Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | dodatkowa wpłata na cele charytatywne | Dom Pomocy Społecznej | Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych | Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym | Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Adamowicz Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | TMT | NIE | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono |
3 | Ambroziak Mateusz | Warszawa | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
4 | Andrzejczyk Marek | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
5 | Andrzejewski Jacek | Kościan | Polska | 10km | KOŚCIAN TEAM | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
6 | Bagiński Dawid | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Bałulis Daiwa | Puńsk | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
8 | Biedka Robert | Ostrołęka | Polska | 10km | RUn CREW Ostrołęka | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
9 | Bierć Jarosław | Białystok | Polska | 10km | Pędziwiatr Białystok | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
10 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10km | OSM Piątnica Team | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
11 | Blusiewcz Justyna | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
12 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 10km | Pędziwiatr Białystok | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
13 | Bogdanowicz Anna | Tykocin | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
14 | Borawska Katarzyna | Mały Płock | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
15 | Borawski Rafał | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
16 | Brzeziński Damian | Łomża | Polska | 10km | Reebok Run Crew Łomża | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
17 | Budek Adrian | Garwolin | Polska | 10km | Lubię Serki | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
18 | Budnicki Piotr | Ostrołęka | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
19 | Burnos Piotr | Warszawa | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
20 | Burnos Zbigniew | Warszawa | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
21 | Ciborowski Michał | Motyka | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
22 | Dąbrowski Artur | Kalinowo | Polska | 10km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
23 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
24 | Denysiuk Damian | Łomża | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 10km | Maratonka Grajewo-Ełk | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
26 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
27 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk Łomża | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
28 | Gąsiewski Artur | Piątnica Poduchowna | Polska | 10km | TMT | NIE | TAK | NIE | TAK | TAK | opłacono |
29 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 10km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
30 | Gieraga Jerzy | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
31 | Górnicka Renata, Ewa | Wieliszew | Polska | 10km | WETERANI RP | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
32 | Górnicki Marek | Wieliszew | Polska | 10km | WETERANI RP | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
33 | Górny Tomasz | Lomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
34 | Gromacki Ireneusz | Białystok | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
35 | Grzechnik Renata | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10km | brak | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
36 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | Polska | 10km | Run Crew Ostrołęka | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
38 | Jemielity Grzegorz | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
39 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
40 | Kazberuk Jarosław | Wasilków | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
41 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
42 | Kossakowski Tomasz | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
43 | Kostrzewa Elwira | Warszawa | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Kotowski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
45 | Koźlicki Artur | Zbójna | Polska | 10km | Koźlicki Team | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
46 | Kozłowski Rafał | Stare Kupiski | Polska | 10km | Stare Kupiski | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
47 | Kołodziejski Arkadiusz | Małkinia Górna | Polska | 10km | Ostrów Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
48 | Krajewski Ireneusz | Stary Drożęcin | Polska | 10km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
49 | Kruszewski Grzegorz | Jabłoń Dąbrowa | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
50 | Krysiak Mikołaj | Ostrów Mazowiecka | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
51 | Kucisz Piotr | Ostrołęka | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
52 | Kurpiewska Beata | Czarnocin | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
53 | Leśniewski Daniel | Bialystok | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
54 | Leyko-Sawwa Dagmara | Porosły | Polska | 10km | Team Białystok | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
55 | Liszewska Anna | Susk Stary | Polska | 10km | Biegam Bo Biegam Susk Stary | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
56 | Mackiewicz Marek | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | 10km | MD Run Training | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
58 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
59 | Mróz Tomasz | Barszczewo | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
60 | Nycz Patryk | Strękowizna | Polska | 10km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
61 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | 10km | Medyk Łomża | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
62 | Palińska Żaneta | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
63 | Pasławski Tomasz | Mały Płock | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
64 | Pleban Marek | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
65 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
66 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
67 | Powierża Marta | Łochów | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
68 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
69 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
70 | Ptak Kamil | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
71 | Pupek Daniel | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
72 | Rakowski Tomasz | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
73 | Rydzewski Krzysztof | Klepacze | Polska | 10km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
74 | Sabała Andrzej | Szczytno | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Sienicki Mariusz | Kalinowo | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Sierzputowski Przemysław | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
77 | Skrodzki Tomasz | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Sobczyński Paweł | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
79 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
80 | Sokołowska Marta | Augustów | Polska | 10km | ATP Augustów | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
81 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | Polska | 10km | ZPHU DREWMAX | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
82 | Szelągowski Adam | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
83 | Szmit Stanisław | Laski koło Tarnowskich Gór | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
84 | Tarasewicz Igor | Białystok | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
85 | Trochimowicz Artur | Szczytno | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia SZCZYTNO | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
86 | Trojanowski Bartosz | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
87 | Trybuła Tomasz | Łomża | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy 65 | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
89 | Wasilewska Ewa | Białystok | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Waśko Barbara | Łapy | Polska | 10km | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | TAK | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
91 | Wołosik Dominik | Białystok | Polska | 10km | dziki | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
92 | Zach Kamil | Stare Modzele | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
93 | Zyskowski Wiktor | Konarzyce | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Łobacz Michał | Białystok | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 35620