Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Morczyńska Gabriela Grupa Bieg 10 km
2 Frąś Weronika Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
3 Ozimek Natalia Grudziądz Bieg 10 km
4 Rzosińska Katarzyna Sadlinki Bieg 10 km opłacono on-line
5 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg 10 km
6 Cichowska Joanna Durąg Bieg 10 km
7 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg 10 km opłacono on-line
8 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 10 km
9 Nowicka Tatiana Świecie Bieg 10 km
10 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
11 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg 10 km
12 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
13 Jaworowicz Emilian Gardeja Bieg 10 km
14 Bałdyga Adam Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
15 Kruczkowski Damian Szynwałd Bieg 10 km
16 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Bieg 10 km opłacono on-line
17 Goliński Piotr Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
18 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 10 km
19 Dobrzyński Jakub Mikołajki Pomorskie Bieg 10 km opłacono on-line
20 Kościecha Emilia Czarne Górne Bieg 10 km opłacono on-line
21 Chrzanowski Paweł Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
22 Piotrowska Justyna Butowo Bieg 10 km
23 Mroczek Adam Gardeja Bieg 10 km
24 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 10 km
25 Łęgowska Ania Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
26 żubertowska agnieszka grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
27 Szmejter Paweł Susz Bieg 10 km opłacono on-line
28 Nalaskowska Anna Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
29 Ostrowski Bartosz Gardeja Bieg 10 km opłacono on-line
30 Leczkowski Sebastian Grudziądz Bieg 10 km
31 Lewandowski Krzysztof Linowo Bieg 10 km
32 Aniszewski Dariusz Gardeja Bieg 10 km opłacono on-line
33 Olszański Paweł Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
34 Lewandowska Agnieszka Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
35 Leczkowska Dorota Grudziądz Bieg 10 km
36 Łoś Tadeusz Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
37 Szymańska Beata Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
38 Chudek Justyna Gubiny Bieg 10 km
39 Smolińska Anna Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
40 iljin Mirosław Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
41 Nogowska Małgorzata Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
42 Adamska Anna Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
43 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
44 Walkiewicz Agnieszka Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
45 Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz Bądki Bieg 10 km opłacono on-line
46 Adamska Małgorzata Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
47 Reuschel Karolina Bochlin Bieg 10 km
48 Groch Jerzy Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
49 Kulpa Marcin Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
50 Moritz Karol Grudziądz / Mokre Bieg 10 km
51 Lewandowska Małgorzata Lipie Bieg 10 km opłacono on-line
52 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Bieg 10 km
53 Osinski Tomasz Grupa Bieg 10 km
54 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg 10 km
55 BĄCZKOWSKI MIROSŁAW Grupa Bieg 10 km opłacono on-line
56 Hillar Hanna Gardeja Bieg 10 km opłacono on-line
57 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg 10 km
58 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg 10 km
59 Kalkowski Łukasz Grudziądz Bieg 10 km
60 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg 10 km
61 Świstowska Małgorzata Grupa Bieg 10 km
62 Etmański Radosław Iława Bieg 10 km #8ranobasen emp iława opłacono on-line
63 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg 10 km Amator
64 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg 10 km BDD opłacono on-line
65 Napolski Paweł Kwidzyn Bieg 10 km Cyklo Kwidzyn
66 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg 10 km Diabelskie Pioruny
67 Siłakowski Adam Prabuty Bieg 10 km Drużyna Olbrzym opłacono on-line
68 Leoniak Adam Dzierzgoń Bieg 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
69 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg 10 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
70 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
71 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 10 km First Malbork Team
72 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
73 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
74 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
75 Przadka Krzysiek Kwidzyn Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
76 Grzelak Robert Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
77 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
78 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
79 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
80 Sobieś Alina Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
81 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 10 km IP Kwidzyn Team opłacono on-line
82 Torbowski Damian Grabowo Bieg 10 km KPPSP Kwidzyn / OSP Kaniczki opłacono on-line
83 Rachoń Jacek Grudziądz Bieg 10 km kravmaga_fighter@interia.eu
84 Marczyk Adam Kwidzyn Bieg 10 km KTR Ventus opłacono on-line
85 Press-Marczyk Marta Kwidzyn Bieg 10 km KTR Ventus opłacono on-line
86 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
87 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
88 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
89 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
90 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
91 Rzosinski Krzysztof Sadlinki Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
92 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
93 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg 10 km KWIDZYN Biega
94 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
95 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA
96 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
97 Falasa Krzysztof Pszczółki Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
98 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
99 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
100 Jagodziński Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 7421

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ