółko 14kółko 15kółko 16kółko
81 BADZIĄG WALDEMAR SŁUPSK NIEZNISZCZALNI SŁUPSK 00:01:47.52 00:03:43.90 00:05:45.14 00:07:43.21 00:09:46.63 00:11:52.44 00:13:58.40 00:16:04.45 00:18:10.18
82 BOŚ GRZEGORZ SŁUPSK 00:01:38.90 00:03:18.48 00:04:53.71 00:06:30.02 00:08:05.20 00:09:45.30 00:11:18.69 00:12:54.02 00:14:29.98 00:16:03.04 00:17:36.96 00:19:10.31
83 CHLEBOWSKI ŁUKASZ KOBYLNICA 00:01:46.06 00:03:23.88 00:05:01.67 00:06:46.07 00:08:49.74 00:10:53.55 00:12:36.15 00:14:42.63 00:16:57.13 00:19:00.17
84 CHOLEWIŃSKI ARTUR SŁUPSK SPRINT TEAM 00:01:08.77 00:02:22.20 00:03:36.11 00:04:49.56 00:06:03.86 00:07:20.18 00:08:36.81 00:09:54.32 00:11:11.96 00:12:29.39 00:13:47.72 00:15:05.14 00:16:23.02 00:17:40.45 00:18:53.82
85 DOMASZK ZBIGNIEW BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 00:01:30.69 00:03:02.90 00:04:37.27 00:06:09.86 00:07:43.10 00:09:17.02 00:10:51.68 00:12:24.79 00:13:59.00 00:15:35.01 00:17:12.23 00:18:50.06
86 DUDA GRZEGORZ DUDA SŁUPSK BEST BEASTS 00:01:08.59 00:02:21.97 00:03:35.70 00:04:48.75 00:06:02.98 00:07:18.63 00:08:34.95 00:09:52.68 00:11:09.93 00:12:27.67 00:13:45.38 00:15:03.28 00:16:22.38 00:17:39.82 00:18:56.54
87 FRANCZAK KRZYSZTOF SŁUPSK 00:01:48.99 00:03:29.41 00:05:09.39 00:06:52.75 00:08:37.78 00:10:24.78 00:12:13.59 00:14:06.22 00:16:00.33 00:17:55.17 00:19:50.10
88 GARSKI KRYSPIN BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 00:01:11.94 00:02:27.11 00:03:43.01 00:04:58.40 00:06:12.95 00:07:28.96 00:08:44.24 00:10:00.07 00:11:17.08 00:12:34.95 00:13:54.10 00:15:14.08 00:16:35.49 00:17:57.32 00:19:19.49
89 GŁASZCZ MARIUSZ KOBYLNICA JAŚMIN TEAM 00:01:24.01 00:02:48.99 00:04:20.92 00:05:58.85 00:07:39.91 00:09:19.17 00:11:01.99 00:12:50.39 00:14:31.05 00:16:05.81 00:17:46.38 00:19:51.94
90 GUZIK PIOTR SŁUPSK USTECKA SZKOŁA BIEGANIA 00:01:12.30 00:02:34.03 00:03:58.18 00:05:24.34 00:06:51.33 00:08:19.91 00:09:48.84 00:11:15.42 00:12:46.19 00:14:18.20 00:15:51.24 00:17:23.81 00:18:53.22
91 KAMIŃSKI MARCIN SMOŁDZINO 00:01:25.07 00:02:56.12 00:04:29.30 00:06:02.56 00:07:33.71 00:09:05.80 00:10:38.52 00:12:12.47 00:13:46.08 00:15:19.13 00:16:51.81 00:18:24.27 00:19:53.97
92 KANIA BRAJAN SŁUPSK ,,ROZBIEGANA AKADEMIA", AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU 00:01:23.78 00:02:57.10 00:04:31.38 00:06:05.48 00:07:44.39 00:11:14.49 00:13:01.68 00:14:47.07 00:16:31.97 00:18:13.85 00:19:50.69
93 KAPELAŃCZYK ADAM KOBYLNICA 00:01:48.55 00:03:54.87 00:06:02.62 00:08:10.65 00:10:08.82 00:12:16.67 00:14:17.26 00:16:25.40 00:18:24.75
94 KARGUL JACEK KOBYLNICA NIGHT RUNNERS SŁUPSK 00:01:21.73 00:02:47.48 00:04:13.87 00:05:43.20 00:07:13.93 00:08:42.95 00:10:11.26 00:11:39.48 00:13:07.75 00:14:35.29 00:16:03.60 00:17:29.84 00:18:55.11
95 KONKEL ŁUKASZ KOSZALIN 00:01:30.27 00:03:05.55 00:04:36.88 00:06:08.48 00:07:42.41 00:09:16.33 00:10:52.48 00:12:25.53 00:13:57.83 00:15:29.46 00:17:01.47 00:18:32.14 00:19:52.97
96 KOWALSKI WALDEMAR BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 00:01:11.51 00:02:26.91 00:03:42.81 00:04:58.61 00:06:13.57 00:07:29.88 00:08:46.21 00:10:00.24 00:11:17.13 00:12:33.84 00:13:50.30 00:15:05.61 00:16:21.95 00:17:38.79 00:18:50.24 00:19:59.13
97 KOZACZUK JAROSŁAW SŁUPSK 00:01:54.98 00:03:52.29 00:05:58.74 00:07:59.27 00:10:05.18 00:12:08.43 00:14:15.13 00:16:19.78 00:18:16.35
98 KRZESZOWSKI LUKASZ SŁUPSK 00:01:47.95 00:03:39.06 00:05:33.86 00:07:31.93 00:09:29.03 00:11:24.76 00:13:20.97 00:15:15.11 00:17:08.55 00:18:54.95
99 MACIEJEWSKI TOMASZ USTKA NIGHT WOLVES SŁUPSK 00:01:51.56 00:03:50.40 00:05:49.75 00:07:46.46 00:09:49.93 00:12:01.43 00:14:16.36 00:16:12.12 00:18:06.00
100 MAŁECKI TOMASZ KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 00:01:39.39 00:03:16.99 00:04:49.34 00:06:21.22 00:07:58.10 00:09:38.79 00:11:15.87 00:12:50.05 00:14:29.24 00:16:08.47 00:17:49.77 00:19:28.15
101 MARCZAK ANDRZEJ ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK 00:01:52.50 00:03:51.34 00:05:49.24 00:07:46.28 00:09:42.64 00:11:37.93 00:13:34.05 00:15:27.60 00:17:22.97 00:19:18.71
102 MICHALAK MAREK JEZIERZYCE WSAIB GDYNIA 00:01:26.83 00:03:00.16 00:04:37.94 00:06:13.50 00:07:49.82 00:09:26.26 00:11:03.36 00:12:41.85 00:14:22.38 00:16:01.28 00:17:35.67 00:19:08.33
103 MUSZYŃSKI JACEK SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 00:01:50.19 00:03:53.80 00:05:59.13 00:08:09.31 00:10:16.99 00:12:25.74 00:14:32.58 00:16:39.80 00:18:48.57
109 STANIUK BARTOSZ SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK 00:01:26.05 00:02:59.54 00:04:42.00 00:06:27.09 00:08:13.60 00:10:06.26 00:11:59.52 00:13:53.40 00:15:45.76 00:17:35.74 00:19:24.61
110 SYCHLA MATEUSZ ŁOSINO VACU ACTIV GYM 00:01:50.99 00:03:36.62 00:05:20.30 00:07:02.58 00:08:47.10 00:10:32.20 00:12:18.86 00:14:01.15 00:15:43.93 00:17:29.73 00:19:21.82
111 TOMCZAK DOMINIK SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 00:01:21.96 00:02:55.14 00:04:32.07 00:06:08.84 00:07:45.68 00:09:21.92 00:10:58.84 00:12:35.44 00:14:13.29 00:15:50.69 00:17:29.30 00:19:07.56
112 TOMCZAK SEBASTIAN USTKA W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA 00:01:22.96 00:02:56.95 00:04:35.27 00:06:12.76 00:07:54.56 00:09:36.94 00:11:19.40 00:13:01.89 00:14:42.46 00:16:24.21 00:18:05.91 00:19:47.93
113 TREDER MARIAN ŁOSINO 00:01:30.19 00:03:04.94 00:04:38.66 00:06:10.98 00:07:45.22 00:09:14.47 00:10:45.15 00:12:17.38 00:13:49.94 00:15:22.47 00:16:55.31 00:18:27.66 00:19:53.62
114 TURCZYN GRZEGORZ SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 00:01:55.91 00:03:53.04 00:05:50.70 00:07:49.17 00:09:47.50 00:11:44.87 00:13:45.44 00:15:46.84 00:17:46.52
116 WILUSZ KRZYSZTOF SŁUPSK STOPA SŁUPSK 00:01:26.57 00:02:48.81 00:04:11.55 00:05:35.16 00:06:57.23 00:08:20.54 00:09:44.80 00:11:08.19 00:12:30.57 00:13:54.05 00:15:17.89 00:16:39.87 00:18:03.27 00:19:25.87
117 ROCŁAWSKI GRZEGORZ KOBYLNICA 00:01:22.30 00:02:47.63 00:04:12.75 00:05:42.55 00:07:14.68 00:08:49.27 00:10:23.43 00:12:00.84 00:13:37.17 00:15:10.24 00:16:46.29 00:18:19.01 00:19:49.96
118 NOZIOK PATRYK KOBYLNICA 00:01:49.69 00:03:49.12 00:05:50.22 00:07:50.41 00:09:50.79 00:11:57.25 00:14:05.26 00:16:06.35 00:18:03.61
119 SPYCHALSKI ARTUR GARDNA WIELKA 00:01:24.97 00:02:57.94 00:04:29.33 00:06:00.97 00:07:33.71 00:09:05.68 00:10:38.30 00:12:12.02 00:13:45.77 00:15:19.07 00:16:51.79 00:18:23.92 00:19:50.91
120 KĘSIK ŁUKASZ SŁUPSK 00:01:40.92 00:03:14.08 00:04:47.51 00:06:19.04 00:07:57.29 00:09:38.48 00:11:19.20 00:13:00.37 00:14:39.67 00:16:18.89 00:17:58.01 00:19:37.22
123 GOŁASZEWSKI GRZEGORZ KOBYLNICA 00:02:20.42 00:04:42.10 00:07:06.24 00:09:30.19 00:11:58.04 00:14:30.24 00:17:03.35 00:19:43.31

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ