Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
2 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg 10 km | First Malbork Team | |
3 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 10 km | ||
4 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg 10 km | ||
5 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | Bieg 10 km | Diabelskie Pioruny | |
6 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Bieg 10 km | ||
7 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg 10 km | ||
8 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |
9 | DAHL Bartosz | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 10 km | ||
10 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
11 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
12 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |
13 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
14 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
15 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
16 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
17 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
18 | Jaworowicz Emilian | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
19 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
20 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Amator | |
21 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
22 | Kolaś Aleksandra Kolaś | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
23 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
24 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | OSP-KWIDZYN | |
25 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
26 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
27 | Kruczkowski Damian | Szynwałd | Polska | Bieg 10 km | ||
28 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |
29 | Leczkowska Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
30 | Leczkowski Sebastian | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
31 | Lewandowski Krzysztof | Linowo | Polska | Bieg 10 km | ||
32 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN BIEGA | |
33 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
34 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
35 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | Bieg 10 km | ||
36 | Mroczek Adam | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
37 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Polska | Bieg 10 km | ||
38 | Napolski Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Cyklo Kwidzyn | |
39 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg 10 km | ||
40 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
41 | Ozimek Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
42 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | Bieg 10 km | ||
43 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg 10 km | ||
44 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Polska | Bieg 10 km | ||
45 | Rachoń Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | kravmaga_fighter@interia.eu | |
46 | Reuschel Karolina | Bochlin | Polska | Bieg 10 km | ||
47 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg 10 km | OSP POGRODZIE | |
48 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
49 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
50 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
51 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
52 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
53 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
54 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz |
Wyświetleń: 11233